• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky! Tak už se konečně dostávám i k vám..včera jsem si jenom přečetla novinky, ale neměla jsem sílu napsat ani ahoj :pensive: byla jsem šíleně ospalá a vyflusnutá :confounded: Když sloužíme za ty dvě nemocné kolegyně, tak je toho celkem dost..dneska mi to naštěstí vyšlo, že jsem už doma..hurá! :sunglasses: Ale půjdu si asi na chvilku hajnout s knížkou v ruce..večer totiž máme s manžílkem divadlo, tak abych tam neusnula :astonished: :grinning: Je to divadlo Pepy Dvořáka a hrají Strakonického dudáka..tak doufám, že to bude komejda a že se nasmějeme :grinning:

Jinak Dludli, to je všechno i těma skončenýma práškama..já jsem měla PMS teda strašný a taky jsem vlastně nevěděla, jestli se tak chovám kvůli MS nebo jestli jsem už třebas těhotná..no děs..Ale doufám, že ti to vyjde tak, jak si přeješ..to já bych byla těhule taky hned :dizzy_face:

Zdeni, to je v pohodě, s tím oblékáním..prostě sis to chtěla na něčem zkusit :grinning: Dludli, ta tvoje kamarádka s pokakanou fotkou mě opravdu rozesmála :grinning: Ale co my víme..třebas budeme ještě větší blázni :sweat_smile:
4. dub 2007 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ona mi taky rikala ze at si pockam az budu ja tehu a mamina, ze na tom budu stejne, ale mozna je to jen tim, ze ona nesbira kazdy den hovna (jinak se to rict neda) po vlcakovi :grinning: opravdu jsem presvedcena ze nebudu mit potrebu fotiti bobky svyho mimi

No ale proc ne, Tudle jsem nekde cetla, nebo slysela,uz nevim, ze je vydana knizka fotek jaksi hoven slavnych osobnosti :fearful:
4. dub 2007 ve 14:56  • Odpověz
tak to jsem se nasmala,knizka hoven:slight_smile:)))tak to je dobre ze jste muj ulet prezili:slight_smile:))My mame nasazeny branbory ated budua asi chvilku tady.Koukla jsem na porogram kin a asi se o vikendu podivame do toho kinaq na ty flasky:slight_smile:)
4. dub 2007 v 15:15  • Odpověz
autor
jo na flasky jdete to je uzasnej film :slight_smile:
holky jdu, mame dneska s detma z oddilu na planu muzeum ma tam byt vystava velikonocni. Moc se mi nechce mam toho dneska nejak dost tak na ty deticky moje nemam moc naladu, no a pak mame jeste poradu k taboru a plan akci a tak. Takze prijdu domu az nekdy po 8 a padnu a budu asi hned spat. Zitra jedu na skoleni tak musim brzy vstavat

Holky tak papa mejte se
4. dub 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahojec,tak jsem si trošičku odpočinula s knížkou v ruce..aspoň chvilka absolutního klidu :sunglasses: Ikdyž chvilkama se tu objevovala tchýně a vyzvídala, co a jak v práci..už se jí asi stýzká nebo co..no, vždyť příští týden už půjde..hurá..
4. dub 2007 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
ale holky..co vy to tu probíráte?? Knížka hoven?? No, tak to je mazec!! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska měli návštěvu přijela švagrová,švagr a lukášek :grinning: :slight_smile: :grinning:
tak jsem se s ním pomuckovala,jak mi viděl tak natahoval ručičky a chtěl ke mě,dělali jsme blbosti,je to pěknej rošťák :grinning: :grinning: :grinning:
Teď koukáme na telku,teda manža má puštěnej fotbal,ale vypadá to nadějně že usne a pak si to hned přepínám jinam,na hnusnej fotbal koukat nebudu :wink:
4. dub 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
caujy j ajsem dneska desne utracela, mam novou sukni a sacko,ale spis letni, mam jeste vyhlidlou jarni bundu a mam taky botky, vsechno hnede i kdyz hnedou nemam rada

mozna ze to dnesni hovinkove tema :grinning:
4. dub 2007 ve 22:06  • Odpověz
asi jo:slight_smile:)
U ans dnes byla v noci pekna zima,bylo -5,7.Hruza.J ajsem posnidala a pujdu to ted tu trochu pofackovata a nevim co budu delat.Uklid avyzdobu mam naplanovanou na zitra,tak uvidime.
5. dub 2007 v 09:46  • Odpověz
tak nakonec jsem se dala do kuchyne,vydrhla jsem sporak a jeste mi ho manzilek odsunul tak jsem to vytrela i za tim a ty steny co byly poprskany od tech vsech jidel.
Meli jsme jet do mesta pro naky draty ci co,ale privezli uhli,tak nic.Pry si zitra privstanu a pojedeme treba rano v 8h.abychom to vse objeli.A odpolko uklid avecer asi to kino.
Vcer ami manzilek nafotil ty vecicky,ale pak nam nesel net,tak to tam nemohl dat tak snad dnes.ja je s tezkym srdcem dne suklidila do skrine,abych je nevykoukala.
Jsem si rikla ze uz jsme tu dlouho nevidela 0401..
5. dub 2007 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky holky!
Včerejší divadlo bylo fakt super :wink: Pepa Dvořák nezklamal a pořádně jsme se nasmáli :grinning: Dnes jsem se kukala na dvd na Želary..ještě jsem to neviděla, tak teď jsem brečela, jako malá :cry: hrozně mě to dojalo a jsem celkem dost rozhozená :sweat_smile: Ještě jsem si půjčila od kolegyňky Účastníky zájezdu..tak se na to moc těším..já jsem to četla jako knihu, pak jsem na tom byla v kině..Honza to ještě ale neviděl, tak budeme asi zítra kukat spolu..dneska ne, dneska mám Pouta a on stejně trénink :sunglasses:

Zdeni, já jak jsem dneska ráno v šest šla do práce, tak jsem málem umrzla..nevím, kolik jsme měli stupňů, ale zamrzlé bylo všechno okolo :astonished: Jinak máš pravdu, Peťku (0401) jsme tu opravdu už delší čas neviděly..dohoví, co s ní je :confused:
5. dub 2007 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kocky,

tak tu jdu na Vas na chvilku zase juknout, sefova mi zmizela, vykaz prace jsem zvladla rychle, takze vyplnuju mezeru nez pujdu domu :slight_smile:.

Moc Vam vsem dekuju za podporu. Ja bych to normalne zabalila taky, jenze vim, jak s lidma zachazi a co dokaze... takze jsme si doma s muzem rekli, ze dokud to pujde, tak budem bojovat :slight_smile:. Nekdy je lip, jindy mizerne... vcera mi bylo neskutecne... celou pracovni dobu jsem mela zimnici - z nervu. Totiz zase mi vymyslela nejakou dalsi dutku a ted cekam, kdy mi ji posle... no ale dnes je to zase OK... ale je fakt, ze obidky ted vypoustim a bud jdu jen na polivku nebo se v parku (kdyz je krasne slunicko) vyhrivam s nejakym kolackem nebo bagetkou... rano mam stale zaludek tak stazeny, ze nepozru nic, ale vecer snim vse a ani me zaludek neboli... dnes jdu s holkama na lososa, tak uz se moooc tesim :slight_smile:.
Zdeni obidek si sebou v kastrulku nosit samozrejme muzu, ale nechce se mi tu jist a cucet na ni...
Jinak nevim, zda jsem Vam to psala, uz se nemuzeme ani bavit s kolegackama mezi s sebou - odvadi nas to od prace... :slight_smile:. od 18. mam narizenou dovolenou, kolega ji ma hned po mne - pry kdyz chceme boj, mame ho mit :wink:.

Zuzi, koukam, ze sis delala testik :wink:. Zrejme plany poplach, nejak jsem radostnou novinu s // nenasla. Kazdopadne Vam holky vsem drzim palecky, at se mimi, co nejdrive zadari. Ja dnes sla na prvni vakcinu proti te rakovine del. cipku, takze my mame do rijna utrum :wink:. Ale to neva... stejne nemame jeste kam dat detskou postylku :wink:.

Zdeni jak roste brisko? Budu se muset podivat do tveho albumku, zda nepribyla nejaka fotecka :wink:.

O Velikonocich jedeme k Jirkovy mamince a sestre na navstevu. Tak mam pro obe poubrouskovany :slight_smile: ramecek a nechala jsem pro kazdou zvetsit jednu svatebni fotecku, tak to dostanou k Velikonocum, aby je beranek nepokakal. Nasi mamine to dam az ke dni matek - bude mit radost. :dizzy_face:

Holky tak ja zase padim, omlouvam se za svou nepritomnost, ale v praci to fakt nezvladam a doma neni sil a ani nejak nalada... moc mi chybite ... opravdu...

Tak hezke snazilkovani a ja na Vas juknu, jak to bude jen mozne... :wink: Mejte se vsichni krasne a verte - BUDE LIP :slight_smile: moje nynejsi kredo :slight_smile:
5. dub 2007 v 16:36  • Odpověz
Ahojky Olinko..no téda..jak vidím, tak tvůj boj o práci jde celkem na nervy..opravdu tě obdivuju..to já bych to už dávno vzdala..teď ti můžu jenom dál držet pěsti :slight_smile: a tvoje heslo BUDE LÍP je i moje heslo :wink:
5. dub 2007 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce.Dneska se mi tam vůbec nelíbilo a navíc je mi nějak divně :frowning2:
Oli hlavně se v práci drž a nenech se vyprovokovat!!!!!!!
Zdeničko tak čekám na ty fotečky,popžeň manžílka ať už je tam dá :wink:
dludli ty jsi pěkně utrácela,ale hlavně,že jsi spokojená :grinning:
gabi účastníci jsou dost dobrý,já budu dneska odpočívat a tyky koukat na pouta,jsem večer doma sama(manža pracuje)
5. dub 2007 v 18:41  • Odpověz
ZDENIČKO:KRÁSNÝ VĚCIČKY JSTE NAKOUPILI :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2007 ve 20:20  • Odpověz
a koukam ze uz jsi si vsimla,ja vam to sla teprve napsat,manzilek mi je tam hodil kdyz zacinali pouta...Diky moc,nam se taky moc libi,musela jsem je schovat,abych je nevykouklala.
5. dub 2007 ve 21:33  • Odpověz
autor
zdravim :slight_smile:

Olii nam tu taky chybis! ALe vydrz, presne, nesmis se nechat vyprovokovat. Obdivuju te a moooooc ti drzim palce, fandim ti, je to takovy boj za vsechyn utiskovany zamestnance :slight_smile:Jen myslim ze i tohle ma sve hranice. Jak rikam moooc ti fandim a moc bych si prala aby jsi zvitezila (bojujou kolegove s tebou?) ale nema smysl to hnet pres moc, pres zdravi a zdrave nervy. Tak pozor na to. Ale pokud to jde a zvladas se od toho doma odprostit a odpocinout si a manza je s tebou tak DO TOHO :grinning: :grinning: :grinning:

No jinak jsem vcera konecne dostala MS, prvni bez HA a travim ji na brufenech, jako to byvalo. Bricho jako balon, bolesti desny, tlak nekde dole ze ani nevim kde no hruza!

A taky jsem zase utracela, oba brachove meli narozeniny, tak to bylo pekne utraceni, sice drahe, al ena darek to neni skoda, navic jsem se opravdu docela trefila. Maly bracha (11 let) dostal War Craft jako stolni hru, to bylo sice opravdu drahe, ale davala jsem mu to jako i za martina a za druhyho brachu, je to docela slozite ani jsme si to nemohli hned vcera na oslave zahrat. Martinovi bylo blbe tak na to nemel ani naladu, ale myslim ze se nekdy domluvime na nejaky turnaj a ze bude i velky bracha a Martin rad :slight_smile:

No a velkymu brachovi jsem poridila vodni dymku :grinning: takovou peknou modrou, no a etd jdu teda nejak pracovat :slight_smile:
6. dub 2007 v 10:23  • Odpověz
autor
zdeni tak jsem se na dupacky taky koukla :slight_smile:
To je hezky, ze jste na cviceni dostali ten balicek :slight_smile:
6. dub 2007 ve 12:21  • Odpověz
autor
tak mi neprisla pani, kvuli ktere jsem byla v praci,bejva bych odesla hned po obede :frowning2:

no ted tu kolegynka rozdava toffifee takze si jich par dam a pujdu asi do obchodaku pro bundu :slight_smile: no a tak nejak tusim ze si prinesu i neco vic, treba nejaky trico nebo tak :slight_smile:

Takze pa pa

Jo holky mate vsechny nejak nazdobeny doma? Ja ne a nejak me to nebere :-/ vim ze mi to bude utery lito ze jsou velikonoce pryc a ja jsem se do nich nejak vubec nevzila, no al eted na to vazne nejak nemam. Mam doma par umelych vajicek tak to bude asi tak vse, co bude. Chtela jsem delat aspon venec na dvere, videla jsem nekde opravdu pekny a jednoduchy, no ale nejak se mi do toho nechce :frowning2:
6. dub 2007 ve 13:49  • Odpověz
ahojda,tak ja dnes uklizela,protoze zitra jdu na zahradku.Dnes jsem nemohla,protoze se pry na velky patek nesmi hrabat v zemi,tak pozor!ja tu mam zlaty dest,na nem vajicka,decky s velik.potivem,a psenicku,jinka taky nic moc,ja nikdy velikonoce moc nemusela.Ale aspon to tu vypada takovy jarnejsi,ta zluta.
Tak at neco pekneho koupis...a co dietka uz asi padla co?Ten balicek jsme dostavali v popradne,pry kazda nastavajici maminka.Vidis dludli,kdyz jsi to takhle dostala sama od sebe tak to je super,to uz budes pripravena na poradne snazilkovani,az na to prijde cas.
My dne sbyly ve meste ,manzilek potreboval neco koupit na strechu,tak jsme objizdeli ruzne obchody a pak me vzal i do prace,poznala jsem ejho sefa,synpatickej,ale strasne tlustej:slight_smile:)))
Uz jsem se objednala k zubari ,nastesti jdu az za mesim,potrebuji razitko do prukazky a v kvetnu mam i prevenci,bojim bojim.
Dik za pochvalu vecicek,my jsme z nich taky hotovy ,ted jeste koukam na kocarky a ja uz se tak tesim,pripada mi to starsne dlouha doma,a trochu me stve ze sse narodi v rijnu a to uz nebude takovy hezke pocasi na jezdeni,ale vite jak to myslim,at se narodi kdy chce hlavne ze bude:slight_smile:))
6. dub 2007 v 16:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla dneska u doktora,tak těhulka opět nejsem :cry: :cry: :cry:
Pan doktor povídal,že jsem v pořádku,ale asi mám poplašený hormony :frowning2: ,tak mi píchli injekci a mám přijít na krev a mám si dojít na vyšetření štitné žlázy.Tak už jsem to několikrát ořvala,je mi z toho nějak smutno :frowning2:
Davík byl z toho taky mrzutej a zklamanej,ale snad to vyjde co nevidět.
6. dub 2007 v 18:16  • Odpověz
autor
ahoj, madlenko, to me mrzi ze nic :frowning2: , ale hlavni je ze jsi zdrava a ze v tom neni jiny problem. Vm ze se snazite uz docela dlouho, ale porad to neni az tolik hrozne, jako kdyz nekdo ceka nekolit let. Urcite to musi vyjit, treba neco zjisti na te stitne zlaze nebo proste je nekde nejaka malickost a pak doktor si s tim hnedka poradi. Vim me se to snadno keca :unamused: No zkratka zkus neztracet hlavu a pekne trenujte :slight_smile: Jednou to musi prijit!
6. dub 2007 v 19:28  • Odpověz
autor
tak co kde jste? Ja koukam na cetnicky humoresky, jo a zase jsem dneska utracela :frowning2: ale bylo to treba, kupovali jsem neco na sebe martinovi, ma kosili, moooooooc mu slusi, obyc triko a mikinu, Jeste ho musim primet k botam, nejaky tenisky nebo tak neco. Ma jen zimni a ze v tech to vydrzi nez bude moc nosit sandaly. No a pak taky nejaky kratasy a najde se toho vic. On vzdycky ma jeden kus neceho a ten nosi nez se rozpadne. No urcite to znate.
6. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz
madlenko ,hlavne ze jsi zdrava,hodne se rikam,ze je to o ty psychice,ja nevim,nam to slo nestesti hned,tak se mi to tezko mluvi:slight_smile:ale preju abyste byly bro stastny.a vyslo to.
6. dub 2007 ve 20:54  • Odpověz
autor
no tak jsem velice prijemne stravila vecer na konikovi (nebo ztravila? :sweat_smile: Tohle ja nikdy nevim :confused: ) poukladala jsem par obrazku, kocarky a ruzne blbustky a jdu spat. Ja tedy uz znacnou chvili lezim s notasem v posteli,ale ted uz jdu chrupkat. Manzilka mam v putice a cekat uz nebudu. Vypada to ze vyrazil nekam dal do mesta.
6. dub 2007 ve 23:24  • Odpověz
ahoj holky,tak dnes tu jsem nahodou prvni,vstavala jsem uz o puk 7,za prve musim pect beranky 3 a za druhe jsme s manzilek hrali clovece do pulnoci a ja mimo jine prohrala to ze budu muset vstavat takhle brzo,no ale aspon si prectu konika a pritom pekne snidam.Tak vsem preju pekny vikend.
7. dub 2007 v 06:47  • Odpověz
dludli asi S ne?:slight_smile:))
7. dub 2007 v 06:48  • Odpověz
Dobré ránko všem! Nebo asi spíš jenom tobě, Zdeni..téda..ranní ptáče..ale já jsem už taky byla celkem brzo na nohou..ono to vstávání v 5.30 do práce dělá divy :confounded:

Dludli, já myslím taky, že S..ale nevím..odbornice nejsem..na mejlu jsem měla docela nedávno takový češtinářský test, celkem těžký i s vyhodnocením..dostala jsem za 4, takže opravdu odbornice nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Madlenko, to mě moc mrzí :cry: a nechceš najet třebas na měření té bazální teplotky?? Tam se docela dobře zjistí, jak tělo funguje a tak..super je to popsané na stránkách, co vytvořila Len :wink: Doufejme, že nám to všem brzy vyjde tak, jak má :dizzy_face:
7. dub 2007 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Jinak my jsme si byly včera sednout s holkama, tak super dobrý pokec :grinning: Manžílek na mě čekal doma, tak aspoň někdy jsme si role obrátili :sunglasses: daly jsme si s holkama vínko a já jak jsem celý včerejšek nejedla to maso (když byl ten půst), tak jak jsem přišla (přesně o půlnoci), tak jsem si ještě musela dát rohlík se salámem :rolling_eyes: ach jo, já jsem ale hrozný masožravec :stuck_out_tongue_closed_eyes: jindy maso ani nějak moc nemusím, ale zrovna, když jsem chtěla držet jakoby ten půst, tak jsem na něj měla největší chuť..přesně jak se říká: "Odříkaného chleba největší krajíc" nebo tak nějak :sweat_smile:
7. dub 2007 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko, věcičky na mimi máš nádherné..opravdu :dizzy_face: já už bych chtěla taky nakupovat na mimi!!!! No, ale snad už brzo..

Dludli, tak ty jsi teda ale nákupčí..ty jsi snad už objevila někde ty miliony, ne? No, tak jak to je?? Prozraď!! :sunglasses:
7. dub 2007 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.