• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jo a Dludli..copak jsi zjistila o kočárcích?? Mně se moc líbí nějaká klasika..tuším, že je to značka Roan nebo tak nějak..ale ještě dohoví, co se mnou jednou hormony udělají, že? :wink:

Včera jsem ještě byla za tou těhotnou sestřenkou..první termín jí vypočítali na tuto neděli, pak jí to posunuli na příští neděli 15.dubna..tak uvidíme :dizzy_face: Celé těhotenství byla v pohodě, ale teď už si stěžuje na napuchající nohy, na tamto a tamhle to..prej už aby to bylo..no, tak to jí věřím..ale stejně je to krásné, takové bříško s miminkem..pěkně to má ta příroda zařízené, co? :dizzy_face:

Jo, nevím, jestli jsem vám psala, že jsem se kukala na Želary..no nádherný filmík..úplně jsem z něho dojatá :pensive:
7. dub 2007 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
Koukám, že si dopisuju sama se sebou :sweat_smile: :grinning:
7. dub 2007 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak me se manzilek vcera ozral jak to prasatko :slight_smile: rano slucel, byl zelenej a sedivej a bileh zaroven a nedostal do sebe ani caj.

No a kocarky, znacku zadnou nemam spis jsem se zamilovala do barevne kombinace, cervena a zelena, jako jahudka :slight_smile:

Stejne myslim ze az to bude opravdu aktualni budu hlavne koukat na to, aby se s nim dobre jezdilo (asi jinak to bude leto, jinak zima) a aby byl prakticky. No a vybirat podle barvy a designu muzu hlavne ted :slight_smile: az bud tehu tak se do popredi dostanou asi jine zalezitosti. Hlavne na netu toho clovek moc nepozna, chce to opravdu v obchode, zkusit si s nim jet. Libi se mi ale sportovni kocarky, kde je kocarek karka i autosedacka.
7. dub 2007 v 15:35  • Odpověz
ahoj ,tak jsme konecne tady.Dnes jsem si dala.Prvni beranek pekny,jen mu zustalo brisko ve forme,tak dalsi,ten je takovy mrnavy,malo testa,aůe dobra apak treti udala jsem z dvojite davky a ten je:slight_smile:))musela jsem mit 3.Pro nas,pro nase apro tchanovce.Pak prisla tchyne jestli bych neudala slepici na paprice,moc se mi nechtelo vsude bordel a tak no ale...bylo to nastesti rychly apovedla se.Teda uvarila mso v papinaku,toho ja se bojim.A doted jsem byly na zahradce ,papriky,salat apd.A ted toho mam docela dost tak budu jen odpocivat.
Kino zase dnes nevyjde,manzilek s tchanem podbijeji strechu a tak to snad vyjde zitra.To tu bude odpolko navsteva ,tak pak rovnou pojedemea az oni pojedou domu.
7. dub 2007 v 16:09  • Odpověz
autor
jo a gabou penizky ti prozradim, muj tatinek zlaty si uminil, ze krome toho ze zaplatil znacnou cast svatby tak mi musi jeste dat veno, a opravdu nebylo male. Takze proto jsem mohla takle "rozhazovat" (pisu to do uvozovek, jelikoz vse co jsem kupovali bylo treba) no a jeste budeme mit na sedacku, jen ji vybrat a snad i na novou pracku, mame jen takovou stoletou. Takze asi tak.
7. dub 2007 v 18:23  • Odpověz
ahoj,to nam nasi zaplatil svadbu,a veno zadny,ale my to brali jako ze to mame k tomu.tak dnes teprve snidam,beranka a cajik.odpolko prijedou bab.a ded.,tak musime udelat chlebicky.A pak uz snad to kino:slight_smile:)
8. dub 2007 v 09:05  • Odpověz
autor
no ja jsem si taky myslela ze zaplaceni svatby je vic nez dost, no ale tatka si to nemyslel.
Dneska se chystame k nasi mamce, tedy oni tam nejsou, ale mamka nam tam pripravila sekanou, tak jsem se domluvili s martinem ze vezmem psa,a dojedem si k nasi mamce na obed a pak zase zpatky. Jo a ze pojedem na bruslich :slight_smile: Tak jsem zvedava :slight_smile:
8. dub 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
No jsme zpatky, byl to prijemny vylet, ale desne me boli kotniky. MAm hodne ploche nohy a v tech bruslich mi desne zvatlaji kotniky. Potrebovala bych brusle pevnejsi pres kotnik, Martin mi porad tvrdi, ze jak to mam je to dobre, ale me to vubec nesedi. Vsechnu silu musim vynalozit do toho abych udrzela kotnik, a ne abych jela dopredu. No ale jinak fajn. Martin si dal prvni pivo na zahradce, ja kaficko a Akki se pekne vybehala, myslim ze dneska bude spat jak zabita :slight_smile:
8. dub 2007 v 16:43  • Odpověz
autor
holky tak jsem zase tak desne prezrana, myslite ze to muzu mit z HA? Tedy z vysazeni? Ja jsme byla vzdycky na jidlo, al eted se dokazu tak prejist, ze je mi blbe a to se mi tedy nestavalo. Je to presne od tech hor, tedy kdy jsem vysadila. No a ta moje dietka pred tim tedy vzala opet za sve. A to jsem tomu opravdu verila. Nevim tedy zda se jen vymlouvam a potrebuju najit vinika, nebo je to opravdu tim vysazenim. Rada bych jeste pred tehu zhubla. I kdyz vsechny co znam, tak po porodu vazily jeste min nez pred tim. Treba ta moje kamaradka, jak o ni psavam je ted tak hubena ze to zacina bvypadat az strasne (ma takovou mohutnejsi kostru a je vysoka, tak to vypada nesourode)

No ted jsem premluvila manzilka ze kouknem na nejaky filmik. Tak si udelame zase pekny vecer :slight_smile:
8. dub 2007 v 18:27  • Odpověz
Krásné velikonoční ráno, Říjenky :dizzy_face:
Vy se sem dnes asi možná nedostanete, ale já využívám první ranní chvilky, kdy se ještě nic neděje a jsem tu..Normálně..včera jsme byli s manžílkem na procházce v Luhačovicích..bylo tam nádherně..my milujeme tamější léčivé vody a máme to tam moc rádi..a představte si, koho jsem tam potkala?? No 0401, to byla ale náhoda!! I s manžílkem, Patričkou, ještě i s jejími rodiči..no hned si nás vyfotili, tak budeme mít památku :slight_smile: Tak doufám, že se tu brzy ukáže..Dneska ještě nevím, co si s manžílkem naplánujeme, ale asi zase nějaký výletek..počkám jenom na dva synovce, možná taťku, tchána a švagra a pojedeme někam..
Tak nic, holčičky moje..mějte se moc krásně a pa*Gabča
9. dub 2007 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj, ja jsem tu taky hned po ranu (jeste v posteli a manzilek pekne nadava :grinning: )
No a kolik cekate koledniku? Ja tedy nikoho, tady ve meste jsou svatky a tradice na prd :frowning2: Zlate casy kdy jsme jezdili za babickou jako maly na chalupu na ves.
9. dub 2007 v 09:07  • Odpověz
Dludli a co si dneska plánujete? My nějaký ten výletek, venku je nádherně..ale pořád ještě nevíme kam..Chtěli jsme jet na propast Macochu, ale včera jsme tam volali a je tam prej plno, prej jenom na rezervaci..
9. dub 2007 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
ahoj gabco,tak to je super,ja ji tuhle zahlidla v aky diskuzi.A nevis proc uz sem k nam nechodi?ja uz jsme vzhuru asi hodku ,byla jsme vyslehana od manzilka tchana,jinak sem nikdo moc nechodi,nebot ksou zvykly,ze tu jsou jen kluci:slight_smile:)takze super.Odpolko pojedeme k tete na koleu jakoby,sejdeme se tam cela rodina,a pekne se najime,teta vyborne pece.
Jinak v kine jsme konecne a byly a bylo so super,fakt pekny fil,i zasmali jsme se .Ani jsem to necekala tak pekny,prekvapilo me to.
dludli myslim se ze je to mozny ze je to tim,vzdyt to jsou hormony,tak se asi neco v tvem tele deje,nevim.
Jinak vsem preju´pekny den a nechte se trosku vyslehat at neuschnete:slight_smile:)
9. dub 2007 v 09:10  • Odpověz
autor
Jo tak manzilek se ani s nejakou pomlazkou nenamahal :frowning2: no jak rikam ze se takove zvyky ve meste moc nedrzi me mrzi :frowning2: no ale co clovek nadela. Na obed jsem zvany ke tchyni prijede i rodina od martinova bratra, no nejak odvarena z toho nejsem, al esnad to prezijem :slight_smile:
Pak se mozna objedname k tete na chalupu, strihali jsme vino, tak mame mlade rizky pro strejdu. No a ted jdu na kaficko a zblajznou beranka :slight_smile:
9. dub 2007 v 09:24  • Odpověz
Tak mě už manžílek vyšlahal dokonce třikrát..nějak se mu to bití zalíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už tady byl i jeden synovec. Já nám asi uvařím čajík a dáme si mazanec..ikdyž manžílek má prej radši chlebíček :grinning: No jo, taky jsem nějaké připravila, vždyť jsem hospodyňka jak má být, ne? :wink:
Dludli, já zrovna velikonoční zvyky moc nemusím, neměla jsem to ráda už od malička..takové to čekání, kdo přijde, kdo bude opilý a tak, no žádná sláva, opravdu :astonished: Ale zrovna teď jsme si říkali s manžílkem, že musíme mít i miminko kluka, aby nám nosil plné tašky čokoládek..ty já moc ráda, mňam :grinning:
9. dub 2007 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
:slight_smile: no to jo, ja bych tedy chtela chlapecka jednoznacne (az si nekdy rikam jak je to hloupe a samo ze holcicku bych milovala stejne jako chlapecka)

No jinak tim ze jsem ve meste, tak me odmalicka zvyky tahnou. Jako deti jsme jezdivali na chatu, vzdycky jsem delali vajicka, vzdycky bylo kolem dost deti, kluku, ktery prisli s pomlazkou. No ale takle ve meste, asi by to bylo i divny, kdyby se kluci vypravili po sidlictich, no nevim. Rekla bych ze se spis chodi po znamych, kde vedi ze maji holky, nebo za ty kluky nevyhodi nebo tak. Takze se ani nenosi neco nejak zasadne chystat na velikonoce. Myslim nejaky obcerstveni nebo tak. Jeden rok se mi stalo, ze prisli opravdu nejaky cizi kluci, ja jeste v pyzamu :slight_smile: a byla jsem z toho tak vypleskla, nemela jsem zadny cokoladky nic, jen kraslice, no tak si kazdej dve odnes ale myslim ze z nich nebyli moc odvareny :slight_smile:
9. dub 2007 v 09:40  • Odpověz
:grinning: Zuzi, tak to je dobré..taky si myslím, že dnešní kluci nejsou z vajíček moc odvaření..to spíš penízky..já jsem synovci nachystala penízky, vajíčko a ještě kočičí jazýčky..a byl celkem spokojený..si myslím..Jinak chození po cizích se tady už taky nějak nenosí (naštěstí)..to spíš taky jenom po příbuzných, známých a ještě po spolužačkách :sunglasses:
9. dub 2007 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
treba i masopust je takovej odflaklej. Kousek za mestem je vesnice, kde je masopust vyhlasenej, jezdivame se tam podivat. Ve meste sice taky je, ale je to spis divadlo. Na namesti se dela kolecko, ale delaji to kluci z nejakyho lidovyho tanecniho souboru, tak je to spis takova show pro cumili. No ale aspon neco :slight_smile:
9. dub 2007 v 09:46  • Odpověz
autor
No a me by to zrovna vubec nevadilo. kdyby zasli i cizi :slight_smile: ted sli nejaky kolednici po ulici kolem, no ale asi sli nekam na jisto
9. dub 2007 v 09:48  • Odpověz
Tak to u nás byl už i taťka, strejda, druhý synovec s mým bráchou, zašla jsem si nahoru do patra, aby mě vyšlahal tchán, soused, švagr..no a teď už jenom čekám na Honzu, až přijde od sousedů a snad teda někam vyrazíme :wink: Masopust mě vůbec nijak nebere, to spíš jenom pro děti ve školce děláme karneval, ale jinak nic..
9. dub 2007 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
No my jsme ted nakonec zacli neco malo delat na zahrade, jenze je to jen takovy zoufaly vykrik do tmy, zahrada potrebuje vzit z gruntu, nektere sromy vykacet, premistit susak (stoji primo v ceste kudy se chodi)zahony predelat, jsou proste uplne nesmyslne veprostred, jenze delejte neco kdyz kazdou chvili prijde tchyne s tim svym, Martinku ono by to chtelo, a Martinku bylo by potreba, no kdybys mel cas, tohle a takle...., (nehlede na to ze vzdycky mluvi jen na nej, jak kdybych tam nestala) kdyz chceme neco ostrihat nebo tak, treba brectan ktery porostl celou terasu, tak hned ze to se preci dela po domluve a ne takle bez rozmyslu, ale ze se tam kvuli brectanu neda sednou to nevadi. No zkratka z te zenske jednou zesilim!!!! Ona na zahradu nestaci a nikdy na to ani nebyla, ale nas nenecha ji teda nejak zkulturnit, ted je to dzungle a ne zahrada! A zrovna je tam tak pekne, kdybychom na to vlitli tak je to za den hotove. No jenze to ne. Vsechno se nejdriv musi 14 dni resit. ALe opravdu dulezite veci se neresi nikdy. Ale hlavne ze budem vedet kdo vypleje ktery zahon.
9. dub 2007 v 10:37  • Odpověz
Jejda, tak ta tvoje tchýně teda je..to ti povím :stuck_out_tongue_closed_eyes: To já bych z ní už dávno zešílela :frowning2:
9. dub 2007 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
no ja jsem si to ted asi tak trochu vylil ana Martinovi, al eneco pravdy n atom je. Zacal resit venkovni koberec na terase, a ze tam musi donest nabytek a ze si ho tam jeho matka sama nedonese. No to je pravda, ale nabytek tam ted nepotrebuje a my mame zase kopec nadobi v kuhcyni, ja meju nadobi 2krat denne a on nebyl schopny si ani po snidani po sobe odnest hrnek a talir. Prost eme nastval, porad vzdycky matka, matka, pro ni vsechno, al etady u nas akorat nadava, ze tu je bordel a ze sem ani nemuze nikoho vzit, ale ruku k dilu nikdy neprida. No nastvala jsem ho tak ze ted vztekle meje nadobi, coz jen fajn, jen mi je lito, z eto dela ze vzteku a naschval a ne proto ze by mi prost echtel pomoct. Nekdy je to s nim tak tezky!
Vsemu dal perlicku tim, z eten desnej venkovni koberec sprcjoval. Nas pes je ulitlej na vodu, takze se vzdycky desne zmaci, kdyz to pak parkrat vezme pres nejaky zahon, tak je jak prase. Hlavne jeste vcer ana tech bruslich na neco slapla, anebo dostala zihadlo, kazdopadne vysledek je ze na predni jednu nedoslapuje a desne kulha. No a martin psa nejdriv zmacel, jak ten koberec myl, takze me nastval uz jen tim, ze ji necha litat kdyz sotva leze (pry ja myslel z ejdyz ji to boli, ze za tim behat nebude, nekdy asi vazne mysli kolenem.) no a pak zjistil z espolecne se psem nic na koberci neumeje, tak ji zadelanou zavrel na chodbu, takz eted abych jeste sla vytirat. No a on se desne divi, co mi jako vadi. Pes ted n anohu nedoslapne vubec, nenecha si na ni sahnout, tak vubec nevim jetsli tam neco ma vrazenyho, nebo jen blbe doslapla nebo co. No holky ja mam zase den dneska!
9. dub 2007 v 11:01  • Odpověz
koukam ze je tu veselo:slight_smile:)ja jsem u pocitace a hrala jsem nakou hru.Ted manzilek sliza z leseni a snad uz to maji hotovy,tak si myslim ze snad tak nejdyl za hodku pojedeme.Ale ono casu dost.tesim na trubicky jestli teta bude mit ty jsou vyborny.dala nam je i na svadbu.
Ja velikonoce teda taky vubec nemusim uz od mala.a ani zadny maly deti v pribuzenstvu.Manzilek taky nechodi po kolede,ja nedekam vajicka,takze to vubec neresime.Ale pomlazku si upletl vcera.jenze ja pro nej ani nic nemela:slight_smile:)ale on to tak nbere.Ale se synackem ,jestli to bude kluk chodit bude.
9. dub 2007 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky,tak už jsem v plzni,venku je krásně,ale já doma sama :frowning2: manžílek je v práci a sestřička odešla do práce na noční :frowning2:
jsem přecpaná čokoládou,vajíčkama a nádivkou,břicho mám jak míša kulička :grinning:
9. dub 2007 v 18:21  • Odpověz
autor
taky sjem prezrana :slight_smile: nakonec byl dneska prima den, byli jsme na navsteve u tety, tak muzu rict ze rozhodne neuschnu :grinning:

A obed jsem u tchyne taky zvladla :slight_smile: obvykle trapne diskuse o nicem, vsichni se smejou aby se nereklo no a tak dal.
9. dub 2007 v 19:12  • Odpověz
autor
Nazdarek, tak jak po Velikonocich?
Ja mam novinu, amme v praci tehuli :slight_smile: je to prima, i kdyz zacatek mela takovy bourlivy, min tyden byla nemocna chripka, krvaceni, doktori se podle toho co rikala zachovali docela blbe, celkem ji vystrasili ze jde o mimodelozni atd, ona da hodne na homeopatika a lecitele a takove ty veci, takze rekla ze na zadny UTZ uz nepujde ze necha vse na prirode, no ja bych to asi tak neudelala, ale zase je fakt ze bude v klidu :slight_smile:

No jinak jsem se prezrala susenych tresni, ja jsem uplne nemozna :angry:
10. dub 2007 ve 13:38  • Odpověz
autor
tak co? Nikde nikdo? No dobra, jdu delat ze pracuju :unamused:
10. dub 2007 ve 14:57  • Odpověz
Ahojky holky, zdravim po velikonocich. Mne vcera manzasice nevysupal, ale boli mi zadek z kola. Bylo nadherne, tak jsme si udelali celodenni vylet.
10. dub 2007 v 15:23  • Odpověz
autor
Ahoj Milu, my byli v nedeli na bruslich, tatze ja misto zadku citim nohy :slight_smile:
10. dub 2007 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.