• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky,
tak jsem opět tady :wink:
musím nejdřív přelouskat co jste tady všeco napísaly :wink:
pa maruš
26. bře 2007 v 18:13  • Odpověz
tak jsem to všecko přelouskala :wink: ,teda vy jste se pěkně rozjely :wink:
my jsme měli opět počítač v opravně :angry: ,čtrnáct dnů jde,pak ho odvezou a já tady koukám na kabely :angry: a nemůžu s váma diskutovat :angry:

k snažilkování:u nás nic nového,stále negativní testíky :frowning2:
pojídám listovku a miluju se s mužíčkem co se dá :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2007 v 19:41  • Odpověz
tak jsme doma,bylo to super,dokonce jsem i jednou yvhrala:slight_smile:)Brala jsem si jen ty lehke koule a byla jsem opatrna,pry takovy styl jako ja nikdo nemel,ale bylo to dobry.Ted asi pujdu koukat na letiste,sice to tak moc nesleduju,ale to pochytam.Manzilek musi pracovat,o vikendu se flakal a druhy den strizlivel:slight_smile:)Jeste mame v planu jet v tydnu do Kolina,pojedeme po nive dalnici tak se aspon projedu,sice manzilek mi do toho keca,ale co se da delat:slight_smile:)Nemuze mit ridicak,tak chce,abych ridila tak jak by ridil on,no a nekdy to je tezke,ale uz jsem si zvykla,i kydz ze zacatku to byly boje:slight_smile:)Chce tam nakou barvu na palubky a ja si pry muzu vymyslet naky vylet nmekde okolo,tak se musim podivat jestli tam nekde neco je.tak se mejte.
26. bře 2007 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky holky..tak dneska konečně dorazila MS :cry: ale jsem i trošku ráda..aspoň nebudu muset k doktorovi..ale přece jenom to bylo zklamání :pensive: Říkala jsem to Honzovi a on na to: to je dobře nebo špatně? Tak jsem mu řekla, co myslí on..a odpověděl, že i dobře, i špatně, že? Takže přesně, jak si myslím já..prej dobře, že funguju tak, jak mám a nemusím k doktorovi a špatně, že nám to těhotnění hned nevyšlo :confounded: Ale prej příště už to určitě vyjít musí..tak jsem zvědavá :wink: Takže..když bude i další měsíc menses, tak začnu asi měřit teplotky..Honza souhlasí..ale prej k měření nedojde, protože nám to už vyjde..no, uvidíme..
26. bře 2007 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko, já jdu na bowling ve čtvrtek..jedeme totiž celá základní škola i mateřská škola na oslavu Dne učitelů :sunglasses:

Madlenko, vy se snažíte už dlouho??
26. bře 2007 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
no vidis gabou aspon ze jsi to v pohode dostala,to je znamka,ze jsi v pohode no a pristi mesic to chce se poradne snazit.)))taky jsem rikala ze bude merit,ale nastesti k tomu nedoslo,druhy mesic k tomu doslo,po pravidelnem obdem snazeni:slight_smile:
26. bře 2007 ve 20:17  • Odpověz
ty jo tak to se mate.My to meli taky levnejsi,protoze manzela bracha mel naky kupony na polovicni slevu do konce brezna.dlouho jsme to nehrali tak byla sranda.jo a manzel si dal zabi stehynka:slight_smile:))Vypadalo to divne.ale zas to nebylo tak spatny,ale malo a drahy.
26. bře 2007 ve 20:27  • Odpověz
gabi,já jsem vysadila prášky už v červenci a tak se stále snažíme a zatím to necháváme na přírodě,ale mimísko by jsme chtěli oba dva a už se na něj moc těšíme a tak si jezdíme aspoň chovat synovečka Lukáška :grinning:
26. bře 2007 ve 20:31  • Odpověz
tak jsem pred chvili vlezla z pelisku a snidam u pc.cejtim trochu jakoby zadek namozeny z bowlingu.Musim udelat cesnecku,tchyne ma nalozeny naky maso tak bude cina.A odpolko pujdeme do sadu,to se tesim aspon budu na cerstvem vzduchu a na slnicki.No a zitra si asi udelame ten vylet do Kolina.
27. bře 2007 v 09:41  • Odpověz
autor
cauky,tak ja jsem cely vikend nakukuju, nikdp nikdo a ted smrst :slight_smile:

Holky my od rijna nemame na platy :slight_smile: no holt neziskovka :slight_smile: jeste ze jsem se upla na to mimo, na konci kvetna do toho jdem na plno :slight_smile: takze ja proste jdu v nejblizsi mozne dobe na materskou no a neresim to :slight_smile:

Gabou ja myslim z ekdyby se to nahodou nepovedlo ani druhy mesic, ze se nic nedeje, myslim ze ja bych "zacla plasit" s merenim az tak za 3, 4 mesice, asi ne hned. No i kdyz kdo vi, vcera jsem malem koupila zimni bundicku a laclace, do zasoby na mimco :slight_smile:
Dneska jdeme na navstevu k bratrankovi na malyho Lukaska :slight_smile: uz se moooooooc tesim :slight_smile:
27. bře 2007 v 11:11  • Odpověz
autor
Holky tak se pro dnesek loucim, vyrazim pres nejaky obchody rovnou na navstevu za mimcem :slight_smile: potrebuju si koupit nejaky jarni boty univerzalni ke kalhotam i k sukni a to same s nejakou jarni bundou nebo sakem. Jarni veci nakupuju nerada :frowning2: vetsinou clovek musi mit od vseho vic kousku, aby to ladilo, neco sporotvniho neco elegantniho, v zime clovek chodi nekolik mesicu v jedne bunde a nikomu to nevadi, na jare je to takovy blby. Vsechno je vic videt :sweat_smile:
27. bře 2007 ve 14:54  • Odpověz
to mas pravdu dludlli,abys mela neco sportovnejsiho,pak neco elegantniho a to boty,kalhoty,naky vrsek..si rikam ze budu mit aspon brisko pres leto,aspon nebudu resit jestli dopnu bundu ci ne:slight_smile:)i kdyz si myslim ze kazdy obdobi na svy.Ted jsem byla asi hodku venku sazela jsem redkvicky a okopavala to co uz nam roste ve skleniky,ted jsem si dala prestavku,odpocinu si,doufam ze z toho neusnu a pak pujdem do sadu sbirat vetvicky.Byla jsem ve skleniku a prisla tchyne at to necham,ze je tu hic,at si to udelam rano a ja ze rano spim:slight_smile:)Ji strasne vadi teplo,hne´d ej cervena a tak,ale ja to fakt miluji a vuuubec mi to neva.Vzdyt loni jsem pres nejvetsi hicy natirala jen v plavkach na zahrade late na strechu,je fakt ze mi pak natekly pupeny plny vody,ale to jsem jim nerekla:slight_smile:))
27. bře 2007 v 15:02  • Odpověz
autor
jo ja vcera plela zahon tchyne, no odnesly to i nektery desny kytky :sweat_smile: tak tedy vazne mizim, pa
27. bře 2007 v 15:17  • Odpověz
Ahojec, holčiny :slight_smile:

Dludli, to jsem si taky říkala, že budu měřit teplotku až tak po 3 či 4 neuspěších, ale teď jsem z toho prvního neúspěchu byla tak hotová, že nevím, zda toho víc ještě snesu :sweat_smile: Honza mně říkal, že mu mám dát tak týden, aby se mohl dostat z alkoholového víkendu a pak na mě prej skočí a bude mimo hned :grinning: No tak jsem zvědavá..
Jinak jsem se úplně zamilovala do domečku..našla jsem si jakýsi na netu (už ale nevím, kde to bylo)..nějaký přízemní, jenom tak 3 nebo 4 + 1..Honzovi se líbí taky..jenomže nevíme, kde na to vzít :frowning2: Jo a ještě k tomu se nám pokazilo to autko a bude to asi dost stát :confounded: Ach jo..
Tchýně marodí, tak je doma a já z ní rostu..sice nic až takového nedělá, ale je tu aspoň stokrát za den..poučuje..a já jenom valím oči v sloup..to se opravdu nedá vydržet :astonished:
27. bře 2007 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já už jsem zpátky z práce,vůbec se mi tam nelíbí,už bych byla doma a chodila na vycházky jako zdenička :grinning: :grinning: :grinning:
dneska jsem se objednala na příští pátek na kontrolu na gyndu,tak jsem zvědavá co mi pan doktor poví,poradim se s ním a pak se uvidí,snad nám to miminkování už vyjde.
taky jsem se objednala k zubařce,ale až na konec dubna.
musím říct,že se svojí tchýní vycházím dobře :grinning:
a davís s mojí mami taky :grinning:

gabi nic si z toho nedělej,že se vám nepodařilo miminkování,já jsem to taky ořvala a už několikrát :wink: ještě,že ten můj chlap je tak hodnej a podporuje mi :wink:
27. bře 2007 v 17:08  • Odpověz
No jo, Madlenko..já mám tchýni taky celkem dobrou..ale když s ní bydlíš a pak ji máš ještě i v práci, tak to už je opravdu na palici..ještě, když jsme obě dvě takové trošku tvrdohlavější :confounded: :sweat_smile:
Jejda..nevím, jestli bych vydržela tak dlouho na mimíska čekat, jako ty..ale já vím..když to nejde, tak co se dá dělat, že? Jedině čekat..a měříš aspoň teplotku nebo jenom počítáš plodné dny? Přeju ti, abys byla brzy těhulka :dizzy_face:
27. bře 2007 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
zatim neprovádim žádné měření ani počítání,příští týden to pořešim s doktorem a uvidim co mi poví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já jsem doma sama,manžílek je v práci,ale snad dorazí brzo :slight_smile:
a jak se máte vy?
27. bře 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky holky..jak se vám vede v tento krásný, sluníčkový den?? :slight_smile: Mně celkem na houbelec, onemocněla kromě tchýně, ještě jedna kolegyně..takže doslova na prd :confounded: Ale už jsem aspoň doma z práce..tak to je dobré..ikdyž..taky pěkně kýchám, pobolívá mě v krčku a mám rýmu :unamused: Ale snad to vyženu čajíkem s citronem :wink: Večer jdeme s holkama do kina na Vratné láhve..tak se už těším..Honzovi se nechtělo, prej radši bude kukat na fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadí..
28. bře 2007 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,taky se na to chstame do kina,ale ted porad enco bylo a v tydnu se nam nechce.Tak musis napsta jaky to bylo taky chcem jit na tohkle.My se pred chvili vratili z vyletu,byly jsme v Koline pro tu barvu na palubky.Jeli jsme po nove dalnici a super,pekne jsme se projeli,dokonce jsem z naseho favorita vytahla 160,tak super,ale uz jsem se docela bala,byl docela vitr a vsude nam to foukalo hvizsdalo a tak.Pak jsme jeli 120,a me prislo ze jedeme pomalu:slight_smile:)
My tu s tchyni byslime a zatim je to ok.Kdybychom spolu dali,tak nevim, takhle si jakoby jkazda delame co chceme,mame kazda svoji domactnost.I kdyz pak nahore to bude jeste lepsi,ale ja si nemuzu stezovat.Jinak tchan a tchyne jsou take nemocny.
No nic pujdu se podivat na zeleninku do skleniky,trochu o tam pozalejvat a tak.
28. bře 2007 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem doma z práce :wink: hurá!!!Doběhla jsem nakoupit rohlíky a salámky,ovoce a zeleninu.Te´d se pustim do úklidu prádla a pak budu koukat na telku :grinning: :grinning: :grinning: ,jo manža je opět v práci a taktady budu zase celý večer sama :frowning2:
28. bře 2007 v 17:18  • Odpověz
ZDENIČKO: jezdíš jako pitátka silnic,měla bys být opatrná :slight_smile:
co manža na tvojí jízdu?
28. bře 2007 v 17:20  • Odpověz
no my jsem chteli vyzkouset co nas veteran:slight_smile:)jeste dokaze:slight_smile:)jeli jsme tak jeste chvilku.Jo ten me podporoval,on ridit nemuze,ale kdyby mohl tyk by to taky vyzkousel.Pred nama nic nejelo,byly dva pruhy volne a rovink,davala jsem pozor.Ale celou cestu bych tak jet nemohla,jedine s jinym autem,ale to nevim jak bych zvladla.
manzilek natira na pude palubky tak mam dnes cas tady chvilku pobyt -vecer zas bude pracovat.Taky bych potrebovala na nakup,ale tady to maji docela drahy a do hk pojedu az v pa.tak to musime vydzet:slight_smile:)V pa.mame sraz z holkama z ucnaku,najky jsem fakt dlouho nevidela.
28. bře 2007 v 17:35  • Odpověz
my jsme měli srazík ze základky loni v létě a z hotelovky před třema rokama,ale hned bych je chtěla vidět znova,hlavně hotelováky,oni jsou všichni z moravy a docela často dělají pařby :grinning: :grinning: :grinning:
na tu jízdu jsem se ptala protože můj miláček mi v neděli svěřil jízdu o plzně(v sobotu byl v hospůdce a popíjel a tak nemohl v neděli řídit),tak po dvou kilometrech jízdy jsem mu řekla,že zastavuju a on vystupuje a jde pěšky :grinning: :grinning: :grinning: KECAL MI DO ŘÍZENÍ A TO NESNÁŠÍM :grinning: :grinning: :grinning: tak přestal a pak začal za nezvěsticema,pro zněnu jsem nejela trasou kterou chtěl jet on.Ale neboj do práce jsem ho dovezla ve zdreví!!!
28. bře 2007 v 17:49  • Odpověz
to on mi taky do toho vetsinou keca,on proste chce,abych ridila takm jak by ridil on,ale proste 2 lidi nemuzou myslet stejne.Ale ted uz je to v poho,ale ze zacatku byly v tomhle boje.bude jsem brecela nebo ho ignorovala nebo si z nej dala srandu,ale te je nastesti jen nekdy,nebo kdyz ma neco v sobe.Jinak me i pochvali-nekdy:slight_smile:)Ale po nakym vetsim meste bych se asi bala,hlavne tech tranvaji a toho za proste zajedu nekam spatne a uz se nevymotam.Jeli jsme do Prahy a nechali auto ana cernym moste a ja uz se bala tyden dopredua a pritom to bylo ok,ale tam zadny tranvaji nejezdi.ale asi jde o zvyk.
28. bře 2007 v 18:04  • Odpověz
to já mám právě taky stach,ale zvykám si na jízdu městem :wink: :wink: :wink:
co jsi dneska vařila?já vůbec nevím co nám uvařit a hlavně se mi nechce :frowning2:
28. bře 2007 v 18:13  • Odpověz
dnes jsme vytahli gulas z mrazaku:slight_smile:)a zitra budou branboraky,a jeste me napadlo jen tak na rychlovku spagety s kecupem syrem opict naky parek a je to.
To ja u ans taky jezdim,nebo kydz jedeme na dovcu a projizdime,ale praha ci tvoje plzen neeeeeeeeeeeee:slight_smile:)
28. bře 2007 v 18:54  • Odpověz
já u nás na vsi taky jezdim,zvládam příbram,rožmitál,březnici,blatnou a všechny ty okolní vesničky,ale plzně jsem se bála :wink:
jdu něco vymyslet na to jídlo,aby mi neumřel hlady,můj mazlík :wink:
ještě se ozvu!!! zatim pac a pusu mařenka
28. bře 2007 v 19:07  • Odpověz
tak vařeno:nakonec jsou to zapečený těstoviny se salámem a sýrem,no a salát si udělá až zítra

tak co děláte?
28. bře 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
ja si hraju s nasim albem na webu a davam tam fotky ze svatby. Holky me ta svatba taaaaak chybi, jinak jsem si definitivne vsugerovakla ze sem tehotna. ale moooc bych potrebovala byt v praci az do dubna, tedy rok vydrzet, taktze otehotnet az tak v lete :slight_smile:

No to jsou plany co? No ja vim :slight_smile: uvidime jak to vsechno bude

JInak Zdeni vratny lahve jsme videli je to nadherny, pohodovy film urcite jdete?
28. bře 2007 ve 20:58  • Odpověz
autor
nazdarek holky, dneska je v praci blazinec. No ale dneska odpoledne se jde firma podivat na tu moji garsonku tak treba se to zacne konecne nejak hejbat. Shodou okolnosti i moje mamka mi psala ze ma firmu na rekonstrukci svoji koupelny a ze nam ji muze treba dohodit. No chtela bych to mit opraveny do konce cervna, coz ale zda se je nerealny termin, ta firma co tam jde se podivat rikala ze bude mit cas az tak v zari :frowning2: :frowning2: Tak uvidime.
29. bře 2007 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.