• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
je dludli promin ,to melo byt gabou,protoze mjsem napsala,ze se mi nelibi jmeno Gabca,a nak jsem si to popletla:slight_smile:)to verim ze jsi mimi obraz,to bych byla taky.Aspon jsi mela o cem premyslet:slight_smile:))
MY jsme po obede delala jsem smazen ykvetak a branborama a dala jsem si od zacatku tehu i majolku,vyborny akorat jsem se pekne prejedle.Odpolko si pujdu nalouskat orisky.Budu asi delat 2 dorty ,nasi oba dva tatove maji narozky.Asi ten korpus promazu tim kremem jak psala gabou,ten karamelovy.Posypavete to jeste necim gabou nebo uz to nechavate jen tak.Ja jsem si rikala ze bych to posypala tema oriskama.
21. bře 2007 ve 12:48  • Odpověz
Ahojky holčiny..krásný, ikdyž ne moc jarní, první jarní den :sunglasses:
Pro mě to moc šťastný den není..protože mi není vůbec dobře..mám úplně pocity jako před MS, takže určitě večer nebo zítra dorazí :angry: Ale co už..nemůžu chtít všechno teď a hned, co? Ikdyž to zamrzí..No, jedu si do města spravit náladu..koupím nějaké nádherné fotoalbum a pak se stavím za kamarádkou, která má dvojčátka - holčičky..půjdu si je pochovat a hned mi bude líp :wink:

Zdeni, já jsem to sypala oříškama a ještě stříkala čokoládkou..mňam..fakt moc dobré..Tak ať se ti pečení dortíků podaří :wink:

Miluš, vítám tě z hor ve zdraví! :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo aha tak to vse vysvetluje zdeni :slight_smile:

Holky dneska to uz balim, tak treba se stavim jeste vecer. POtrebuju jeste vymyslet nejakou rukodelku, chtela jsem nejak jarne vyzdobit klubovnu, asi proste vystrihame kvety z barevnych papiru a povesime na provazek, udelame takovy jarni retez. Kurnik mohl ajsem se zeptat vcera Gabou, co delävaji ve skolce. No tak nic, tak to nejak vymyslim zase na posledni chvili, to my jde stejne nejlip :slight_smile:
21. bře 2007 ve 14:34  • Odpověz
neboj dludli ,urcite to bude pekne,mas dobry,za mas aspon naky konicek.To ja pokud pominu peceni,knizky ,net tak vylozene si ted nic neuvedomuji co bych mela jako za konicek.Treba v necem v cem bych vynikala nebo umela apd.pred tehu jsem chodila cvicit,ale to ted nejde...
GAbou dnes jsem si nalouskala plno orisku ,tak to je jasny.Zitra uvarim konzervu a v pa.upecu korpusy a naplnim.Uz se tesim,snad se mi to povede.
21. bře 2007 ve 22:09  • Odpověz
jo jeste vam musim napsat ,ze jsme s manzilkem hrali clovece a on 2 serie vyhral,tak ma predplaceny hlazeni:slight_smile:)
21. bře 2007 ve 22:13  • Odpověz
autor
cau holky, dneska tu nikdo neni :astonished: ?
Onemocnel mi skoro cely oddil, tak jsem musela zrusit vypravu :frowning2: no sice se mi to celkem hodi, meli jsem jet patek az nedele, ale stejne mi to je lito. Podnikneme ale se zbytkem deticek neco v sobotu, aspon kino, nebo kdyz se mi podari vymyslet nejaky pekny vylet jen tak na odpoledne za mesto, Kdyz uz s tim pocitaji rodice, navic jet na vylet se 4 detma bude naaaaadhera oproti obvyklym 15 :slight_smile:
22. bře 2007 v 18:38  • Odpověz
autor
Jo holky taky se me v posledni dobe nezavisle na sobe 3 lidi ptali,jestli nejsem tehotna :grinning: no a nejlepsi je ze pred tim nez se me ptali tak jsem mela ja sama takovy pocit, uz jsem stala s testem v ruce ale nakonec jsme si rekla at neblbnu a zase jsem ho strcila do lekarnicky.
22. bře 2007 v 18:44  • Odpověz
ahoj dludli,co znamena s testem v rucu?ted jsem zase ja mimi obraz:slight_smile:))
Ja mam ted nakou divnou naladu porad bych brecela a ani nemem zadny duvod.....ani tady me to dnes nebo,no nic pujdeme koukat na pouta.
22. bře 2007 v 19:38  • Odpověz
Ahojky holky..já už mám od včerejška hrozné křeče v břiše a stále mám pocit, že musí menses přijít každou chvíli, ale stále nic..dokonce jsem si už dělala i mamatest, ale nic..těhotná asi nejsem..ale je mi zle :astonished: a to máme jet na celý víkend kdesi přes celou republiku na tu chatu :confounded: A ještě teď mi volal manžílek, že nám nejede auto :rolling_eyes: tak jenom sedím doma s bolestí v břiše, se špatnou náladou a ani se nebalím, protože vlastně ani nevím, jestli pojedeme nebo ne :sweat_smile:
22. bře 2007 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás, mě asi klepne, napsala jsem tady tak dlouhý pokec, psala jsem tady snad půl hodiny a jak jsem dala odeslat, tak nikde nic, já asi nebyla přihlášená, no asi mě opravdu porazí, už si ani nepamatuju co jsem psala :frowning2: .
Gabou držím pěsti ať se ti upraví MS cyklus, já na to pořád trpím a mám rok po tabletkách, už mám docela strach jak na tom takhle budeme při snažílkování, ale snad se to srovná.
U nás taky byl první jarní den zasněžený, málem jsem si ráno zase lehla zpátky do postele jak jsem viděla ty sněhové čepice na stromech, to byl teda pořádný šok.
Jinak dludli dlouho jsem tady nebyla, ale přečetla jsem si že nemáš nějak moc chuti na milování a možná je to opravdu těma tabletkama jak psaly holky, já to měla tak nějak podobně, akorát, že mě manžílek vždycky nějak ukecal nebo poškádli atd.. (štír) a pak jsem byla ráda že jsem se nechala svést protože to nakonec bylo moc fajn, ale teď co nemám tabletky tak je to právě naopak a někdy si připadám jako nymfa (jednou mi to nestačí :sweat_smile: ). Takže hlavu vzhůru a vyzkoušej.
Jinak holky já mám pocit, že čím dýl jsem s manželem tak tím více ho miluji a náš vztah je lepší a lepší. V úterý jsme byli v kině, moc jsme si to užili a jak jsme přijeli tak jsem dostala od miláčka nový mobil, přesně takový jaký se mi moc líbí a jaký jsem chtěla, to bylo pro mě velké překvápko, byla jsem z toho úplně na větvi, byl to super večer.

Zdeni na druhou stranu je fajn, že nemáš moc koníčků, protože já jich mám docela dost a někdy nějak nestíhám všem se věnovat tak jak bych chtěla a mezitím vařit a uklízet a věnovat se manžílkovi :grinning: takže to ven z téhle strany. A jestli si myslíš, že máš moc času tak se vždycky něco najde na práci nebo zábavu, nebo myslíš, že ne? :grinning: Tak hodně štěstí.

Holky krásné a sluníčkové jaro vám přeji a někdy papaček jo a hezké snažilkování :slight_smile:
22. bře 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
zdeni psala jsem s testem v ruce :slight_smile:

Kyti uz jsem vysadila a rozdil je hned znat :grinning: , dokonce se mi uz stalo ze byl martin protivnej a sex odmital ze chce spat, coz povatzuju za velky pokrok :slight_smile: mam radost ze jsem vysadila. Jsem tedy zvedava na prvni MS, kdy prijde a co a jak, jinak na sobe pozoruju desnou chut n asladky, coz jsem nemivala, ja jsem spis buřtožrout a tak. Myslite ze to muze byt tim vysazenim HA? Gabou pozorujes na sobe nejaky zmeny? Vaha, chute a tak po vysazeni HA?

JInak holky jeden klient se do me zabouch :unamused: prines mi dneska cokoladu a kytku :confused:
23. bře 2007 v 08:42  • Odpověz
autor
tak dneska jsem tu zase sama :-/?

Je mi dneska od rana nejak divne, jinak mam tedy den,. nejdriv rano napadnik s cokoladou a kytkou (55 let, alkoholik) pak klientka ktera chce z projektu odejit a pak pani, bezdomovec, tu se mi podarilo rozbrecet :sweat_smile: no takze jeste ze je patek, jdu na kafe, kocky mejte se prima papa
23. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz
Gabi, nesoustredis se na tu MS nejak moc? Muze to byt tim, ze jsi vysadila. Ja to teda mela po vysazeni uplne naopak, ani jsem o tom nevedela. A hlavne jsem nemela PMS, manza si pochvaloval ze nejsem protivka. Chute se mi nijak nezmenily, jsem porad rozezrana. Jen nemam tak casto chut na sladky a cokoladu.
23. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz
autor
hm tak ja bych se zrovna po sladkym utloukla :zipper_mouth:
23. bře 2007 v 16:14  • Odpověz
ahojda,my za chvili jedeme k nam s dortikem gratulovat,moc se mui nechce v tomhle pocasi,ale tesim se na jidlo,mamka udela ptacky.Jinak druhy dort uz jsme predali a libil se.uz musim napisu asi zitra pa.
23. bře 2007 v 17:17  • Odpověz
ahojte říjenky,
tak můj první týden v práci skončil.Jsem unavená,celý týden jsme totiž dělali do půl paté.Práce je to celkem náročná,myslet na milion věcí.Snad od nich neuteču jako polovina všech,které tam pracovaly.Některé vadržely tři hodiny ,jiné týden a další měsíc až tři a pak utekly nebo si našly něco jiného. :confounded: A pak,že v prádelně je to v pohodě,že!?Snad to tam zvládnu,ale že by mě to bavilo se fakt říct nedá.Ale co naplat,peníze se musí nějak vydělávát.Dnes musím pro rodinu nachystat dobrou teplou večeři.Celý týden jsme je totiž šíleně zanedbávala,byla jsem prostě grogy.Tak jdou udělat velmi nezdravé americké brambory a smažený sýr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2007 v 18:12  • Odpověz
autor
dudus tak drzim palce at se brzy zabehnes, nebo najdes neco lepsiho :wink:
23. bře 2007 v 19:38  • Odpověz
ahojda,tak to jsem to teda pekne popletla,ja myslela s těstem,ne testem,nevim jak me to napadlo.))))Uvidim zda to dostanes ,jinka bych to asi driv nedala.
U nas je pekne seredne ,zvednul se studeny vitr a je to fuj,ale hlasi,ze pristi tyden uz to snad bude lepsi.
Dorty se povedli,vsem se libili a karamel mi stacil akorat.
¨dnes jdem na ten jakoby ples tak jsem zvedava,snad to bude dobry.akorat jsem chytla asi od manzilka peknej kasel a ne a en se ho zbavit.Za chvili pujdem gratulovat tchanoj,vcera jsme jen predali dort,dnes zbytek.
Tak si uzite vikend,i kdyz neni slunickovy a ja zitra napisu jaky to bylo.
24. bře 2007 v 15:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak mame doma pauska senegalskyho :-/ martin si ho privez od brachy (tedy ja jsem tam byla taky a byla to docela prima navsetva, maji novyho pejska z utulku s pohnutym osudem, Barunku, je uzasna :slight_smile:)bracha na nej nema cas a je to papouch ktery potrebuje spolecnost a venovat se mu, umi rict Kajo a Jdi na mí (jako jdi na místo, jelikoz svagr ma doma tri hafany) No a me zacina stvat ze jsem to martinovi rovnou nezatrhla. Rikala jsem hned ze ho Akki hned jak bude moct sezere, no tak yse na nej vrhla, strkala do klece papouch na infart a Martin stal a koukal. Tak jsem milyho papoucha museli strcit na skrin do kuchyne kde je strcenej az u stropu a stejne je tam sam. V obyvaku kde byl plan ho nechat byt nemuze, Akki by ho schodila i s kleci. A Martin je na me nastvany, ze jsem rekla ze tohle asi fakt nepujde. Ptak na infarkt, uplne se klepe, pes to samy, jezis ze ja to vazne hned nezatrhla. Dyt nam tu ten papouch stresek do rana chcipne :frowning2: Jezis a ted jeste prisla tchynina kocka :unamused: a Martin? No jak jinak zasil se nahoru k pocitaci :angry:
24. bře 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
holky tak kde jste vsechny :confused: ?
25. bře 2007 v 18:30  • Odpověz
ahoj dludli,uz jsem tu,dnes to utika nako rychle a kor s tim casem.mY dnes vylezli dlouho z pelisku,protozze jsmré podle noveho casu prisli o pul 6 te z te zabavy.Bylo to dobry,ja na dzusech,uz jsem jich prepita.opet par tanecku s tchanema s amnzilkem a zase res jak se tesi na mimi a tak.Svagr se pohadal s tou svoji tak jsme to tam probirali a tak.A manzilek se mi po dlouhy dobe docela opil.A slibil mi ze do od dubna sekne s kourenim,tak jsem zvedava,on teda nekouri moc,jen kdyz se jde na nakou zabavu,akci,vecu apd.Ale ted se docela rozhulil i doma,ne jako primo doma ,ale venku,ale jako doma ,ne na naky akci.Tak jsem zvedava,i kdyz verim ze to vydrzi protoze fakt si da jen takhle.ja jsem nekourila nikdy.
Jiank je dnes u nas pekne,mama na snure veci na vyvetrani.Zitra jdem odpolko an bowling,ale nevim jestli budu hrat zalezi jak tak budou mit tezky koule:slight_smile:)
jinak dludli,to te lituji s tim ptakem,snad to u vas chvili prezije.a nejde vratitz?
25. bře 2007 v 18:38  • Odpověz
autor
Cauky, no mi taky vylezli dlouho, manzilek udelal snidani, michany vajicka se slaninou a cibulkou, tak jsem si hned po ranu dali do nosu, ja se pak koukala na serial a pak jsme sli na prochajdu byli jsme venku asi tri hodiny v lese, Akki honila srnky a tak. Ja jsem vzdycky na nerv, cekam kdy neco zadavi, no martin ji vzdycky jeste fandi :slight_smile: jinak mame takovy liny den. Ani jsem nevarila, zbylo nam kure ze vcera, no a ted v podvecer jsem u telky, i kdyz ted tam uz nic nedavaji, ted jsem jeste umyla tak na rychlo okna, ale vic uklizet asi nebudu, i kdyz je to treba :sweat_smile: ale nemam na to vubec naladu. Martin se ted chysta do hospody, me se s nim nechce, no asi se budu nudit doma.

A papouch vratit jde, rikali jsme i svagrovi, ze si ho berem na zkousku, jenez martin je jak malej, mel z neho uplne detskou radost, papouska mival v detsvi a vzdycky rikal ze si ho jednou poridime. No dneska mel papouska i venku z klece, Akki jsme nechali pred barakem na zahrade, tak tu ve vnitr poletovat, sedal martinovi na plesku :slight_smile:no me se pak zamotal do vlasu, mozna ze to ale nakonec vsechno pujde. Uvidime
25. bře 2007 v 19:27  • Odpověz
Ahojky holčiny..tak jsem zpět z opravdu náročného víkendu :wink: Jak jsem ve čtvrtek psala, že nevím co a jak s tím autem a jestli vůbec pojedeme, tak autí máme v opravně a jeli jsme půjčeným autem od tchánů. Cesta v pohodě, uteklo to celkem rychle..jinak chata super, ale plno neznámých lidí (celkově nás tam bylo asi 25)..celkem nás tam překvapilo plno sněhu (neměla jsem zimní botičky :sweat_smile: ), jinak manžílek se mi tam docela řádně opil a nazpátek musel řídit kamarád, protože on nebyl schopný :angry: včera mně tu zkuhral, jak je mu, chaďatkovi, špatně..ale já jsem na něj celkem naštvaná :confounded:
Jo a menses ještě nemám..testy negativní..ach jo..celý víkend mně bylo ale jaksi divně, pila jsem jenom v pátek mírně vínka, pak jenom vodu a přesto mně bylo zle..nevím, co se děje..když MS nedostanu ani tento týden, tak budu muset na gyndu asi na vyvolávačku :angry:
26. bře 2007 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
Jinak, Dludli..nějaké změny od vysazení prášků nepozoruju..rozežraná jsem stále tak, jak jsem byla..vážit se nevážím (radši :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), možná jen ta změna v chuti na S :grinning:
26. bře 2007 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
cauky gabou, tak jeste ze jsi vikend prezila :slight_smile: my takle kolikrat musime jet domu az v nedeli odpoledne aby martin moh ridit. Ja sice ridicak mam, ale neridila jsem nekolik let, vlastne jen tesne po tom, co jsem ridicak delala tak to neumim. Porad rikam ze at me to martin nauci, ale nejak ne a ne se k tomu dostat. Ale myslim ze by to bylo dost prakticke. Ja az tolik nepiju, takze bych klidne delala strizlivyho ridice.

Jinak gabou ja mam po vysazeni desny chute na sladky (tedy nevim zda to souvisi, ale ja si to do souvislosti davam) ty mas ted dostat prvni MS bez HA? To uz asi ne vid? No ja jsem na to u sebe zvedava, co to bude delat. Ale tak nejak mam pocit ze to bude vice mene v pohode. No kazdopadne pokud vse pujde bez potizi, tak bychom mohli mit pristi jaro mimi. Na martina normalne padli otcovsky pudy, proste se otevrene bavime o detech, martin vypocitava kdy prestane kourit a pit, aby se to neprojevilo na spermiích :slight_smile: a pocetí si stanovil na srpen, aby bylo mimi v kvetnu jako je on :slight_smile: No a vubec zda se ze s tim opravdu pocita :slight_smile: a ja si to moc uzivam. Jak jsem ted byli na lyzich tak jsme se zrovna vcera byvili jak pojedeme pristi zimu a me pak doslo ze kdyz vse klapne nikam lyzovat nepojedu :frowning2: tak jsem o tom mluvili no a bylo to proste moc fajn.
26. bře 2007 v 07:54  • Odpověz
Dludli, já řídím celkem ráda, ale asi 450kilometrů je celkem dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jeli jsme přes celou republiku)..sice jsem chvíli řídila, ale v jiném autě a ještě s bolestí v břiše, s křečí v kotníku :astonished: , tak jsem to raději předala kamarádovi :pensive:
Jinak by to měla být první MS bez HA..ale kde je, tak to opravdu netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Týden před očekávanou MS jsem měla pocity na moč.cesty, trošku mírné špinění, divné nálady (protivka), občas bolest hlavy a zad, bolest a křeče v podbříšku..to všechno před MS mívám..ale stále nic :angry:
26. bře 2007 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, ze by nova tehulka? :wink:
26. bře 2007 v 10:32  • Odpověz
autor
jo covece tak to jsme na tom skoro stejne, ja bych tedy mela prvni MS bez HA dostat pristi stredu tak sjem na to zvedava.
26. bře 2007 v 10:42  • Odpověz
Miluško..dělala jsem si test a nic..tak nevím..spíš problémy :confounded:
26. bře 2007 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz
jen jsem se m mrkla.jdu se namalovat a ustrojit a jedem ne ten bowling,tesim se,ale kdyz tam budou mit tezke koule,tak bude 2h.sedet a cucet.No uvidime.Jinak u na sje krasne jen se ted zvedl vitr.
Gabou uvidis,holky tu psali hodne,ze meli problem to po vysazeni i dostat,tak jsem si rikala,ze jkdyz nebudu v tom,tak jsem to aspon dostala normal po vysazeni.Aspon neco.Uvidis pres tyden,jak se to vyhroti,drzim palce at to aspon dostanes,kdyz ne mimi,i kdyz jke jasny ze to preju vic.Tak se mejte pa.
26. bře 2007 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.