• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdeni: tak to jste si krásně užili, to malinké miminko :dizzy_face: a brzy už tu bude i to vaše :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2007 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
je tak ja sem letim (no tedy vstavala jsem v 11 a ted jsem jeste vesela pradlo) ze se dozvim jak to vypada dneska a ono nic. No ale mas pravdu, zitra to bude zase jasnejsi :slight_smile:at tak ci tak, al erekla bych ze to je na jasne ceste :wink:
8. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz
Dludli: doufám, doufám..opravdu už tomu pomalinku začínám věřit :dizzy_face: ale jak říkám, dokud to nebudu mít od dr., tak neuvěřím úplně :wink:
jinak nevím, jestli mám nějaké příznaky (jestli si to jenom nenamlouvám :sweat_smile: )..mám citlivé bradavky na dotek, tlaky v podbříšku (ale už tak trošinku jinak než před MS), jsem unavená a pořád chodím na záchod na malou :sunglasses: tak nevím, jestli to nebude těhu, tak se asi zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2007 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak to je podle me jasne!!!
i kdyz clovek asi opravdu tezko pozna zda mu to vsechno fakt je, nebo se mu to deje ze si to preje :confounded:
8. kvě 2007 ve 12:32  • Odpověz
to u nas bude spis manzilek ten prisnejsi,al eto rika ted,az budeme mit toho drobecka doma,tak to bude treba jinak.Jiank ja verim,ze on se bude starat,tesi se na nej a planoval vse se mnou.Uz ted rika,zeb toho maleho mrnouska nikomu nepujci:slight_smile:)Ale on se tesi az bude trochu vetsi a bude behat a bude s nim sranda.Jen se boji:slight_smile:)moji mamky,ze ho bude rozmazlovat a to ona bude.Priznava to uz ted,ze babicky jsou od toho.No tak uvidime.
Gabou musim vydrzet a verit ze to bude opravdu mimi.
8. kvě 2007 ve 12:36  • Odpověz
dludli: no právě! Já opravdu nevím, jestli si to jenom tak nevnucuju :sweat_smile: No, nechci se pořád opakovat, ale v pondělí odpoledne budu nejjistější :dizzy_face: snad :pensive:
8. kvě 2007 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo tak to se budem tesit na zpravy :grinning:
8. kvě 2007 ve 12:40  • Odpověz
Zdeni: to moje mamka je už čtyřnásobná babička a musím říct, že rozmazlovat teda umí a pořádně :confounded: ale zase kdykoliv kohokoliv pohlídá..dokonce i sestřence malou..takže v tomto na ni bude úplné spolehnutí :wink: Jo a můj manžílek by byl nejradši, kdyby se mimi rodily už tak dvou až tříleté, protože s nima je už pořádná sranda :grinning: :grinning: :grinning: a musím říct, že kdykoliv jsme na nějaké oslavě a jsou tam děti, tak mého Honzu zbožňují..on s nima totiž dělá samé kravinky :dizzy_face: :grinning: ale na malé moc není..opravdu..ale uvidíme :dizzy_face:
8. kvě 2007 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
nejhorsi je ze si to clovek vsugeruje a mysli si ze uz to maly je.a ono pak nic.a kyzdy ma jina priznaky.pujdu asi umyt nadobi po obede,jen s emi nechce.
8. kvě 2007 ve 12:42  • Odpověz
dludli: jj :dizzy_face:
8. kvě 2007 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
zdeni: přesně tak, toho se bojím nejvíc :cry:
8. kvě 2007 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
ale treba to fakt vyjde.hlavne pokud jste dali snazilkovani vic nez predtim:slight_smile:)jak jsi psala:slight_smile:)
8. kvě 2007 ve 12:45  • Odpověz
zdeni: no snad ano..a snažílkovali jsme se poctivě :grinning: sice ne obden, jak jsem si to plánovala, ale asi v ty pravé dny :sweat_smile: :dizzy_face:
8. kvě 2007 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
no tak to by mohlo vyjit,pokud tom bylo v ty prave dny.ono treba steci jen jeden den v mesici,ale jde o to chytit ten spravny den.
8. kvě 2007 ve 12:51  • Odpověz
:grinning: no právě :grinning: :wink:
8. kvě 2007 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: , no to je mi tady plno novinek.
Gabou tak to držím ještě více palce, ale když už tam máš dvě čárky tak se vám to snad povedlo, ale jsem pstt ať ti to nezakřiknu. Můj manžílek taky raději aby se dítě narodilo tak dvou až tří leté to už si s nima užívá a je s nima sranda, ale snad to zmákne i do těch tří let, no ale prvně si ho musíme pořídit, že :grinning: Pevně věřím, že u nás to začne v září. Manžílek nám totiž na léto naplánoval plno výletů na motorkách a těhotnou by mě na ní prý nepustil. No jo no, minulý rok na jaře jsem si udělala řidičák na A a teď to tady mám, i když jezdím moc ráda, tak těhu bych dala přednost, ale manžílek si to léto se mnou v sedle chce pořádně vychutnat, tak mu to nemůžu odříct. Chceme jet do Tater, do Jeseníků, na Moravu do Luhačovic, do Pálečku za Parahu za sestrou atd.. tak jestli to všechno projedeme a v pořádku ukončíme letní sezónu tak budu moc ráda.

Zdeničko moc ti to těhotenství sluší, na fotkách z výletu ti to moc sluší, doufám, že nám dohodíš další fotečky ať můžeme pokochat očička.
Tomu rozmazlování od babiček se určitě nevyhneme. Moji mamku si dokážu živě představit jak mu pořád něco kupuje atd... a tchýně mi zase bude radit co a jak, někdy to bude super, ale pevně věřím že se taky pořádně pohádáme :wink: , ještě že mám tak super manžela, který se mě vždy zastane. Pokaždé se přikloní ke mě a to mě vždycky moc potěší.

Zdeničko a jaké jména jste nakonec vybrali? Tobě se to vlastně moc dobře počítá, psala jsi že se mimi má narodit v září a to je devátý měsíc, takže přesně budeme vědět ve kterým měsící jsi podle měsíce který bude :grinning: . No nějak jsem se do toho zamotala :grinning: ale je to tak.

U nás je počáasí dnes taky takové aprílové, jednou prší a pak zase svítí sluníčko. chtěla jsem jít někam zajezdit na kole, ale jak jsem to počasí viděla, tak jsem si doma uklidila a teď se půjdu koukat na pohádky a něco si vyšiju. Miluji totiž křížkové vyšívání, sice bych to všechno chtěla mít hned, ale co nadělám. A tak mám plno krásných předloh a vyšitých jen "pár věcí". Někdy bych potřebovala aby měl den místo 24 hodin 48, potřebuju stihnout tolik věcí a nevím kdy. Na druhou stranu ale kdyby byl den delší tak bych se snažilkování asi nedočkala :grinning:

Jinak Gabou dej si pozor na ty tvoje zoubky, moje sestra měla podobné potíže před měsíce a nakonec se jí to tak zhoršilo, že měla 40-cítky teploty a byla na nemocenské 14 dní protože nemohla spát, jíst, byla celá napuchlá atd... Já když mě zuby začnou bolet tak letí k zubaři hned. Mám suprovou zubařku a tak k ní chodím ráda i když mám bolesti.

Holky díky za ty tipy na soutěže na svatbu, něco podobného jsme měli taky, ale dobře se to četlo a vzpomínalo na svatby. My jsme pro ty naše dva budoucí novomanžele přichystali: vystříhávání srdíčka hned po obřadu, poté připoutáme ženicha k motorce a nevěsta si ho musí vykoupit a vysvobodit. Taky máme krmení protějšku pohárem se zavázanýma očima, poznávání nevěsty a ženicha podle kotníku a lokte, pak máme novomanželský kvíz, podlézání laťtky při tanci, tanec s balonky a ovocem, sbírání padesátníku do skleniček a propíchávání balonku s úkoly v manželství :grinning: tak snad zaplníme volné chvilky aby se hosté nenudili a snad budou spolupracovat a bude sranda :grinning: .

Já jsem dnes samotinka doma, zrovinka manžílkovi vyšla prácička i přes svátek tak se nudím, ale snad to přežiju a konec týden sletí jako voda a bude tady zase suprový víkendek.

Zatím papaček holky a držím palečky. :slight_smile:
8. kvě 2007 v 16:25  • Odpověz
už jsem se zlekla, že se mi to zase neodeslalo. Byla jsem přihlášená a když jsem dala odeslat tak mi to všechno zmizlo a i přihlášení a text se mi nepřiřadil. Vrátila jsem se teda zpět a nic, zase zpět a tam : platnost vaši stránky vypršela atd... no já už nasratá dala jsem zase zpět a objevil se mi text ještě neodeslaný a dokonce jsem byla zase přihlášené a tak jsem si to pro jistotu zkopírovala a zkusila poslat. KOnečně se mi to podařilo, no už jsem byla vzteklá :grinning: . Tak ještě jednou krásný den a hezký večer.
8. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak já už jsem doma z práce,venku je pěkně hnusně,fouká tam vítr a chvilkama poprchává :frowning2:

včera jsem tady měli návštěvu,přišla sousedka s dcerunkou,tak jsme museli koukat na "jen počkej zajíci",postavila si na gauči bunkr a kolem davida chodila a pořád se na něj usmívala(tak nevím co mám dělat,jdou po něm mladý holky :grinning: :grinning: :grinning: )

taky mi včera chytil záchvat pěčění a vaření :wink: ,tak jsem upekla jogurtovou buchtu a uvařila oběd,aby měl manžílek dneska jídlo než půjde do práce kuř.maso se sýrovou omáčkou a těstoviny :slight_smile: volal mi v poledne,že mu moc chutnalo a že jsem šikula :slight_smile:

taky jsem v pondělí ráno byla na odběru krve kvůliva tý štit.žláze,tak mi nabrali tři ampule a v pátek si mám zavolat,že by už mohli mít nějaký výsledky,tak uvidíme,snad to bude v pohodě.no a v pátek jsem byla na gyndě,tak výsledky cytologie na jednotky :grinning: ,tak to mi potěšilo :grinning:
8. kvě 2007 v 16:34  • Odpověz
Ja si rikam,jakto ze Zuzka spi do jedenacti a uplne jsem zapomela, ze mate statni svatek :wink:.
8. kvě 2007 v 16:34  • Odpověz
miluš,jak jde stěhování???
už trémujete na gaučíku :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
Postel zatim nikdo nechce.
Se stehovanim se ani neptej, kazdy den makam od rana do vecera a porad to nikde neni videt. Nevim jak bychom to zmakli, kdybych chodila do prace.
8. kvě 2007 v 16:43  • Odpověz
doufám,že se stěhujete do většího? my kdzž jsme byly se sestou na podnájmu,tak jsme měly jeden pokoj a krámů tam bylo na tři auta a to jsme spoustu věcí vytřidily a vyhodily,nedokážu si představit,kdyby jsme se měly stěhovat z bytu do bytu :wink:
8. kvě 2007 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky,
tak jak jste si užily sváteční den? Já měla tátu doma, tak to bylo veselejší. Byli jsme odpo u tchánů, tak tam Paťka zas zařádila :slight_smile: Ale to počasí, hotový apríl :confused:
Madli, takové dobroty, mňam :slight_smile: já jsem dělala černou buchtu z acidofilního mléka, ale nějak se to zdrclo nebo co. Ale MM mi to pořád chválil, že je to výborné, že to tak mělo být :grinning: :grinning: je to lichota.
8. kvě 2007 ve 20:33  • Odpověz
Milu, jaktože postel nikdo nechce? :angry:
Gabi, už i MM se mě ptal, jak to teda vypadá s tou nevěstou z Luhačovic, jestli teda to mimi bude, když to pořád tak prožívám :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2007 ve 20:53  • Odpověz
Holky, kde všechny jste? :unamused:
8. kvě 2007 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem zase opet tady... nejak jsem to casove nezvladala, jsem ted trosku vice rozlitana :wink:. A ted jsem asi hodinu cetla, co tu vse pribylo noveho :wink:.

Gabi, moc drzim pesticky, aby to vse vyslo - tusim ze jdes tento ctvrtek vid? Myslim, ze to plany poplach neni a budes nase druha tehulka. Zrovna jsem si nedavno vzpomnela, jak jsi zakladala diskuzi, ze se muzickovi nechce do mimi, a budes jedna z prvnich tehulek-rijenek :grinning:

Megy, to je skoda, ze to nevyslo, ale aspon uz vite jak na to a priste uz ta druha carka nebude slabounka, ale jasne viditelna :wink:.

Zuzko, o svatebni agenture jsem taky uvazovala - hned po svatbe :slight_smile:. Moje kamaradka dela svatebni koordinatorku, dokonce ted mi nabidla, zda bych to po ni nechtela prevzit :wink:, musim to probrat doma s muzickem, protoze se obavam, ze by to neprineslo tolik penizku, kolik potrebujem ...

Zdeni, ty jsi krasna tehulka - z tebe to stesti primo sala :slight_smile:. Vyfotis nam brisko, abychom videli, jak se nam zakulacujes? :wink:

No a u me je ted docela zivo - po neuveritelne psychicky vycerpavajicim dubnu, jsem rozvazala pracovni pomer, dala si chvilku pauzu a ted furt litam po pohovorech, tak snad (moje prani) k 1. cervnu zase nekde nastoupim, protoze na Uradu prace se mi moc dlouho setrvavat nechce... navic doufam, ze se nebudu muset soudit s byv. sefkou o odstupny, ktery mi nalezi a ona jej nechce vyplatit... no uvidime... radsi bych uz taky snazilkovala :slight_smile:, ale co, zatim holt to u nas nejde :wink:. Ale ted jsme byli s Jirkou na romantickem prodlouzenem vikendu v Ceskem Krumlove a super... pocasi sice nic moc, ale skvele jsme si to uzili, dokonce jsme se v pondeli byli projet i na konich a jak jsem se toho ze zacatku obavala, tak to byla naprosta pohoda a neuveritelny relax, kdyz jsme jeli lesem... dokonce i klusani jsem zvladla, ale jeste dnes se mi blbe sedi na zidli :grinning:

Tak ja se zase loucim, jdu chrupkat :wink:. Snad se tu ted objevim casteji...
8. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz
autor
:grinning: maerin mi cte pres rameno a do sikuse prihodil: Jak aby se deti rodili 3 lety, ma se narodit 18 lety a hned vypadnout z domu :grinning: :grinning:
8. kvě 2007 ve 22:46  • Odpověz
autor
olli super zes zavitala a jsem rada ze v te praci to mas vicemene za sebou :slight_smile:
8. kvě 2007 ve 23:14  • Odpověz
ahoj holky, kde jste? Ranní ptáče dál doskáče! A víc sežere :grinning:
9. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz
holky před chvilkou jsem si dělala ovulační test. Po osmi minutách vyšlo toto:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=535218&vReferer=%2F

mám ho dnes znásilnit? :slight_smile:
9. kvě 2007 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.