• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jo a já jsem se testovala vždy ráno, ikdyž je napsané na testu, že se to může kdykoliv :wink: nejradši bych si ten na nižší citlivost udělala hned teď, ale radši to nechám na ráno :sweat_smile: Jinak předtím jsem si kupovávala testy GS Mamatest..teď, kdy se ukázaly slaboulinké čárečky, tak to byl B-test..a teď jsem si v lékárně koupila zase ty GS Mamatest, protože jiné neměli..Jo a ještě ten GS Mamatest Comfort s tou nízkou citlivostí a je tam napsané, že se může použít už ode dne očekávané menstruace..no, tak uvidíme..

Dludli, na splín mně pomůže jedině práce..náhodou se máš, že máš takový koníček, jako je skauting :wink: No nic, já jdu asi uklízet, nebo se budu nervovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule jsem měla aspoň tlaky v podbříšku, jakobych to měla každou chvíli dostat..to teď nic..nic se neděje..jenom mi dneska bylo trošku špaténko..ale to přisuzuju migréně :pensive:
25. dub 2007 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem tady a opět sama doma :frowning2: dnešek nestál opět za nic-ráno mlha,odpo vedro a mami mi volala,že nám přišly dopisy s červeným pruhem,ale nebyla doma a tak je pojede vyzvednout až zítra na počtu :frowning2: to jsem zvědavá co se kde děje a kdo otravuje :angry:
jdu si uvařit kávičku a namazat rohlík :wink:
25. dub 2007 ve 20:12  • Odpověz
ahojky Madlenko..já mám manžílka za dveřmi, tak jsem tu jenom na skokana..týjo, co to může být za poštu, co? No to jsem taky zvědavá..a vy ještě nemáte předělané trvané bydliště?
25. dub 2007 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
gabi dopisy dostala mami,sestra a já(a to ještě na příjmení za svobodna) :frowning2: ,
:grinning: jinak jsem a budu stále hlášená u nás na vsi,páč až budu těhotná,tak budeme bydlet u nás na vsi :grinning: :grinning: :grinning: a co jsme tady v plzni,tak to je byt sestry a my tady přes týden bydlíme :wink: :slight_smile: :wink:
25. dub 2007 ve 20:33  • Odpověz
autor
Tak jak to jde? My mame hotovou pulku polstarku, ale na dalsi nam dosel molitan, mela jsem takovou drt, snad to nekde sezenu. A zitra to dosiju. Ten sici stroj me pekne chytil :slight_smile:
25. dub 2007 ve 21:09  • Odpověz
autor
sezrala jsem v prubehu tri kusy bublaniny a jdu koukat na Jste to co jite :wink:
25. dub 2007 ve 21:17  • Odpověz
já jsem si odskočila k sousedce na kávičku a na pokec :wink: má nemocnou holčičku(zánět nosohltanu) a tak se doma nudí :wink:,tak jsem si poštěžovala a sousedka si taky postěžovala a je nám hned líp :grinning:
dludli myslím,že ten molitan(drť) normálně seženeš v galanterce
25. dub 2007 ve 22:50  • Odpověz
čau holky, taky jsem kukala na ten žravý pořad :slight_smile: a ta holčina byla hrozně pěkná, měla hezkou postavu a když se namalovala, byla fakt kočka, nechápu, co by ti chlapi ještě chtěli :angry:
25. dub 2007 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko, holky moje! Takže..těhotenství se pravděpodobně nekoná :frowning2: dneska ráno jsem si dělala ten test s tou nízkou citlivostí a ani ťuk :rolling_eyes: No, ale co už se dá dělat, že? Stejně jsem si vypočítala, že kdybych teď byla těhule, tak bych rodila někdy v prosinci, což se mi opravdu nechce..takže zatím jdu podle plánu, že na jaro to bude nejlepší :sunglasses: no, ikdyž..hned v tom lednu by to mohlo taky jít, co? :grinning: uvidíme..neztrácím naději..zatím :wink: takže v lékárně si koupím teploměr a začnu asi měřítkovat..no nic, tak valím do práce na odpolední..zatím čusek, pa*
26. dub 2007 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
gabou, dej si na par dni s testikama pauzu a zkus to po vikendu znova. trebabudes prekvapena.
26. dub 2007 v 08:19  • Odpověz
No, Milu, spíš očekávám MS..ale dohoví, že? To je jasné, že si teď dám s testíkama na chvilku pokoj..a tobě se čekání na testování už krátí, co? :wink:
26. dub 2007 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
gábi teplomer si kup, nejlip digitalni :slight_smile: ja merim v puse a normalni rtutovy jsem nevedala jak dlouho merit, no a navic jak jsem jeste rano rozespala, tak mi z pusy pada :slight_smile: nekdy s nim jeste zaspim :slight_smile: a bala jsem se abych rtut nerozkousla :slight_smile:
Ten digi je fajn, kdyz je domereno tak slabounce zapipa, trva to asi pul minutky. V praci si to pak hned na FF zapisu a sleduju. OVU jsem zatim nevyhmatla, zacala jsem pravdepodobne merit az po ni. Tak pokud ted cekas MS tak mas na mereni nejlepsi cas, abys zaznamenala jak se tvoje teplota behem ovu chova. Me asi opravdu utekla, protoze podle teploty stale zadna ovu nebyla a to uz cekam pristi stredu MS.

Tak pekne mer, muzeme vse konzultovat :slight_smile:
26. dub 2007 v 08:50  • Odpověz
Gabou,ja pockam do utery, jestli MS dorazi a jestli ne, budu testovat pristi vikend.

Kdepak mame Megy?
26. dub 2007 v 08:54  • Odpověz
autor
holky to by bylo super, kdyby nem to vyslo tak nejak nastejne :slight_smile: tedy spis vam, my se chystame az za mesic, jelikoz se mi nechce mit mimi v zime :frowning2: takze doufam ze to mamka priroda bere na vedomi :grinning: a ze si zalozila nasi objednavku na porod na zacatku dubna,protoze to mi je moc sympaticky obdobi, nebo na 3. kvetna, na martinovio narozeniny, nebo na cervenec, jelikoz to je muj oblibeny mesic, jelikoz mam narozeniny ja, i moje mamka :slight_smile:tudiz ja hodlam otehotnet behem leta :grinning: :grinning: :grinning: a ocekavam ze se priroda zaridi :slight_smile:
26. dub 2007 v 09:07  • Odpověz
autor
holky cim dal tim vic me pohlcuje myslenka svatebni agentury. V cb je celkem dost salonu, ale je to klasika, saty boty bizu a prstynky a oznameni a nic jineho. Myslim ze takova ta organizacni stranka veci, ze to nikdo nedela. Ja si asi vazne zkusim zjistit, co by to vsechno obnaselo a tak :slight_smile:

Jo a dneska mam konecne opravdu dobrou naladu, ani nemam moc prace tak je to fajn :slight_smile:
26. dub 2007 v 09:51  • Odpověz
ahoj holky ,jdu vas pozdravit,nesel net,teda spis cely pocitac,mako se to cely kouslo,a pred chvili to pan od misi z prace opravil))koukam ze jsou tu tehulky tak napul:slight_smile:)
dludli tak kydby te to bavili auzivilo,tak proc ne.
26. dub 2007 v 10:59  • Odpověz
ahojky holčinky moje,
tak já mám po 3 odpoledních a jsem maximálně vyřízená. Zítra mě čeká krátká ranní a víkend od 6-18, takže velmi pracovní víkend. Máme hnusné oddělení - samí ležáci a zmatení človíčci.
No na tento měsíc jsem si řekla, že testy jdou stranou, snad jen ty ovulační budu zkoušet, a ani ty se mi moc nechce kupovat. Necháme to osudu. Třeba se to povede na mé květnové narozeniny. No to se teprve uvidí.
Jdu teď nakoupit nějakou zeleninu a tmavé pečivo.
Včera mi na endokrinologhii řekli, že jsem doopravdy přibrala 4kg, což mi nevadí, ale mám si to začít hlídat. Štítná žláza je O. K, ale musím to ohlídat. Jím nepravidelně, piju dostatečně, ale to je tak vše. Občas si zacvičím lae konec. Asi začnu plavat. Tak zatím papa
26. dub 2007 v 11:00  • Odpověz
autor
no my se tady v praci ted nejak snazime hromadne, ale u me to zatim nema zadne vysledky, musim si v tom najit nejaky system, u me je to spis takovy narazovy, hlavn me nedela problem pres den jist zdrave a tak jak se ma, ale jak opustim praci jsem v koncich :frowning2:

zdeni bavilo by me to moc, ale zda me to uzivi nevim. Mozne ze ale prave proto by bylo fajn to zkusit rozjet ted, behem te materske, pokud to ovsem vlastne vubec jde, no a uvidelo by se. Je to takovy hypoteticky plan. Ujistim si co by se vse muselo a co by to obnaselo a uvidime
26. dub 2007 v 11:11  • Odpověz
Týjo, Zuzi, tak ten tvůj plán se svateb.agenturou tě nějak nadchl..to je paráda..jak se říká, za zkoušku nic, že? :wink: Tak pohledej, co je k tomu vše potřeba..zajímá mě to taky, to víš, jsem zvědavec :sunglasses: Jinak jeden digi-teploměr máme doma, ale chtěla bych si koupit nový..kdy myslíš, že bych měla začít měřit? Třeba už teď?
26. dub 2007 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko, jsem si říkala, kdepak tě máme :wink:
26. dub 2007 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
Megy, pozitivní testík by byl super dáreček na narozeninky, co? To bych ti moc přála..
26. dub 2007 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz
Milu, tobě bych to taky přála pozitivní..no holky..vlastně všem :wink: :dizzy_face:
26. dub 2007 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
však my tobě taky. Já říkám, že několik nás naráz otěhotní - to bude prča
26. dub 2007 v 18:23  • Odpověz
no jo,kdyz pocitac nejde,tak ani ja tu nejsem:slight_smile:)dopolko prijeli panove azadelavali nam nove stresni okna.Mame jich 5,jsou hezky a je tam ted moc svetla.Akorat i kdyz se postavim na zidli,tak uplne nahoru nedosahnu:slight_smile:Tak musel mit manzilek,jsem mu rikla jo a ted to budes mit do konce zivota.a on ze ne,ze az tam budeme,tak neco vymysli,ted jsme to myly,spis aby to vypadalo pekne a bylo od nich starsne zapraseny,jeste jak u toho rezali tasky.
Jiank jsem si k vece udelala zemlovku a pekne jsem se prejedla.Ted jeste Misa donesli prvni kedloubek ze skleniku,tak si dame.
Dludli preju ti,aby jsi sehnala plni info o tom,a treba to i rozjela,i kydz ja nbych an to nemela jak jsem uz psala,ale ty mas takovy ty vudci schopnosti,ze by ti to urcite slo.Tu zeleninku zkus,budes ji mit asi dyl.ale proc by ti to nevyrostlo.Zkus se vykaslat na tchyni a nasej si tam neco sveho.
Bylo by dobry kdyby jste otehotneli najedenou:slight_smile:)Jsem si rikla ze zas musim rict manzilkovi,ayb me vyfotil,uz nosim ti tehu kalhoty,tak aby jste je videli.Dalsi mesic zacina,uz 5ty!!!!!je to hrozny,jak to utika.
Jiank ted mame s manzilkem takovy dobry obdobi,doufam ze to nezakriknu.Ale jdme ted sama sranda,postuchujeme se a porad s enecemu smejeme.Jo avcera jsem sedela jen tak v pyzamu a bylo mi docela hodne videt brisko a Misa :ty ses fakt asi tehhotna:slight_smile:))a ja a co jsi si myslel a on,no ze jsi se mnou jen tak doma.NO tak to jsem se fakt nasmala:slight_smile:On se tesi,ale bude se z toho moc radovat a z tu mimi bude primo s nama.
Tak se mmejte pekne,my pujdem na pouta.A pak pujde manzilek pracovat,protoze rano kdyz to nslo,tak nic mioc neudal a neslo to uz ani vcera vecer.tak to uz taky ne.
26. dub 2007 v 19:42  • Odpověz
autor
Tak jsem tu uz v pracovnim procesu. Cpu se musli s jogurtem, musim s tema kilama neco udelat.
S tou svatebni agenturou je to asi jen takovy napad, tak nejak nemam pocit, ze bych to dokazala zrealizovat, ale vcera jsem mluvila s bratrem a svatebni oznameni by mi navrhoval :slight_smile: taky mam dojem ze to je dobra prace k materske :slight_smile: no pristi tyden o tom vyzjistim vic. Pomahala jsem ted jednomu klientovi s vyrizenim zivnostaku, tak to bych i snad vedela co a jak, takze zatím tedy pátrám :slight_smile:

Gabou merit zacni klidne hned, me to tedy ohromne bavi :slight_smile: na strankach len je navod na fertilityfriend nebo na nemecky str, co ti sedi lip, kam si muzes delat grafiky a tak. Ja to mam ¨na FF, Len tam ma navod, kam presne co napsat, takze to zvladne i clovek, co anglicky ci nemecky neumi ani koukat :grinning: . Ja jsem zacala merit asi 5 dni po konci MS a jak rikam ovu mi asi utekla. Ten graf sam vygeneruje den, kdy ovu je, nejdriv tam je jen predpoved plodnych dnu a ovu a pak by to mel udelat podle skutecnosti. Jak rikam rano namerim a v praci hned jak zapnu pocitac tak si to na FF napisu (a pak to zkontroluju tady co noveho :slight_smile:)

JInak vcera jsem za pomoci martina a brachy delala polstare, kluci je plnili molitanem a ja sila, udelali jsem jich 16 :slight_smile: molitan byl uplne vsude. Jeden polstar jsme pak roztrhla :frowning2: a dva jsem tomovi (bratr) venovala. No a na dnesek na me cekam polstaru jeste 13. ale ty nemam ani sesite jako ty kapsy, moc doufam ze mi martin zase pomuze, kazdopadne pujdu spat dlouho.

No a odpoledne me ceka kavicka s kamaradkou a jeji 3 mesicni anickou, jeste jsem ji nevidela tak se moc tesim a v podvecer pak oslava, strejda, deda a mamka svatek a deda i narozeniny. Nemate napad na darek? Hlavne pro dedu?
27. dub 2007 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko!
Jak vidím, tak ranní ptáče tu už máme, co Dludli? :grinning: Já bych si dneska chtěla koupit ten teploměr, ale nevím, jestli tu něco (v naší vísce) budeme mít..uvidíme..Jinak myslím, že mě to zas až tak bavit nebude :confounded: protože vstávám každý týden jinak, ale pro miminko udělám všechno :dizzy_face: Polštářová bitva ti jde dobře, jak vidím :wink: tak jen tak dál..
27. dub 2007 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Jo a já jsem z malé Kateřinky dost odvařená..jako že bych ji chtěla mít doma hned :dizzy_face: Tak si užij kávičku s kamarádkou..ale tip na dárek ti asi neporadím..nic mě, bohužel, nenapadá :unamused:
27. dub 2007 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
hm me taky ne :frowning2:
27. dub 2007 v 09:57  • Odpověz
autor
holky sla jsem neco vyridit pracovne do mesta, tak jsem to vzala pres namesti kolem radnice a byla tam :slight_smile: svatba pochopitelne. Ted tam bude kolem poledniho kazdy patek a sobota :slight_smile: tak budu chodit okukovat :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2007 ve 12:37  • Odpověz
ahojky..jste tu holky některá??
27. dub 2007 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.