• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
zdeni, me prave prijde desne nefer, ze zenska porad aby premyslela co kdy a jak rict, ale chlapovi je to jedno, placne co mu prijde na jazyk. Kdyby se aspon snazil predstirat ze se snazi byt takticky nebo tak neco. Napada ve v te souvislosti jeden vyraz - parez. To je myslim vystizne.
18. dub 2007 v 19:36  • Odpověz
tak to mas pryvdu,oni si nedelaji hlavu,tim,ze kdyz neco reknou ze nas to muze ranit nebo nam to muze ublizit.Tohle oni asi neresi.My jsme na tohle moc citlivi a vse si bereme,kdybychom meli pobahu jako on,tak je to super,ale to se nikdy nestane.
18. dub 2007 v 19:39  • Odpověz
autor
no ja bych prave rekla ze na tohle je citlivy spis martin vic nez ja. opravdu nekdy se nastve jeste driv. aniz by vedel co chci rict. Proste staci ze se vubec snazim neco rict.
18. dub 2007 v 19:43  • Odpověz
tak to mas tezky,asi mate fakt spatny obdobi a uz se"boji"se reknes,tak se se predem brani.Jak to vypada dnes doma?
18. dub 2007 v 19:49  • Odpověz
autor
no celkem dobre, hned jak jsme prijeli tak sel Martin pryc. Rekla jsem ze jsem myslela ze budem spolu (jediny vecer v tydnu, kdy jsme si mohli spolu jen tak sednout, nebo proste udelat hezky vecer) a ze mi to je lito. Martin reagoval na to tim, ze ma dneska konecne dobrou naladu a ze mu ji musim hned zkazit, ze furt mam nejaky problem. Mluvila jsme opravdu v klidu, zadny vycitky nic. Tak nevim proc hned tak napruzene reaguje. Rekla jsem mu ze preci to ze neco rikam, neznamena hned ze mam nejaky problem. Proste jen rikam ze je mi to lito. On ze kdyz jsme mela nejaky plan mela jsme mu to rict (on mi ovsem nic o tom ze bude cely vecer v tahu nerek)tak jsme rekla z ejsme nemela plan, jen jsem myslela ze budem spolu a ze kdyz o tom nehce mluvit ze nevadi. Zacal se vykrucovat co ze teda chci a jesti teda jako ma zustat doma a ksichtit se cely vecer, tak jsem ho ujistila ze ne, ze to nemusime vubec rozebirat ( s velkym sebezaprenim) no a hodila jsem zpatecku driv, nez to vzalo spatny konec. Pak nez sel, tak me prisel obejmout, rek ze takle to bude jeste dalsi 40 tel, ja mu rekla z eto vim, no a on sel :frowning2:
18. dub 2007 ve 20:05  • Odpověz
autor
holky nekoukate na Jste to co jite? Je to docela sila dneska, ta jedna zenska je docela oprskla. No a ja budu za chvili vypadat stejne :frowning2: nejspis, jsem ted opravdu desne rozezrana :zipper_mouth:
18. dub 2007 ve 21:37  • Odpověz
mrkla jsem na to a asi budu tajy tak vypadat :grinning:
Dnes jsem holky ššpinila 10 DPO, tak nevím :confounded:
18. dub 2007 ve 22:36  • Odpověz
Krásný čtvrtek, říjenky :slight_smile: Už je skoro pátek, tak je dobře..co myslíte? :grinning: Já jsem měla dneska v práci strašný záhul..děti zlobily o 106, vůbec neposlouchaly..připadalo mně, že se jenom zbytečně namáhám :cry: no hrůza děs..už abych šla na mateřskou :sweat_smile:
Jinak vymýšlím besídku pro maminky, tak to je super..ale jinak mám té práce po krk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych měla aspoň míň dětí, to by se dalo..ale jsem na ně skoro sama a zapsaných je 28..pár je jich nemocných, ale pod 20 jsem jich už dlouho neměla :unamused: to je pak děsné..nejlépe se pracuje, když je jich právě pod 20..ach jo, nevím, co si ti soudruzi na ministerstvu myslí..nech si to jdou sami zkusit, jak se hlídá 28 dětí :confounded:
19. dub 2007 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
a taky dnes ráno, teplota je 37,1, testy: jak to napsat, mají náběh na druho čárku, ale není ještě tak dokonale zbarvena - je to spíš takový stín. Pořád odbrkuju, občas mě bolí podbřišek a mám citlivé prsa zboku. Asi patřím už do blázonce s tím vším. :grinning:
19. dub 2007 ve 14:03  • Odpověz
jejda..Megy..žeby?? :dizzy_face: Držím pěsti!!!!
19. dub 2007 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
To já teplotku zatím neměřím..v pondělí mám očekávat MS, tak uvidíme..už mi došla listovka, tak přemýšlím, že si zítra zajedu do města na ten Calibrum Baby Plan..a taky na nějaké testy..už mi totiž došly :sweat_smile:
Megy..moc ti to přeju, aby to vyšlo :wink:
19. dub 2007 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
tyjo megy tak to preju to by bylo super.zkus testik treba zase z a2dny.
M yted prijeli z hk od 9 h.jsme courali s tchyni po meste ajsem jaksi vyrizena.Prisla mi nemocenska ,ted uz za cely mesic,tak jsem byla zvedava a mam o 700kc min,nez kdybych chodila do prace takze parada.Jsem spokojena.
19. dub 2007 v 15:04  • Odpověz
je mi tak zvláštně. Jakobych to nebyla já. Vnitřně napnutá, ale navenek klidná.
Moc bych si přála, ať nám to výjde po těch všech peripetiích
19. dub 2007 v 15:28  • Odpověz
Megy, po jakých peripetiích? Měli jste nějaké těžkosti?? :fearful:

Zdeni, to máš super, že máš jenom o těch 700Kč míň, než kdybys chodila do práce..to je fakt paráda :wink:
19. dub 2007 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
Můj bývalý gynekolog mě nechal s polypem na čípku celý půl rok, nechal mi vaječníky s mnohočetnými folikuly, aniž by mě nějak vyšetřil + rok špinění, pak jsem přešla k dosavadnímu doktorovi, musela jsem na odpálení sliznice z čípku + biopsie, kde mi potom jeden nemocniční doktor řekl, že co vlastně se mi děje, vždyť to byl jen polyp, to má každá. Takže docela zábava. Naši se rozvedli v únoru, takže další stresy okolo mamky. Takže, jestli to teď vyšlo, tak budu ta nejšťstnější ženská na světě
19. dub 2007 v 15:40  • Odpověz
Megy, drzim palecky, at to klapne. Dej hnedka vedet, az budou //.
19. dub 2007 v 16:46  • Odpověz
tak po tomhle vsem co jsi prozila by to bylo krasne mit mimi.
Jo je to fakt uplne super,jsem atky moc rada.Stejne bych to projla ,prozrala ,kydz jsem skoro 2h.cekala nez mi jek vlak,nebo pri cekani bych utracela,takze takhle je to sto pro lepsi.
19. dub 2007 v 17:40  • Odpověz
aha, tak to je celkem záhul :frowning2: ale neboj..všechno bude v pořádku, určitě :wink:
19. dub 2007 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
teprve dnes jsem si donesla spinave veci z prace domu,normalne se mi tam nahromadili 2tasky.Jeste ruzne pantofle a tak.Tak jsem to neprebirala co je spinave a co ne a rovnou to nahazela vse do pracky a uz to visi.Driv jsem to nechtela nosit,abych to nezakrikla,tak ted to snad uz bude o
19. dub 2007 v 17:41  • Odpověz
určitě všechno bude oká, Zdeni :wink:
19. dub 2007 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky!

Dlouho jsem za Vami nebyla!!! Jsem nejak dyl v praci, tak jsem k Vam sla nakouknout?!
Nejake zmeny? Zahledla jsem Megy v těhu testech....
Jak se jinak máte novomanželky? :slight_smile:
19. dub 2007 v 18:14  • Odpověz
ja myslim ze se amme dobre,i kydz jak kdy.Porad se tu snazilkuje:slight_smile:a jak ty zijes,kydz jsi u nas tak dlouho nebyla?
19. dub 2007 v 19:48  • Odpověz
autor
Ahoj, to koukate na tu hodinu co? No ja taky :slight_smile: Jedu dneska do Prahy, uz ve dve odpoledne, tak musim uz do prace s batohem, Vecer se desne nerada balim, to je zkazeny jeden den navic, tak jsme si radsi privstala. Jsem vzhuru uz hodinu. Mam kaficko, dokonce jsem nebyla lina udelat si toustiky :slight_smile: a rikala jsem si ze za vama musim zaskocit :slight_smile:

Megy tobe moc drzim palce, rekla bych z eto vypada slibne :slight_smile:

Gabou ja teplotu merim, koupila jsem si digi teplomer, sice stovka, no ale hlavni je ze kdyz je namereno zapipa, ja totiz pri tom rano decela usinam a u rtutoveho jsem nebyla schopna odhadnout cas.

No a vcera se nam do prace dostala smutna zprava, kolegynka potratila. Jsme z toho vsichni spatny. Ona je doma, bude asi tak 14 dni jeste marodit (doufame) ona da hodne na lecitelstvi a takove ty veci, ale myslim ze u takovyhle problemu (hodne krvacela) to neni moc na miste. Ja tedy s tim nemma dobre zkusenosti, hlavne nic se nema prehanet. No ale pokud tomu ona veri, tak zase proti gustu.... :dizzy_face:
Ma se v cervnu vdavat, tak snad se jim zadari. Je ted z toho pochopitelne chudinka uplne zklesla :frowning2: takova bez zivota. ALe pritel ji pekne pomaha a prijela za ni i maminka.
20. dub 2007 v 06:19  • Odpověz
dnes jsem nepodchytla ranní moč, šla jsem na záchod o půl páté a nějak jsem to opoměla.
Tak jsem to zkusila z druhé porce. Čárka mi přijde viditelnější i na rozsah natažené ruky. Včera jsem bojovla se žaludkem a ráno mě ta potvora opět probudila. Mám pořád oschlé rty a nutí mě to pít. To špinění, co jsem předtím měla mě ujišťuje, že to není ze zmnožené sliznice na čípku, kterou mi odpálily. Teplota se drží taky pěkně. Jsem natěšená až moc, takže to asi nevýjde - jak to tak každý většinou říká a píše
20. dub 2007 v 06:32  • Odpověz
autor
megy ja mam tedy jasno :grinning: ale hlavne nepredbihat a nic nezakriknout, drzim vsechny palce!!!!!!!!!!!!at to je ono :grinning:
20. dub 2007 v 06:34  • Odpověz
dludli mrkni na album moje, dala jsem tam dnešní výsledek z druhé ranní porce moči, to nad tím je včerejší
20. dub 2007 v 06:49  • Odpověz
autor
no neco se tam rozhodne rysuje :slight_smile:! rekla bych ze to bude kazdy den o kousek lepsi. A ja tu budu az v nedeli :frowning2: budu cela napnuta jestli carka tloustne nebo ne :slight_smile:
Jinak jsem koukala i na tvuj grafik BT, to vypada taky slibne coz? To by bylo super!!
20. dub 2007 v 09:17  • Odpověz
Zdeničko mám se dobře :slight_smile: . Mám toho dost v práci, takže net moc nestíhám a když, tak brouzdám v zářijovkách :slight_smile:. Co ty? Už se bříško vyklubalo?
20. dub 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
holky dneska je v praci blazinec!!!!!
20. dub 2007 v 10:23  • Odpověz
autor
tak kocky ja jdu. Jsem z cesty do Prahy cela unesena :unamused: ve vlaku bude urcite narvano a vedro a do toho je vyluka, no proste namka.
Tak se mejte pekne, doufam ze vikend bez netu preziju :confounded:
A jsem zvedava na Megy :slight_smile:
20. dub 2007 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.