• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dludli tak stastnou cestu,nak sjem nepostrehla proc tam jedes.asi sluzebne vid.tak at se ti libi.
ja cely dopolko uklizela,pak jsme byly na hrbitove,ted jsme byla chvili venku a jsem na chvili tu.Pujdu zehlit.A okolo 7 pojedeme k nam se podivat na nase apro benzin do makra a pak ke kamosce mela narozky,tak ji jedeme poprat.A ma mit za chvili mimi,tal pry posledni mejdan:slight_smile:to se zas prejime,rika ze ona asi naposled pak bude drzet dietku.A zitra jedeme na ty 80tiny k dedou,tak to bude dalsi obzerstvi.Tak se mejte pekne a uzite si vikend rijenky:slight_smile:
20. dub 2007 v 15:20  • Odpověz
ahoj holky,tak jak se vede?
já jsem se už vrátila z práce,zítra se jdeme podívat známím na svadbu,tak jsem si koupila nový kalhoty a dvě halenky(musím si vybrat,která mi bude slušet víc)
ve středu a ve čtvrtek jsem byla v práci od rána až do noci a tak jsem si jem přečetla co jste písaly,ale neměla jsem sílu písat,jak jsem byla utahaná
teď kuknu chvilku na telku a půjdu žehlit

Dludli užij si to v praze a hlavně se nám v pořádku vrať
Zdeničko ty si pěkně užij oslavy
Megy držim palečky,ať to vyjde
Miluško my jsme přes týden v plzni a na víkendy jezdíme k mami nebo ke tchánum,ale stejně bych tě ráda poznala
20. dub 2007 v 17:18  • Odpověz
madlenko tobe prejem taky krasny vikend.A odpocin si.Ja uz mam vyzehleno a byla jsme prikryt venku rajcatka co mame,aby nam nezmrzli-hlasi v noci az -3.Udala jsem 3v1 a chvilku budu na netu,naz pojedeme.Manzilek je jeste venku,tak nez se vykoupe,naji ,prestroji apd,tak mam cas.
20. dub 2007 v 17:22  • Odpověz
A ještě jsem zapomenula pozdravit KACKADU :wink: koukala jsem na tvoje albíčko,moc ti to sluší :wink: :wink: :wink:

My jsme se pustili do novýho snažilkování,tak snad se podaří!!!
20. dub 2007 v 17:22  • Odpověz
terba se to se slunickem konecne podari a budem obe tehulky,vlastne podle planu holek budeme za chvili vsechny tehulky.
20. dub 2007 v 17:28  • Odpověz
tak to by se mi splnil velkej sen,kdyby se nám podařilo miminko!jsem z těch dvou 16ti hodinovek(středa a čtvrtek) docela vyřízená a navíc dneska jsme měli docela dost zájezdů(italy,nory,rusáky,němce a šikmookáče)
ještě,že jsem si udělala radost tim nákupem
20. dub 2007 v 17:41  • Odpověz
tak ted zapomen na praci,mas pred sebou hezky vikend,zavzpominas si na svadbu a pak supkym dupky do postylky a zkouset to a zkouset to,Ted uz to snad vyjde,kdyz jsi byla u te dr.
20. dub 2007 v 17:45  • Odpověz
já se taky na víkend těšim a užiju si to a zítra si dám nějakou tu skleničku vínečka už se těšim :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2007 v 17:49  • Odpověz
Dobré ránko, holky moje! :slight_smile:
Všechny vás moc a moc zdravím..i Kackadu, kterou jsem předtím nějak přehlédla :sweat_smile:
Madlenko, to se máte, že jdete na svatbu..taky bych na nějakou hnedka šla..ale zatím se k tomu nikdo z okolí nemá :confounded: Všichni vzpomínají jenom na naši svatbu :sunglasses:
Zdeni, nás taky čeká dnes oslava..můj taťka je Vojtěch (v pondělí svátek), tak tam jdeme dneska všichni na obídek..mňam mňam..maminka si na nás připravila zase samé dobroty :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže taky obžerství asi třetího stupně :grinning: Budeme tam my všechny děti (3) s rodinami a babi..takže celkově je nás jako na menší svatbě :grinning: A taťka plánuje, že se vytáhne pinponkový stůl a budou závody :grinning: takže o zábavu postaráno..nebo ještě hráváme karty o desetníky :sweat_smile:
21. dub 2007 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, přeju ti krásný výlet do Prahy..ber to tak, že to máš aspoň kratší cestu, než bych měla do Prahy já :sweat_smile: :grinning:

Megy, to vypadá opravdu nadějně..kukala jsem ti do albíčka :wink: Já jsem si dnes taky dělala test, ale zatím nic..jsem holt nedočkavec :pensive: MS má přijít teprve v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já už to nemohla vydržet :confounded: Megy, já ještě teplotku neměřím, takže stále ještě nevím, kolikátý jsem DPO a ani pořádně ještě nevím, co to znamená :sweat_smile: tipuju, že den po ovulaci? No, tak to je problém, když zatím ještě neměřím a tak ani nevím, kdy a jestli ovuluju :unamused: No nic, jdu zabalit taťkovi dar (pořadač na dvd)a povalím k našim pomoct něco mamce..má toho chuděrka hodně..Honza jel do práce, tak snad se tam dostaví na oběd včas než mu všechno sníme :grinning: Tak zatím papapa*Gabča
21. dub 2007 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz
tak to budete mit gabou taky pekny den,my tam teda jedeme az po obede,tak ted jdu zas hledat naky recept k obiodku.JA teprve snidam caj a polomacky,dobry ci?
Vcera jsme byly u ty kamoska apekne jsmwe se prejedly i Mis a nam ikazoval sviúj pupek:slight_smile:)a pak se mi celou noc zdalo o mimi,v tom snu byla holcicka:slight_smile:)
21. dub 2007 v 09:14  • Odpověz
teda holky cvo je ta flakarnu:slight_smile:ja si ted prosla odpocinout k pc,byla jsem se vyhrivat 2 hodinky na slunicku na zahradce a dojidam ty polimacky,co jsem vcera snidala:slight_smile:)Jinakmvcera oslava byla super,peknwe jsme se najedli a popovidali,starsi generaci se po par sklenickam porad vsemu smala,tak to bylo pekny.
22. dub 2007 v 15:07  • Odpověz
hoj holky,
tak už jsem v plzni.Víkend byl docela v poho,včera jsme se byli podívat na tý svatbě a pak jsme zašli do hospůdky,tak jsem si dala vínko s kolou (vypila jsem tři půlitry)popovídali jsme.No a dneska jsem se flákala celý den,byli jsme u tchánů a nic jsme nedělali :wink: .
Teď dojdu nakoupit a pak si uvařim čajdu a budu odpočívat,páč je mi pořád nějaká zima a memůžu se zahřát :frowning2:
22. dub 2007 v 15:44  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak včerejší oslava u našich dobré..strašně moc se jedlo :astonished: ale i sportovat se muselo, tak to bylo dobré..hrál se fotbal, plácaná s balonem, trošku tenis a i ten pinponk..dokonce i procházka s dětma byla..celou dobu jsme seděli na dvoře, jedli jsme tam taky, tak super..bylo krásně :sunglasses: Pak jsme ale ještě šli večer na oslavu kamarádových třicetin (slavil to i se svou ženou), tak to jsem vínila a manžílek pivařil, tak jsme pařili až do rána :sweat_smile: a to už jsme si říkali, že s takovýmato akcičkama končíme, že už se chceme uklidnit..no, ale to se nedalo :confounded:
Hodně lidí se nás tam ptalo, jestli nejsme těhotní :cry: ach jo, už aby to bylo..Jo a jedna kamarádka má miminko a říkala, že se teď stala zastánkyní plen, které se perou..nejsou to takové ty klasické látkové, jaké jsme měli my, ale vypadají jako papírové pleny, akorád se perou..no, zajímavé..říkala totiž, že papírové pleny se nikdy nerozloží..ona je taková trošku ekoložka..ale něco pravdy na tom je..no, uvidím, jak to budu řešit já, ale je fakt, že některé miminka mají z papírových opruzeniny, alergie a tak..no, uvidíme..
22. dub 2007 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
takže hlásím, že na 99% to těhotenství nebude, což je mi líto. Teplotky jsou pořád vysoké, včera to vypadalo na testu, že tlustší čárečka, ale dnes vůbec nic. Začala jsem zase špinit, takže čekám každou chvilku menses. Hlavu něvěším, protože když to má přijít, tak to příjde samo.
Pozitivní na tom je, že ovulce probíhá, tak budeme zdárně pokračovat.
Těším se, až tady budeme samé těhulky, to bude paráda. :wink:
22. dub 2007 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj Megy, to je mi líto..u tebe to už vypadlo dost nadějně :cry:

Já bych měla zítra dostat MS a jsem strašlivě protivná, tak tu MS bude asi co nevidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taky hlavu nevěším..ikdyž by to byl skvělý dárek k výročí..v úterý budeme totiž s Honzou spolu už 8 let :dizzy_face:
22. dub 2007 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak jsem zpatky cela ale urvana,. sla jsem se jen kouknout, jestli mame dalsi tehuli nebo ne :-/ megy proc myslis ze nic, kdyz BT se drzi? Jako myslis nic na testiku? To by byla skoda :frowning2:
No ale neni vsem dnum konec :slight_smile:
22. dub 2007 ve 21:45  • Odpověz
z pozitivního se stal negativní. nevím, co si mám myslet, ale nechci to řešit. Až to příjde, tak to příjde. Vždyť já holky čekám na Vás :grinning:
Dnes mi to kleslo rapidně, takže menses je tady, ale jistota ovu je, takže paráááda :grinning:
23. dub 2007 v 07:30  • Odpověz
megy to je mrzutý,že nejsi těhulka :frowning2: hned jsme tady mohly mít zase veselo :wink: ,ale ono to půjde!!! Neboj určitě se nám zadaří a budeme všecky těhulky :grinning: :grinning: :grinning: a pak budeme vysmátý a šťastný jako blešky :grinning: :grinning: :grinning:
holky asi na mě nečo leze,ale ten můj chlap to není,ten je v práci a maká :wink: :wink: :wink:
23. dub 2007 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky,

megy, treba to vyjde priste :wink: .

Madlenko, ja se ptala na ty Blovice, protoze my jsme u nasich kousek od Prestic. Ted se ale budeme stehovat, takze se tam nejakou dobu nedostaneme. Ja ti pak pisnu.
23. dub 2007 v 18:03  • Odpověz
Ju Megy, ja si v lekarne koupila testy, co se daji pouzit cely den, ne jen z ranni moci.
23. dub 2007 v 18:05  • Odpověz
milus,můj drahý manžílek :wink: je z chocenic a do přeštic jezdíme na bowling do stodoly :grinning:
23. dub 2007 v 18:13  • Odpověz
Ve stodole jsme byli o velikonocich na Vypsany fixe. Nezapomenutelny zazitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. dub 2007 v 18:21  • Odpověz
my jsme tam byli naposled na tleskačovi a jestli u tebe toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: znemená hnus fijalovej,tak já mám ten zážitek,asi takovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale david se tam neuvěřitelně rozjel a byl spokojenej,tak jsem to přežila :grinning: :wink: :grinning:
23. dub 2007 v 18:28  • Odpověz
holky jsem tu jen na skok,dnes nako nestiham:slight_smile:jen vam chci rict,ze testy jsou ok,tak jsem stastna!!!
23. dub 2007 v 18:50  • Odpověz
Ahojky holky, jak se máte? Doufám, že jste pondělí přežili bez úhony :slight_smile: . Já jsem se dnes měla fajn i když v práci se mi to děsně táhlo.
Pročítám si tady, že jste si víkendek pořádně užily, tak to je fajn :slight_smile: . My byli doma a chvíli jsme se byli projet a v neděli večer jsme šili na pivko. V neděli jsme měli na zahradě malého pomocníka 4-letého Petříka od sousedů. Chodil pořád za mým manželem a že mu bude pomáhat sekat trávu a mýt auto a vozit větve atd... no byl s ním celé dopoledne a manžílek si s ním tak hezky užil, že říkal, že by se mu takový 4-letý taky líbil, tak snad už to bude za chvíli.
Mě dnes nějak začalo pobolívat v krku, tak snad to rychle zmizí, nechtělo by se mi teď marodit.
Jinak Megy držím palečky aby to už příště vyšlo a dvě čárečky byly tučné a už nezmizely.
Dludli a jak bylo v Praze? A co doma, už je líp, co manžíle, ještě zlobí?

Holky jak jste se tady byvily o svatbách, tak my jdeme letos na tři. A všem mým kamarádkám ze střední. Dokonce jedna ze svateb je našeho svědka a můj můž mu jde prozměnu taky za svědka. Uvidíme, ale jak to vůbec dopadne. Mají se brát 2.6. a v sobotu mu umřela maminka, tak nevím jestli to nakonec nezruší, svatebku už zrušili, tak uvidíme jak se budou cítit, je to ale hrozně smutné. já jsem tak ráda, že jsem měla na svatbě všechny svoje milované.

Gabou a jak se daří malé Krystínce - myslím, teď si nejsem jistá jménem? Už jsou doma z porodnice?

Mějte se moc krásně, hezounký večer.
23. dub 2007 v 18:51  • Odpověz
Zdeni to je dobře,že jsou testy ok,jen tak dál

nám se dneska do rodiny narodily dvojčátka holčičky Anička a Magdalenka,dohromady váží 6 400g měří 98cm,šly císařákem a jsou v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:

kyti já se taky léčim čajem a jsem zalezlá,potřebovala bych nějaké živočišné teplíčko,ale to je ještě v práci :wink: :wink: :wink:
23. dub 2007 v 18:58  • Odpověz
Ahojky holky! Já jsem dneska nějak strašně praštěná či co..bolí mě v krku, tak jsem si koupila pastilky Tantum verde, z toho mě zase pálí žáha :confounded: pak jsem jaksi strašně náladová a na mého drahého se jaksi zlobím, ale ani nemám důvod :frowning2: ach jo..menses zatím ještě nic, ale už asi každou chvíli dorazí..ach jo..mám jakousi opravdu hroznou náladu :cry:

Jinak Kateřinka (to vůbec nevadí, Kytinko, že jsi si to jméno nezapamatovala :wink: ) je už doma, ale sestřenka mi jenom napísala sms, že je hrozně unavená, ztratila hodně krvě a je dost potrhaná a rozbolavělá, že mě ještě vidět nechce :pensive: je mi to moc líto, malou bych hrozně ráda už viděla, ale nevadí..já si počkám..budu totiž hlídací tetička :sunglasses:

Madlenko, dvojčátka jsou taky super :dizzy_face: a mají nádherné jména :wink:
23. dub 2007 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, to jsem ráda, že máš testy v pořádku :dizzy_face:
23. dub 2007 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
jo super to budou mít :wink: :wink: :wink:
23. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.