• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Je fakt, že když si vzpomenu na sebe, byla jsem taky tak nedočkavá :slight_smile: Nevím, jak který doktor, ale náš dává kartičku až po 8 tt. Když jsem byla těhule poprvé, trvala jsem na kartičce, v 10tt potratila a měla už i jména, takže bych to už nikdy neudělala. Podruhé jsem dostala kartičku až v 10tt a stejně trnula do 12tt, jestli se to ve mě udrží. A pak jen pořád čekáš na výsledky nějakých testů a dokola máš strach, aby to bylo v pořádku a zdravé... Ale nebudu tě strašit, já jsem to druhé těhu hrozně prožívala, bála jsem se strašně o malou a vše dopadlo dobře. Až na menší komplikace u porodu, ale to máš ještě daleko :slight_smile: Pak dej hned vědět, kolik má test čárek! :slight_smile:
14. pro 2006 ve 21:58  • Odpověz
autor
zdeni to by bylo skvele, moji kamaradce se to vyvedlo loni n avanoce, manzelovi dala k vanocum boticky, ale jelikoz se snazili predtim ctvrt roku tak to nepochopil, myslel ze jsou do foroty :slight_smile:

No jinak myslim z eby sis to nemela opravdu tak moc malovat, abys kdyztak nebyla na vanoce zklamana. Ale je mi jasne ze na tom budu stejne :slight_smile: tak drzim palce, kdyby to vyslo byla by to nadhera :slight_smile:
15. pro 2006 v 07:01  • Odpověz
Dludli, ty uz jsi vysadila?
15. pro 2006 v 11:35  • Odpověz
Čau říjenky, co plánujete na víkend?
15. pro 2006 ve 22:37  • Odpověz
autor
milu ne, to ja jen tak co bude az nekdy. I kdyz ted to uz vypadalo slibne, hrozilo ze ted v pondeli odjede martin na sest tydnu pracovne do ciziny, tak jsem si rikala ze kdyz mam ted v nedeli zacit polykat dalsi platicko ze to tedy nema cenu, kdyz tu mesic nebude, no tak jsem si hned rikala, ze to uz je pak jen maly kousek k tomu s nima znova nezacinat. No ale nakonec z tohohle dumyslnyho planu nic nebude, na sluzebku strcili nejakyho jinyho chudaka, tak mam zase prasky :frowning2:, no ale i Martina doma na Vanoce :slight_smile:no ale zase tim padem musim byt i s tchyni :frowning2:
16. pro 2006 v 00:01  • Odpověz
ahoj rijenky :slight_smile:
Nejak ke konci roku nestiham chodit ani na Beremese, natoz sem. Ale protoze mi planujeme mimiska az na rok 2008, takze snazit se na "ostro" zacneme nekdy pristi leto, ale uz se taky moooc tesime :slight_smile:. Zatim splacime, takze se do mimiska nejak nehrneme...
Ale ve ctvrtek se mi zdalo o "mem" brisku, vazne mi to sluselo :dizzy_face:
18. pro 2006 ve 12:54  • Odpověz
tak to me se o tom jeste nezda,tak jste me rijenky presvedcili a nebudu to pokouset ani se stesovat a test si delat nebudu.I kdyz jsem mela co delat,kdyz jsem sla okolo lekarny:slight_smile:Mam plno darku pro manzilka,bude nadsenej i tak ,i kdyz tohle by mu udalo vetsi radost,ale to mu udela vzdycky...takze to nechavam byt.Okolo 1.1.to mam dostat tak uvidime.Blby je,ze po vysazeni prasku
to nemam pravidelny,takze musim cekat jestli tak nebo tak.
Na bereme se jsem mrkla,ale stranky jsou v oprave ci co.
jinak o vikendu jsem delala plno cukrovi ,ale uz to mam.Mela jsem toho plno,tak manzel mi vyluxoval a setrel.Mile me potesil-je hodnej.
18. pro 2006 v 19:48  • Odpověz
ahojky holky..už jsem psala na beremese, že příští rok se budeme snažit o mimíško..jé, já se táááák těším :dizzy_face: jenom doufám, že vše bude oká..Ještě si plánujeme dovolenku s mojí nej kamarádkou a jejím přítelem (všichni 4 si moc dobře rozumíme) - to bude asi někdy v dubnu, květnu..pak budou prázdniny, no a po prázdninách se asi začneme snažit..chtěli bysme totiž miminko radši na jaro nebo v létě..Holky..manžel mě fakt potěšil tím, že chce miminko..ale ještě nemáme dořešené bydlení, ale co, nějak se to udělá..
26. pro 2006 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky..holky, chodíte sem vůbec někdy?? :cry: Chtěla jsem se s vámi poradit..Dludli, ty jsi tu psala, že chceš tak v květnu vysadit antikoncepci..a pak se hned budete chtít snažit?? Nebo si dáš nějakou přestávku po antikoncepci?? Pořád nad tím totiž přemýšlím..jestli je dobré mít přestávku, nebo na to hned vletět :sunglasses:
27. pro 2006 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
Gábinko, vleťte na to radši hned, to je spíš tak, že po vysazení se to většinou hned nepodaří, tělo si potřebuje zvyknout na novou situaci ... už jsi vysadila ?
27. pro 2006 ve 12:32  • Odpověz
tak holky, i já se připojuji ke snažení. Dospěla jsem k závěru, že prášky vysadím o měsíc dříve a už to začneme počátkem února. Tak hurá dotoho
27. pro 2006 ve 13:15  • Odpověz
Mně tvrdil gynekolog, že je normální, když se nedaří počít i 8-12 měsíců po vysazení HAK :frowning2: ... ale není to samozřejmě pravidlo ...
27. pro 2006 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky Niko..jak jsem psala, tak ještě nás čeká dovolenka a pak se asi už začneme snažit..takže to vidím až tak na červen - že jako začneme..no, uvidíme, jak to všechno ještě bude..říkala jsem si, že se zeptám i gynekologa, co si o těch prášcích myslí on a uvidím..ale asi to vysadím už někdy v dubnu, květnu..no, uvidíme..ty jak jsi na tom??

Megy - tak super, už se taky nemůžeš dočkat, co? A proč chcete vy začít se snažílkováním až v únoru??
27. pro 2006 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou jeste jedna gratulace k rozhodnutí :slight_smile: no j ajsem nekde cetla nebo slysela ted nevim, ze to je uplne jedno. Jo mozna na letacku na HA. No jinak Martin o mimi ted sam nekolikrat mluvil, jak jsem porad prezrana tak kolem me chodi a ohlazuje mi ten muj vyvalenej pupek a rika jak se tesi na mimi :slight_smile: a prohlizi se mnou nekdy i konika, asi to na nej taky leze ach ta priroda :slight_smile:

Tudle se dokonce divil, ze jim prasky, jenze pricinou byla hadka, takze nevim. ALe skoro si rikam ze na to pujdem mozna taky driv :slight_smile: nez v tom kvetnu

Holky ja se tak tesim :slight_smile: Jenze bych taky chtela pred materskou chodit do prace, no s penezma ani bydlenim na tom njesme nejak extra, ale zaroven ted tak moc chci a vim z ese o mimi vzdycky dokazu postarat, tak si rikam ze ono by se vzdycky neco naslo, kvuli cemu by to clovek odkladal, ze nejde nad tim takle premyslet. Dneska me rozbrecelo z ejedna maminka prisla o dvojcatka, ma to napsane v albu, tak je to se mnou asi vazny. Je mi moc lito vsech maminek ale dneska me to prvne rozbrecelo.
No ale taky bych chtela mimi na jaro nebo leto (nejlepe cervenec jako jsem ja :slight_smile:) coz uz ted nestihnem a do pristiho roku je to dlouho doba. No tak proste uvidime, tyhle veci se nemuzou tak planovat. TZreba nam to pul roku nepujde, nebo to bude hned, nebo kdo vi. Kazdopadne o mimi mluvime pokazde kdyz doberu platicko :slight_smile: tak se tesim az ho bud mit zase vyzobany :slight_smile: ze by mimi rok po svatbe? To je krasny ne?

Kamaradka mela vcera narozeniny a taky se ji vcera narodil syn Jonáš :slight_smile: taky krásný ne?

Premyslely jste uz hypoteticky o jmenech? Tedy doufam ze takovym planovanim nic nezakriknu :-/
27. pro 2006 ve 21:22  • Odpověz
to proto, že mám po zákroku na čípku - můj bývalý gyndař mi nebyl schopný pomoci od špinění a krvácení, které trvalo vlastně denně a tak jsem zašla k jinému doktorovi a ten mi zjistil polyp na čípku, odpálil to laserem a teď se dopuju kys. listovou. Tak to padlo na únor. Navíc mě v práci štvou - makám odnevidím do nevidím a řeknou mi, že má m mínusové hodiny - já pracovat zadarmo prostě ve zdravotnictví nebudu
28. pro 2006 v 07:10  • Odpověz
gabou • Včera v 18:45 - Ahoj Gábinko, no já jsem vysadila HAK už před čtyřmi lety, pak jsme to nechali víceméně náhodě a "intenzivně" se snažíme jeden rok ... a zatím bohužel ... mám strach, že za chvíli to nepůjde vůbec, protože čím víc člověk chce, tím míň se daří, ale jak tomu zabránit, že ? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. pro 2006 v 07:45  • Odpověz
autor
jo tak to byva, nejlepsi je najit si jine starosti a myslet uplne na jine veci. Ale to se snadno rekne, ja vim. Jste v praci ze pisete tak brzo? No asi jo, kdo by jinak vstaval, kdyby nemusel.
28. pro 2006 v 08:46  • Odpověz
Nojo, já jezdím do práce na půl sedmé ... :o((( Z domu vyjíždím tak něco před třičtvrtě na šest :wink:
Dludli - mně by právě hodně starostí vyřešilo, kdybych byla těhotná :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2006 v 09:20  • Odpověz
autor
no tam je mozna prave zakopany pes. Jenze sama si neumim predstavit, jak bych udelala nemyslet na mimi, kdyz bych ho tak moc chtela a neslo nam to. Zkouseli jste nejaky doktory?
28. pro 2006 v 10:33  • Odpověz
No ono je to pořád dokola, to si nevybereš :wink: Když na mimi myslíš, tak je chyba v tom, že na to myslíš moc, když myslíš na spoustu jiných starostí, tak je zase chyba, že se stresuješ a myslíš na mimi málo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale my už to asi moc protahovat nebudeme a budeme muset zkusit umělé oplodnění ... chjo ...
28. pro 2006 v 11:57  • Odpověz
autor
no pokud jsou porad zpusoby jak otehotnet, byt to neni prirodni cestou, tak neni treba si zoufat. Jak se rika nadeje umira posledni :slight_smile: Drzim palce.

Dneska jsem opet pokusne mluvila o mimi, a argumenty proti se zmensili na penize :slight_smile: tedy uz nema muzicek strach ze si neuzije mladi a takove ty vymysli, ma jen strach aby nase mimi nestradalo. Tak myslim ze jsme na dobre ceste. Mozna se uz muzu i oznacit za snazilku :slight_smile: pokud se tam da zaradit uspesne presvedcovani tatinka :slight_smile: dokonce jsme si ted zacali rikat mamko a tatko to je psina :grinning:
28. pro 2006 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky..já mám dneska narozeniny, tak doufám, že mě manžílek nějak překvapí..ikdyž..on na to není..opravdu..kdybych se mu nepřipomínala, tak nebudu mít ani kytí..ale co už, takového jsem si ho vzala a radši se budu připomínat, než abych pak bulila zklamáním :wink: Zatím je v práci, tak uvidíme..

Včera jsme se taky bavili o miminku..jé, to je taková krása o tom vážně mluvit :dizzy_face: Jo a jména se mi líbí Štěpán a Ema :slight_smile: ale dohoví, co se mnou hormony udělají, že? :grinning:

Niko - mám kamarádku, která se s manželem snažili o miminko jenom rok a nedařilo se jim, tak se hned rozhodli pro umělé oplodnění a teď čekají dvojčátka a jsou z toho úplně nadšení :sunglasses: Mimochodem, může každou chvíli porodit, tak už se mooooc těším :wink: Prej by to u nich šlo i přirozenou cestou, ale jim se nechtělo čekat, tak hned hupli na umělé..tak neváhejte a dejte se taky do toho..jo, taky znám jedny, kteří si plánovali umělé a nakonec se jim to těsně před zákrokem podařilo přirozenou cestou :grinning: třeba se to i vám povede :wink: držím palečky!!

Dludli - taky se už asi považuju za snažilku - taky sem zařazuju úspěšné přesvědčování tatínka :dizzy_face:
28. pro 2006 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz
gabou:tak to gratuluju.Snad se s necim prizene manzilek
Ja se jdu vykoupat a pak na to s manzilkem hupsnem a budeme se snazilokovat,vcera mi to skoncila a uz se tesim:slight_smile:
28. pro 2006 v 17:46  • Odpověz
Ahojky..to já mám zrovna menses, tak nemůžeme ty moje narozky ani pořádně oslavit v posteli :confounded: ale aspoň to mám pravidelně, tak se pak bude hezky plánovat těhotnění :grinning: Jenom, aby nám všem šlo těhotnění pěkně podle plánu, co?

Holky..normálně..včera jsem se dívala na film Objekt mé lásky..byla tam jedna těhotná a na konci filmu porodila holčičku..no a hádejte, o čem se mi v noci zdálo..no jo, že jsem těhotná a že jsem porodila holčičku :dizzy_face:
29. pro 2006 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj rijenky :wink:
uz jsem tu zase dlouho nebyla a ted vidim, ze pristi rok bude ve znameni snazeni :grinning:. No u nas (jestli vse pujde dobre), tak se zacneme snazit nekdy na letni dovolene - do cervna splacime pujcku a pak az nebudeme mit na sobe brime, tak do toho pujdeme, ikdyz penizky stale pujdou do zutulnovani spolecneho bydleni.
Ve skrytu duse ale taky doufam, ze pristi Vanoce uz budeme pod stromeckem 2 a jeden v brisku :dizzy_face:.

Holky, preji Vam do noveho roku jen to nej a at nam to snazeni "jde hezky od ruky" :grinning:.
29. pro 2006 v 19:32  • Odpověz
autor
no snad od neceho jineho nez od ruky :grinning: :grinning: :grinning:

U me vedou jmena Matyas, Matej ale to je uz muj bratr, Jakub, ale blbe je ze jakub bica jsou dve B za sebou a blbe se to vyslovuje, tedy podle manzela, a Vojta je taky krasny jmeno. No a nad holcicim jsem snad ani nepremyslela. Treba Zuzanka jako ja :slight_smile: Jenze vzdycky kdyz se deti jmenuji po rodicich jsem mela dojem ze rodice jsou bez fantazie, kdyz nevymysli jine jmeno nez svoje :-/

Gabou a nebylo by stepanovi lito, ze ma svatek o vanocich?

Holky ja jsem tak prezrana, dneska u nas byl na navsteve bratranek se zenou a druhy bratranek a muj bratr :slight_smile: byl to super vecer, nejradsi bych mela Vanoce porad :slight_smile: rikam si az se po vanocich zvazim ze se budu divit :confounded:
29. pro 2006 ve 22:47  • Odpověz
tak s tim prezranim jsem naq tom fakt stejne.Ja mam bricho jak balon,jako kdybych byla uz v kolikatym mesici:slight_smile:to je hruza.A dnes zas prijede dalsi navsteva takze se zas prejim.Pujdu delat za chvili chlůebicky.Vecer si tak yvyzirame a avinecko....po tyhle strance uz by mohlo byt po svatcich.Me to pred dvouma dnima skoncilo takze se ted snazilkujeme.
30. pro 2006 v 10:50  • Odpověz
autor
ja se dneska zvazila a nahore mam jen kilo :slight_smile: to je super, ani se mi pri tom mnozstvi sezranyho jidla nechce verit. :slight_smile:
30. pro 2006 ve 12:24  • Odpověz
tak jeste neco napisu sem.)
ja se vazila ,ale mam novou vahu od vanoc a kazda ukazuje jinak,tak to zatim neresim,ale cejtim to na sobe i bez vahy.
my na jmenech zatim moc neuvazujeme,obcas jsme se bavili,ale ono se to meni.Takze pokazdy naky jiny vede.Takze se uvidi,az to bude aktualni.
30. pro 2006 ve 13:02  • Odpověz
Holky, s těmi kily mi ani nemluvte..naštěstí váhu nemáme..mají tchánovci, ale tam nejdu..radši :wink: ale břicho mám opravdu jak balon..minimálně pátý měsíc těhotenství..fakt :confounded: zítra musíme na procházku..potřebujeme to oba dva..
Zuzi - můžu ti psát i takto?? Nevadí?? Já mám narozeniny 4 dny po vánocích a taky mi to nevadí..jenom když sem byla malá, tak mi vadilo, že mi naši dávali dárky už na Štědrý den a na ty narozky pak už nic :frowning2: ale jak jsem chopila rozumu, tak jsem jim to vysvětlila a už je to jinak :sunglasses: Jinak švagrová je Eva, dceru má taky Evičku a slaví to vždy týden před Štědrým dnem - taky řešení..
Jinak brácha je Martin, švagrová Eva a mají Evičku a Martínka :wink: A já jsem vždycky chtěla Gábinku a Honzíka..ale..jaksi jsem změnila názor..je tolik krásných jmen, tak proč dětem dávat ty svoje, co? :slight_smile:
30. pro 2006 ve 23:18  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.