• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že mi všichni přáli k narozeninám brzy nějakého toho potomka, svišťátko, Honzátko atp. atp...kdyby jenom věděli, jak moc bych už chtěla :pensive: ale o tom radši PST :zipper_mouth:
30. pro 2006 ve 23:21  •  2 děti  • Odpověz
nam prali vsichni taky do noveho roku nake to mimi..tak to jsme na tom stejne s tema brichama-fakt hruza
30. pro 2006 ve 23:53  • Odpověz
Ještě vás pozdravím i tady, milé Říjenky..jsem opravdu už nějaká divná, protože bych se pořád jenom bavila o miminkách a tak..manžel už mi říkal, že se nemíní čtyřikrát denně bavit o miminku a já ho chápu..to jsem přesně nechtěla, abych ho odradila hned ze začátku :unamused: Tak jsem si řekla, že mu chvíli nechám oddych..su totiž blbá, no :sweat_smile: Jenom se zmíní, že mimi bude, tak to hned předimenzuju a nebavím se o ničem jiném..ještě mi řekl, že chci víc mimi než jeho, tak to mě opravdu mrzelo..to jsem opravdu nechtěla..Teď ale prožíváme skoro až líbánkové období, tak doufám, že se to nepokazí :dizzy_face: Své stezky a touhy budu psát sem a bude..jo, ještě s kamarádkou se o tom bavíme..ale jinak to nikdo neví :grinning: Honzovi nechám volno a uvidíme..třebas pak začne sám :wink: Jo, ale dohodli jsme se, že když mám ještě tolik balení prášků (asi čtvero), tak že až to pozobkám, tak se budeme snažílkovat..ale to se každým skončeným balením může změnit :sunglasses:
Na Silvestra se za náma stavila i těhotná kamarádka s dvojčátkama..byla naprosto nádherná..pokecaly jsme a když odcházela, tak jsem se dojetím rozplakala..fakt..ostatní holky to taky dost bralo..ona kolem sebe totiž úplně šíříla takovou tu pohodu a štěstí v těhotenství :dizzy_face:
Jo, ještě tam byla další kamarádka, která se s manželem už asi půlroku snaží o miminko, ale nedaří se jim..a ještě k tomu je ona dost nemocná, tak ani neví, jestli se jim to vůbec podaří :frowning2: tak to mě rozplakalo taky..
2. led 2007 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky vsechny, Gabou rozhodne pis sem, aby tim nebyl opravdu otraveny. Ja mam nastesti kolem sebe mimi a za tri tydny bude dalsi mimi, tak kdyz je mi hodne smutno tak se mam kde pokochat, ale zaroven citim, ze tim vic bych chtela miminko. jE to takovy bludny kruh :slight_smile:

No jinak mi prijde trochu hloupe, ze si mysli ze chces vic mimi nez jeho. To je preci uplne jiny vztah a cit. No Martin by takle jeste pred pul rokem treba reagoval taky a ja bych si o tom myslela z eto ukazuje ze jeste neni na mimco pripraveny. No snad si ted nebudete myslet ze jsem uplne blba, al esnad me kazda s domacimi mazlicky pochopi. Myslim ze Martinovi dava velkou skolu nas pes. Mame ji necely rok, privezla jsem ji dost zbedovanou ze slovenskyho utulku a je to ten nejuzasnejsi a nejstastnejsi pes na svete. A zrovna vcera Martin mi rikal ze ji ma moc rad ale uplne jinak nez me ale stejne moc :slight_smile:. No myslim ze je dobre ze na to prisel,Martin vyrustal jako jedinacek,takze je fajn ze vi ze neni sam o koho se staram aby pak na mimco nezarlil. No tak trochu filosofie takle pri novem roce :slight_smile:

U nas je to tak ze martin o tom mluvi uz sam, hladi mi moje prezrany bricho :slight_smile: na silvestra jsme byli s bratrankovou zenou, ktera ma za tri tydny rodit, tak z toho byl uplne paf :slight_smile: porad ji sahal na bricho a na neco se fascinovane ptal :slight_smile:

Chce to opravdu cas. No u nas myslim je to na dobre ceste. Sice jeste bastim HA :slight_smile: ale to uz snad dlouho nepotrva. Tohle opravdu nema smysl uspechat :frowning2:

Ja se moc tesim az si tu budem psat o carkach na testech a jak to vsechno jde :slight_smile: a "zavodit" kdo driv :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2007 v 11:29  • Odpověz
Ahojky rijenky,
koukam, ze jste se zase rozepsaly. Preji vsem do Noveho roku vse nejlepsi, hodne stesti, zdravi....
2. led 2007 v 11:44  • Odpověz
ahoja Zuzi, jo, taky si myslím, že to z něho vyletělo a ani to tak nemyslel..a že to z něho mluvilo ještě takové to nevyzrálé dítě :frowning2: ale nechám tomu čas a uvidíme..Já se moc těším na tu kamarádku s dvojčátkama..zatím bydlí ve vedlejším městě, ale staví si tady u nás baráček a říkala, že bude moc ráda, když jí budeme s holkama občas s mrňouskama pomáhat :dizzy_face: Jinak kamarádky co mají mimi bydlí daleko :frowning2: tak aspoň tuhle budu mít blízko a budu si to moct vychutnávat..Možná, až uvidím, jaká je s nimi práce, tak si to ještě na chvilku rozmyslím :grinning: Ikdyž to si nemyslím :wink:
Vítám tě, Miluško..tobě taky hlavně zdravíčko!!
2. led 2007 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz
Jo a s tím pejskem tě chápu..my nemáme vlastního, ale tchánovci mají a jelikož s nimi bydlíme, tak je tu pořád..je to velký labrador, ale trošku rozmazlený..bydlí s nima doma..venku se moc nevyskytuje..ale my ho máme taky dost rádi..Když se měl kupovat, tak Honza byl vyloženě proti, ale teď je to i jeho miláček, dává mu pořád piškoty a rád se s ním mazlí..ale vyloženě starat by se o něho nechtěl..takže je asi fakt nevyzrálý :confounded: :angry: :cry:
2. led 2007 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
no to ale zase nemuzes takle rict. Ze kdyz se nechce starat o psa je nevyzraly. Tedy vim ze ja jsem pred tim psala vlastne to same, i kdyz naopak.

Myslim ze to byl on sam, kdo s tim prisel, ze nebudete cekat na bydleni ne? Tak by to snad nerikal jen tak, aby ti udelal radost ne? No i kdyz oni jsou toho schopni, prijde mi ze chlapy maji snad nejaky zvlastni hormon, ktery jim zabranuje domyslet dusledky toho co rikaji a slibuji :confounded:

Ale preci nam to drive ci pozdeji vyjde ne?
2. led 2007 ve 14:48  • Odpověz
No, já opravdu už nevím..jakoby někdy říkal to a někdy ono..ach jo..ale teď to opravdu nechám tak..ta kamarádka, co čeká dvojčátka je už v nemocnici, tak očekávám každou chvíli sms, že už miminka mají..tak se vyžiju u ní :dizzy_face: zatím..taky sestřenka bude mít v dubnu mimi..Ach jo..někdy už chci hrozně moc, ale někdy si říkám, že ještě počkám..prostě se to ve mně strašně moc bije..ty pocity..tak se nedivím, že se to bije i v Honzovi :sunglasses:
Tou příhodou se psem jsem i myslela, že on bude takový ten rozmazlovák rodič a já spíš ta přísnější..ikdyž on tvrdí opak..ale já si to nemyslím..i od bráchy s dvouletým Martínkem dělá "blbosti" a já se ho spíš snažím vychovávat..no jo, riziko mého povolání, no :grinning:
2. led 2007 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz
u nas zas byla kamaradka v sobotu.Ma termin v rijnu,ale skoro nic na ni neni videt.jenom trochu ztloustla,ale bricho skoro zadny.Budou mit asi holcicku,prvniho maji kluka tak by byly radi.My jinak zadny mimi okolo sebe nemame.Ale na silvestra mi manzilek prvni pral,aby se nam to mimi povedlo.On by chtel klidne i driv,ale zase nebylo bydleni.Atak nako samo to vyplunulo ze jo.Je mu 28.tak vek si myslim ze je akorat.Sice nas ceka jeste hodne prace s bydlenim,ale dole nam to zatim staci tak na co otalet.To bychom se taky nedockali.Misa se tesi a chce to,ale kdyz bych o tom mlekla porad tak by mu to taky vadilo.Nebo kdyz chodim sem a porad mu rikam co dela tahle a tahle,tak rika,ze takhle neotehotnim nikdy.Jako ze tahle ma ty problemy ta ty ta bere to atak.Ale jinak planujem,Tzhle jsme sli okolo nakyho kramu s kocarky tak ja ho tam zatahla,zdalo se mu to predcasny,ale sel:slight_smile:)a pak tak tam zkoumal kola u kocarku apd.
2. led 2007 v 19:30  • Odpověz
Já zjistila pozitivní ohlasy u mé mamči. Ona mi vždycky říkala, na svatbu máš dost času a na mimčo taky. Když jsem se vdala, byla ta nejrozzářenějí mamina na světě a před Vánocemi mě dokonce zatáhla do obchodu s věcmi pro mimčo. Zkoumala tam semnou kočárky a když jsem na ni viděla zájem, tak najednou obrátila a šli jsme. No docela k popukání. Ona totiž nechce být ještě babičkou v 45 letech. Já ji to ale asi překazím, protože se budeme snažilkovat od února. :grinning:
3. led 2007 v 11:08  • Odpověz
Megy, my budeme snazilkovat od brezna. Do te doby bych chtela jeste malinko zhubnout.
Moji Mamce je 47 a taky rikala, ze je na babicku jeste mlada, ale muj mladsi braska uz ma pulrocniho Matyaska, takze si z ni delam legraci a rikam ji babi.

Jinak ja mam kolem sebe samy mimina a tehotny, ale ze stejnak se nemuzu dockat sveho.
3. led 2007 v 11:17  • Odpověz
Ahojky rijenky! My uz jsme se taky vrhli do snazilkovani :slight_smile:.Ted cekame jestli se to uchytilo :slight_smile:. byla by to parada. Okolo se vsichni brichati a o to vic me to bere. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2007 v 11:30  • Odpověz
jo kolem mě je to stejný , navíc moje setra pracuje na novorozeneckém oddělení, tak chápete, že tam jsem co chvilku, zvlášť, když pracujeme ve stejném špitálu
3. led 2007 v 11:42  • Odpověz
autor
no u nas se v rodine o tom moc nemluvi, jen babicka mi tudle rekl aze mam jeste dost casu, docekla me to mrzelo, ale vim z eaz budu tehu ze bude nadsena :slight_smile:

Jen kamarad porad huci, z eto chce dalsi svatbu v okoli, nebo zapijet mimi, no myslim ze ozenime jeho a bude mit po hehe :grinning:

No ja jsem si vymohla snazilkovani od kvetna, ale ma to dva hacky, jednak to asi tak dlouho nevydrzim a uhucim martina na driv a druhak bYch chtela mimi spis na jare nebo v lete no takze nevim jak to udelam :confounded: nO Je mi jasne ze to vyridi matka priroda, ale preci jen kdy prestanu brat HA je rozhodnuti na nas.
3. led 2007 ve 13:00  • Odpověz
ahoj rijenky :slight_smile:

koukam, ze jste uz vetsinou hlavne na Konikovi :slight_smile:

Tak my do cervna splatime dluh a pak do toho snazilkovani taky praskneme :slight_smile:. Jsem zvedava, kolik z Vas uz bude mit brisko :dizzy_face:

Jinak i tady preji trosku opozdene stastny vstup do noveho roku :wink:
3. led 2007 v 15:26  • Odpověz
autor
my splatime za 25 let :slight_smile: to cekat nebudu :grinning:
3. led 2007 v 16:50  • Odpověz
My jsme jeste porad v najmu, a ani nevime v ktere zemi budeme jednou bydlet. Ja taky necekam :slight_smile:
3. led 2007 v 17:22  • Odpověz
Holky, založila jsem nové téma: Manželovi se ještě nechce mít miminko..je to ve Volné diskusi..je to proto, abych získala víc ohlasů od ostatních holek a taky abych vás tady nerušila při vašem krásném snažílkování :dizzy_face: ale stejně sem budu chodit, nebojte :wink: To je tak téma pro mě a možná i pro Dludli..jinak vy všechny to máte s manžílkama v pohodě..tak hodně zdaru!!
3. led 2007 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou uz jsem si ho vsimla, ale nevsimla jsem si ze je tvoje :slight_smile: tak tam hned bezim :slight_smile:
4. led 2007 v 10:59  • Odpověz
Holky musím se pochlibit, víte, co mi řekl můj muž? Být na mě, tak ty prášky bys dávno nebrala. Já byla docela v šoku, takže počínající dobu snažilkování zkracujeme už od konce příštího týdne. :grinning: :wink: :slight_smile:
6. led 2007 v 19:09  • Odpověz
ted jsem to nahodou cetla v jine diskuzi:slight_smile:)a odky to bylo v planu nejdriv?
6. led 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
megy to je skvely :slight_smile:
8. led 2007 v 10:48  • Odpověz
Megy tak hodne zdaru :wink:
8. led 2007 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky rijenky tady je to naky mrtvy:slight_smile:)jak se mate nevestinky?
9. led 2007 v 18:35  • Odpověz
autor
mame se dobre, dnesk ajsem byla s kamaradkou a jejim mimi na cviceni, s fotakem a kamerou tak jsem si odpoledne vyborne uzila :slight_smile:
9. led 2007 v 19:14  • Odpověz
ty jo tak to muselo byt pekny.A co MArtin a tchyne?je to lepsi?
9. led 2007 v 19:29  • Odpověz
Ahojky říjenky!! Včera se narodily kamarádce dvojčátka!! Jsou to dvě holčičky..Barunka a Brigitka :dizzy_face: Byla jsem z té zprávy úplně dojatá :pensive: Ale manžílkovi jsem radši neříkala, jak mě to dojalo, protože jsem z ní byla dojatá i na Silvestra, když se za náma na chvilku zastavili (a jí to v těhotenských šatech táááááááák strašně slušelo)..až jsem i slzičku ukápla..a manžel se nestačil divit, jak mě to dojímá :sweat_smile:
10. led 2007 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
Jo a včera jsem tu měla na návštěvě synovce Martínka (skoro 3 roky)..krásně jsme si pohráli, ale on to završil tím, že nám počůral naši novou sedačku :astonished: :grinning: Tak nám ji prostě pokřtil, no :sweat_smile:
10. led 2007 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
cauky, tak jsem vcera jen tak lehce natukla tema mimi a zkoncilo to desnou hadkou :frowning2: ja snad deti mit nebudu nikdy :frowning2:
10. led 2007 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.