• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
no, tak asi nejste..já jenom, že jsem sama doma..manžílek mi odplul na pivko..mně se nechtělo..Tak jdu na televizku..zatím pa* :wink:
27. dub 2007 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko..zase jsem tu sama?? :cry: no tak..to mi nedělejte..kdepak se mi touláte??
28. dub 2007 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,ja jsem tu az ted.Vcera jsme jeli s tychyni do kramu a zdechlo nam auto,nesel nak benzin do karburatoru ci co,proste naky cerpadlo byli v prd.Jenze nez nas takovy mladik dotahnul domu,tak se slezla pulka vesnice avsichni byly moc chytry,ale nikdo to neopravil,az doma manzilek.My nemeli ani jedna mobil,tak uz se bal kde jsme takovoun dobu.No a navecer jsme jeli k nasim ,na nakup do teska apd.Dnes dopolko jsme varila,jen tak rybku na masle,kmin a cesnek.a ted jsem chvili lezela na slunicku,fakt super pocasicko a pak jsem myla tchanoj auto a ted sedim u pc a cpu se zemlouvkou:slight_smile:Vecer budeme mit stehynka kureci na ohynku.Ale moc se tesim na zitra,pojedeme s manzilkem na vylet samy dva tak snad to dopadne a bude tyky tak pekne.musi si udelat s tchanem prestavku v praci.TAk si uzivejte slunicka rijenky.
28. dub 2007 v 16:45  • Odpověz
Ahojky..já jsem včera měla prima den..manžílek mi odjel s klukama na chatu (bude tam až do pondělí) a já jsem už ode tří hodin byla u bráchy v zahradě..probíhalo tam totiž stavění máje..nevím, jestli víte, co to je, ale tady se tato tradice udržuje asi nejvíc ze všech..Bylo tam plno dětí, tak jsme se švagrovou vymýšlely pro ně různé soutěže a tak, zpívalo se u ohýnku, s kytarou, jedlo se a pilo..ale byla to prostě taková pohodička :dizzy_face: Bylo tam i jedno miminko, tak jsem ho chvilku hlídala a už si mě všichni fotili, prej jak mi to s kočárkem sluší :grinning:
No a dneska jsem si říkala, že bych mohla uklízet, když nemám toho muže doma..ale zatím se mi nechce, tak snad mě ten kopr přejde :sweat_smile:
29. dub 2007 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak to já měla fakt skvělý víkend. Práce od 6-18, v sobotu to bylo na zabití. 1 resuscitace, šrumec všude, vedro na oddělení kzbláznění. No jsem ráda, že mám teď 2 dny volna.
29. dub 2007 v 18:30  • Odpověz
ahoj holky,
tak se hlásím z víkendu,jsem tady jen na skok,páč zítra hned po práci jedeme na májku :grinning: :grinning: :grinning: víkend byl super,krásně svítilo sluníčko,pěkně jsme pracovali na zahrádce a venku na dvorku :grinning: dneska v noci jsme měli budíčka :frowning2: mami si s prádlem přinesla vosu a v noci (ve 3hod) jí vosa štípla a protože je alergická na štípance,tak jsme hned jeli na pohotovost!!!podrobnosti vám písnu až v úterý :wink: jdu spát :rolling_eyes:
zítra na sebe dávejte pozor :grinning: :grinning: :grinning:
pa vaše čarodějnice mařenka
29. dub 2007 ve 21:19  • Odpověz
doufám, že je v pořádku, hned písni.
30. dub 2007 v 07:15  • Odpověz
autor
AHoj kocky, tak jsem konecne taky dorazola, a jsem po vikendu uplne ale opravdu uplne hotova :frowning2:

Gabco majka tady u nas ve meste :frowning2: no asi je jasne ze kde nic tu nic. A me to tak desne mrzi :frowning2: no ale holt se neda nic delat. Myslim si ze majka snad musi byt vsude po CR mozna jen v ruznych variacich. No tak pak písnete jak jste si to vsichni uzili.
Ja jsem na dnesek vecer poslala manzela do hospody, potrebju mu prichystat darek, ma (tedy mel) v krabici ve skrini svoje fotky z detstvi, ted uklizel a tu krabici tam uz nema, snad ji ale najdu, no a chci mu ty fotky nalepit do alba a nejak se seradit, od mimina jak rost a tak. Album dojdu dneska koupit, mam ho vyhlidnute, jen doufam ze opravdu ty fotky najdu a nebudu muset muset se ho ptat a vymyslet vymluvy na co to chci.
Zitra na vecer k nam prijdou nasi a babicka, slavit Martinovo narozeniny, zvali jsem i Martinova brachu s rodinou, ale ten musel proste se domluvit s tchyni a jder k ni na obed, misto n aoslavu, na kterou jsem ho zvali, no ale co, my se kvuli nemu nepo.... ze?

No a v sobotu na pouti meli polstarky uspech :slight_smile: prodali se vsechny :slight_smile:letos se pout opravdu povedla, bylo akorat docela vedro, no ale lepsi nez dest. Nicmene domu jsme dorazila urvana, ale sprcha mi dodala elan a sla jsem mordovat zahradu, jak sjem mela v planu, zrusila sjem jeden zahon a plot (dostat ze zeme trubku zalitou v betonu byla sila, ale kdyz mi o neco jde.... :grinning: ) no a zustal tam jen malinky zahonek na kytky, byvala tam zelenina a tokovy bordel a ted je to pryc :slight_smile: HURA no a delala jsem o zahrade v sobotu asi az do deviti, ale pri svetle to uz moc neslo, tak jsem pokracovala v nedeli. Vrhla jsem se na "zeleninovy koutek" v rohu zahrady ma tchyne jahody (na nejblbejsim moznym miste) tak jako vystrceny do prostoru, za jahodama je jetse plno mista, ale ty jahody jsou tam tak blbe, ze se to neda moc vyuzit. Je to takove hnusne zarostle misto, ano zahon ani travnik, zarostle mochnou husi a jinym vsemoznym plevelem, ani ta trava tam neroste. No tak z tohohle nehostineho mista jsem se jala delat zahony. Hlina sucha jak troud, no des. Malem jsem zlomila ryc :slight_smile: No ale paradoxne jsem si u tchyne splhla, tak nejak mam dojem ze ona ani martin nverili ze se do toho pustim, a tchyne mela radost kdyz videla jak jsem ji opecovala jahody, ma jich tam plantaz (uplne zbytecne :angry: ) v jednom kuse, jako ze v jednom zahonu, tak jsem ji tam udelala cesticky a rozkouskovala to na vic zahonu aby se k tem jahodam vubec dalo dostat, udelala jsem tam jeste dalsi tri zahonky, jeden na jeji okurky, hned jsme je tam zasely a do jednoho jsme si dala redkvicky (tchyne sice protestovala ze uz je na ne pozde, ale nic horsi nez to ze uz nevzejdou se jim stat nemuze) no a do toho dalsiho jsme dala libecek a pazitku, ktera byla u toho zrusenyho plotu, tak jsem to dala pekne dohromady. Dokonce jsem tchyni presvedcila, ze tu zelninovou cast oplotime aby tam nemoh pes, a bude to pekne oddeleny od zbytku zahrady, kde budou uz jenom kytky :slight_smile: tak ze mam z toho vseho dobry pocit, ceka me tam jeste plno prace, chci zrejpat cely ten uhor a udelat tam zahony a mezi peken cesticky, prijdou tam jeste rajcata a mam taky mrkev a kedlubny a papriky no a tak :slight_smile: taky tam chci dat nejaky bylinky uz se na to vsechno moc tesim, to bude super :slight_smile: skoda ze jsem si dneska nemohla vzit dovcu :frowning2: musim si ji nechat na tabor :frowning2:
30. dub 2007 v 08:36  • Odpověz
ahoj Carodejnicky:slight_smile:
pisu az ted protoze vcera jsme prijeli dlouho z vyletu.Bylo to uplne super.Jeli jsme rano okolo 9 a prijeli az v 7h.Tak to jsme akorat zalili a najedli se a koukali na manzelky.Nejdriv jsme byly v Rychnove na zamku,v naky galerii obrazu ,pak na rozhledne VRbice,je naka nova abylo krysne videt.Nez jsem tam vylezla:slight_smile:)a trochu se mi i motala hlava tak jsem musela pomalu.Pak ve VAmberku na obidek a do Castolovic na zamek.Tam se nam libilo nejvic.Pekna prohlidka zamku a hlavne krasne zahrada a obora ,kde maji zviratka.Jsem si rikala,ze pak s kocarkem by to bylo taky pekny.Pak jsme se jetse stavili u misovych pribuznych,ja je jeste nevidela,maji statek,tak nam ukazovali kryvy kone bejka,toho bych se fakt bala.kuratka a tak.Cesta byla dobra,jelo se pekne moc velky provoz nebyl.
nes jsem byla v poradnemvse ok,mimi boucha srdicko,takze super.Jen mam v moci trochu krve tak musim vic pit!!!!a to je u me problem.15.5 jdu an velky ultrazvuk a misa muze jit se mnou.a za mesic zase do poradny.jinak od minuleho mesice ma 2kg navrh,takze uz 4 dohromady.
Dludli je super,ze zahradka slavila takovy uspech.Treba se das jeste s tchyni dokupy:slight_smile:)))Suchy to je hrozne vsude,my kde to nezalejvame,tak do toho nejde ani motyckou kopnouit.Tak jsme aspon naky penizky vydelali na pouti tak je taky dobre.
Gabou takhle te manzilek opoustil jo?teda a dnes prijede aby jsi mu neodlitla co?
My dnes pujdeme k ohni a pak uvidime.
TAk se dne sdrzte a uzite asi to.
30. dub 2007 v 15:14  • Odpověz
Krásné prvomájové ráno, říjenky :dizzy_face:
Manžílek mě sice opustil, to je pravda, ale včera v brzkých ranních hodinách se mi navrátil :wink: Takže jsem vážně neodletěla :grinning: Holky..nevím, co se děje..MS pořád nikde..doteď testy spíše negativní..dělala jsem si test i dnes, protože chci zítra jet k doktorovi, protože už to opravdu není normální..a víte co? Vidím před sebou // sice slabě, ale jsou tam..tak nevím, jestli se mám radovat..opravdu se bojím, že je to planý poplach :frowning2: Dneska mě bolí i jedno prso, tlaky v břiše mám od soboty (jako bych to měla každou chvíli dostat), břicho nafouknuté jako balón..no, opravdu jsem zmatená..zítra asi pojedu k dr a uvidíme..holky moje..bojim bojim..

Zrovna včera jsme si s manžílkem říkali, že začneme měřit teplotu, že začneme trošku zdravěji žít a že se nám určitě co nevidět zadaří..no a teď manžílek spí vedle v ložnici a já jsem vám musela napsat, protože jsem strašně zmatená :sweat_smile:
1. kvě 2007 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě si říkám, jestli to opravdu nemůže být planý poplach, když jsem si dělala test dnes ráno a včera jsme se s manžílkem tulíškovali..nemůže to být i tím?? Fakt nevím..kdo jste tady, prosím pomoc!! :cry:
1. kvě 2007 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky gab: těžko říci. Víš, že já to měla podobně. Míváš pravidelnou menses?
1. kvě 2007 v 07:48  • Odpověz
jestli ej pravidelná, a víš, že měla přijít určitý den, nedostavila se, a máš tyto příznaky, tak si myslím můžete gratulovat a já se přidávám. A neboj se , dobře to dopadne
1. kvě 2007 v 07:53  • Odpověz
no, pravidelnou MS teď povysazení HA opravdu nemám..první měsíc jsem měla 5 dní zpoždění a teď, druhý měsíc po vysazení mám už 8 dní zpoždění :sweat_smile:
1. kvě 2007 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz
u mě to bylo naopak, první jsem dostala po 39 dnech, další 38 a teď 32. Takže těžko říci. Zajdi k doktorovi, toť má rada. :wink:
1. kvě 2007 v 08:12  • Odpověz
jj, určitě zajdu..bojim bojim..
1. kvě 2007 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
neboj, neboj, maximálně ti řekne, že jste v tom a když ne, tak to přijde velmi brzy :grinning:
1. kvě 2007 v 08:23  • Odpověz
Díky, taky si říkám..buď nám to vyšlo, nebo budeme měřit teplotku a brzy nám to vyjde..uvidíme.. :wink:
1. kvě 2007 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
jejda, tak doktor tam zítra není..až ve čtvrtek..tak to snad ani nevydržím :sweat_smile: no, ale co mně jiného zbývá, že?? Manželovi nechci ještě nic prozradit..až to bude potvrzené..ale usmívám se jak "měsíček na hnoji" :grinning: tak to bude těžké..No, půjdu mu asi udělat dobrou snídaňku..

A holky, nezapomeňte na to, že vás musí manžílek políbit pod rozkvetlým stromem, aby jste neuschly!!!! :dizzy_face:
1. kvě 2007 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
mY uz nemame rozkvetlou tresen:slight_smile:)ale nekde to spachame.My jsme byly ted na hrbitove,babicka ma 2lete vyroci umrti.Po ceste mi manzilek natrhal serik,tak tu ted omamne voni.
My byly vcera xchvili u ohne apak sedeli u takove hospudky,dali jsme si grilovanou kejtu,byly vyborna.Ale pak uz byla pekna zima a tak nas kamoska odvezla asi okolo 1h.domu.Jinak se moc nepalilo,je sucho a tak se lidi asi boji.Odpolko prijedou pribuzny ,jakoby na hrbitov,tak pujdeme delat chlebicky.Jo a ve ct.mi prijede kamaradka s manzelem a 7mi mesicnim Matyskem,my u nich byly v zime.
gabou:ja ti taky neporadim,ja jsem si dala ty 2testy jenom a na prvnim slaba a drubhy den silna,a by lo mi divne,mozna tak jak popisujes,bolelo me bricho na to jak to mam dostat a byla jsem nafoukla(nechci tio delat plane nadeje)on si to pak clovek vsugeruje.mrkni do alba mam je tam vyfocene.jinak to musim vydrzet,ja taky cekala pres tyden nez mi to dr.potvddi,ze jo.Uz jsem silela,ze si dojdu nekam na krev a tak,ale manzilek me zklidnil:slight_smile:)budeme nyslet neboj.
1. kvě 2007 v 11:10  • Odpověz
Holky moje, tak já opravdu nevím..pořád se pozoruju, říkám si, že takhle divně mi ještě nebylo..no, prostě blbnu :sweat_smile: Zítra ještě zkusím test a objednám se na čtvrtek k tomu dr..nic jiného mi stejně nezbývá :pensive:

Dneska jsme měli krásný den :dizzy_face: spolu s manžílkem jsme vařili obídek, pak jsme odjeli se psem do nedaleké vesnice na chalupu za Honzovýma rodičema, chvilku jsme tam poseděli, políbili se pod rozkvetlým stromem (asi trnka to byla :sweat_smile: ) a odpoledne jsme až doteď seděli na dvoře s našima, tchánama, bráchou, švagrovou, neteří a synovcem..sedělo se krásně, kecalo se..prostě pohodička, klídek :dizzy_face:
1. kvě 2007 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
cau holky jsem jen na skok, vcera u nas byli znami, jsou zasnoubeni HURA!!

holky jake by se vam libilo jmeno pro svatebni agenturu? Je ja bych do toho sla hned :slight_smile:bylo by to uza :slight_smile: no ale myslim ze je to jen muj dalsi blaznivy napad :unamused: kazdopadne pro jistotu z obchodniho hlediska koukam na Svatby podle Mary, ale jsme utahana tak to mozna nedokoukam
1. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz
Dobré ránko..takže..testík jsem si dneska dělala..zase slabé //, ale o trošičku silnější než včera..v limitu nic moc, ale po limitu to trochu zesílilo..no, tak se po práci objednám k dr a zítra tam zajdu..bojim bojim :sweat_smile:
2. kvě 2007 v 05:57  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, já jsem byla taky dost utahaná, tak jsem si to nahrávala..ty "Svatby podle Mary" :grinning: tak jestli jsi to nedokoukala, tak ti povím konec :grinning: :grinning: Zásnuby kamarádů super, mohla by sis na nich zkusit jim to jako zorganizovat, kdyby chtěli :wink: ale jméno pro sv.agenturu mě opravdu nenapadá..hmm..jo a co takhle "Svatební agentura Zuzana" - po tobě :slight_smile: nebo po mně - "Svatební agentura Gabriela" :sunglasses: :grinning:
2. kvě 2007 v 06:00  •  2 děti  • Odpověz
no nic, už valím pracovat..ještěže jedu na kole, jinak bych to nestíhala :sweat_smile: tak papa* a hezký den všem :dizzy_face:
2. kvě 2007 v 06:01  •  2 děti  • Odpověz
to je paráda gab. Ať jsou už pořádné tlustice :grinning:
2. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz
Ahojec..takže..volala jsem doktorovi a sestřička povídá, že mají na zítra plno a co bych prej potřebovala..a já na to, že bych chtěla zjistit, jestli nejsem těhotná..no a ona, že kdy jsem měla naposledy MS, tak jsem jí to pověděla a ona, že by mě objednala až na příští čtvrtek, to já ale nemůžu, tak jsem objednaná až na pondělí 14.května holky, já se do té doby asi zblázním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sestřička se ptala, jestli se jedná o plánované těhotenství a já, že ano..no a ona, že to je dobře a že to by bylo stejně ještě moc brzy tam zítra jít a že pak by mi doktor aspoň mohl udělat i ultrazvuk..ale stejně..já to nevydržím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
2. kvě 2007 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
takže..zbývá mi jediné: čekat, čekat a zase jenom čekat :frowning2: No, tak co se dá dělat..musím to nějak vydržet..Buď přijde MS nebo nepřijde..uvidíme..a 14.tého půjdu k dr..možná si do té doby ještě někdy koupím a udělám testík..pro jistotu..ach jo :pensive:
2. kvě 2007 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
a přidaly se nějaké příznaky?
2. kvě 2007 v 15:37  • Odpověz
no, tak jako pořád je mi divně, ale nevím, jestli si to jenom nenamlouvám :sweat_smile: občas mě tak zvláštně píchne v břiše, cítím tam takový tlak, prsa mám obě takové citlivé na dotyk..a přežírám se..ale to jsem dělala vždycky :grinning:
2. kvě 2007 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.