• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jejda, Dludli..to se někdy tak seběhne..ani nevíš jak..to my taky tak někdy míváme..pak tě to mrzí a chtěla by ses i omluvit, ale vlastně ani nevíš za co..to znám..ale neboj..to bude v pohodě :wink: A co ten testík? Jsem napnutá..ale radši si nedělej naděje..vím, jak to pak bolí..ale přála bych ti to..a moc..věř mi :dizzy_face: Jsem tu, tak klíďo piš :wink:
2. dub 2007 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz
autor
no nenapisu ten muj moula se ted vratil a jde zpet do hospody i s notasem :angry:
zatim se mi nechtelo na zachod :frowning2:

No tak napisu az zitra z prace, nemam tam zadny klienty tak si to vynahradim :slight_smile:
2. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz
dludli neboj myslime na tebe a jsme s tebou!s tim testikem jsem an tebe moc zvedava.S ty hadky ,nebo co to bylo si nic nedelej,vim ze to nejde,to u nas ee to nekdy taky tak sebehne,ze ani nevime proc jsme an sebe nastevna.Alwe ja jsem se ted nako naucila to tak trochu hodit za hlavu,prejit to a delat ze nic.Teda pokud to neni naka velka hadka,ze yb se mel prijit omluvit,nebo me nako moc urazil.Ale pokud je to jen takovy blbost,tak je lepsi se nas tim povznyst a delat ze nic.I kydz nekdy to nejde.Ale je to trena lepsi nez zkazeny vecer.
GAbou mas pravdu,ja to na zvrzla,samozdetrjme Letiste.TAk se mejte
2. dub 2007 ve 20:20  • Odpověz
Aha, Dludli..tak to je teda škoda..ale tak napiš teda aspoň zítra..jejda..já se vrátím asi až pozděj, vždyť já to ani nevydržím :astonished: Tak jak říkám..budu na tebe myslet..držím pěstičky i palečky..zatím pa*
2. dub 2007 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo holky odesel bez notasu :slight_smile: no udelala jsem si caj, jako naschval se mi nechce a nechce. Taky jsem na to zvedava. Jak jsem psala ani jsem si kvuli tomu neuzila cviceni, mela jsem strach co by kdyby.
No mam tak desne nafoukle a tvrde bricho, boleni jako na MS, ale pandero opravdu jak buben. Tak lokam cajik a uvidime :slight_smile:
2. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz
autor
jo holky jeste mam dotazek, jak dlouho po milovani kdy se pocalo mimi se to muze ukazat na testiku?
2. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz
tak jsem umyla nádobí,pověsila dvě pračky prádla a ještě jednu peru,zítra budu žehit :frowning2:

holky dostala jsem chuť na česnekovou pomazánku,tak jsem si jí udělala :grinning: to je dobrůtka :grinning: to bude mít manža radost,až ze mě ucítí česnekový opar :grinning: :grinning: :grinning:

tak dludli,jak jsi na tom???
2. dub 2007 ve 20:42  • Odpověz
Dludli, na testu se to ukáže minimálně za 10 dní, ale spíše později ... a v tak brzo spíš jen z ranní moči, ne teď večer.
2. dub 2007 ve 21:08  • Odpověz
autor
no na testu psali ze na case nezalezi.
Takze pokud se tomu ted vecer a tak brzy da verit tak nic.
2. dub 2007 ve 21:11  • Odpověz
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html Dludli, jestli chceš ještě pár informací, tak tady Len o tom dobře píše.
2. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz
dludli zkus to za pár dnů a po ránu,jak píše juliet

já jdu v pátek k doktoru,tak uvidim co mi poví :grinning:
2. dub 2007 ve 21:16  • Odpověz
autor
jo asi tomu dam jeste cas.
juliet diky za odkaz
2. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz
není zač
2. dub 2007 ve 21:24  • Odpověz
autor
tak uz sem v praci, uz me boli hlava z toho myho prisernyho monitoru, hruza. Ale tesim se na obed, mela bych jit s tou moji kamaradjkou co ma toho Adamka, uz mu bude 8 mesicu, to to leti, mozna ze pristi jeji materskou zvladneme spolu :slight_smile:

No a jak se mate pri pondelku vy?
Co Olii? Moc se sem asi kvuli situaci v praci nedostane, jsem zvedava jak valci.
3. dub 2007 v 08:37  • Odpověz
Holky, vy jste teda spoisovatelky.
Ja jsem od vcera bez prace. Vcera jsem tu ccely den uklizela a dneska jsem zacala odpovidat na inzeraty a docitat konika.
3. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky,ja dne lezim,zase me zaclo bolet v krku a tak piju caj a lezim.Uz me to pekne steve,porad neco a bez prasku to trva dlouho nez se z toho dostanu.A to jeste za chvili jedeme k nasim,poprat mance k svatku.Ona ma pak odpoledni a nemeli bychom kdy.Moc se mi tam enchce,ale .....
miluska:jakto ze jsi bez prace?
dludli,tak ajk s manzilkem uz v klidu?my dne sspolu tak moc nemluvime,jeste ez lezim,a on pracuje na pude.a to jen kvuli tomu ze jsem litala vcera ve svetru a a ted em boli v krcku.Vim no,ale znate to.Prej kdyz si kazim zdravi svoje ok,al ene tomu mimi:slight_smile:)
Ja si dala takovy domaci camping salat,ale vubec na nej nemam chut.
3. dub 2007 v 16:16  • Odpověz
autor
cauky jo bylo to v poho hned vcera, ja jsem si s tim hlavu nelamala ani moc, jen me to vazne zarazilo jak to tak znenadani vzniklo, vic znenadani nez jindy.

Holky mazu dom. SNad se mi povede dovolat martinovi, aby me nabral autikem, ale zatim mobil nebere :frowning2: on uz urcite jel domu a na me se vybod :frowning2:
3. dub 2007 v 16:27  • Odpověz
Zdenicko, mela jsem smlouvu jen na rok a na dalsi rok mne sefovi neschvalili. Takze hledam neco noveho.

Oli, drzim palce, at to sefova vzda drive nez ty!

Zdenicko, ja mam pekelnou rymu,ktery se nemuzu zbavit. za pul hodky jdu k doktoru, a budu mu muset rict, ze nevim jestli jsem tehu :confounded: .
3. dub 2007 v 18:21  • Odpověz
zdarec kočky!!!

písám až teď,měli jsme návštěvu a tak jsem se sem dřív nedostala :wink:
taky mám manžu doma a tak se mu musím věnovat :grinning: :grinning: :grinning:

zdeni: :grinning: manža má pravdu,že se máš odlékat :grinning: řekni mu,že jsi to hytla od něj :grinning:
miluš:neboj nějakou prácičku seženeš,držim ti palce :grinning:
3. dub 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
holky ja sem zase prezrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2007 v 19:53  • Odpověz
tak to jsme dvě :wink: :wink: :wink:
3. dub 2007 ve 20:00  • Odpověz
autor
holky mivate nekdy pocit ze vsechno ve vasem zivote se deje uplne blbe a jinak a ze zavidite vsem skoro vsechno a mate pocit ze jsou na tom lip nez vy?

No ja ted a nic mi nepomuze ze si rikam ze jsme zdrava, ze mam co jist e akde spat. Mozna je to soucasti PMS a spustilo to, ze nam kamarad poslal ze skotska, kde zije a pracuje se svou pritelkyni fotku svyho novyho auta. Asi si nemuzou moc vyskakovat a rozhazovat, ale na auto si dokazali nasetrit. My tady mame samy dluhy, delam za uplne smesny penize na tchyní mam regulerni alergii no a tak dal. Doufam ze me to prejde nejak brzy.
3. dub 2007 ve 20:34  • Odpověz
autor
dneska jsem v praci brzo, byla jsem lina jet autobusem a martin dneska autem chvatal, tak jsem musela vstat trochu driv, kdyz jsem chtela vzit autikem, aby to stihal.

A hned po ranu email od zastupce reditelky, mame sice svoji reditelku, ale zastupkyne ma vse pod palcem, kdyz sefka neco dovoli, zastupkyne nas za to klidne serve. Nastesti jsou na centrale v Pisku, a ja na pobocce v budejcich. No ale k tomu emailu, pry: navrhnete podle zakoniku prace a podle situace v organizaci, co by meli obsahovat vnitrni smernice stran pracovni doby. No copak ja mam neco takovyho na starost? Podotykam ze jsem tu na pozici pracovni konzultant, tedy za mnou chodi lidi, kteri tezko shani praci z ruznych duvodu, tak hledame nejake moznosti. No myslela jsem ze na takove veci jako vnitrni smernice mame to vedeni ne? Nebo se pletu? Ja jsem tu mesic a kousek mam se zabyvat necim takovym? Mam plno jine prace a ne se hrabat v tomhle. Navic jsem nikdy zadny smernice nevidela. No ale necham toho, tentokrat se mnou ta PMS pekne mava :rolling_eyes:
ale myslim ze tohle by me popudilo asi i jindy. Uz abych byla na matersky. Jenze to budu cely den s tchyni v baraku, no to si clovek nevybere :angry:

No a jak se mate vy?
4. dub 2007 v 07:32  • Odpověz
autor
je, to tu nikdo neni? Ja nemam zrovna v praci moc co delat :unamused: tak se tu nudim
4. dub 2007 v 09:15  • Odpověz
ahojky Dludli, myslím, že takové směrnice by měl vyprocovávat úplně někdo jiný než ty, např. mzdová účetní.
4. dub 2007 v 11:27  • Odpověz
ahoj holkyx,tak vcera jsem se u ans doma pekne prejedla,meli jsme gulas,chlebicky ,zakusky,bonbony z bonboniery....Hruza.Ale pak sel tatka s Misou na pivo a my jeli s mamkou nakupovat.Nejdriv jsme byly na Vesna a pak v CHico,a konecne jsem si neco koupila na mimi.Mam par dupacek a bodicka vse v neutalnich barvach a neco i silnejsiho kdyz uz bude zima.A 2 cepicky.Pekny palky v tom chico.kocarky se nam zadny melibili ale postylky tam meli hezke a hlavne ty nebesa ameli je v peknych neutralnich barvach.Takze se tam da urcite vybrat.Vecicky mi manzilek vyfotil a tak mi to pak hodi do alba.Manzilek sze se taky nekam pojedeme podivat spolu,ze chce taky neco koupit na mimi.
ted jdem sazet branbory.dnes mi uz je nastesti lip,krcek uz je lepsi.
4. dub 2007 ve 13:05  • Odpověz
jo a jeste neco ,to se mi asi budete smat,ale jak jsme privezli vecer ty vecicky ,atk uz jsem chtela mit to mimi doma a oblikat ho.Tak jsem si vzala sveho plysoveho pejska,on je takovy pes lezici,takze skoro jako mimi ,no a oblikla jsem ho do bodicek a dupacek.To jsem prdla co:slight_smile:)tak pa
4. dub 2007 ve 13:07  • Odpověz
autor
je zdeni to se mas, ja uz bych taky nakupovala. Dneska me tu v praci nastvali s tema smernicema blbyma, tak bych sla na materskou hned.
No Juliet ja to taky vim, jenze tady jsou takovy divny vztahy, no ona nas takle vlastne zkousi jestli jsme na skoleni davali pozor. Je to podle toho co vim desna zenska, se kterou se neni radno davat do krizku. No takze z toho nejak taktne vybruslim, smlouvu mam do konce roku a pak trada na materskou uz se tesim a snad nam to tak vyjde ( i kdyz bych potrebovala delat aspon do pulky unora abych mela odpracovany rok, abych v pripade ze nekdy v budoucnu skoncim na pracaku dostala zaplacenou podporu)
4. dub 2007 ve 13:21  • Odpověz
autor
zdeni to nic neni :slight_smile: vcera jsem tu mela kamaradku s tim synackem, adamkem,ted mu je 8 mesicu, zrovna se nam tu pokadil, tedy do plinek a kamaradka jak ho prebalovala tak se dostala rec k tomu ze jeho prvni opravdove hovinko si vyfotila :grinning: tak tomu rikam ulet
4. dub 2007 ve 13:23  • Odpověz
Zdeni, natrénovat to musíš, ne? Aby pak mimískovi nebylo zima, než ho stihneš obléct.
Dludli, tak to je fakt úlet :sweat_smile:
4. dub 2007 ve 14:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.