• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
No nic, jdu si to asi vyžehlit u manžílka, který jenom kroutí hlavou a nechápe, kde se tu nabrala taková protivná babizna :sweat_smile: a jdu nám udělat nějakou mňamku :grinning:
23. dub 2007 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky moje zlaté :slight_smile: už jsem zpátky a se mnou i zákon :sunglasses: :angry:
23. dub 2007 ve 21:04  • Odpověz
bojim bojim
kde jsi se toulala?
23. dub 2007 ve 21:06  • Odpověz
Mám toho ještě spoustu na přelouskání, abych byla v obraze, ale snad to zvládnu brzy :confused:
Měly jsme pc K.O. a taky je teď nějak míň času. Jak se venku oteplilo a Paty roste, má jiné potřeby než jen stavět doma s maminkou komín, takže skoro každý den trajdáme venku. Má motorku, bez té neudělá ani krok a začal ji zajímat konečně písek, takže to bývá teď většinou náplní venčení. Jen mi chybí pískoviště u baráku. Máme ho celkem daleko, nejbližší je asi 200 metrů a malá potká po cestě vždy hrozně moc zajímavých věcí, takže cesta tam nám většinou trvá nejmíň půl hodiny :unamused:
Někdo nad náma si asi předělává byteček, protože stále ťuká a ťuká, tak asi půjdu zaťukat, ať neťuká :angry: :angry: :angry:
23. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Madli, nějaké horké novinky? :slight_smile:
23. dub 2007 ve 21:16  • Odpověz
Jsem nějaká hotová, asi půjdu do hajan. Mrknu co je v TV a padám. Zatím pa pa :slight_smile:
23. dub 2007 ve 21:18  • Odpověz
Tak to nám pc prozatím funguje :wink:
Nad náma má zase někdo puštěnou televizku tak nahlas,že slyším co tak vykládají :angry:
Je dobře,že s beruškou chodíte ven,je tam opravdu moc krásně a já bych taky nejradši byla pořád venku,ale musím chodit do práce :frowning2:
23. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky říjenky..jste tu některá hned po ránu? Já jenom na chvilku, než povalím do práce..

Jé, Peti, nazdááááááár!!!!!
24. dub 2007 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja sem tu :slight_smile:
24. dub 2007 v 08:05  • Odpověz
Holky..dneska máme s manžílkem výročí chození..už jsme spolu 8 let :dizzy_face: Hned ráno jsem manžílkovi dala nový sprc. gel (já vím, nic moc, ale aspoň něco :sweat_smile: )a on mi jenom vlepil pusu a fičel do práce..ale nechal mi autko, vyzvedával ho totiž šéf, tak asi zajedu navečer za ním a pojedeme někam na véču :dizzy_face: peněz moc nemáme, ale máme stravenky (Syas) a ty berou v mnoha restauracích, tak dobré :wink:

Holky..dneska jsem si musela udělat test..protože MS stále nikde a já jedu zítra na alergologii na testy a těhotná tam nemůžu..a víte co? Jsem asi praštěná, ale já tam strašně malinko slaboulinkou čárečku vidím :sweat_smile: ale je to opravdu jenom stíneček, nic moc..ale jsem z toho nějak na větvi :confused: No, moc naděje si nedávám, viděla jsem testík Megy, ale přece..kdyby náhodou :dizzy_face: No, na tu alergologii přece jenom půjdu a pak se uvidí..nakoupím ještě pár testíků..a když bude čárka slábnout nebo silnit, tak uvidíme, co bude..Jinak pro manžílka by to bylo překvapení, protože včera jsem si to byla u něho žehlit, že jsem na něho tak protivná a říkala jsem mu, že čekám každou chvilku MS, tak proto jsem taková..a on jenom na to, že tak to můžu..že on si myslel, že za to může on, že něco dělá špatně :sweat_smile: no není zlatý?? :dizzy_face: ale jenom občas :wink:
24. dub 2007 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, to jsem ráda, že jsi tu..já jsem nějak strašlivě rozpoložená a nevím, co si o tom mám myslet..ale asi je to jenom planý poplach..ale co kdyby ne, že? :sweat_smile:
24. dub 2007 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi, jak tak kukám na ten testík, tak asi je to jenom výplod mé fantazie :frowning2: je tam opravdu jenom malinkatý stíneček, asi jenom ten, kde se má ta čárka asi jako objevit..jsem fakt praštěná :confounded:
24. dub 2007 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz
no nic, já už musím do práce..tak se Zuzi měj hezky a pa*
24. dub 2007 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabou, se mnou PMS mlati je to des, martin je chudak. Jinak merim BT, bavi me to, hned si to vzdycky v praci zapisu do grafu na fertilityfriend a pekne se mi to tam ukazuje :slight_smile: ale OVU jsem podle vseho nepochytila, porad jsem cekala kdy se objevi, porad nic, tak to utz vypada ze jsem ji mela driv ale protoze jsem zacala merit az behem cyklu, tak mi to uniklo. Takze se tesim na pristi cyklus, ze se mi to tam pekne ukaze :slight_smile:

No jinak od te doby co jsem si zakazala delat tehu testy, tak tehu priznaky nepocituji, byla to opravdu psychika.

Zdeni v Praze jsem byla kvuli oslavam 100 let skautingu :slight_smile: no coz ovsem v podstate znamena ze pracovne. Ale moc jsem si to neuzila, organizacne tam byli dost boty a nedostatky a bylo to dost vycerpavajici.
Ale mame tenhle tyden skaustkou pout u nas v ČB na namesti, kazdy oddil bude mit stan, deti delaji ruzne vyrobky, ktere se prodavaji (oddil tak ziska penize treba na najem klubovny) nebo jsou ruzny souteze a aktvity, lanova lavka pres reku, lodicky atd. Tak se na to tesim. Je to sice starost a celkem unavujici, ale po te praze to bude brnkacka.
My s detma delame polstarky, na posledni schuzce jsme batikovali prosteradla, mam z nich doma uz nastrihany ctverce a taky jsem vcera vytahla pröprve sici stroj :slight_smile: Nikd yjsem na nem nedelala a dostali jsme ho od mamky jako svatebni dar. Je nejakej digitalizovanej, mam spoustu tlacitek, kteryma se navoli program, jak to bude sit, no des bes. Podle navodu jsem vcera skoro dve hodky previjela nit na civku a pak navlikala nit vsema tema ockama zahybama :slight_smile: no ale zvladla jsem to a chytlo me to. Tak se dneska tesim domu ze budu sit. Musim to mit zitra na schuzku s detma hotove, aby ty "kapsy" nacpaly molitanovou drti a nejak to budu muset, tu treti stranu dozasit. Snad se to povede :slight_smile:
Jo a taky jsme se s holkama z prace dohodly, ze spolecne hubnem. Opet. No tak snad z toho tentokrat opravdu neco bude. Ale to taky rikam pokazde. Jsme tu ted v kancelari 3, ctvrta marodi kvuli fazolce, co se neudrzela :frowning2:. Kolegyne je "ujeta" na delenou starvu, me to nesedi, tak dve maji delenou, ja se drzim svych kalorii, a dneska po praci jdeme do posilovny :slight_smile: tak myslim ze takle davove by to mohlo jit, tesim se na to. Sama na sebe nestacim, ale takle ve spolecnosti, to bude jina :slight_smile:
24. dub 2007 v 08:28  • Odpověz
autor
holky dneska jsem v praci uplne vyflusnuta, mela jsem tu ted pani, se kterou prisel nejak ychlapek, vubec nevim proc a ted teda byl. Uúplne me oba dva vysali.
Pak tu byla ta kolegynka, co se vdava a prisla o mimi a resili jsme svatbu, radila se se mnou co a jak, nejake veci ji pujcim a kde co nejlip poridi, obracela se na me zase jedna martinova znama, s radou, no zacinam doodpravdy uvazovat o zalozeni svatebni agentury. Zjistim si jen tak co a jak by bylo treba udelat, vyjednat, jak by to cele mohlo fungovat, jen tak se tim zaobiram :slight_smile:
Bylo by to uzasne. Ja jsem porad nestastna z toho, ze uz mam svatbu za sebou :frowning2: az je mi to i me samotne blbe :frowning2: ale nejak se nemuzu zbavit te touhy po vsem svatebnim. Tak jsem si aspon koupila dalsi bateni Babyplan :slight_smile:
24. dub 2007 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj Holky,
Gabou, tak co ten dalsi tehu testik? Ja jsem se rozhodla, ze nebudu testovat dokud nebude mit MS zpozdeni. takze mam jeste 10 dnu pred sebou.
24. dub 2007 ve 14:25  • Odpověz
Holky, tak já nevím..hledím na ten testík a nevím, jestli si tu slaboulinkou čárečku jenom sama nepřivolávám :confounded: ale je tam..trošičku..ještě testnu zítra ráno, protože zítra mám jít na 11 na tu alergologii no a uvidím..kdyby byla čárka silnější, tak bych tam asi zavolala a nešla tam..no, fakt nevím..

Zuzi, to je náhodou dobrý nápad, ta svatební agentura :wink: A ty polštářky, zrovna jsem se chtěla zeptat, jak to vypadá s tím vaším batikováním..to je zajímavý nápad :slight_smile: a vidíš, i s šicí mašinou ses skamarádila :wink:

Milu, já mám právě jenom jeden den zpoždění..je to sice málo, ale potřebovala jsem testnout kvůli té alergologii..
24. dub 2007 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj koťata!!!!
gabou a to jdeš na takový to klasický píchání alergenů do ruky??? Mě když zjistili,že jsem na něco alergická,tak mi doktorka poslala na krev a z tý zjistili na co všecko jsem alergická(veškěré pyly od začátku do konce pylové sezony a nejvíc na pampelišky a kopretinky,trávu aj.)Zkus se zeptat jestli by to nešlo spíš tímto stylem :wink:
24. dub 2007 v 16:53  • Odpověz
autor
holky tak ja jsem jeste v praci, ted se ale chystam to tu zabalit, a pujdu odsud jako prvni! Je tu ted dost prace.
No ale ja uz jdu.
Jdi pokracovat v siti :slight_smile:
24. dub 2007 v 17:00  • Odpověz
Gabou, tak si dej test rano, hned z prvni moci.Drzim palecky, at na alergologii nemusis :wink:
24. dub 2007 v 17:10  • Odpověz
dludli jsi šikula,to já šít na mašině vůbec neumím,tak něco spíchnout v ruce,přišít knoflík nebo vyšívat to mi jde :wink:
dneska je venku hnusně :angry: a tak si opět vařím čajdu a jsem zalezlá :frowning2:
24. dub 2007 v 17:22  • Odpověz
ahoj holky,tak jsme tu.Prselo u vas dneska?u nas jen tak malo sprchlo a pritom by potrebovalo poradne zaprset.Jinak ja dnes pekla takovy zavin z listkoveho testa s tvarohem a je to dobry.
¨Ty testy jsem taky rada ze jsou ok.30.4jdu do poradny a tak se dohodneme i na velky ultrazvuk.jsem zvedava co mi zase rekne peknyho o mimi.bYly jsme se podivat s manzilkem v jedny velky prodejne na kocarky a vyber fakt velky,a ja vubec nevik jaky.Jeden se mi moc libil byl cerveny:slight_smile:
Jinak koukam,ze tady se testuje o 106:slight_smile:tak preju a zitra jsou carky jeste silnejsi.Z ranni oci je to pry nejsilnejsi.
Svatebni agentura to by bbylo pekny,ale ja byj na to nemela aurcite bch zkrachovala.Ja na tohle nejsem typ:slight_smile:)
no nic tak se mejte pekne,nmy za chvili pujdem koukat na pouta.Jo a zitra se jedu nechatz trochu ostrihat a nabarvit vlasky.
24. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
Téměř usínám , tak jen jedna věc: Gábi, držím palce, ať čárka silní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já měla taky slabounkou a mám holku jak cumel :grinning: Hned ráno napiš, jak to vypadá, hrozně držím palce, fakt.
25. dub 2007 v 00:06  • Odpověz
gab: čárka jako čárka, vyčkat je to nejlepší, tak co? Já su nedočkavá :slight_smile:

Já včera holky přišla z odpolední až v jedenáct a dokonce místo dne volna jdu znova na odpolední, prtoože mi kolegyňka onemocněla. Takové zlatíčko a 39 horečky, zvrací, nemůže ani dýchat. No bobánek.
Takže si jdu umýt hlavu, vyčistit pořádně kelčáky, jdu k zubákovi a pak si snad zajdu na oběd - doufám, že mi nebude vrtat a pak hajdy do práce
25. dub 2007 v 07:55  • Odpověz
Megy, držím palečky k zubaři. Já se ho bojím jak papírového čerta :astonished:
Gabi, tak co? Už ti k čárce drží palce i můj manžel :slight_smile: Musela jsem mu objasnit tvou situaci a zavzpomínali na tu naši růžovou čárku. Byla jen taková slabounká, aby se neřeklo. Ale tak jsem si ji tam hrozně přála, že se držela zuby nehty :slight_smile:
25. dub 2007 v 08:25  • Odpověz
autor
gabou? Jsme napnute!

Holky polstare mam temer hotove, dneska na schuzce je deti nacpou molitanem, martin ma uz ted v aute sici stroj, tak mi ho odveze na schuzku do klubovny no a ja tam rovnou zasiju tu zbyvajici ctvrtou stranu, snad mi to pujde, snad se z toho nebude ten molitan moc sypat. No a melo by to tedy byt dneska hotove :slight_smile:

V praci je zase blázinec, nevim jestli se s jarem hromadne propousti nebo jsou lidi vic aktivni, ale mam ted kopici novych klientů.

Tchyne me stale se.., martin bude slavit narozeniny, ona do toho porad zasahuje, ze to vzdycky bylo takle a onakle, ze to bylo zvykem no atd. ANi se mi to nechce rozebirat , jak jsem z nejakych vecnych dohadu otravena!

No tak jdu neco delat.

Myslite ze je uz pozde na seti? Mam redkvicky a kedlubny, nemam moc cas na zahradu, chystam se v nedeli na "zatah" tchyne netchyne, tak tam zrychtuju zahony a nevim, jestli ma smysl to ted jeste davat do zeme.
25. dub 2007 v 10:15  • Odpověz
Dludli, nenech si tchýní otrávit přípravu Martinových narozenin :slight_smile:
Je to tvůj manžel a hotovo :wink:
25. dub 2007 v 10:29  • Odpověz
autor
no to se snadno rekne ale hur udela :frowning2: taky si to rikam, jenze kdyz me pak zasahne tema svyma zvastama v situaci, kdy mam pocit ze proste naprosto zadny zvasty byt nemuzou, tak me uplne rozhodi a zase dva dny myslim na to, jak me ta zenska neskutecne pije krev!
25. dub 2007 ve 14:53  • Odpověz
autor
holky ja mam nejaky splin (zase :angry: ) a tady nikdo neni, navic jsem zvedava na Gabou, jestli nahodou nebude dalsi tehulka :slight_smile:
25. dub 2007 v 15:13  • Odpověz
Ahojky holky, tak už jsem konečně tady :slight_smile: Dneska byl krásný den..ráno jsem si dělala testík, ale byla zase neskutečně tenounká čárečka, skoro nic, tak z toho asi nic nebude..nevím..Šla jsem ráno do desíti do práce a pak jsem jela na tu alergologii..doktor prej: doufám, že nejste těhotná a já na to, že asi ne, nevypadá to..no, tak a je to..ale ještě jsem si nakoupila v lékárně hafo testů, dokonce i jeden dražší s nízkou citlivostí, tak jsem zvědavá..zkusím buď zítra nebo pozítří ráno, když nepřijde MS..Kdybych měla zpoždění jako minule (5 dní), tak by měla přijít v pátek..no, uvidíme..Testy jsem si schovala do obálky, manžílkovi ani slovo, aby byl překvapený, kdyby to náhodou vyšlo, ale jenom se taktak držím..nejradši bych mu všechno vykecala :zipper_mouth: :grinning: ale ne, zkusím ještě vydržet..protože si myslím, že je to opravdu planý poplach..no, co už..nic se nedá dělat..

Jinak jsem dnešní odpoledne strávila se sestřenčinou Kateřinkou :dizzy_face: vozila jsem ji po naší vísce asi tři hodinky..přidala se ke mně i moje mami, tak jsme se všude pyšnily cizím peřím :sunglasses: zajely jsme si i na zmrzlinku, no prostě pohodové odpoledne..ale řeknu vám, jsem nadřená jako ďas..ale bylo to krásné :dizzy_face:
25. dub 2007 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.