• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojec holky..teď jsem dorazila z práce, přiznávám, je to o trošku dřív než obvykle..ale máme zkrácenou směnu kvůli té oslavě Dne učitelů :wink: Za chvilku valím do sprchajdy, musím si i umýt hlavku a hlavně se nachystat..ale nedalo mi to, abych sem, na vás nekukla :slight_smile:
Včera se kino, bohužel, nekonalo..poněvadž byly vyprodané lístky :astonished: takže škoda..A my jsme si s holkama myslely, že když se to hraje už od pátku, že to bude v pohodě..no a nebylo..ale nevadí..poseděly jsme na kafíčku a bylo :sunglasses:
Jinak Dludli, bacha na to vsugerování si, že jsi těhulka..já jsem si to taky tak trošku vsugerovala..ještě, když mně bylo na té chatě o víkendu tak strašně špatně..tak i manžílek si myslel, že jsem určitě těhotná..no..ale bohužel se tak nekoná..tedy zatím..ale doufám, že už brzy :dizzy_face:
29. bře 2007 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojda,urcite na to pujdem chteli jsme jit uz nekdy pred 14ti dnima,ale bylo plno,tak ted tomu nechavame volny prubeh a az bude volny vikend tak pujdeme.My dnes meli kvetak,tchyni se nechteli delat branboraky atk ajsem udala mozecek a jeste buchtu,dnes se mi chtelo pict tak je takovy triosku lepsi,vypada dobra,tak snad i tak bude chutnat.Musim jit nmakrmut kralicky,podivat se manzilkem ana pudu jak mu to jde a okolo 4 zas pujdeme do sadu sbirat vetvicky.Dnes uz asi naposled,pokud nezacne prset a ym nezmokneme.
29. bře 2007 ve 13:31  • Odpověz
autor
mela jsem blbou naladu tak jsem si uvarila puding se spoustou piskotu a ted je mi blbe i od zaludku :unamused:

:grinning:
29. bře 2007 v 19:07  • Odpověz
tak vetvicky amme zdarne hotove hura.Najedli jsme se a pujdeme koukat na pouta.
a jak to jinak jde dludli v praci.Bavi te prace jako takova a da se spolupracovat s tema lidma co schani tu praci.Muj manzilek je spokojeny,byvi ho to ,jen ted rika ,ze toho je hodne.Ale jinak je rad ze ma praci po tolika letech.
29. bře 2007 v 19:50  • Odpověz
autor
jo me to bavi, ta skupina lidi kterou ted mam tak snad krome jedny pani ve skutecnosti nikdo pracovat nechce, nekdy maji opravdu nerealny predstavy o platu, nebo jim porad neco neni. Ja vim je to smutny, ale proste nekdy jim nedochazi ze kdyz tyhle konkretni lidi maji jen ZS a zdravotni potize ze nevydrzi delsi dobu sedet, tak ze proste nemuzou delat vsechno. No a kdyz si rikaji platy dvakrat vetsi nez ja a pak jim neni ze bus ktery jim jede primo od domu a stavi primo u prace tam ale jede 25 minut tak me to stve. To se stalo zrovna dneska, tak se tak certim, ale jinak me to opravdu bavi.

No a ted me trikrat podelal papouch a 10 minut jsem ho nahanela zpatky do klece
29. bře 2007 ve 20:25  • Odpověz
aspon ze te to bavi.Verim ze se jim plno nechce delat,kydz asi hodne z nich by meli skoro stejne penize jako kdyz by chodili do prace.A kor kdyz ma plno deti a ty je pridavkama uzivi.Ja se pujdu priptravit na ten srazik.
30. bře 2007 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky, tak snad už vám dnes napíšu, teda abych to uvedla na pravou míru, píšu vám už po třetí, ale zatím jsem to nedostala do eteru. To víte když se daří tak se daří. Poprvé jsem napsala pořádně dlouhý dopis ale bohužel jsem zapoměla, že nejsem přihlášená a tak mi to zmizlo. Byla jsem tak vytočená, že jsem tady už potom celý den ani nepáchla. Druhý den jsem tady přifičela, napsala dopisek a jak jsem chtěla odeslat, zjistila jsem že mi tchýně nahoře vypla PC a tím pádem mě odpojila od Netu, takže zase smůla. No snad se to ale teď povede.

Přeju vám holky krásné jaro, plné sluníčk a pohodičky.
Zdeničko docela ti závidím :sweat_smile: (stydím se), ale musí to být bájo, mít v bříšku mimko a chodit teď na jaře na zahrádku a ke kytinkám a užívat si hezkého počasí přes poledne, hmm taky bych to brala.

Holky já jsem taky už od mala chtěla chlapečka, ale jak byla kamarádka těhotnaá a můj muž i její chtěli pořád kluka, kolem mě se teď rodí samí kluci a všude je plno kalhot atd... tak bych raději chtěla křehounkou holčičku v šatičkách :grinning: uvidíme jak se nám zadaří.

No holky s těma platama a stím jak se některým lidem nechce dělat tak to je fakt síla, taky mě to mrzí, když za mnou příjdou lidi jenom pro razítko a né pro to že shánějí práci, je to až neskutečné. Jsem asi hnusná, ale když nepříjdou oblečeni jako lidi, nedají mi životopis ani žádost tak jdou bez razítka - to jsem mrcha co? ale dobře jim tak :grinning:

Já jsem tento týden měla 2x půl dne dovolené a bylo fajn, končila jsem ve 12 místo v 16:30, měla jsem úplně super dlouhý den a ještě svítilo slunko, lidí já stihla věcí ani se tomu nechce věřit. Je to paráda, když už je tak dlouho světlo, člověk je docela plný energie.

Holky snažilky držím palečky ať vám to vyjde, my ještě nahodit plastová okna a udělat koupelnu a začneme taky, už se moc těším, i když koupelně by se zmákla i když bychom se snažili :grinning: . Ale nemůžu tak rychle na manžílka.

Zatím papaček a hezký víkendek.
30. bře 2007 v 17:44  • Odpověz
Krásné sobotní ráno, říjenky :slight_smile: Jakpak se vám dneska vede?? Já jsem právě vyslala manžílka do práce a asi si půjdu udělat nějakou snídaňku :grinning: Vlastně to mám bez námahy..tchýně nám včera dala bábovku, tak dobré :wink: Oslava Dne učitelů proběhla v pohodě..jídélko dobré, vínko, bowling také..dokonce jsme se s kolegyňkama i prošly a navštívily jiný lokál :sunglasses: ale nepila jsem moc, prostě jen tak..pokec..manžílek si pro mě pak přijel, tak jsem byla ráda..V pátek ale vstávat v 5,30 do práce bylo kruté..no, ale dalo se to zvládnout..Dětičky zlobily, jako obvykle..ale nabarvili jsme si krásné kraslice, tak to je moc bavilo :wink: Včera jsme měli s manžílkem pohodku doma u televizky..dneska si plánujeme možná nějakou procházečku..no, uvidíme..Chtěla bych Honzovi ukázat tady jeden domeček, který se mi strašně moc líbí..zbláznila jsem se totiž do myšlenky postavit si domeček..jenom přízemní, tak 3 nebo max.4+1..bez sklepů..prostě jenom takový byteček :pensive: U těch našich se to zatím nijak nehne, tak vůbec nevíme, co a jak dál..Nový baráček by chtěl i Honza..přiznává, že není moc nadšený myšlenkou bydlení u našich..no, uvidíme, jak to všechno bude..ale zadlužení bychom byli i tak, i tak :confounded: Nevíte, kde se shání ty miliony?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kytinko, vy máte svůj byteček nebo baráček?? To je můj sen..zatím neuskutečnitelný :unamused:

Jinak včera byl Honza platit to autko, ale ještě ho nemáme doma..prej ještě tak týden to bude trvat..no..a platil celkem dost..museli jsme si půjčovat od tchýně, která ty peníze měla nachystané na něco úplně jiného :sweat_smile: ach jo..chtělo se mi i brečet při té představě, že za to mohla být splacená třeba ta naše sedačka..nebo že by to mohla být krásná dovolenka v zahraničí :fearful: :cry:
31. bře 2007 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky, no gabou az zjistis kde se pestujou ty miliony, dej mi vedet, taky bych si nejaky zasadila na zahradce :slight_smile:

My jsme byli ve ctvrtek na te moji garsonce, asi jsem tu o tom psala tak jen ve strudnosti, je to malinky bytecek, jak rikam garsonka, ale za ni je puda, kterou jsem chtela prikoupit, ale na druzstvu s tim byli nejaky tahanice, tak jsem si rekla ze se na to vybodnu, ze opravime jen garsonku a pronajmem. No ale jak jsme tam byli tak martin ze si to vezme na starost a pudu vybeha, a me to asi paradoxne, nastvalo. No ale jednoduse po temer rocnich bojich, abych martina dostala z baraku, dokonce jsem kvuli tomu tu garsonku koupila, jsem se uz zkratka vnitrne smirila s tim z ebudem tady v baraku u tchyne, zacali jsme planovat jak to tu predelame, neco malo jsem uz zacali (sice nic zasadniho, nova podlaha a vsechny mistnosti vymalovane, ale nejaky penize, cas i praci nas to stalo) no a martin ted rekne ze by do te garsonky sel. No a proste zase otevrel otazku bydleni, jenze ja uz to proste uzavrela s nejakym zaverem, no ale ted ze to bude zase jinak, jenze mezitim, si nas vlcak zvyknul, ze je cely den kdyz jsme pryc na zahrade a nemam tudiz zadny rezim venceni, jelikoz ho na zahrade nepotrebuje. No tak ja ted vubec nevim jak se k tomu postavit. Proste jsem to uz mela uzavreny, a ted nevim jak se k tomu stavit. Martin vi, coz me tedy tesi, ze jak budu tehu a bude mimi ze se ty malinky konflikty s tchyni vyhroti, no jenze co s tim? Ja bych byla asi radsi, kdyby se to vyreslo tady v baraku, vlastni vchod, umet tchyni odpalkovat a jsem spokojena.Jenze nez bude tohle tak asi zesedivim, ale nevim jestli chci ten problem s bydlenim zase otvirat a zase vse "predelavat" (myslim myslenky plany a tak. Snad se vyjadruju smysluplne :sweat_smile: )

No jinak se chystam dneska uklizet, docela se na to tesim. Zatim tedy sedim tady u PC a koukam pri tom na bednu , ale uz peru potahy z kresla no a snad se dostanu i k tomu ostatnimu.

Jinak tchyne me pije krev, jsem na ni uplne alergicka, staci mi kdyz ji slysim a je mi blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo
31. bře 2007 v 10:54  • Odpověz
Ahojky Dludli! Tak já nevím, co to vaše bydleníčko..ale bydlet sami, no, tak to by mě opravdu lákalo :wink: Jenomže je fakt, co s vaší Akki..pro tu je zahrada dobrá věc..hmm..problém..sama nevím, co bych v této vaší situaci dělala :confounded: Oboje alternativy mají svoje plusy i mínusy..a ty miliony jaksi nemáme, že? :sweat_smile:

Já taky nevím, co bude s naším bydlením..úplně mě ničí ta nejistota, co bude dál a tak..ale kdyby bylo na Honzovi, tak snad zůstaneme tady v našich pidimístnůstkách..no, ty by mi už ani nevadily..opravdu..to jsem už za ty tři roky tady celkem zvyklá a myslím si, že ve větším prostoru bychom se s manžílkem ztráceli :grinning: Ale vadí mi tu to otevřené schodiště..všechno jde slyšet..taky to, že v naší koupelně si tchýně chodí prát, koupe se v ní pes a vlastně nemůžu ani projít po chodbě ve spodním prádle :confounded: Ale vím, že když budu těhotná nebo až bude miminko, tak se to tu změní..musí..jinak bych tu nevydržela ani den :angry:

Jinak včera jsme poseděli na dvorku s tchánama a se švagrem..ten se vrátil z lyžovačky z Francie, tak jsme popíjeli trošku franc.vína, jedli franc. sýry a salámy..no, prostě pohodička..tcháni byli super..Ale stále nás tchýně nutí do miminka..prej ať se konečně už usadíme, uklidníme..ach jo..kdyby měla tušení :unamused: ale to pak bude překvápko :dizzy_face: myslím, že bude mít ohromnou radost..to ano..ale až se dozví, jaké změny tady pak plánuju, tak nevím..ale myslím, že to zvládnou..jinak jsou fakt dobří..
31. bře 2007 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
no gabou my to mame taky stejne spolecna chodba a schody, taky nemuzu z postele vybehnout jen tak do koupelny, jelikoz cestou muzu potkat tchyni.

No a stim bydlenim ja mam strach, ze kdyz se zase zpatky upnu na tu moji garsonku, tak az nastaten den D a melo by se tzo rozcisnout, tak udela tchyne histerickou scenu, ze preci ji tu martin nenecha samotnou no a jak zareaguje martin nevim. Myslim ze se od matky co jsme manzele uz trochu odprostil, ale neni to porad tak jak bych si predstavovala. Nevim jak by to dopadlo. Tchyne by zustala v baraku sama, ten by ji pomalu a jiste zacal padat na hlavu, coz martin jiste se svym "rodnym" domem nechce pripustit, navic tu ma vsechny svy kamarady, proste uz nechci sama sobe ublizovat tim, ze budu to bydleni zase rozrypavat. Byl to rocni boj, same slzy, hadky uz na to znovu nemam. V tenhle moment bych byla radsi, kdybych se proste naucila odpalkovat tchyni, a to by mi myslim stacilo. No nevim. Kdyz jsi vzpomenu jak jsem o to stala dostat martina odtud, ale ted uz jsem tu rok, mame tu za sebou kus prace, ten pes hraje taky dulezitou roli, no jak rikam uz jsme mi to nechce znovu otvirat po tom trapeni, navic kdyz si nejsem jista ze by Martin kvuli matce zase na osledni chvili necouvnul.
31. bře 2007 v 11:54  • Odpověz
autor
holky ted jsme si s tchyni celkem rozumne popovidali o zahrade, co a jak udelat, kam dat plot aby akki velikvidovala uplne vsechny kytky a tak. No az jsme mela na kraticky okamzik dojem ze ji snad mam rada. No ale nezklamala a hned v zapeti se nezapomela navezt do Martina. Slylela martina jak rika ze jede neco vyridit, tak se ho ptala jestli by ji hodil na nadrazi (nastesti jede zase pryc, ale tentokrat ne na dlouho, asi :frowning2: ) no a martin pak za matkou sel ze jede a ze tedy at se matka oblika, no ale ona ze ne ted, ze je brzy ze ted jeste ne. No a ted kdyz se se mnou bavila tak rekla, no tak musim jit, snad to stihnu, kdyz mi Martin ujel. No chapete to? Ona vsechno tak prekrouti, ja jsem ji hned sice rekla ze ji neujel, ze byl domluvenej a jel neco vyridit, ale stejne mam pocit ze jsem ji nedokazala "utrit" (nevim jak to napsat slusne, nechci na ni byt zla, za tu namahu mi ona nestoji, ale proste dat ji slusne a v klidu na jevo, ze skutecnost byla kapanek jina)

Mam konecne umyty nadobi, zase jak za regiment. Jdu povesit druhou varku pradla a pokracuju s prachem a podlahou, pak me ceka zehleni a poklidit nejaky drobnosti ruzne rafinovane umistene :slight_smile:
31. bře 2007 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj Gabou,
no my jsme u tchýně na baráčku. U našich je sice mnohem hezčí prostředí (jenom jeden baráček vedle nás a kolem dokola jenom lesky, louky a řeka), ale baráček nešel předělat je hodně specifický a vydržet s mou mamkou by bylo docela těžké a hlavně pro manžela. Někdy jsem docela vytočená, ale jak si vzpomenu že bych měla být ve městě v paneláku a mít kolem sebe nějaké hrozné sousedy, tak mě to hned pustí.
Máme tady 2+1, svůj vlastní vchod a docela velké zádveří s vestavěnou skříní, obýváček s pracovnou dohromady, svou chodbičku oddělenou od garáže atd... kde mají přístup všichni, kuchyň, koupelnu se záchodem (docela velkou) a ložnici, ze které bude snad jednou pokojíček no a velkou zahradu na které trávíme většinu času. Takže máme svůj byteček a dokonce dva vchody, jeden od cesty a jeden hned ze zahrady. Tchýni někdy nevidím celé dny i když je pořád doma, teď se budeme potkávat jenom na zahradě.
Slíbila jsem ale že vymalujeme garáž a uděláme v ní pořádek a tak jsem dnes makala jako šroub, ale byli hodní a přišli mi pomoct a tak jsme to zmákli a dokonce jsme si udělali klobásky na grilu na zahradě spolu, dali si pivko, bylo moc fajn, mám z toho dobrý pocit, ale teď už jsem zničená a ani necítím pořádně nohy. Zato doma mám jako po výbuchu, teda všude v poho, jenom kuchyň ta vypadá brutálně, protože jsem nestihla ani umýt nádobí po obědě a to jsme měli ze včerejška rajskou tak jsem zvědavá jestli mě to přinutí postavit se na ty moje nožičky :sweat_smile: anebo si tu parádu nechám až na zítřek ráno.
A co ty Gabou jak to máte u vás když říkáš, že sis zvykla na ty vaše malé pokojíky. Já mám menší akorát obývák jinak vše tak normál, ale říkám si, že někdo se o ten barák bude muset postarat :grinning: .
Jinak hrozně moc miluji kytinky a stromy a ovocné keře, takže to by mi v bytě chybělo nejvíce.
No jdu se zase natáhnou k TV, vrátil se mi manžílek a tak se jdu věnovat svému zlatínku. Mějte se mockáá hezky a zdravoučce.
31. bře 2007 v 19:48  • Odpověz
ahojda holky.Koukam ze mate velke rozhodovani pred sebou:slight_smile:)dludli tva situace je slozit a akazdy ma neco,zalezi abyste to asi poradne probrali a toho se drzeli a pak neodbocili,myslim treba tchyni.
Ja jsem vcera vbyla na tom srazu ,misto 15 se nas tam seslo 9,ale i tak to bylo dobry,aspon se dobre pokecalo.sesli jsme se tam 3tehulky,jedna taky ve 3tim,ale uz cekaji druhe mimi a druha byla v 5tem mesici.Jinak jen jedna byla svobodna bezdetna,jinak vsechny uz meli ditka,tak bylo o cem kecat.Pekne jsme se napapkali,pochlubila jsem se s fotkama kazdymu se libily.Prijeli jsme domu o pul2.Manzilek byl totiz o kus dal s kamosem na pivku.a dnes jsme spinkali asi do 10ti.A odpolko jsem byla venku zase na zahradce,sela jsem jeste redkvicky,my teda budeme zdrava a hrasek.A pak tu jeste byla kamaradka,budou kupovat auto a tak chteli pujcit 10.000kc na 14dni,ze jim chybi a za 14dni jim prijdou dane.Tak jsme pokec.a vecer nevim co budeme delat ,nic nedavaji .tak dame asi clovece:slight_smile:)uvidime.
S kamoskou jsme jeste resili materskou,pry nekde cetla ze kydz bude na matersky 3roky,tak bude mit vic penez jak 4 roky a kdyz by byla jen 2,tak snad yb dostala asi 11t.za nesic.tak pocita co by bylo nej.Stejne je to takovy divny.uvidime jak to bude az se to bude tykat me,ono se to jeste urcite zmeni nez ja pujdu na meterskou.
Ted posloucham ze uz oteviraji naky hrady a zamky,tak bychom mohli vyjet na naky ten vylet.No uvidime,hlavne,aby bylo slunicko a pekne pocasicko.
TAk preju pekny vecer a snazilkujte se.
31. bře 2007 v 19:53  • Odpověz
autor
zdeni poznala jsi na sobe ze jsi tehu? Nez sisi delala testik? Co treba bricho? Melas ho nejak vetsi, tvrde, nafoukle nebo tak neco?

No ja jsem si zakazala delat test driv nez ve stredu, ale i manza me okukuje a rika at si ho udelam hned, z eto je fakt divny. Ale vydrzim do stredy a co na to MS

Holky tak dobrou noc
31. bře 2007 ve 23:08  • Odpověz
ahojky holky..tak my jsme chtěli být dneska s manžílkem zase doma..ale nakonec nás přemluvili kamarádi, ať jdeme s nima na pivko..tak jsem si dala s holkama vínko..pokecali jsme..bylo to fajn..ale Honza ještě pokračoval dále do místních lokálů..já jsem už šla domů..ale docela mě to zamrzelo..že nešel se mnou..ikdyž to máme jenom kousek,tak mě nechal jít samotnou a šel s ostatními dál :cry: ach jo..ale to dělá vždycky..jenom mě to vždycky opravdu zamrzí a naštve :angry:

Jinak Dludli..já jsem si dělala testík den před očekávanou MS a bylo to celkem zklamání..pak jsem to ale nedostala, tak další testík dva dny po očekávané MS..pak jsem to ale dostala..pět dní zpoždění..ale byla jsem ráda, aspoň jsem nemusela k doktorovi, ale i tak to bylo trošku zklamání :frowning2: Hlavně vydrž..ale budu ti držet pěstičky i palečky, aby ti to vyšlo..opravdu bych ti to přála..
1. dub 2007 v 01:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ja bych mimi taky moc rada, ale chteli jsme zacit az koncem kvetna. Aby to tak pekne vyslo do konce moji smlouvy v praci. Vim ze jsou to blahove plany, ale proste bych "potrebovala" otehotnet nejdriv v lete. No mam ted kazdy vecer desne nafoukle a tvrde bricho, od MS jsem to nikdy nemela, tak nevim. Kazdopadne dneska rano jsme to nezvladli.... :slight_smile: takze asi nakoupim nejaky testiky do zasoby :sweat_smile:

Ted me trochu stve ze jsem s praskama nevydrzela az do toho kvetna, kdyz ono se to neda :frowning2: no proste to muism do konce kvetna vydrzet, pekne pouzivat ten Pharmatex a pak to nechame osudu (pokud tedy to osud nezaridil jinak uz ted :slight_smile:)
1. dub 2007 v 10:45  • Odpověz
gabou nevim jestli jsem to mela vsugerovany ,ale bricho jsem mela takove nafoukle,a tak dovne me bolelo,jako kydz to mam dostat,a pak zas takova jina bolest.Jinak snad ani nic moc.zkus vydrzet aspon par dni po ocekavane ms.
To my jsme vcera byly doma a koukali na tv,vyrzela jsem az do pul 1 koukat.Manzilek di udelal vinny strik a ja jsem si dala broskvicky.Mnam mnam
Dnes se nam kamoska prijedou pochlubit s novym autem,vcer akoupili v AAA nakeho forda,tak to musime zkouknout.
Vcera holcina co chodi s manzelovym brachou zabijeli,tak nam dovezlo kroppy a takovy tak bude obed.Jen udelam branbory.
Zitra jdu na kontroli po mesici do poradny,tak jsem zvedava co mi rekna a kolik jsem pribrala.Manzilek pujde se mnou,mam tam bt brzo a on ma byt v praci az od 8mi,tak tam se mnou pocka,kdyby mi nahodou dali ultrazvuk tak ho zavolam,jinak pry az ve 20t.To je pekne dlouha doba.Pry jenom,kdyz jsou problemy,tak nevim jka je pro ne velky problem,ze jsem krvacela.No uvidime.
My mame taky vlastni vchod,obyvak kuchyn a loznici.Obyvak je docela velky,mame tu i jidelni stul,4 zidle,v rohu pocitac a velkou rohovou sedacku..samozdrejme stolek stul tv a takovy bobek a kreslo:slight_smile:))loznice je akorat na postel sktŕine,ale vejde se tam i postylka.Kuchynka akorat,i kdyz tam neco delame 2,tak se motame.Na chodbe je lednice-spolecna a pres chodbu to maji tachanovci.A a konci chodby je spolecna koupelna.Nejhorsi je ze na wc musime pres ne.Ja uklizim koupelnu a chodbu a tchyne wc a atu chodbu u wc.Takte dobry.Vychazime v pohode tak nevidim zadny problem.Ale z ty chodby vedou schody nahoru a tak si delame podkrovi,kde budeme mit vse jen svoje.Ale to je tak jeste 2 roky pocitame.Ale ja jsem tady spokojena,tak zas tak nespechame,hlavne aby pak melo mimi,az trochu vyroste tam uz udelany svuj pokojicek.
Tak jsem se rozepsala a jdu na ty branbory.Tak se mejte fajn.Doufam ze se mi to odesle,ne jako kytince:slight_smile:)
1. dub 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
tak jsme si po obede udelali kafe a v tom zvoni soused a prines vejsluzku, v patek u nich byla svatba, tedy sestra tech sousedu se vdavala, ale ta sestra tu nebydli, takze jsem nic nevidela :frowning2: no ale vysluzka prisla vhod.
Holky tak yvam tak chybi svatba? Kolem me ted je plno svateb, vim o 4, a kdo vi co se jeste kde vyloupne, navic jak zacalo ted byt hezky, jako bylo pred svatbou, ta´k to ve me vyvolava pocity jako byli pred svatbou, jak jsem vsechno shanela, a fotila na beremese a tak.
1. dub 2007 ve 13:45  • Odpověz
Nazdarek rijenky :slight_smile:

Tak jsem se tu zase na chvilku ukazala :wink:. Nez jsem vse precetla, abych byla v obraze, to byla doba :slight_smile:.

Ja mam v praci hotovy peklo. Rozpoutala se valka mezi mnou a sefkou, ona si najala pravnika na me, ja mam pravnika na ni... neskutecna sikala a teror, kterym chce dosahnout, abych odesla dobrovolne, ale ja si trvam na svym, bud dohodou + odstupny, nebo at me vyhodi pro nadbytecnost a da 5 platu :slight_smile:. Chtela me vystipat na paragraf, ale to ji pravnik poradil, ze tudy cesta nevede :slight_smile:, takze se snazi jen sikanovat a zlomit mou psychiku. Vse co se delalo doposavad je spatne, neefektivni a neekonomicky... takze mi odebrala veskery pravomoce a snazi se me uvrtat do neceho, co nemam v pracovni naplni a ve smlouve, takze stale bojujeme a minuly tyden prisla s tim, ze jestli bude vse hotovo, ze at se tedy koukam z okna :slight_smile:. Tak jsem se radsi jeste jednou zeptala, zda to mysli vazne (kolega byl svedkem), ona jako ze jo... doma jsem to hodila na papir a at mi to podepise, ona papir roskubala a ze takovyhle pamflet nepodepise :slight_smile:. Tak jsem na ni: "Vy se nechcete podepsat pod sva vlastni slova?" :slight_smile: No holky, nekdy je to fakt komicky...

Bohuzel vsak behem pracovni doby toho moc nesnim. Na obed mam jen pul hodky, coz je v praze nemozny se za takovu chvili najist, takze jim az vecer doma. Taky uz jsem zase zhubla 2 kg :frowning2:. No ale doufam, ze se to brzy vyjasni nebo holt se hodim marod a at si dela co chce :slight_smile:.

Gabi, tobe drzim pesticky, at to s miminkem brzy vyjde. Dej tomu zatim volny prubeh, vzdyt se snazite teprve mesic :wink:.

Milu, uz mas novou praci? Kdy vubec koncis?

Holky tak se mejte krasne, jdu si s manzilkem zahrat hru :slight_smile:, nejak me pposledni dobou (kdy mam stres v praci) bavi zabijet zloduchy, vlky a ruzny prisery :grinning:

Krasny zbytek nedele, a ja na vas zase brzy (doufam) juknu :wink:.
1. dub 2007 v 16:32  • Odpověz
olli,tak to te obdivuju ,ja bych na tohle nemela.Ale ja uz mam od prirody takovou povahu:slight_smile:)tak snad se to brzo vyresi a vyhrajes valku TY!!!Hlavne pevny nervy azvladni to.
Nemuzes si treba donyst obedy z domu a ohrat si je v praci?TAk jsem to delavala ja.
1. dub 2007 v 17:55  • Odpověz
autor
olli moooooc ti fandim a drzim palce, nesnasim takovyhle chovani, a mam vzdycky radost, ze se tomu dokaze nekdo postavit.

No a kdyz ti bude nejhur prijd sem za nama, sefku pomluvime ahned se ulevi
A jasne vem si sebou nejakou svacu, at si nepodlomis zdravi!

Drzim palce
1. dub 2007 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky tak mam poradnu za sebou.Vse je v poradku srdicko busi tak jak me a mimi roste.Ale az ve 20t.jdu na poradny ultrazvuk.Ted mi dselala jen takovy rychly,ale stejne jsem se ji ptala,ze mam venku manzilka jestli muze prijit.Sice tam chudak nic moc nevidel,ale byl rad.Dr.rikal ze v tom 20t.to bude lip videt.Tak na kontrolu 30.4 a 16.4 na krev,ze mam nakou skupini Rh faktor0 pozitivni a to se pry musi delat casteji ci co,ja tomu moc nerozumim.Hlavne ze je to ok.
No nic jdu zapnout pracku a jdu uhnacat sekanou an zitra.A k vece uz se tesim budeme mit chleba s maslickem a domacima prvnime redkvickama.Mnam mnam.Tak pa.
2. dub 2007 v 15:22  • Odpověz
Ahojky holky..zdravím vás v tento moc krásně sluníčkový den :dizzy_face:

Zdeni, my jsme měli domácí ředkvičky včera u našich..mňam mňam..výborné :wink: Jinak super, že máš všechno v pořádku..to je dobře..Jo a pračku mám zrovinka taky zapnutou :grinning:

Oli, téda..ta tvoje šéfová je ale babizna, co? Ale nasadila jsi na ni velký kalibr, tak snad to bude oká..jsi šikula, tak určitě..taky ti budu držet pěstičky!!

Dludli, já teď hledím na svatební fotečky skoro pořád, protože je máme takové čerstvé a nosím je do práce, kamarádům a všude kolem..ale přijde mi, že už to bylo tááák hrozitánsky dávno, že to ani není možné, že to bylo teprve před necelým půlrokem :astonished: Ale v pohodě..nějak si nezoufám..spíš bych vdala svoje kamarádky..ale zatím nikde nikdo..ty se máš, že máš aspoň svatby okolo..to já vůbec nic :pensive:

Holky, musím se vám pochválit..včera jsme s manžílkem měli krásnou procházku :dizzy_face: Teda, nejprve dostal vynadané, že se mnou v tu sobotu nešel v noci domů, ale sliboval, že už bude hodný..tak uvidíme :confounded: Nejprve jsme byli u našich, napapkali se ředkviček, pokecali s našima, bráchou, švagrovou a jejich dětma a pak jsme prošli celou naši vesnici a obhlíželi baráček, který by se nám líbil..Vypadá to tak, že až splatíme auto, to bude tak za tři roky..tak budeme už úplně bez dluhů a že si asi postavíme domeček :dizzy_face: Ale samozřejmě ještě dohoví, co se stane a tak..ale mohlo by nám to vyjít..no, uvidíme..Na zpáteční cestě domů mně Honza natrhal kytici narcisů :dizzy_face: bylo to u kamarádky, tak nedostal vynadané :wink:
No nic, já jsem úplně vyfluslá z práce..máme nemocné dvě kolegyně, tak musíme sloužit i za ně a je toho celkem dost..dětí jako smetí :sweat_smile: tak zatím pa*
2. dub 2007 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
no tak to se mas gabou,me se narcisky moc libi.ale ja nic nedostala:slight_smile:)N tohle menzilek moc neni -davat neco jen tak.My jsme byly vcera an malinky prochazce a dnes po meste:slight_smile:)no vidis domecek,to je dobre ze budete samy,snad vam vase plany a hlavn penizky vyjdou.Ono se muze stat veci za tu dobu.my jen delame to podkrovi a vidime jak penizky litaj a to ohledne prace si dela vse manzilek s tchanem.
Tak pracka pere trouba pece,nadobi umyte tak pujdu jeste asi otrit trochu prach,chci o vikendu to tu tzrochu velikonocne vyzdobit,tak to ted vezmu jen tak letem svetem:slight_smile:)
2. dub 2007 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme zase pondělí :frowning2: ,ale už jsem z práce doma,tak už to je lepší :slight_smile:
O víkendu jsme měli návštěvu z prahy,tak jsme nic moc nedělali,ale i tak jsem byla nějaká zničená.
Venku bylo krásně,ještě teď mám otevřený okna a jdu zapnout pračku a už hodim prádlo na balkon.Vařeno máme od maminy,tak to bude ještě na zítřek :slight_smile:

zdeni je dobře,že jste v pořádku
gabi my jsme toho taky měli dneska moc,přijely nám neohlášený zájezdy,tak jsme jezdili jak motorový myšky :grinning:
2. dub 2007 v 18:07  • Odpověz
Tak už jsem zase tady..myslela jsem si, jak si neodpočinu, ale nic moc..venku štěkal náš pes, pak řezala jakási pila, no děs :confounded: Manžílek se mi tu jenom vytočil a jel na trénink, tak jsem tu sama, ale něvadí..sleduju Ulici a pak budu asi žehlit..
Jinak Zdeni, můj taky není na takové ty kytičky a tak..tak jsem hleděla :sunglasses: Dokonce ani na svátek mi žádnou kytí nedal, tak mě to dojalo, že teď to bylo jenom tak :dizzy_face: A s tím baráčkem..no, já vím, že do té doby se toho může ještě stát hodně..ale plány jsou a uvidíme..My bychom si museli vzít hypotéku, protože penízky nemáme (nějak mi pořád chybí ty miliony :rolling_eyes: ), ale tu hypotéku si pak, až budeme mít splacené auto, budeme moct vzít snáz než teď, kdy toho máme celkem hodně :sweat_smile: Já mám šikovného tatínka, i tchána, ale už teď nejsou nejmladší a dohoví, co do té doby ještě bude, takže to vidím spíš na to, že si necháme domeček postavit..no, ale jak říkám..plány jsou plány..co bude, se ještě uvidí..Jo a velikonočně si to doma už tak trošku zdobím, ale pořádně to vezmu asi až o víkendu :wink:
2. dub 2007 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
tak to uz si pomalu muzete vybirat pozemek a oblitat stavebni povoleni,protoze v tomhle stete to trva fakt dlouho.My pujdeme na pouta.
2. dub 2007 v 19:37  • Odpověz
autor
cauky tak jsem dneska mela v praci celkem prima den, z prace rovnou jsme sla na aquaaerobik, no a cestou domu jsme se s martinem pohadali, tedy spis on se mnou a vubec nechapu jak se to sebehlo. Sel do hospody a ja tu ted sedim, piju vodu abych musela na zachod, mam tam uz pripraveny tehu test, uz mi leze na mozek ze nim jak to tedy je, tak si ho proste udelam. To cviceni jsem si ani poradne neuzila, porad jsem premyslela jestli je ten ktery cvik vhodny pro tehu nebo ne. No a ted tu sedim a premyslim jak se to s tim martinem tak sebehlo, nevim jestli mel tezky den v praci, taky je nachcipany, tak jetsli to byl vysledek toho ci co.
2. dub 2007 v 19:52  • Odpověz
Zdeni, Pouta dneska nejsou..nebo jsem si to spletla snad já? :sweat_smile: Já jsem pěkně pokukala Ulici, pak Chůvu Fajn na primě a teď asi bude to žehleníčko a Letiště :grinning: Ach jo..ty seriály mě jednou zničí :grinning:
Nad pozemkem už uvažujeme..ale je to stále ještě v nedohlednu..vím, že všechno trvá dlouho, troji kamarádi totiž zrovna staví..Dokonce i mamka říkala, že možná bude dobré zbořit jejich domeček a postavit si tam na pozemku nový..ale to teda nevím, kde by bydleli oni..že by v domově důchodců?? Ne, to je jenom blbá sranda..to bych samozřejmě nechtěla..Neberte to vážně..no, jak říkám..uvidíme, uvidíme..
2. dub 2007 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.