• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
tak uz jsem trictvrte hodiny v praci to je co? No jsem celou tu dobu tady n akonikovi :slight_smile: tak se to da prezit :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2007 v 07:33  • Odpověz
autor
no koukam ze jsem tu dneska jen a jen ja :slight_smile:
chtela jsem se jen podelit o info, ze dnesni tehu test opet nic, cisty jak lilie :slight_smile: ani naznak, takze definitivne koncim s nejakym blaznenim, proste mam nadymani :grinning: nebo co, takze nadale so tesim na konec kvetna kdy se podle planu zacneme snazit.
12. dub 2007 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky a Megy :wink:.

Jsem tu jen na skok, pro srazik jsem vsemi deseti a klidne se priblizim i ja do nejakyho vetsiho mesta - jestli je treba pro Vas Brno snesitelnejsi, ja to zvladnu :slight_smile:. Tak Zuzi planuj :slight_smile:

Jo a Gabi, klidne muzes prespat pri prazskem sraziku u nas :slight_smile:. Jeste se poptam doma, ale z me strany neni problem :slight_smile: nebo ti muzu zajistit levne ubytovani cca 600 Kc za noc se snidani - posilam tam nase klienty.

Takze zase mizim, packo holky :slight_smile:
12. dub 2007 v 11:16  • Odpověz
ahoj my jsme po obede meli jsme rybu ,branbory a salat s kefirem.
Gabou jsem na rizikovce,ale je to jako na nemocensky,a na materskou nastupujes az 6-8 tydnu pred terminem.Do ty doby jsi na nemocenske.Vychazky mas ,tak jak ti je dr.napise je to hodne individualni,kazdy si je asi pise jak chce.Jestli te to zajima tak mrkni na diskuzi:Vychazky v tehu a jejioch dodrzovani,nebo tak nak se to jmenuje.TAm holky pisi jaky maji vychazky :grinning: JA mam od 11-17ti,je to tak normalne,spis maji 2h.dopol a 2h.odpol,to je naprd. maloktera ma yvchazky neomezene.Sice pry na tehule moc nechodi,ale nahoda je blbec.
Ted jdu zase ven,je tam fakt krasne,tak pa holky a s ti srazikem nevim nevim,jsme moc kazda z jineho konce a je to na prd.
12. dub 2007 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: venku je tááák náááádherně!!! Toho se musí využít! Povalím asi na dvorek..s knížkou v ruce..vyhrnu si tepláčky a budu asi trošičku opalovat nožičky :sunglasses: Jinak ten sraz, no já nevím..jsi hodná, Oli, že mi nabízíš přespání..ale vidím to bledě..Honzovi se nikam trajdat nechce a mně samotné..no, uvidím..
Zdeni, tu diskusi jsem kdysi pročítala..chtěla jsem jenom vědět, jak to máš ty..tak to máš teda super, takové pohodové vycházky, to ti přeju :wink:

Kytinko, ty jsi tu vždycky jenom na skokana :grinning:

Dludli, já budu asi taky měřit BT..jeden měsíc nám těhu nevyšlo, druhý uvidíme a kdyby asi ani třetí nic, tak začnu měřit..možná už třetí..je to fakt takové super povídání od té Len..taky to tam mám moc ráda, ale ještě jsem to všechno neproletěla..jenom tak zběžně..to měření je fakt dobré, abych věděla, jestli vůbec moje tělo funguje tak, jak má :wink:
12. dub 2007 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jeste tvrdnu v paci, nejak toho bylo dneska hodne. SNad uz vypadnu.
12. dub 2007 v 16:42  • Odpověz
Jejda, Dludli..tak dlouho?? No, tak snad teď už jsi doma..to ti teda nezávidím, když je venku tááák krásně je škoda tvrdnout v práci :confounded:
12. dub 2007 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz
tojo venku je tak nadherne.ja pomahala manzilkovi stavet leseni,pak jsem to zametla ,otrela si parapety a tak.ted se presunuli s praci na druhou stranu tak u obyvaku my uz prasit nebudou.A pak jsem jela ke kamosce,ma asi 3letyho kluka a dnes se pekne predvadel.Vztekal se ,rval aazdou chvili chtel neco jineho.Hruza.Dostal i na zadek,a facku a nic a ja z toho byla hotova.Pak ho vyhodila za dvere a on platil flaskou do dveri:slight_smile:)No fakt odstrasujici pripad:slight_smile:))Ted sedim u pc,mam rohlik a jogurt a odpocivam.
Ty vychazky mam dobry,stejne rano spim:slight_smile:)ale vecer to nekdy nedodrzuji,to proste nejde))Treba jak byly ty plesy,veca,kino naky ta hospudka apd.Ale pres den se snazim:slight_smile:)
12. dub 2007 v 17:47  • Odpověz
Jo, Zdeničko, to já mám v práci (ve školce) odstrašujících případů plno :grinning: ale kolem toho třetího roku je u dětí období vzdoru, tak to tak prostě bývá..
12. dub 2007 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
ale to byla fakt hruza.On neco chtel ona mu to dala a v jedny sekunde chtel neco jinyho a do toho porad rval....koukam n a5 proti 5 tak jsem si sem odskocila:slight_smile:)
12. dub 2007 v 18:22  • Odpověz
hezké odpoledne holky, jak se máte? U nás je taky tak krásně, je to super, dnes jsme byli na genetice a podle UZ vše v pořádku, zítra uvidím ještě jak dopadnou výsledky krve :slight_smile:
12. dub 2007 v 18:29  • Odpověz
samé pozitivní zprávy. to já se nemůžu prozatím zbavit už 3 dny bolestí v podbřišku - je to atk nějak divné. Jsem 4 dny po ovulaci. Testy jsou jasně negativní, ale věřím v obrat. Zvláštní je, že mě to bolí více vsedě, než při chůzi. ve stoje taky trošku , ale to je tak všechno.
No koukám s mužem na hokej a v neděli mu chystám překvapení na půlroční výročí svatby - udělám mu sushi, které chtěl tak ochutnat. koupila jsem si už sušené mořské řasy, wasabi, rýži na sushi, v sobotu zajdu na čerstvé lososové plátky. to bude mňamka :wink:
12. dub 2007 v 18:59  • Odpověz
a jo vzdyt my mame zitra pulrocni vyroci,ja na to uplne zapomnela:slight_smile:)tak to musim taky neco vymyslet,ze bych treba neco upekla,ja vubec nevim.Co vy ostatni mate neco v planu pro sve milacky?
13. dub 2007 v 11:28  • Odpověz
Megy, to uz mame pul roku od svatby? to bych mohla manzu prekvapit ovulaci a nepustit ho celej den z postele :grinning: .

schvalne, jestli si vzpomene. Ja jsem nam dneska koupila tricka na kolo,tak mu ho schovam na nedeli.
13. dub 2007 v 15:07  • Odpověz
milu dobry napad:slight_smile:
ja vubec nevim co a ani asi nikam nepojedeme,ze bych neco koupil a atk uvidime.Je tam moc krasne a tak jsme opet pracovala,sbirala jsem a zametala pod lesenim co mi tam zas nahazeli kdyz to odrezavali,ten beton ,a pripravovali na palubky.JInka dopolko jsem uklidila ,tak dnes mam hotovo.Vecer budeme mit grilovane kuratko,uz se moc tesim.Mnam mnam-
13. dub 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
cau holky, hadejte co delam? No jsem v praci :unamused: no ale dobrovolne. Teta slavi od 18 hodin padesatiny, tak se mi nechtelo kdyz koncim v pul 5 jel domu tam se otocit a jet zase zpatky. No sice bych se zvladla akorat prevlict, rano jsem se moc nevysvihla, nejak mi nedoslo ze asi pujdu na oslavu rovnou z prace, ani jsem se rano nestihla namalovat, no ale co uz,. Navic jsem uz o poledni pauze koupila kytku, tak ji vozit v mestsky tam a zpatky by asi nebylo moc dobre. Tak jsem si rekla ze zustanu tady u netu :slight_smile:

Jo a vcera jsou koupila teplomer a zacala jsem merit BT :slight_smile: jen tak ze zvedavosti
13. dub 2007 v 16:52  • Odpověz
a na kolik te vysel dludli?tak to jsem zvedva co nameris?tak si to tam pekne uzi na te oslave.co to vyroci budete nako slavit?
13. dub 2007 v 17:06  • Odpověz
autor
no koupila jsem obyc rtutovej, takze asi 20 Kc nebo tak, merim v puse, tak jsem myslel aze na to je nejaky spesl, ale lekarnice rikala ze to je jedno. Chvili jsem uvazovala nad digi, ale stal 90, tak sjem se na to vybodla. A teta am 50. Dostavam hlad :slight_smile: tak vyrazim. Zbalim puget a jdu. nejak se mi tam ale nechce. Nemame s tetou nejaky vrele vztahy, tedy ne ze bych je primo nemela rada, ale nejak jsme se nikdy nejak zasadne nenavstevovali, maji uplne jiny zivotni styl nez my a navic kupu penez, tak je to nekdy takove krecovite a tezko se hleda spolecna rec. navic kdyz sjem ted volala martinovi, aby mi z domova vzal aspon sukni, at nevypadam jako uplny buran tak byl desne neprijemnej. Tak nevim, asi tezky den v praci nebo co, no to bude zas vecer :angry:
13. dub 2007 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holčenky, no já tady vždycky jenom tak na skoček jak mi to vyjde. Většinou tady pisánkuju jak mám manžílka v práci. Kdysi jsem pisla i z práce, ale teď už to moc nejde, od konce letních prázdnin nějak nestíhám.
A doma už se mi na PC moc nechce když u něj sedím 8,5 hodiny denně, to už je nad moje síly, ale sem tam si tady sednu a všechno přečtu :sweat_smile: přečtu a něco málo písnu. Teď jsem si s kamarádkou domluvily cvičení 2x týdně po práci, taky jsem s další kamarádkou domluvena na výletech na motorkách no a mezitím se musím taky někdy věnovat manželovi a něco málo udělat doma. poslední dobou mám pocit, že nic nestíhám a že nemám čas ani sama na sebe, asi bych potřebovala vypnout a vyfičet někam na hory nejméně tak na týden, to byl byla úplná lahoda.
Já jsem si s manžílkem tento týden vykládala a tak s miminkem začneme asi tak v srpnu, ale stejně si myslím, že začneme už v červenci, protože to mám narozeniny a já budu chtít jenom jeden dáreček, můžete hádat jaký, tak snad to vyjde :wink: :slight_smile:
Já jsem si taky zkoušela měřit BT, ale když manžilek přijede domu třebas o půlnoci a rano spinka když jdu do prace, tak se těžko měří BT hned po probuzení, když si nemůžu ani rozsvítit lampičku ani nastavit budík abych znovu neusla s teploměrem ....., ale možná už to bude čím dál lepší, když je po ránu už takové hezké světýlko :grinning:
My výročí budeme slavit 28.4. takže ještě máme čásek. Ptala jsem se manžela co dostanu na výročí, tak mi přikývl a řekl, že dostanu, ale na zadek abych byla pořád tak poslušná jako do teď :grinning: Tak jsem si moc nepomohla :grinning:
Tak se mějte moc krásně já jdu koukat na četníky a věnovat se své lásce.
13. dub 2007 ve 20:09  • Odpověz
Krásné, slunečné ráno, holky :dizzy_face: Tak dneska máme půlroční výročí..téda..to mi ani nepřijde..mně připadá, jakoby svatba byla už strááášně dávno..ale to je asi tím, že spolu už tři roky bydlíme :wink: Jinak nás za chvíli čeká jiné výročí..budeme spolu totiž už 8 let :astonished: :slight_smile: Tak na to datum spíš očekávám nějakou malou kytí nebo večeřku nebo něco..uvidíme..Dnešní výročí trávíme tak, že šel manžílek do práce :unamused: ale na oběd se mi vrátí..Vlastně, oslavit jsme to už oslavili..brzy ráno jsme na sebe hupli :wink:
Jinak 23. bych měla očekávat MS..tak uvidíme..24. máme to osmileté výročí, tak by to mohl být ten nejkrásnější dárek, jaký bych si jen přála :dizzy_face: a když ne, tak začnu taky měřit teplotku :sunglasses:
14. dub 2007 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
Holky, to jsem tady sama?? No?? No jak to vypadá, tak asi ano..kdo by taky v takovém krásném počasí tvrdnul doma za počítačem, co? :sweat_smile: Já ještě chvilku budu muset..čekám na manžílka, až mi dorazí z práce..navařila jsem mu samé dobrútky, tak čekám čekám :wink:
14. dub 2007 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj, my jsme meli s detma vypravu, jsem rada jak krasne vyslo pocasi :slight_smile:

No jinak mam ted zase nejakou krizi s bydlenim, desne mi vadi ze jsme tady, mam pocit ze tu nemuzu o nicem svobodne rozhodnout, ani co a jak bude ta blbejch zahonech, nevim proc jsem ted to bydleni zase zacala tak nejak resit, nebo o nem vic premyslet. No mozna ze prave kvuli tem zahonum, kdyz je takove pekne pocasi, tak bych se starala o kyti a zkraslovala okoli a tak, akor ze tchyne proste musi vsechno odsouhlasit, no a to clovek hned ztrati chut neco delat, kdyz potrebuje uplne na vsechno svoleni :frowning2:
14. dub 2007 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky, no, tak to my jsme se teď vrátili ze dvora..seděli jsme tam s tchánama i se sousedama..přinesli jsme si tam přenosnou televizku a sledovali jsme miss..Ještě předtím jsme si zase opékali..dali jsme si trošku vínka a tak..dobře se kecalo..byla jsem opravdu ráda, že tam tak můžeme posedět :wink: Teď je manžílek ve sprchajdě, tak jsem si říkala, že sem na skok kuknu :sunglasses: Jak vidím, dnes jsem tu byla jenom já a Dludli..Dludli, to přijdou občas takové krizovky..ale neboj..všechno se zvládne :wink: Držím ti pěstičky, vydrž..zatím pa*dobrou
14. dub 2007 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem tu hned po ranu :slight_smile: martin me vzbudil iu pred hodinou, jemu se nejak nespalo dobre, no ale moc me tim nenadchnul. Ja jsem se nevyspala v noci, nekdy me dost boli krcni pater a od toho cela hlava. Takze jsem nekdy ve 4 sahla pro brufen, zapila jsem to stavou kterou mel Martin na stole a spala jsem jak miminko. No mozna ze to bylo tim, ze mel tu stavu riznutou rumem :grinning:
no a ted se hrabu z postele, jeste jsem si ani nenasadila cocky a hned mzouram do notasu :slight_smile:tak se martin chyta za hlavu :grinning:
Vcera jsme s detma batikovali porosteradla, budem delat polstarky, tak to dneska musim vyplachnout nastrihat venku mi to pekne uschne a budu sit. Kdyz se k tomu dostanu, A kdyz prijdu na to jak :slight_smile: Mame od moji mamky jako svatebni dar sici stroj ale je to jak pocitac, da se tam navolit strasne moc programu, tak budu muset nejdriv prijit na to jak.
15. dub 2007 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko, Dludli..to já už jsem taky hore..neprobudil mě manžílek, ale nahoře tchýnin telefon..normálně..někdo jim volal přesně 7x :angry: Nechápu, kdo jim v neděli může tolikrát volat :confounded: Honzu to ale nevzbudilo, tak spinká jako miminko :pensive: a já už snídám a prohlížím koníka :wink: Dneska si plánujeme nějaký výletek, tak jsem zvědavá, co Honza vymyslí..prej to mám nechat na něm :sunglasses: Normálně, včera jsme měli na dvoře na slunku 45stupňů :astonished: máme to tu tak otočené, že sem celkem sluníčko praží, ale tolik stupňů v dubnu mě překvapilo :fearful:
Dludli, taky jsi taková léková? Já taky celkem často sahám po nějakém léčku..třebas na hlavu používám Saridon..ale nevím, jak to budu zvládat bez léčků, když budu těhotná :confused: :sweat_smile: Jinak ty polštáře, to je dobrý nápad :wink: My budeme s dětma na svátek matek asi mramorovat svíčky..pro ty malé dětičky je to velice jednoduché - jenom se nakape barva do vody, vloží se tam svíčka a hned vytáhne..snad se nám to povede :wink: a tobě ty polštáře taky :slight_smile:
Jejda, jsem celá nervózní z té sestřenky..prej když dneska neporodí sama, tak jí to budou zítra vyvolávat..to má zrovna ona narozeniny (30)..ale chudinka měla celkem vysoký tlak, tak nevím nevím..Musím na ni pořád myslet..no nic, jdu jí asi napísat povzbuzující sms :sunglasses:
15. dub 2007 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ,tak jsem ocetla vase psani,ja ted snidam.ja byla vcera skoro cely odpolko venku byli krasne,a meli jsme pres 30 st.,ale taky je to na slunicku.jinak me asi zacala nak alergie na pyl ci co,pali me ocicka a poradslzim.Vim ze jsem to mela minuly rok poprve,al eaz dyl,vim ze jsem se bala,aby mi to nezustalo na svadbu:slight_smile:)no uvidime,kdyztak skocim k ocni pro nak ykapky.
My navecer jeli ke strejdoj pro protahovacku na drevo a pak rovnou k nasim,Tatka byl s jednim panem na pivu,tak jsme se zajeli na naj podivat,pak mu misa musel pujcit mikinu,protoze si vyjel jen tak nalehko.a okolo 9 se uz ochladilo a kor na kole.Tak mel misa 2 piva a pak jsme jeste sli k nam na pivko a dsusik,tam si dal misa 4 a sli jsme pred pulnoci domu.Jeste plno lidi nevedelo ze cekame mimi,tak se ptali apovidalo se o tom,takze super.
Ted uz Misa zase pracuje s tchanem na podbijeni sterchy a ja vytahla maso a jdu se podivat na naky recept co ybch ukuchtila,chci neco s ryzi,mam nani chut.Polivku udela tchyne.
S bysdlenim a zahradkou,je to tezky,ja bych na tohle nemela a bala bych se ze bych vse dala podle tchyne.Taky mel spis na zahrade misa velky podil,ted jsem tu ja:slight_smile:)A misa rekn ekde by co chtel,tak to udelam,jinka tchyne si tam pak da,nakou tu svoji zeleninu,co mi treb anejime a kazdy se stara o to svoje.Spis se pred tim dohodneme kam co,kde co bylo v loni apd.
No nic jdu hledat naky ten recept,abych tu nestvrdla do obeda a obed nikde:slight_smile:)to by bylo.preju krasny slunicko den.
15. dub 2007 v 09:54  • Odpověz
čauky holky,
to já jsem včera jela s mamkou do rožnova, pak jsem chytla šílenou alergickou reakci na nějaké pyly a ztvrdla jsem doma. nemohla jsem dýchat, slzely mi oči, z nosu teklo, no co budu povídat. Dnes jsem byla na výstavě psů a bylo tam báječně.
Stále čekám, jestli se něco neobjeví na testu, ale říkám si, že je stále moc brzo. Podle bazální teploty je ještě čas. Jsem 7 DPO, takže to prubnu zítra ráno a potom až ke konci týdne.
Dnes mi řekl můj muž, že se mi trochu zvětšila prsa, no chápete to? Mě to tak vůbec nepřipadá, takže uvidíme.
Co plánujete v létě? Já nemocenskou a těhotenství :grinning:
15. dub 2007 v 16:59  • Odpověz
tak ja uz si naplanovla tehu a nemocenskou:slight_smile:)Jinak nic moc,manzilek bude delat na baraku a ja ookolo,obcas naky ten vylet.Uvidime jestli nekam pod stan,jezdime kazdy rok,letos uvidime jak na tom budu.treba bude rada zalezla doma,i kdyz mi to ted vbec neprijde.uvidime.
15. dub 2007 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tu dnes na skok, venku je tak krasne, tak jsem se na zahradce trosku slunila, abych zase chytla nejakou tu barvu po zime :slight_smile:.

No my jsme nejak vyroci presli :slight_smile: resp. jsem meli tolik prace, ze si ani jeden z nas neuvedomil, ze uz je to pul roku :slight_smile:. Ale my na to stejne nejak nejsme, takze si to shovame az na to rocni vyroci.

Tak ja jdu neco kuchtit k veceri, tedy asi jen sopacek, nebot jsme pozde obedvali - vylezli jsme z postylky az v pul jedenacte :slight_smile:.

Preji krasny zbytek nedele :wink:.
15. dub 2007 v 17:46  • Odpověz
Přeji hezkou neděli holky :slight_smile: .
My jsme se byli včera s manžílkem projet na motorkách do Šilheřovic a do Komorní Lhotky, jezdili jsme si tak po okolí a měli jsme to na celé odpoledne. Vyjeli jsme ve 12 a jak jsme se tak projížděli, stavili jsme se i k mamce a domů jsme dorazili asi tak v sedm večer. :slight_smile: Bylo nám báječně, počasí úžasné, no prostě klídek a pohoda. Večer jsme byli utahani a rádi že jsme v jedenáct zalehli :grinning: . Ještě dnes byl manžílek celý šťastný, že jsme si udělali takový bájo výlet a pořád o tom mluvil. Škoda jen, že ho nebudeme mohli tak často provádět, protože by se nám to dost prodražilo.
Dnes už jenom vegáčkujeme na zahradě a teď se chystáme na večerní grilování s tchýni a tchánem :grinning: . Bude fajn, takový pokec a zakončení týdne. Jenom nevím komu se zítra bude chtít do práce. Nejhůř na tom asi budu já, protože oni mají zítra všichni volno a do práce budu vstávát zase jenom já sama :rolling_eyes: . Je to nespravedlivé, že? Už abych byla taky těhu a mohla kliďo spinkat dokud mě neprobudí sluníčko a když bude pršet, tak budu spinkat třeba do odpoledne :grinning: ne dělám si srandu, vždyť by ze mě za chvíli byla pěkná lenivka :wink: .
Holky ani se to nezdá, ale docela to utíká co? Jak jsem se prvně bavila s manželem o mimiskovi, tak byl prosinec a já měla pocit, že se nedočkám léta, že se mi to všechno táhne a už je polovina dubna. Teď když je člověk pořád pryč a něco dělá na zahradě, griluje, opaluje se, dovolenkuje a někam jezdí, tak ani nepostřehne jak to utíká. Doufám, že bude hezké jaro i léto.
Tak já zase mizím, fičím chystat ohínek, tak se mějte moc hezky, užijte si nedělního večera a někdy papaček. :slight_smile:
15. dub 2007 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.