• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no myslim ze by meli
6. kvě 2007 ve 20:13  • Odpověz
tak jse opět tady, teda holky, já vás zanedbávám, co?

Gabou: jak to vypadá?

my koukali taky na hokej, málem jsem nervozitou snědla telku :grinning: Pak jsme se vrhli na snaženíčko. Teploty šli tento cyklus stranou a sleduju čípek. Jsem 15 DC, takže ovu buď nyní, nebo každou chvilkou. No uvidíme

Jináč práce mě tak v sobotu otrávila, že snad ani zítra no noční 1-ku nejdu. Jsem tam sama na 33 lidí a ještě s doktorkou, se kterou jsem se pohádala minulý týden - paráda. Podrážet autoritu bylo podle ní normální, tak jsem se do ní pustila.
Jináč holky moje nic nového
7. kvě 2007 v 07:18  • Odpověz
autor
no tak ja zarezavam v praci, je tu nejaky frmol, Martin ma dovcu tak se mi rano chechtal :pensive:
7. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
to jsou chlapi. U nás to je tak, že mívám i přes týden volné dny, takže mu to oplácím :grinning:
7. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
no to pak jo, ja mu to nemam oplatit kdy :frowning2:
7. kvě 2007 v 09:23  • Odpověz
však počkej, až budete těhotní, tak mu to oplatíš i s úroky :grinning:
7. kvě 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
jo to se uz moooc tesim. Dovoleny mam malo, tak to dost tezce nesu, padne mi 10 dni na tabor, tak me to dost stve, ze ani ted alespon jeden ten pondelek jsem si nemohla vzit dovcu :frowning2:

no zase ale budu porad doma s tchyni :frowning2:
7. kvě 2007 v 09:41  • Odpověz
to já málo volna taky těžce nesu. Neustálé směny, změny šichet, jsem pořád v pohotovosti, no nemocnice je nemocnice
7. kvě 2007 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky,
Megy, přidávám se. Taky mě trápí, že je MM pořád v práci. Jsem s malou v podstatě sama, naše mám daleko... vůbec mi to nepřidává na psychice :frowning2:
Ty děláš v nemocnici?
7. kvě 2007 v 11:20  • Odpověz
ahojky holky..právě jsem dorazila z objíždění doktorů a žádné výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem na gyndě a tam bylo plno lidí, všichni na objednávku, tak jsem tam asi hodinku čekala, ale pořád chodili další holky a paní, že jsou objednané, tak jsem to vzdala a půjdu teda až ten příští týden :confounded: A paní zubařka má dovču :unamused: ale zuby mě už tak nebolí, tak jsem si jenom v lékárně koupila ústní vodu, která by mi měla pomoct a uvidíme..takže tak..nijak jsem nepochodila :sweat_smile:
ale koupila jsem si těhotenský test..zase dva v jednom..tak váhám, jestli si ho mám udělat i teď, když už není ráno..je to nějaký Galmed set - ten jsem ještě neměla..
7. kvě 2007 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
jo v nemocnici - interna
7. kvě 2007 ve 12:07  • Odpověz
Megy, tak to si mákneš, co?
holky, okolo mě to začalo těhotnět, tak doufám, že už to konečně sedne i na vás, Gabou a Megy a všechny snažilky :slight_smile:
7. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
ahojky 0401, tak to doufám :dizzy_face:
dělala jsem si ten test..no a v limitu 3minut slabounká čárečka, počkala jsem další 3minuty a čárka silnější..teď je už opravdu krásně růžová..ale nevím, jestli tomu můžu věřit :confounded: ach jo..
7. kvě 2007 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, ani mi nemluv, já měla být na gyndě před rokem, se štítnou žlázou jak by smet ( jak se to píše?) a k zubařce jdu příští týden. Bude mi dělat nějaký nový zůbek. Bojím bojím :frowning2:
7. kvě 2007 ve 12:16  • Odpověz
tak to máš teda opravdu nepříjemné povinnosti..chápu :unamused:
7. kvě 2007 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, ale ta čárka už by mělo být ono, ne? Sakliš už (jak říká Paťka)
7. kvě 2007 ve 12:26  • Odpověz
Tak srdíčko je vzhůru, tak jí jdu ohřát špenát, ať můžem vyrazit do města. Pa večer. Možná :unamused:
7. kvě 2007 ve 12:30  • Odpověz
gab: pochybuju, že by se ti to ukazovalo jen tak. Taky pochybuju, že se jedná o planý poplach. Mě se ukazovaly asi 4 dny strašně slabé, takže si myslím, že v lednu příštího roku budete 3 :wink:
7. kvě 2007 ve 13:54  • Odpověz
Gabou, tak to vypada, ze uz budeme brzy gratulovat :wink: . Nam tento mesic vyjde ovu doprostred stehovani, tak jsem na to zvedava :grinning: .
7. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz
no, holky..opravdu nevím..nechci nic zakřiknout, ale přiznávám se, že už si to taky myslím :sweat_smile:
Milu, tak uvidíš..to je vždycky nejlepší, když se na to nemyslí, co? :dizzy_face: tak možná tím, že se budete stěhovat, se vám to povede :dizzy_face: moc bych ti to přála :dizzy_face:
Megy, i tobě :dizzy_face:
7. kvě 2007 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, diky!
Manza dal zrovinka dneska nasi postel na internet na prodej :grinning: . Az se proda, budeme spat na gauci, nez privezou novou loznici do bytecku.
7. kvě 2007 ve 14:23  • Odpověz
gabou,to je skoda,ze jsi nikde moc nepochodila,ale hlavne ze jsi to nedostala.No vidis to by bylo super.Ja uz se na to nase zacinam stresne moc tesit.Vcera jak jsme vybirali ty jmena tak holcicich je dost na vyber ale z tech klucicich je to hruza,ne ze bychom se nemohli dohodnout,ale zadne nam nepadlo do oka.No uvidime.Dnes se nejspis pojedem podivat za kamoskou do porodnice,tak snad uvidime malou Karolinku.a pak si pujdeme nekam sednout rovnou do hk.
7. kvě 2007 v 16:30  • Odpověz
čau holky,
Zdeni, jak je? Taky ti to pěkně letí, co?
7. kvě 2007 v 19:47  • Odpověz
kukla jsem do tvého alba a musím říct, že ti to těhotenství vyloženě sluší :slight_smile:
7. kvě 2007 ve 20:40  • Odpověz
autor
cau kocky
gabou tak koukej udelat testik hned rano a hned napsat, vypada to slibne :slight_smile: drzim palce!!
7. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz
autor
holky musim si postezovat, vim ze jsem s tim otravna, koukla jsme ted nahodou na beremese a je mi tak smutno po svatbe!!!!!!!!!!!! :frowning2: :confounded: :confused:

no nic jdu spat, z prokleti me zachrani asi jenom ta svatebni agentura :slight_smile:
7. kvě 2007 ve 22:38  • Odpověz
dobré ránko, říjenky :slight_smile:
Dludli: test jsem si dneska neudělala..chci si nechat chvilku oddych :pensive: tak možná zítra, pozítří :grinning: Jinak máš asi pravdu, z toho tvého prokletí te vysvobodí jenom ta sv.agentura :slight_smile: tak hrr do ní :wink:

Zdeni: já jsem včera asi hodinu pěstovala a pak asi hodinu vozila v kočárku malou Kateřinku (třitýdenní od sestřenky) a bylo to super :dizzy_face: jenom ta sestřenka byla taková zničená, že se moc nevyspí a tak, ale prej za pohled na malou jí to všechno stojí :dizzy_face: manžela má suprového (já tak skvělého tátu pro své děti mít asi nebudu) pořád jí pomáhá, dokonce i v noci vstává k malé, když pláče :dizzy_face:

Milu: tak to mě pobavilo, že budete prodávat postel a budete muset spávat na gauči, než vám přijde nová :grinning: ale náhodou dobré..spaní na gauči = změna prostředí = mimi tu bude co nevidět :sunglasses:
8. kvě 2007 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, kdyby te tak manza slysel. Tvuj manzel je prece nejlepsi tata pro tvoje deti :wink: . Treba te prekvapi.
8. kvě 2007 v 09:41  • Odpověz
tak muj manzilek si myslim ze bude spravny tatinek a treba az moc prisny,ale treba au uvidi to mimi tak zmekne.Vcera jsem drzela v ruce 3kg.mimi 4dny stary a bylůo to nrco.Takovy maly uzlicek proste nadhera.Byly jsme za kamaradkou v porodnici.Mozna hodim foto,kdyzb se mi to povede.A manzilek vecir na me ze uz se tesim az budeme mit taky takovy mimi,ale jeste hezci a bude nase:slight_smile:
dekuji za pochvalu ,ja se fakt citim dobre a uzivam si to.Leti to hrozne rychle,to amte pravdu.
8. kvě 2007 v 10:21  • Odpověz
Milu: to máš asi pravdu, kdyby mě manža slyšel, tak bych dostala :sweat_smile: ale prostě já vím, že on i tím, jak dlouho váhal, kdy se snažením začít, tak i nějaké to braní se k miminkům, to u něj prostě není :pensive: nebude to takový ten hlídací tip (vstávání v noci a běž si mamko odpočinout), ale bude mi muset stačit :dizzy_face: jinak výchova u nás bude tak, že přísnější budu asi spíš já a on rozmazlovací (vidím to u psa :grinning: )
8. kvě 2007 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.