• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky,
tak já jsem byla v pátek u obvodního doktora,tak mi napsal doporučení na vyšetření štitné žlázy,zítra jdu poprvé na tu krev na gyndu,taky jsem to už ve čtvrtek po tý injekci konečně dostala :slight_smile:
Počasíčko je nádherný,celý víkend jsme pracovali na zahrádce,tak jsem pěkně opálená,včera večír jsme byli u příbuzných,ale jen na chviličku a dneska odpo jsme jeli k tchánum a slavili tam synovečkovo (lukáškovo) první narozeniny!!!byla s ním sranda :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2007 v 19:50  • Odpověz
autor
cauky, tak my jsme zasli na veceri ke kamaradovi, venkovni grilovacka, asi behem hodiny zmizela lahev whisky, no tak si to umite prestavit, bylo nas tam 7, nejaky masiko, kridylka a klobasky, no prima vecer. Jinak krome ranni hadky s martinem (ackoli jsme mela pravdu tak sama na sobe pozoruju ze to se mnou neni k vydrzeni :unamused: ach ty hormony :frowning2: ) jsem cely den plela skalku na zahradce za domem,. tchyne opet odjela, vzala jsem to tedy pekne z gruntu, cele to tam bylo porostle brectanem, Martin rikal ze to nikdo nekolik let neplel (asi 4 roky), takze kdo jste kdy neco delal na zahrade si to umite predstavit., Mam uplne zrasovane ruce od trnu, jen doufam ze tchyni netrefi az prijede a uvidi, ze to je konecne zahon a ne ten jeji desnej brectan. Objevila jsme mezi tim brectanem nejaky tulipany, nasazuji na kvet, svetlo slunce vidi asi po nekolika letech, tak nevim zda z toho neco bude, zitra bych chtela koupit jeste par jarnich kyticek, tulipany, primulky, macesky a z jedne strany, ktera je jakoby bliz k nam je tam nastrkat, zbytek necham na tchyni, aby se nereklo, ze jsme to tam tak upravili bez ni. I kdyz by se nic nestalo. Nekolik let to tam opravdu nikdo neplel, tak by mohla byt rada, ze je konecne kam dat kyticky, a ze misto dzungle to zacina vypadat jako zahrada. Ale chceme jako projev dobre vule jet v utery do Flora centrea, at si tam nakoupi co tam bude chtit dat a kdyztak ji to i pomuzu zasazet, aby nemela reci. Ale zahradka me bavi, tak se i docela tesim. Jen jsem opravdu zvedava na jeji reakci, no snad z toho nebude bourka.
Holky tak dobrou, mam toho z te grilovacky taky docela dost.... :grinning:
15. dub 2007 ve 21:39  • Odpověz
tak to jsi si dlidli pekne dala se zahonem.To ja tam jsem taky vzdycky odpolko a porad tam je co delat.Ale me to bavi,aspon jsem an slunicku,i kdyz tchyne me nechape jak muzu byt na slunicku.Co tvoje tchyne aspon te pochvalila?
tak ja byla na ty krvi a tak jsem zjistila z eto jsou naky tripl testy a ze z toho zjisti naky vrozeny vyvojovy vady a downuv syndrom,mam si za tyden zavolat a kydz to bude spatny tak pujdu na plodovku.Kdyz jsem o tom nevedela tak jsem byla v klidu a ted to bude hruza,fakt je lepsi kdyz o tom clovek nevi.
Pak jsem se stavila na ocnim a dala mi kapky ,ale mam je kapat jen nejnutnejsi sitaaci,ze to neni moc pro tehu,no tak na to radsi kaslu.ZAs tak hrozny to neni.
Jinak my se jeli odpolko projet,na kole se mi jezdi dobre,jen nesmim pres diryto my vadi,nak me z tohio boli brislo.
No nic jdu koukat na soutez pak mrknu co jste napisali:slight_smile:
16. dub 2007 v 17:59  • Odpověz
tak jsem z práce doma :wink:
dneska jsem byla na odběru krve,tak mám modřinu na ruce,chudák sestřička se snažila,abych neměla modřinu,ale nepovedlo se :wink:
venku je tak krásně a já se musím pleskat v práci a tak bych se vrtala v zemi jako zdenička,to by mi taky bavilo :slight_smile:
dludli je dobře,že jsi to tam protrhala a dala to do pořádku,jsi šikulka,jen ať je tchýně ráda,že máš zájem něco dělat :wink:
16. dub 2007 v 18:41  • Odpověz
tak jsem dokoukala a pujdu delat vecu.chleba s redkvickama,ktery musim jit jeste natrhat.
To jo,fakt je to super,a kor kydz je takhle krasne,jen si pak rikam ze kdyz mam ted takovou pohodicku co prijde pak,jestli nebude mit nakyho kriklounka,no uvidime.
16. dub 2007 v 18:47  • Odpověz
Ahojky holky..dneska bylo opět krásně :sunglasses: to je moc dobře..Dneska má moje sestřenka (tady už mnohokrát vzpomínaná)narozeniny..ale miminku se zatím ven moc nechce :sweat_smile: tak pan primář řekl, že když do zítřka nic, tak jí to zítra vyvolají :fearful: Tak jsem z toho jaksi pořád nervózní..už aby to bylo..Zítra vám písnu co a jak..Jinak jdu kukat na telku..manžílka mám ve volejbale..tak zatím pa*dobrou
16. dub 2007 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz
my se najedli a pujdem koukt taky.to jo to je taky takovy blby aclovek s epak uz boji jestli mimi bude v poho,kdyz uz je po terminu.Ale urcite to bude ok.vedi co to bude?
16. dub 2007 v 19:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem si vsimla ze nektere z vas se blahove domnivaji, ze bych snad za ten zahon mohla dostat pochvalu. No samozrejme problem, dneska rano, tak sjem hned naprdla od rana.
Mame navic ted nejaky tezky obdobi, nevim presne co se deje. Ja mam tedy desne vykyvy nalad, vim o tom a misty jsem vazne nesnesitelna, ale nejsem schopna s tim nic delat. To asi ta HA. Porad se s martinem kvuli necemu dohadujem, ja hned brecem, on je z toho na palici, muj plac nesnasi, ale ja tomu porucit nedokazu. Moc dobre vi, ze abych prestala potrebuju obejmout a uz si dokonce i parkrat vyzkousel ze to funguje, jenze ted jak kdyby na to zapomel, vzdycky me necha a odejde. Ja zacnu brecet jeste vic a jeste jsem na nej nastvana.
No a martin je na nervy z prace, nema to tam rad, ted se jim zmenil sef, mluviva o tom, ze bude hledat neco jinyho ale zatim se k tomu nerozhoupal. Tak mozna ze i to ho zere, ze se nemuze rozhodnout, mozn aze i matka, mel s ni ted zase nejakou diskusi ohledne vlastniho vchodu. No a tady je asi ten kamen urazu. Tak nejak se v posledni dobe znovu otevrela otazka bydleni. Z toho jsem tedy nestastna ja. Martin moc nemluvi, co se honi hlavou jemu ted vubec nevim. Pripada mi ze jsme si ted v posledni dobe nejaky cizi. Tuleni vubec neni, nejak na to neni chut, cas, sila. Nevim. No a zpet k tomu bydleni, jednak se to otevrelo tim, ze jsme ted nejak resili tu moji nestastnou garsonku, firma bude moct az nekdy zari rijen, ach jo, takze znova do banky, aby jest eprodlouzili tu hypoteku. To me stve. Doufala jsem z eto bude do cervna hotove a ze pres leto sezenem najemniky. Tak zase nic. No a do otevrene rany mi prisypali sul dva fakty, jedna kamaradka, ma pritele rok a pul a maji pozemek a stavi dum, v cervenci se stehuji. A vcera jsme byli s jinyma znamyma na veceri, ty spolu chodi ted rok, chystali se predelavat pudni byt u rodicu toho kamarada, ale ze by to vyslo hodne draho a starosti s tim a tak, takze ve ctvrtek jdou podepsat smlouvu na pozemek a budou vybirat domek a taky stavet. No a my jsme s martinem 9 let! a neustale se patlame s jeho nemoznou matkou v tom desny baraku, je hnusnej a ja to tam nesnasim. A vsem tem nasim kamaradum to opravdu hnusne zavidim! Snazim se presvedcit, ze muzu byt rada ze jsou nasi zdravi, babi i deda taky ale nejak mi to v tuhle chvili nejak nejde. Vsechno kolem toho bydleni mi prijde desne nefer! Holky mam fakt nejakou desnou krizi. Stve me, ze jsem nedokazala pockat se svatbou, kdyby jsme to resili ted tak by martin odesel z z baraku se mnou, sam mi rekl ze tehdy pred rokem, kdyz vrcholila krize s bydlenim, ze by nikam nesel a kdyz by sel tak ne se mnou, ale nekam do svyho, aby to nebylo ze ja mam pravdu a on za mnou prilez. Takle mi to sam rek. Jenze ted jsme spolu 9 let, ja na svatbu cekala uz tretim rokem, a clovek ma taky jednu trpelivost. Ted mi to prijde vsechno desne hloupe, ze jsem byla tak netrpeliva, kdybych to dokaza vydrzet, nesnazit se krizi resit koupenim te blbe garsonky, ktera uz je rok prazdna a jen nam zere penize, tak jsme se mohli vzit v klidu ted na jare, z martinovo vlastni vůle (ne ze by si me vzal a nechtel to, ale byl to muj napad a dost jsem to vsechno iniciovala, kdyby si na to prisel opravdu sam, tak by to bylo vsechno mozna lepsi)no a taky jsme ted mohli koupit pozemek a nejak pomalu zacit stavet, jenze ted uz jednu hypoteku mame a jinou nam nikdo neda :frowning2: holky vsechno jsem to svoji nedockavosti zkazila :frowning2: mam ted dojem ze snad nebudu moct byt nekdy stastna, bojim se ze to budu martinovi vycictat, uvnitr to uz nekdy delam a je mi z toho moc smutno. Zlobim se na sebe, ze jsem to vsechno tak zbabrala.
Jenze jsem si tehdy myslela ze delam dobre. Jak s bytem, tak se svatbou, ja uz jsem proste nemohla cekat. To je ujety co? Martin mi sam rek, ze tehdy na odchod zbaraku i na tu svtabu, nebyl dost zralej. Jenze to by se taky clovek moh nacekat vecne. Dyt mu je 28 proboha! Tak kdy je na tohle chlap zralej????
Kdybych ja tak nezavidela ostatnim, me to uplne zrira a nemuzu se toho zbavit, je mi to samotne hloupe :frowning2:
17. dub 2007 v 07:58  • Odpověz
Dludli,tak když tě doma nepochválí tak tě chválim aspoň já :grinning: :grinning: :grinning: ,moc dobře vím co je to makat na zahrádce a jaká je z toho radost,když všechno pěkně roste a kvete :grinning: :grinning: :grinning:
Víš chlapi jsou trošku jiný a moc nechápou co se nám honí v hlavě a skoro do všeho je musíme dokopat :wink: :wink: :wink: My se s davískem brali po dvou letech chození a musím říct,že jsme k tomu dospěli po vzájemné domluvě.Je nám 31 obou dvoum a za ty dva roky chození jsme si prožili dobrý i zlý(krásný výlety,procházky :grinning: a naopak snad to nejhorší co nás potkalo a to když mi umřel tatí :cry: )To musím říct,že mi davis hodně pomohl a dost nás to sblížilo.Taky se stane,že máme tichou domácnost,většinou to za to můžu já :grinning: ,ale snažíme se to řešit a neutíkat před sebou :slight_smile:
Věř,že bude líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2007 v 16:41  • Odpověz
Nazdar Zuzko, tenhle tvůj poslední příspěvek mě přinutil se přihlásit a odepsat ti.Jinak tě sleduju dlouho :slight_smile: Asi ti nasekám na zadek :angry: Prosím tě,takovouhle náladu, v tomhle počasí :sunglasses: Ale neboj se ničeho, v ničem nejsi sama. Moje máma má taky občas názory, že zírám a to je to moje máma,ne tchýně.Loni jsem si taky myslela,jakou jí udělám radost, když se přistěhujeme do toho óbr hausu a začneme ho spravovat a převezmeme starosti a ona ho bude moct opravený užívat. Jó prdlajs,občas máme všichni chvíle, že bysme se zabili a hrajeme takovou hru - podle koho to teda bude. Těhotný taky furt nejsme a ve škole je to pořád stejné(k pos...), vzali jsme si úvěr, ale stejně nám to nevyjde na vše. Ale já nezoufám a ty taky nezoufej, protože vše se v dobré obrátí a Stázina se dostane Kubovi za ženu :grinning: Ne,prostě jednou je hůř,jednou líp a jiný to asi nebude, tak se snažit ty špatný chvíle nějak překonat a užít si pak ty dobrý. A myslím, že teď v 16:44 jsi na tom taky už trochu jinak - doufám, že lépe než ráno,co? :dizzy_face: Jak se jinak má pejsek? Ti naši se každý ráno vyvalí na zharadu, chatjí bronz a pozorují řemeslníky,jestli se neflákaj :slight_smile: a pak mi to řeknou.Tak ti posílám hodně pozitivní energie a slunička a síly.Ahoj Dáda :sunglasses:
17. dub 2007 v 16:47  • Odpověz
dludli koukam ze meta tezke obdobi,a mas toho hodne co te trapi.Mivala jsem taky takove pochody v hlave,ze mi nic nevychazi,nic neni tak jak ma byt,vse jsem zvorala apd.ale ted je to ok.Ja bych ze svy zkusenosti zkusila proste si to sama probrat jeden problem po druhym a snazit se v tom udelat jaky takys popradek a resit problem po problemu aasi si hlavne promluvit a Martinem.rekni mu co te trapi a jak mas problemy a ne stylen hadky ,ale nakou domluvou.Pockej az bude mit dobrou naladu,ne treba az prijde z prace utahana,nastvana apd.Vim,ze misa mekl taky takovy obdobi,kdy jsem vse dala spatne,porad s emu neco nelibilo a pd.ale on to pak sam uznal,ze za to muze on.Nastesti se to stalo jen jednou,nevim co mu bylo.A hlavne vim,ze taky nesnasi slzy a kdyz brecim,to ho dostane jeste vic.Vim ze to nejde a brecim najednou i kydz nechces,nevim kjak se to da naucit nebrecet:slight_smile:)Myslim ze bys tohle vse mela vyresit pred mimi,pak si myslim ze se to nezlepsi,nevim jestli spis nezhorsi.Pak by trpelo akorta to mimi,kdyby jsi brecela atrapila se.
Ja musim rict,ze na to ze jsme ds misou ted cely dny ,tak je to uplne v poho,zadna ponorka,jak mi plno lidi rikalo,kdyz budeme cely den spolu.Teda skoro cely odpolko maka na baraku,takze se treba spolu 3h nebavime,ale jinak porad.Ted nas moc uspokojuje kdyz si proste jen k sobe lehneme a tulime se,rikalme ze nabirame energii od toho druheho.My jsme spolu 4 roky.a nejvic mi pomohl kydz jsem mela na dovcetezky uraz a nevedelůa jsem jestli budu chodit a on me fakt podrzel a moc pomohl a byl pro me vic nez nasi.Je to asi blby takhle rict, ale to co dal,napr.krmil,myl me ,a proste byl jen tak u me,psal mi hezky sms apd.tak hlavne psychicky-kazdy den za mnou jezdil do nemocnice fakt mi hezky pomahal.Pak umrela jeho babicka,a to bylo jedno takovych vetsich smutneni u nej.
Nak jsem se rozepsala.Ale ja pise adlenka hlvne pred sebou neutikat a resit to.
17. dub 2007 v 16:55  • Odpověz
Dludli, hlavu vzhuru, bude lip. V klidu si s Martinem sednete a promluvte si o tom co vas trapi. To nam vzdycky pomuze. Udelejte si treba hezkej vecer sami pro sebe, bez televize a bez konika!!

Drzim palecky :slight_smile:
17. dub 2007 v 17:09  • Odpověz
dludli,snad jsi se na nás nenaštvala,že jsme ti to napísaly tak jak to cítíme :wink:

zdeni co zahrádka dneska ji se taky vyhřivala,co? :grinning: Ty jsi jako kočička co má ráda sluníčko :grinning:

miluš kdy pojedete do plzně?ráda bych tě poznala a zašla s tebou třeba na kávičku :wink:
17. dub 2007 v 19:52  • Odpověz
chvilku tady nejsem a teď tohle.
Dludli: nejlepší bude, když si doopravdy promluvíte, jakmile přestanete mluvit, je to na dvě věci. Pak dochází k nedorozumění, jen se opět pohádáte a kde nic, tu nic, nic se nevyřeší. Chlapi mají svůj mozek opravdu někdy úplně jinde, než by měl být. Možná se jim občas připomene neandrtálská doba ledová :grinning: , ale zlé je pro něco dobré. Uvidíš.
Co se týká hormonů, to je kapitola sama pro sebe. :grinning: :grinning: Jsem toho důkazem, občas nechápu, jak to může ten můj chlap semnou vydržet. Holka naše , vydrž :slight_smile:
18. dub 2007 v 08:36  • Odpověz
tak dludli kde jsi?
madlenko jo vyhrivala,na zahradce je furt co delat a jeste kdyz je k tomu slunicko tak je to super.Dnes je to horsi,la easpon muzu jit do skleniku,tam je to jinak k nevydrzeni a manzilek i tchyne me odtamtud vyhani,aby to se mnou neseklo:slight_smile:)jinak jsem zvedava jak v lete to budu snaset s pupkem:slight_smile:)ale verim ze v poho.
18. dub 2007 v 10:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje zlaty, ja a nastvat na vas? To snad ani ne. Mam doma odborny trenik od tchyne :grinning: tak snesu hodne, ale nekdy to proste uz nezvladnu a je kolaps, jako vcera :slight_smile: na net jsem se uz nedostala, vecer jsme jeli jeste kupovat s tchyni kytky, pak zase vystup martin, kdyz to hodne zkratim tak ze je doma bordel a ze jde na pivo. Holky ty chlapy jsou opravdu zvlastni zivocisny druh :rolling_eyes:

Dado to je prekvapko :slight_smile: ja ti zrovna psala pred par dny na skype, no asi budu muset nekde vyhrabat na tebe maila :slight_smile:
18. dub 2007 v 11:54  • Odpověz
takze uz mas lepsi naladu ?
18. dub 2007 ve 12:00  • Odpověz
autor
cau zdeni, jo dneska je to fajn i v praci, prace je sice dost, ale je tu dneska dobra nalada :slight_smile:
18. dub 2007 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mam dovcu a nevim, zda se mam pustit do oken, vypada to tam na dest, tak snad jeste vydrzim do vikendu :wink:

Zuzko neves hlavu... bude lip, chce to opravdu hodne komunikovat. Ale tyhle stavy moc dobre znam a vim, jak se citis... Jirka taky nekdy radsi odejde (protoze si mysli, ze chci byt radsi sama), ale ja potrebuju prave opak... no tak vetsinou se prvni seberu ja a pro to prituleni si proste dojdu... a pak uz to usmirovani a vysvetlovani jde uplne hrave... je ale fakt, ze tyhle stavy jsem mivala, kdyz jsem brala hormony na urovnani MS, to jsem byla fakt tema naladama neprijemna sama sobe... ted je to easy... kazdopadne ti drzim pesticky, at se ti nalada zlepsi...

Ja bych se tchyni na zahradku vyprdla :wink:
18. dub 2007 ve 14:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám dnes půl dne volno a už jsem doma a odpočívám, sice pracovně, ale doma a to není žádná práce :grinning: .
Zuzko, já souhlasím s holkama, že byste to spolu měli všechno v klidu probrat, jeden nechat druhého říci svůj názor a co všechno má na srdci a snažit se ho pochopit a najít společné řešení. Na druhou stranu ale, zase není od tvého manžela fér, že utíká na pivko a nechá tě samotnou když ho potřebuješ. Myslím, že by se na to neměl vykašlat, ale zůstat u tebe a snažit se. Ono je opravdu pohodlnější od toho utíkat, že se to nějak vyřeší, ale ono se to naopak všechno v člověku hromadí. Tak ho zkus nějak přinutit aby ti všechno řekl co si o tom myslí. A jak psaly holky tak pěkně v klidu třeba u večeře atd.. držím ti palečky ať to máte zase v pohodě a ty nemáš žádnou špatnou náladu. :slight_smile:

Zatím pa musím tady něco rychlovce dodělat.
18. dub 2007 v 15:16  • Odpověz
Ahojky holky moje! Tak sestřence se narodila včera večer holčička Kateřinka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: 3,5kg a 52cm..Jinak víc nevím..dneska navečer jí chci volat, tak jsem zvědavá co a jak to měla s porodem..Tak a teď si jdu pročíst vaše příspěvky :wink: pak sem zase kuknu..
18. dub 2007 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
tak to je super,ze gratulujeme.Vedeli co to bude?Kata jmeno se mi libi,ale manzilkovi ne.Ted vede Bara a Krystynka,tak se uvidi.
Ja prisla z venku,dnes ne na zahradce,ale uklizela jsem bordylel co zas manzilek opdvrtal pod strechou.Ted varim testoviny a rozmrazuju uzeny azapecu to.Bude obidek na zitra,protoze zitra jede stchyni do meste.U nas je nic moc pocasi,vypada to na dest,ale nevim,hlavne fouka seredny vitr.
18. dub 2007 v 16:12  • Odpověz
Zdeni, věděli, že to bude holčička..ale všichni ji tipovali na kluka :grinning: Pak už sama nevěděla, prej se doktoři teď hodně mýlí, ale nakonec holka jako buk :dizzy_face:
U nás pršelo ráno i dopoledne..ale jak jsem jela na kole z práce, tak dobré..teď už svítí trošku sluníčko :wink:
18. dub 2007 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, teda..jak tak vidím, tak krizovka jako blázen :frowning2: ale úplně tě chápu, děvče..já to tak občas taky mívám..a teď se mnou hormony taky dobře mlátí :sweat_smile: Jo a to bydlení..no, jak říkám, není lepší bydlení, byť jenom v krcálku, ale sami pro sebe..a ne s tchýní nebo s rodiči..to je jasná věc..Věc druhá je to, že někdy to prostě nejde jinak a musí se přizpůsobit obě strany..nikdy nevíš, jak se budeš v jejich věku chovat ty (ikdyž si teď říkáš, že tak se přece nikdy chovat nebudeš) :astonished: Je to všechno o kompromisu..ale já to vidím u nás..Mně štvalo i to, že Honza něco řešil první s jejich mamkou než se mnou (teď už zrovna nevím, co to bylo), ale tehdy mě to vážně naštvalo, že první letí za ní než za mnou..pak jsem mu to řekla a on že nevěděl, že by se mně to mohlo tak dotknout :fearful: No a takových příkladů bych mohla uvést mraky..vždyť to ale sama znáš..My bychom si taky nejraději postavili domeček, ale kde na to v dnešní době vzít a nekrást, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je jasné, že hypotéka nás nemine, ale máme úvěr na autko, tak musíme ještě 3 roky počkat..
Ale hlavu vzhůru..nějak bylo a nějak bude (říkává náš táťka) :wink: a věř mi, že bude líp (říkávám já) :slight_smile: Tak ti posílám trošku síly, pevné nervy a vydrž to!! Myslím na tebe..pa*Gabča
18. dub 2007 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
tak to je dobre ze jim to vyslo,i kdyz ono by to bylo jedno,hlavne ze je to zdravy.Ja bych chtela na jednu stranu holcicku na druhou kluka,je to tezky avsechno ma svoje.Vzdycky jsem chtela vic kluka,ale zase se n´mi libi cerveny kocarek.Ale to jsou proste jen takovy drobnosti.
18. dub 2007 v 16:48  • Odpověz
Jo, to je jasné, že je to jedno, hlavně jde o to, že je mimi zdravé..ale ona se už psychicky připravila na holku a pak nevěděla, co si má myslet..prej už ani na ultrazvuku jí nedovedli doktoři říct, jestli to ta holka nakonec opravdu bude..ale dobré..všechno v pořádku..Jinak ona má modrý kočárek :grinning: a jedni známí tady mají červený kočárek a mají kluka :grinning: takže na to se v dnešní době opravdu už nehledí :wink:
18. dub 2007 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
asi je to jedno na barvu kocarku,u nas taky jezdi sousedka z ulice.Vidavala jsem ji jako tehu a rikam misoj je maji kluka,protoze maji modry kocarek a pak jsem se nak o tom bavil as tchyni a ona ne vzdyt oni maji holcicku,takze je to fakt asi jedno.Jdu se podivat jak se pecou ty testoviny.
u pc jsem za chvilku snedla:kapuco(teda vypila)3kousky buchtu,nasla jsem dobry recepr-kefirova.a ted jsem se dorazila presnidavkou:slight_smile:)
18. dub 2007 v 17:00  • Odpověz
autor
Holky jste fakt skvely :slight_smile: ja vedela ze kdyz napisu sem opora me nemine :slight_smile:

No jinak s martinem se samozrejme snazim mluvit, ale je to velice tezke. Urcite znate vsichni knizku Muzi jsou z Marzu a podobne publikace, my jsme ukazkovy priklad toho vseho (no nebo tedy Martin, si myslim :slight_smile:) kdyz ja mluvim, pro martina = problem. Takze se neco rika velice tezko, dost casto byva nasrany (pardon, ale lepsi vyraz ted nemam :pensive: ) uz jen kdyz otevru pusu, a ani nevi o cem bude rec. Naprosto vubec neumi diskutovat, od matky je zvykly pouze na prikazy.
A jak vcera odesel, obcas proste chytne takovy stav, doma je neporadek, neumyte nadobi, je potreba vytrit a tudle nebo tamle je pohozene nejake triko, no podle me provozni neporadek, a on ma uplnou psychozu, ze ej tu bynec, ze se mu tu nechce byt a jde na pivo (misto aby sel a uklidil, aspon neco, nebo se zeptal jestli nechci pomoct) tohle me stve snad ze vseho nejvic, kdyz takle reaguje tam me to docela ponozuje, nejsem zadna jeho sluzka, no ale nevim co s timhle delat. Vcera jsem to vyresila tim, ze jsem tedy asi do 12 uklizela, protoze jsme vedela, za az prijde a uvidi me jak tam suruju, tak se bude citit hodne blbe ( mela jsem na nej fakt vztek) no ale nepovazuju to za rozumny zpusob. No nekdy je to s tim opravdu moooooc tezke.
18. dub 2007 v 17:17  • Odpověz
tak to ja ted poradek mam.kydz jsem doma,je to jasne,ale kdyz jsem chodila do prace,tak kdyz tu byl naky ten bordylek,myslim tim naky veci pohozeny ,nadobi,neustlano apd .tak to manzilek vetsinou udelal,protoze on byl doma a ja chodíla do prace.Ted na nadobi nesahnul pekne dlouho,ale zase mak ajinde,takze nic proti tomu.Dostal tu praci a porad maka na baraku,
ono je to tezky si promluvit kdyz ten druhy nechce,ja musim vzdy vystihnout dobrou dobu.
Tak testoviny jsou a jdu prikryt ven rajcatk am byt -1stupen,tak at mi venku nezmrznou.
18. dub 2007 v 17:29  • Odpověz
Madlenko, do Plzne pojedeme tenhle vikend, ale uz to mame pekne nabity. Potom se budeme cely kveten stehovat, ale v cervnu se urcite sejdeme.
Ty pochazis primo z Plzne? nepsala jsi nekde neco o Blovicich?
18. dub 2007 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.