• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj rijenky,jsem tu.nam se dnes nako zasekli dvere,tak jsme nemohli ven z nasich pokoju,museli jsme lezt oknem.Tak jsme se najedli a vykocili a doted jsem byla venku:slight_smile:))mezitim prijel tchan a neco s tim udelal,nak se zablokoval ten jazycek,zitra se muusi koupit novy.k vece budeme mit zase redkvicky,tak jsem to rovnou ve skleniky cely vyplela.Jo a naky vrabci mi ozrali venku salat,asi videli jak je krasne zeleny ,tak si dali.To jsou starosti co?:slight_smile:
Dludli suseny svestky snad ani neznam.
My se vcera taky u tety prejedli,sladky a chlebicky a doma nanovo...a ted toho je plno.Beranci,buchta...
Jinak dopolko jsem cetla tu knizku o tehu,uz jsem dospela k porodu..jsem zvedava jaky to bude ve skutecnosti.Ale to je jeste daleko.Vcera manzel na me :co Terezka?ja rikam jaka terezka.a on :no co kdyby se jmenovala terezka.Tak jsme se shodli,ze je to docela hezky jmeno,ale uvidime jeste je na tohle taky cas.
Vcera byly nasi v zoo v lIberci a rikali ze bylo hezky,ale kydz foukal vitr tak nic moc. Akamoska byla ve Dvore nad Labem v zoo a ze bylo tolik lidi ,ze hruza a ze uz pak ani nepousteli dovnitr kolik bylo lidi.tAk si myslim ze plno lidi si udalo pekny vylet.
10. dub 2007 v 16:19  • Odpověz
Hojky holky :slight_smile:

Zase jsem tu "narychlo" :slight_smile:.

Me taky nikdo nestriskal :slight_smile:, manzel na to neni, ale cekala jsem naseho mrnouse od brachy, ze si prijde pro pomlazku a nic. Dosel az vecer s brachou a tak dostal pomlazku jen tak :slight_smile:.

Jinak u nas byli Velikonoce super. U J. rodiny naprosta pohodicka, v sobotu obidek, povidani, k vecer svitilo nadherne slunicko, tak jsme se sli projit na vyhlidku. V nedeli teda pocasko nic moc, ale jeli jsme na vyletik do Drazdan :wink:. Bylo to spontanni rozhodnuti, takze jsem do Nemecka dojeli bez jedineho EUR a nemeli jsme na parkovne a na zachudek :slight_smile:. Nakonec nas manzel nenechal "zebrat" a par EUR vybral z bankomatu, ale najit ho byla fuska a malem jsem se pocurala :slight_smile:. Prosli jsme historicke centrum a nebyt tak hnusna zima a vitr, tak to nemelo chybu.

Do prace jsem se vubec netesila, ale nejak to zvladam a snazim se od toho odprostit... ted mam jeste chvilku, tak juknu na Zdeniccino album...

Je Gabi, to je nahoda, ze jste se holky v Luhacovich potkaly :wink:. A kdo koho poznal? Ja nevim, zda bych Vas poznala a pokud byste mi byly povedome, nevim, zda bych se odhodlala se Vas zeptat, zda jste z Konika :grinning:.

A co nejaky ten srazik nez nam Zdeni porodi? :wink: Ja bych klidne nekam jela bud na cely vikendim nebo jen treba z patku na sobotu, nebo ze soboty na nedeli... nechces Zuzi zkusit neco zorganizovat? Ja bych Vas osobne poznala rada a cas bych si urcite udelala :slight_smile:.

Jo a nevite, co je s Meggy? Na Beremese.cz byla skoro porad a od doby, kdy se snazilkuji, tak jsem ji tu skoro vubec nevidela :slight_smile:

Tak ja zase mizim, mejte se moc krasne a ja se zase objevim, jak jen to bude mozne :wink:.
10. dub 2007 v 16:41  • Odpověz
autor
Ahoj Olli tak jsem rada ze sis uzila klidne a pohodove velikonoce, asi to ted k te praci potrebujes jako sul.

No musim rict ze jsem na to myslela presne jako ty, jestli bych "nazivo" nekterou z vas poznala a na srazik jsem taky myslela. Bylo by to super. Ted jak zacina byt pekne tak me to napada cim dal vic. No co si o tom myslite ostatni?

No a Meggy jsem jednou videla ze aktualizovala alba, na vrchnim obrazku mela testik, tak jsem hned letela sem na rijenky, jetsli tu neni nejaka stastna novina, no tady nic, tak jsem az pak po blizsim ohledani zjistila ze to neni tehu test, ale ovu test :sweat_smile:

No holky a co ten srazik? Jely by jste nekam? Myslim ze ten vikend by byl asi lepsi, kdyz jsme kazdy odjinud, ze by se ta cesta tak nejak vic vyplatila no a myslim ze bychom se snad nemuseli bat ze si nepadnem do oka a ze nebude o cem mluvit :slight_smile:
10. dub 2007 v 17:21  • Odpověz
Ahojec, holky..no téda, srazík?? Moc ráda..ale kde?? Když já jsem z takové malé vesnice na Moravě..tak nevím..

Jinak Peťka (0401) poznala prej mého muže a pak zavolala: Gábi?? No já na ni hleděla, jako tele na nové vrata!! Vůbec jsem nevěděla, kam ji zařadit..až pak ona, že je 0401 :confused: tak to bylo teda překvapení :grinning: Ale super..jenom byla vykulená z toho, že jsme tak vysocí :slight_smile: Manžílka má sympaťáka a Patrička byla kouzelná :dizzy_face:

A jak u nás na Velikonoce? No, v sobotu se mi manžílek zase jaksi opil..byli jsme u bráchy slavit narozky synovce i neteře..sedělo sa v zahradě, hráli jsme hry (přetahování lana, chůze na chůdách, cosi s míčem, skákání v pytli :grinning: ) a do toho se opékalo a popíjelo..já jenom mírně vínka..radši..Ale v neděli manžílek litoval, že tak požil..no, ale předvedl se..vzal mě na ten výletek do Luhačovic, sedli jsme si na pizzu..dokonce ho kluci lákali na hokej do hospody, ale on nešel..Včera jsme jeli tady na Lopeník na procházku do jakéhosi bývalého lomu a večer jsme si u nás na dvorku opékali s tchánama i s našima..nakonec super víkend :dizzy_face:
10. dub 2007 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Jinak Meggy jsem tady opravdu dlouho neviděla..nevím, co s ní je..

Jak vidím, tak jste nakonec měly všechny pěkné víkendy, no, muselo se využít toho jarního počasí, to je jasné :wink:

Ta moje sestřenice už jenom chodí po kontrolách v nemocnici, prej je malá ještě moc vysoko, tak je z toho chudina taková vyplašená..a já jsem strašně nervozní za ni..kdykoli je nějaká zpráva na mobilu, tak si myslím, že už něco mají..no, krásné starosti :sunglasses:
10. dub 2007 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem už doma hurá!!!
Hodila jsem prát prádlo a teď jsem se jukla za váma :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2007 v 18:15  • Odpověz
srazik by byl dobry,ale nevim jestli se to podari,myslim si ze jsme kazda dost odjinud.Ja od Hradce Kralove....
koukam ze jste si vsichni uzili vikend a pekne pocasi,tak to ma byt.
10. dub 2007 v 18:26  • Odpověz
autor
tak prijel bracha, spolecne s martinem zblajznul veceri, nechal mi tu plnou krosnu spinaveho pradla, pry na to nechvata staci mu to zitra a odvez mi manzilka na pivo :confounded:
No ale zase ja jsem si udelala kaficko a u konika sezrala posledni coko vajicko :grinning:

No srazik to vypada dost blede, Hradec Kralove, Morava, Olli Praha, ja jsem zase z jihu, no lip se to opravdu sejit nemohlo. Kdo jeste? Miluska je tusim v Nemecku? No a kdo sem jeste zajde? Nejak ted nevim :confused:
10. dub 2007 v 19:09  • Odpověz
tak Praha by pro me nebyl problem,ale co ostatni,to nevim.
10. dub 2007 v 19:41  • Odpověz
autor
no me by Pha taky neva, to bude mit nejdal asi Gabou
10. dub 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak holky, vcera jsem prelouskala diskusi Jak jste poznaly ze jste tehotne a mam 90 procent vsech popisovanych priznaku :-/ no takze jdu dneska do lekarny pro testik :wink:
11. dub 2007 v 08:09  • Odpověz
Ahojky hloky, jsem tady :grinning:
11. dub 2007 v 08:16  • Odpověz
holky, je správné, že? :grinning:
11. dub 2007 v 08:16  • Odpověz
dludli, honem pro něj. Já snad otestovala kde co.
Snažíme se a snažíme. Mám tento měsíc zvláštní pocit, že se to stane. Už od začátku jsem tušila, že je to ten pravý měsíc. Jen aby to vyšlo. Začala jsem s měřením bazální teploty. Vypadá to dost nadějně. Na gyndě jsem byla a vše bylo O.K až možná na pravý vejcovod, kde mám asi srůsty, ale nějak se to vyvrbí. prostě vím, že se to stane. Navíc jsem teď po ovulaci podle teplot a tulikovali jsme se v tomto obdbí dostatečně.
11. dub 2007 v 08:20  • Odpověz
Ahojky holky, sem se srazikem. Ja kdyz jsem v CR, tak jsem z Plzne, takze Praha by byla super. Jen prosim ne v kvetnu, to se stehujeme a ja se do cech nedostanu.

Ahojky Megy, ty uz jsi tu dlouho nebyla, co? Prave jsem se koukala na tvy albicko. Ja mam doma taky ty ovu testy, tak zacnu testovat.

Holky, dneska se mi ozvali ze trech ruznych firem kvuli praci, tak jsem zase nahlodana, jestli nemam jeste pockat kvuli materske...
11. dub 2007 v 10:54  • Odpověz
autor
My o vlku a on za dvermi :grinning: Zdravim Meggy, tys to tusila ze te zrovna drbeme? :wink:
11. dub 2007 v 11:30  • Odpověz
já mám na to čuchometr :grinning:
11. dub 2007 ve 12:31  • Odpověz
no naposledy jsem tady byla, když se zřizovala stránka, co? No nevadí.

Teď ty novinky, co se zatím udály: naši se rozvedly na začátku roku, mamka se přestěhovala kousek od nás a začala si tykat s mým mužíčkem, moje sestra vydržela se svým chlapem do dneška, takže to s ním vydrží až do konce života,
s Láďou se snažíme otěhotnět, takže usilovně pracujeme a myslím, že se nám to asi tento měsíc podaří a když ne, tak na to vlítneme znova,
v práci je to k zbláznění, ale už jsem si zvykla
-. jo a vlastně mám krátké vlásky - foto dodám později :slight_smile:

Zatím to ujde holky, nebo ne?
teď je mi trošku lépe, před chvilkou se mi zvedl tak žaludek, že jsem myslela, že hodím kosu, bolí mě podbřišek, tak doufám, že to nebude tak zlé a nedostanu můj oblíbený zánět močového měchýře, takže zatím papa
11. dub 2007 ve 12:35  • Odpověz
autor
meggy diky za zpravy :slight_smile:
no spis nez mocak by to mohlo byt tehu, coz? Ja mam v kabelce uz tehu testik :slight_smile: ale necham to na zitra na rano. PO MS mi vubec nesplasko bricho, mam ho tvrde, porad me v nem tak jemne picha a desne mi vadi, gumicka od kalhotek. jen kdybych dokazala rozeznat jestli to je sugesce nebo fakt. Martin uz objektivni taky neni, bavime se o tom doma kazdy den (coz je tedy sice fajn, ale asi uz to nebude pak prekvapko, to jsem chtela :frowning2: ) no takze martina jsem taky uz zblbla, porad ho nutim sahat mi na bricho, jestli je to tak normalni, on mi sice vzdycky rekne ze jo, ale asi aby se tim uklidnil, tedy takovy mam z nej pocit.
No tak uvidime. jenze jak tady ctu vsechno mozny - opravdu lepe nevedet - ze i pri tehu muze byt nekolik mes MS a nemusi se nic poznat atd no tak mam pocit ze stejen uz zadnymu testu neuverim. Posledne to bylo naprosto zretelne nic, vlaste bych to ted jeste ani nechtela, jak jsem uz psala nejlepe az v lete, no tak nevim proc jsem jak pominuta :astonished:
11. dub 2007 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky Říjenky moje! :slight_smile:

Vítám tě, Megy, opět mezi námi..novinky teda máš, jen co je pravda :wink: Přeju ti, ať vám to těhotenství brzy vyjde :dizzy_face:

Holky, tak ten srazík udělejte v Praze..ale já nevím, jestli se tam dostanu..musela bych si zjistit spoje..ale 5 hodin v autobuse cesta tam, 5 zpátky, no nevím nevím :confounded: to se mi moc nechce..

Dludli, ty si chceš dělat těhu testík? Vždyť jsi teď nedávno měla teprve MS, nebo se pletu?? Já jsem taky taková pomandrčená a myslím si, že teď už musím být opravdu těhotná..no, je to takové divné..teď teprve mi skončily plodné dny a testovat bych se měla až nějak kolem 25.dubna..no, uvidíme..Sice se to lehko říká, nemysli na to, ale hůř provádí :sweat_smile:

Miluško..tak ti nevím..zrovna včera jsem si psala s jednou holkou s Plánovalek 1/2008 - 12/2008, která by se teď měla taky začít snažit o mimi, ale zvedli jí plat, tak taky neví, co má dělat..že je na vážkách..ono je to těžko radit..co ti na to říká manžílek??
11. dub 2007 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
Manzilek mi rozumi a rozhodnuti necha na mne. Myslim, ze uz jsem s tehu manii tak rozjeta, ze se to zastavit neda :grinning: :grinning: :grinning: .

Zitra mam pohovor a na te pozici by to zase bylo na dodavatelskou smlouvu do konce zari. S moznosti prodlouzeni. Tak zitra uvidim a prober u to s manzou.

Tak rijenky, ze bysme nakonec tehulkovaly spolu???

Ten srazik, ze bysme posunuli bliz ke Gabce?
11. dub 2007 v 15:07  • Odpověz
zkusit to muzete,tak ktere mesto:slight_smile:)
jinak ja si tehu priznaky ten prvni pulmesic taky vsugerovala,zacli jsme se snazit v pulce cyklu,a asi jsme propasli plodne dny,protoze pak jsme do toho sli na plno a vyslo.Ale clovek si to hned vsugeruje,ze ma presne tohle atohle..ale jinak ti to moooc preju,ale na tohle pozor!
Ja jsem opet prisla ze zahradky,okopavala jsem habr,mame ho okolo plotu,aby az vyroste nam sem nikdo nekoukal od silnice:slight_smile:))
Ja anstesti s praci nmela rozhodovani.Delala jsem v ni od 17ti a palta az zas rapidne nahoru nesel,takze kdyz ted budu mit o neco min na nemocensky,tak mi to nva.Ale chapu ty holky ,co amji dobrou praci ktera je bavi,s dobrym dojizdenim a pracovni dobou a navic slusne penizky,tak je to pak tezsi rozhodovani.
Taky vitam Megy,ted doufam budes chodit casteji.
11. dub 2007 v 15:57  • Odpověz
autor
No gabou myslis ze je brzy? MS koncila v sobotu (o dva dny driv nez pri HA) No jak rikam ,ja bych jeste ted tehu byt ani nechtela ja bych brala az cervenec :grinning: (ale samo ze bych mela radost) spis mi jde o to, ze jsem ted zacalo docela pit vino, chodim cvicit a tak, tak bych chtela mit jistotu ze nejsem tehu, abych nedelala neco, co by mimi vadilo.

No holky a jake mesto? Ja bych moc rada aby se to pocedlo, jenze co je tak nejak ke vsem stejne dale a s dobryma spojema? Rada aby mohly vsechny kdyz uz by se neco podnikalo, vim ze Pha je treba pro Gabou daleko, ale zase by se tam mohlo dat dobre dostat. No nemate nekdo nejaky napad? Je fakt ze jet 5 hodin na kafea pak to same zpatky je dost blbost :sweat_smile:

No a videli by jste to spis na vikend (treba ze so na ne) nebo jen jeden den?
11. dub 2007 v 16:11  • Odpověz
Dludli a byla jsi na těch stránkách Len?? Tam je dobrá kalkulačka na vypočítání plodných dnů..
11. dub 2007 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
Jinak, ten srazík..já fakt nevím..spíš se dohodněte vy, co můžete normálně přijet do Prahy a já uvidím, jestli dorazím nebo ne..ale pro mě je to opravdu daleko..Jedině, že bych vzala i manžela a podívali bychom se spolu po Praze..ale tomu se asi nebude chtít..co já vím..

Miluš, já mám taky docela těhu-manii pořádně rozjetou :grinning: :grinning: :grinning: Tak žebychom těhulkovaly fakt pospolu? :wink: Jinak ta práce do konce září, to by jsi měla super, ne? Akorát tak na otěhotnění ti to stačí :wink: Tak budu držet pěstičky..

Zdeni, takže ty jsi teďko jako na nemocenské, jo? A to budeš mít dokdy, až do konce těhotenství nebo nevíš? A máš i nějaké vycházky nebo jak?? Já totiž přemýšlím, že kdybych otěhotněla, tak nevím nevím, jak bych to ve školce vydržela..tam bych se totiž pořád jenom nervila..ale zase se mi nechce moc platově dolů..máme moc splácení..ale zdraví by mi bylo asi přednější..no, uvidíme..
11. dub 2007 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo koukala jsme na ne, ale kvuli necemu jinymu, uz nevim cemu. No tak mozna tam kouknu znova, kdyz to najdu.

JInak jsem si tak yrikala zda nejak zapojit polovicky, ze se ta cesta tak nejak vic vyplati :grinning:
11. dub 2007 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,
tak srazík bych brala,třeba v praze některou sobotu odpoledne :grinning:

já čekam na MS a stále nic a to jsem po injekci :frowning2:

megy zdravím
11. dub 2007 v 19:17  • Odpověz
to by byl gól, kdybychom tak nějak zároveň otěhotněli, to by bya švanda
11. dub 2007 v 19:41  • Odpověz
Ahojky holky, tak vy jste to teda pořádně rozjely s tím snažilkovíním :slight_smile: Držím palečky ať vám to vyjde. Já má MS-ky teď a uvidím jestli se manžílkovi bude chtít začít snažílkovat už teď nebo to necháme na léto :sweat_smile: . U mě v práci nic moc, čím dál více je u nás hustší atmoška a tak kdyby se nám podařilo mimi tak bych tam (pokud bychom byli zdraví) vydržela tak do pátého měsíce a potom bych si nechala napsat nemocenskou. Nervovat se v těhotenství to by se nám narodilo nervozní miminko :slight_smile: . Holky, ta půlroční mateřská dovolená se počítá z průměru vypočítaného z doby jednoho roku před mateřskou i když tam byla třeba 8-mi měsíční nemocenská atd.. to jen tak pro info. A vyberte si dovolenou, protože vám propadne, proplatit se nemůže. Jo dá se ještě vybrat když přecházíte z rodičovské na mateřskou tak můžete požádat zaměstnavatele o čerpání dovolené.
Tak holky snažilkování zdar a někdy zase nazdárek :slight_smile:
11. dub 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
Megy zmena fotky? Dyt me to bude dese plest :frowning2:

No jinak mam nove oblibene stranky :slight_smile: ty od len, od te doby co jsem psala na posled, to bylo v sedum? Jsem je procitala a mozna ze zacnu jen tak pro zajimavost merit BT. No uz vim, ze pokud bychom vychytali pristi ovu tak budu rodit 10. ledna :grinning: :grinning: :grinning: no ale zjistila jsem na tech strankach plno zajimavych info. Je jasne , tedy pokud mam ovu nekdy uprostred, ze moje tehu priznaky jsou vyplod me fantazie. Ovsem pokud cirou nahodou mam ovu az na konci cyklu, tak jsem jasne v tom, jelikoz jsme si par dni na konci tak trochu nedavali bacha :grinning:

No holky, dluzim martinovi masaz zad za dnesni odvoz z mesta a jdu na to. Zitra cau :slight_smile:
11. dub 2007 ve 23:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.