• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
já nechci být prorok, ale myslím, že se Vám to podařilo holka naše říjnovská :grinning:
2. kvě 2007 v 15:46  • Odpověz
jejda..já opravdu nevím..nechci to zakřiknout :pensive: radši o tom mluv šeptem, ju? :sweat_smile:
2. kvě 2007 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz
však já jen šeptem, až to bude jistý tak to rozkřiknu, drž se. Já jdu teď do sprchy po náročném dni a pak zasednu k telce :grinning:
2. kvě 2007 v 15:56  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
tak jsem zde,čarodějnice jsem přežila a kupodivu mi neupálili :grinning: :grinning: :grinning:
tak k našemu nedělnímu výletu:jak jsem psala,mami si přinesla s prádlem domu vosu a ta jí v noci štípla,tak jsme se rychle oblíkli a že pojedeme na pohotovost do příbrami,ještě,že sestru napadlo tam zavolat.zdělili nám,že pohotovost funguje jen do 22.00 hod(my volali asi v půl čtvrtý ráno),tak jsme se ptali co teda máme jako dělat,tak odpověď zněla:pokud nejsou žádný příznaky alerg.reakce,tak nic a až se začne dusit,tak zavolejte rychlou 155 a oni přijedou :angry: :angry: :angry: HRŮRA CO SI DOVOLÍ!!!!
no my jsme se nasrali a rozhodli,že rozhodně nebudeme čekat,až se nám mami třeba začne dusit a vyrazili jsme směr plzeň,david si vzpomenul,že ve vlčičích u blovic by měla být taky pohotovost a tak jsme zajeli tam,naštěstí tam byli a pomohli nám.mamce napíchli kapačku a vše sepsali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: domů jsme dorazili po pátý hodině.to píchnutí jí pěkně nateklo,ale naštěstí se nedusila,myslím že kdyby jsme nejeli a čekali co se bude dít,tak by bylo hůř :frowning2:
a teď k pálení čarodějnic(májce):v pondělí jsem byla normálně v práci a odpo jsem šla ještě k zubaři,kamarádka mi pak brala do chocenic na pálení,david měl volno a tak s klukama udržovali oheň pod prasátkem a společnýma silama vyprazdňovali sud s pivem.byla sranda,ale docela pěkná zima.domu jsme šli v půl jedný a já ráno vstávala už v pět a jela zase do práce :frowning2:
dneska mám mužíčka doma,do teď okupoval počítač a teď jsem si ho zabrala já,abych vám mohla napísat :wink: tak už na mě hází kukadla a láká mi k sobě pod deku :slight_smile: :grinning: :slight_smile:

zuzko jsi šikulka já už jsem ti to říkala :grinning:

gábi držim palce
2. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz
byla jsem u zubara a ok,tak to jen hlwasim.Uitra nam nejde proud,tak tu nebudu a odpolko prijede anvsteva s malym Matyskem.A vecer sem treba mrknu.Jdu koukat an zrani:slight_smile:)a rozdelam si broskvicky k tomu.
2. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: , přeju vám krásný a pohodový večer.
Mocka se stydím, že jsem tady zase dlouho nebyla :sweat_smile: - óóópravdu móócka, ale nějak to někdy prostě nevychází. Před hodinkou mi manžílek odjel do práce a já si tady vegetím, okoupaná, zabalená v dece, zapálené svíčky a klasiku v PC (Mozar, Vivaldi atdd....) někdy mi tato hudba děsně chybí a tak si to dnes vynahrazuji, je to bájo balzám na duši :slight_smile: .
Já jsem měla od soboty do úterka volno a dnes už jsem pracovala a moc se mi nechtělo - teda vůbec, ale je fajn, že zítra už je čtvrtek. Teda spíš jsem nepracovala od pátku poledne, protože jsme šli s manžílkem na pohřeb. Manžel jde světčit 2.6. kamarádovi a mu minulý týden umřela mamka a tak jsme se byli rozloučit. Osud je prostě někdy hodně krutý a neměří všem stejně, ale co naděláme. Doufám, ale že nám v blízké době nikdo neumře, ale přibude :wink: , byly bychom všechny určitě moc rády :slight_smile: .
Gabou tobě držím palečky ať se to povede a ty máš pozitivní testíky a mimíska v bíšku :slight_smile: . Já před MS mám taky bolesti v břichu, pevná a citlivá prsa, ale když jsem MS nedostala a zkoušela si testík jen tak pro jistotu tak jsem měla totál bílé čísté pole a jen jedná /, takže něco se nejspíš u tebe děje, ale nechci ti to zakřiknout ať to není jenom falešný poplach jako u Megy a proto držím palečky ze všech sil.
Zuzko, s tou svatební agenturou máš docela dobrý nápad, myslím si, že v dnešní době je to docela moderní, hodně lidí má málo času na plánování a dost peněz na to aby to měli vše perfektní. Já znám dokonce lidi, kteří měli svatbu na zámku od pátku do neděle a svatebních hostů měli kolem 200 a všichni tam měli nocleh, 3 kapely atdd.... takže si myslím, že by to měla docela úspěch. Jenom překonat ty začátky. Jo, kdyby si tak byl člověk jistý, že se mu to povede, co? Ale myslím, že ty máš hodně dobré plánovací a zařizovací schopnosti tak bys to určitě zmákla jedním palcem.
Zdeničko a jak se daří vám třem :slight_smile: :wink: ? Co maliný v bíšku, už kope? Ve kterým vlastně jsi měsíci? Docela to letí co? Tak ať jste zdravoučcí a dobře rostete.
Madlenko, tak to tě teda obdivuji, v pondělí po práci na čarodějnice do půl jedné a hned v pět do práce, no ty jsi šikulka. Teda já se tak nedovedu představit, asi bych měla jedno oko zalepené a druhé podepřené zápalkou :grinning: . Stačí, když jdu pár dní po sobě pozdě spát a hned to je v práci na mě poznat. Hlavně když se přehoupne poledne, to mám někdy pocit, že za tím PC usnu :grinning:
Já už teď počítám jenom dny, protože od 25.5. jedeme do Tater, snad se nic nepřihodí, protože já se tam už asi rok těším a prvně nám to nevyšlo tak bych byla moc zklamaná kdyby to nevyšlo ani letos, ale snad to klapne. Máme jet s dobrýmá známýma a jejich synáčkem Kubískem (1,5) a je to pořádné šídlo, tak bude srandička :grinning: .
Jak jdeme 2.6. na tu svatbičku tak už mi přišel svatební dar. Objednávala jsem přes e-schop čínskou čajovou soupravu přímo z orient obchodu a je opravdu nádherná je to keramika yiang, je hnědá a na ní jsou vyryté černé čínské znaky a na konvičce je ještě mimo jiné i krajina - vypadá to moc hezky a na pokličce u džbánku je to uško ve tvaru draka, moc se mi to líbí a tak snad se to bude líbit i snoubencům. Neznáte holky nějaké soutěže nebo dobré akcičky, máme to nastarosti tak ať se baví. Obřad mají už v 9 ráno, tak ať to rychle neskončí. Díky moc.
Mějte se moc krásně holky, držím nám všem hodně moc palečky a já se tady zase příjdu mrknout :wink: :slight_smile: . Mějte moc krásný večer a hlavně pohodičku.
2. kvě 2007 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky, říjenky :slight_smile: Musela jsem si přečíst hodně stránek dozadu, abych byla v obraze.
Gabou, držím pěstičky, aby ti to mimi vyšlo, ale jestli byla čárka silnější než předchozí den, tak to určitě bude ono :slight_smile:
Dludli, podle toho, jak píšeš, usuzuju, že jsi organizačně schopná a taková agentura bude něco pro tebe.
Kytinko, já jsem se vrátila z Tater včera, měli jsem ještě prodloužený víkend a bylo to tam super! Sice ještě dost sněhu na stezkách, ale zvládli jsem to. I to počasí nám přálo.
My jsem na svatbě měli 3 hry, zorganizovala je švagrová. První a druhá byli podobně. První zavázali manželovi oči, na židli se posadilo 10 lidí a on měl pouze podle zápěstí poznat nevěstu. Druhá byla zase neopak, zavázali oči mě a posadili do řady chlapy s vyhrnutou nohavicí. Podle lýtka jsem si měla najít toho svého. Naštěstí jsem oba uspěli :dizzy_face: . Třetí hra byla, že se vytvořily páry, každý pár dostal na nohu přivázaný balének a měl se tančit valčík a navzájem si balonky zašlápnout. Při všech se myslím všichni dobře bavili :slight_smile:
3. kvě 2007 v 16:32  • Odpověz
Ahojky holky..zdravím i čarodějnice (Madlenko :grinning: ) i ostatní smrtelnice :sunglasses: Dneska jsem měla strašné bolení zubů (osmičky), tak jsem tu proseděla celé odpoledne (no, jindy to tak mívám i bez bolení zubů, co si budeme namlouvat :sweat_smile: )Navštěvuji diskusi Plánovalky 1/2008-12/2008, protože tam chodí holky i v práci a skoro vždy tam někdo je..tak doufám, že se na mě nezlobíte :pensive:
Juliet, Kytinka: děkuju za držení pěstiček..druhá čárka byla včera jenom o malilinko silnější, skoro stejná jako v úterý, tak opravdu nevím :confounded: Jinak ty soutěže jsme měli na svatbě skoro podobné, jak píše Juliet, ale bylo to poznávání podle zadku (ženicha) a podle nohy (nevěsty)- samozřejmě se zavázanýma očima..my jsme se ale ani jeden nestrefili :sweat_smile:
3. kvě 2007 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,tak koukám na pouta a cpu se krupicovou kaší :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem na ní hroznou chuť,tak jsem si jí musela udělat :wink:
3. kvě 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
tak jsem konecne tady! Vcera jsem se do prace tesila (na vas) a cely den tu nesel net!! Hruza!!! :frowning2: umite si to predstavit?

Tak si to dneska vynahradim :slight_smile: ted v 8 mam klienta, tak zatim bezim, musim se na nej trochu pripravit a pak sem zase skaknu :slight_smile:

Holky s tou agenturou, vy mi tak duverujete? :confused: Nevim jestli jsem az tak organizacne schopna. Je fakt ze jsem pripravila pro skautiky lecjakou akci, ale u tohohle by musel byt clovek i primerene oprsklej, aby se vecpal kam potrebuje a to ja asi neumim. Kazdopadne to nemam rada. Ale byt by to muselo. Nejak obejit firmy, aby o agenture vedeli a tak. No Zase myslim ze to je dobra aktivita k materske :slight_smile: proste bud to pofrci, nebo ne. Potrebovala bych ale zjistit jak funguju agentury, svatby na klic atd. Ze bych si zahrala jeste na nevestu a nejakou navstivila? Vetsinou se vsechno toci kolem satu, nemam vubec predsatvu kolik by co mohlo stat, jake vsechny sluzby poskytnout a tak. Proste jak by to prakticky fungovalo.

Jo a ty souteze, taky jsme meli, bylo jich nekolik, jedna takova komplikovana hra, tezko vysvetlovat takle, slo o "pocitacovou hru" ale v realu, no pak zavody kdo driv nafoukne dusi od kola tak ze praskne (vsechny souteze byli tymy, nevesta si vybrala k sobe 9 lidi, zenich taky)pak nejaka soutez, kde jsme nejak meli slova a z nich jsme meli sestavit basnicku, pak zavody s vodou, meli jsme nadobku, pres mistnost byla druha s vodou, a meli jsme pomoci lzice tu prazdnou nadobku naplnit, vyhral kdo driv to naplnil. No a pak urcite jeste neco, ale bylo toho dost tak ted nevim. Ale je plno super soutezi, me se libi to poznavani po slepu :slight_smile: Gabco podle zadku? :grinning: :grinning: No tam se da vymyslet cokoli. Super souteze jsou treba s bombonem na provazku, normalne bompar nebo neco takovyho zabalenyho, ten bonbon se privaze na snurku za ten papirek a druhej konec snurky ma clevek v puse (takze mu z pusy visi provazek na jehoz konci je bonbon) no a jde o to bez rukou ten bonbon dostat do pusy (motat provazek na jazyk, nebo proste jako spagetu "vcucnout" nebo nejak dostat do pusy a v puse "rozbalit" vyhrava kdo driv cuca bonbon :slight_smile:
A nebo zavody mezi pary, na neco vhodnyho se privaze jabko na provazek, ze proste jabko visi treba od stropu dolu, jedno jabko ma dvojice, a kdo ho driv sni, jasen ze bez rukou :slight_smile: to je prca.

No tak ja uz ted vazne jdu, pry na chvili a uz jsem tu pul hodiny :angry:

Jo Gabco uz meris BT?
4. kvě 2007 v 07:40  • Odpověz
Dludli, já myslím, že když zapátráš na netu, tak tam najdeš co agentury nabízejí a i ceny. Já si pamatuju, že když jsem zařizovala svatbu, tak u cukrářky byla na stole reklama na agenturu, nabízela dokonce i let balónem :slight_smile:
4. kvě 2007 v 08:07  • Odpověz
autor
no predsatva je to krasna, za par let bych mela cely svatebni dum, kde by bylo uplne vsechno, pres saty, kadernictvi, vizasistka, kytky, prstynky, oznameni.... ja to vidim pekne v barvach :slight_smile: no ale myslim ze to u toho taky zustane :frowning2:
4. kvě 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahojky..Dludli, BT ještě neměřím..počkám až co a jak u doktora..holky, já to snad ani nevydržím do toho 14. :astonished:
A ta soutěž byla vážně podle ohmatávání zadku kluků (najít ženicha) :grinning:
Dludli, ta svat.agentura by byla vážně super..ale to tak mít ještě někoho k sobě, sama nevím nevím..dodívala ses na to "Svatby podle Mary"?? Já jsem na to kukala až včera, ale manžílek mi omylem umazal konec!! :angry: takže nevím, jak to dopadlo..naposledy jsem viděla, jak vybírali ty sochy v parku a jedna upadla a ulomilo se... :grinning: víš co :grinning: :grinning:
4. kvě 2007 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
No ja to videla uz driv tak si to moc nepamatuju, ale tedy co se ulomilo vim :slight_smile:
Jo tak ja myslela ze s tebou BT proberu, mam to nejaky divny, porad teploty nahoru, dolu, vypada to ze ovu jsem snad mela podle teploty dvakrat, coz nevim zda to je vubec mozny, no asi spis ne :slight_smile:

no ale treba to uz ani s tebou resit nebudu :grinning: to by bylo fajn :slight_smile:

Holky za chvili to tu balim a jdu s kolegyni nakupovat hadry :grinning: jen by se mi chtelo vic, kdybych mela o 10 kilo min :confounded: potrebuju dziny a nevim jestli se ten muj zadek do nejakych vejde :angry:

Tak zatim se mejte, nevim jak se tu zase ukazu

Gabou a drzim palce!!
4. kvě 2007 v 15:13  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem tu ,vcer anam nesla ta elektrika,ale meli jsme tu tu navstevu a bylo to super.Matysek byl kouzelnej a uz se mooc tesime az budem,e mit taky.manzilek na nej tak koukal,kdovi co mu probihalo hlavou:slight_smile:)Tak nezne:slight_smile:Rikali jaky tu mame krasny klidek,oni bydli ve meste.
jinak jsem uz v 5tem mesici a 19ty tydem,jo jo leti to.15.5.jdem na ten velky ultrazvuk.Mimi jeste nekope,pry az tak okolo 20t,tak kazdou chvilim cekame.
Gabou ,vim ze to cekani je hraza,ja taky cekala pres tyden a pak kdyz jsem tam lzela tak jsem cekala co mi rekne jestli jo ci ne:slight_smile:)ale nebij ono to utece a pravdu se dozvis.Nevadi,ze chodis jinka,ale musis i k nam:slight_smile:)
Dludli,vzdyt jsi v hubnoucim procesu tak se neboj,treba neco schodis.
Kytinka,ty vzdy prijdes jednou za cas,ale zase toho hodne napises,tak nas dozenes,tak je to ok.
4. kvě 2007 v 16:52  • Odpověz
Ahojky Říjenky :slight_smile:
Zdeni, týjo..už jsi v pátém měsíci?? Tak to stráááááášně mooooooc letííííí..ale je to krása :dizzy_face: tak ti přeju, ať tě mimi začne kopkat co nevidět :dizzy_face: pak nám to hned napiš,ju? :dizzy_face: a já budu čekat tři týdny, což je opravdu hrůza :sweat_smile: pořád nevím, co si mám myslet..ale už jsem dost prdlá..k bříšku už i mluvím :sweat_smile: :pensive: Takže to bude hooodně velké zklamání, když to těhotenství nebude, ale zas by pak mohlo být mimi víc na jaře, takže to vlastně bude dobře na všechny strany :sunglasses: Manžílek mi právě dneska ráno říkal, že co moje MS, tak říkám, že pořád nic a on že: tak to jsme asi těhotní, že? :dizzy_face: řekla jsem, že možná :dizzy_face: a ten se pořád jenom usmíval :dizzy_face: no, takže jestli jsem těhu, tak se mi u manžílka překvapení asi nepovede, ale zas tak mi to nevadí..to není důležité..ale u našich a jeho rodičů bych to překvapení chtěla :dizzy_face:

Dludli, tak s těmi teplotami ti opravdu neporadím..ale když zajdeš k někam do diskuse k Len, tak ta ti ochotně všechno vysvětlí..je zlatá :wink:
5. kvě 2007 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
no jo gabou leti to hrozne ,leto se prekuli a mame mimi v naruci,uz se tesime strasne mooc.Ja kdyz jsem cekala,tak me uklidnovalo,ze jsem to porad nedostavala a porad ty priznaky,i kdyz jsem nevedela jestli si to nenamlouvam:slight_smile:)na pohyby se etsim,vcera pred spanim i manzilek sahal,na brisko...vubec nevim co varit,je to hruza.
5. kvě 2007 v 08:58  • Odpověz
jj, uteče to hned a mimi bude tu :dizzy_face: Já vařím polévečku vývar s knedlíčkama..pak asi upeču maso s bramborama dohromady :wink:
5. kvě 2007 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
ted prisla tcyne,ze tam ma smazaky a kvetak,tak to bude dobry.obalim to,udelam branbory a je to.Vecer jedeme k nasim grilovat,tak bude masicko,snad nebude tak moc prset,aby se to dalo.
5. kvě 2007 v 09:07  • Odpověz
no vidíš, tak to máš zařízené :wink: dobré jídélko..jenom mému manželovi by tam opravdu chybělo masko :sweat_smile: je to totiž strašný masožravec :grinning: ale večer si to vynahradíte, tak to jde :wink:
5. kvě 2007 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Manžílek mi odjel na Slovensko na vodu, tak si vás aspoň dočtu. Nechtěl mě vzít, že kdybych přece jen byla těhu ať se nějak nenachladím :frowning2: No mám o mě starost a když je tak škaredě, tak jsem i ráda, že jsem nejela.

Gabou, jestli jsi těhotná, tak to na testíku poznáš dříve, než dojdeš k dr. :wink: A máš nějaké příznaky? A jak dlouho ti MS mešká?

Dludli, já jsem začala taky měřit, tak jestli sem zkusíš hodit graf, můžeme to zkonzultovat
5. kvě 2007 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky,ja vcera odpoledne lezela,bylo mi nako divne,asi tim,ze melo prijit prseni:slight_smile:pred par lety jsem mel auraz se zadama a ty me vcera boleli,nastesti poprve za tehu,tak je to ok.Ale i tak celkove jsem byla utahana,tak jsme asi 3 h.spala.pAK JSME JELI K nasim na to grilovani,tak jsem se tak prejedla,ze se mi udalo dobre:slight_smile:)Dnes uz je to ok.Upekla jsem buchtu,setrela jsem a je to.
U nas to je porad na dest,ale ze by poradne zaprselo to ne.
Kazdy nam rika,ze to bude holka,a misa at nem to nerikaji,za pak bude chtit kluka a naopak:slight_smile:
Jinak ta kamaradka jak porodila je ok,jen je na pokoji s nakou pani,ktera ma ubreceny mimi,takze se moc nevyspi a mala chce dudat,jenze tam zakazuji dudliky,tak uz se tesi domu.
6. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
autor
ahoj kocky,
zdeni na te fotce v zelene mikine ti to moooc slusi :slight_smile:

Juliet jo tak ja to nejak zkusim s tim grafem, i kdyz nevim jak :frowning2: uvidime.

Tady leje cely den. Vcera jsme grilovali, slavili jsme Martinovo narozky. Obvykle jezdime na chatu, ale jdyz melo byt tak osklive slavili jsme doma. Nejdriv to vypadalo ze ani nikdo neprijde, ale nakonec se to kolem 10 pekne rozjelo :slight_smile:
Dneska i vcera jsme vstavali az kolem 11 tak je to prima :slight_smile:

A ted cekame na hokej!
6. kvě 2007 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky..já mám trošku problém..strašně mě bolí ty zuby..ale moc..bojím se, abych neměla nějaký zánět nebo něco..k zubařce jít zatím ale nechci, protože jestli jsem těhu, tak by se mnou stejně nic nedělala..a ona mi už kdysi říkala, ať si je všechny nechám vytrhnout..no a to ja ne a teď to tak dopadá :frowning2: nevím, jestli nemám zítra jet k dr. na gyndu, aby mi buď potvrdil těhu nebo vyvrátil a hned z tama bych zajela k zubařce..no opravdu nevím :confounded:
6. kvě 2007 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
juliet: já jsem si testy dělala..dokonce dva a vyšly mi //..ale jak to tady čteš, tak to může být cokoliv a nemusí to být těhotenství..třeba nějaká cysta nebo tak (doufám, že ne), ale dokud mi to prostě doktor nepotvrdí, tak těm testům neuvěřím, víš? :sweat_smile:
6. kvě 2007 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
dludli ze chvili pribidou dalsi,to jsou z vyletu jak jsme byly.Jenze tamty maji jinou velikost a to ja neumim,ale prisel manzilek ,tak s tim neco udela.
Gabou bejt tebou tak si na tu gyndu zajdi a rekni ji,ze to potrebujes vedet a snad by ti to mela rict.Nevim ja taky cekala,ale nemela jsme problemy jako ty.
Ted jsme se najedli toustiku a za chvili pujdem vybirat jmeno pro mimi,ja uz se tak moooc tesim,ted me to snad teprve zacina dochazet,nebo ja nevim,ale zacinam se poradne tesit a manzilek taky,bavime se o tom atak.
6. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz
Jé, Zdeni, viděla jsem tvoje fotečky z výletu a vypadáš moc hezky..opravdu :wink: Jinak zítra vezu manžílka do práce, já mám volno, ale asi ho strávím po doktorech :unamused: zajdu na tu gyndu, ikdyž si myslím, že na ultrazvuku ještě asi nic vidět nebude..to spíš mi vezmou krev a budu čekat :pensive: no a pak zajedu k zubařce a bude..ach jo..je to děs, že nevím, na čem jsem, ale ta bolest zubů je opravdu hrozná, mám to dokonce i napuchlé a pobolívá mě z toho i ucho a hlava na jedné straně :rolling_eyes:
6. kvě 2007 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
dekuji,to potesi.Kdyz ti vezmou krev,tak si myslim,ze by jsi nemusela tak dlouho cekat na vysledky.
6. kvě 2007 v 19:33  • Odpověz
autor
holky ten hokej to je sila!

Gabou zuby to je des, ale snad ti aspon na te gynde reknou na cem jsi, kdyz to ma takovy duvod
6. kvě 2007 v 19:57  • Odpověz
jo, taky hledíme s miláčkem na hokej..já to teda tak moc neprožívám, ale on celkem dost :sweat_smile:
zitra na tu gyndu prostě zajdu a hotovo..snad mě teda vezmou, když mám takové bolesti :pensive:
6. kvě 2007 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.