• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
říkala jsem, že to kolem mě začalo těhotnit
Megy gratulačkaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
9. kvě 2007 v 11:48  • Odpověz
Megy, určitě na to dnes vlítněte, i kdyby byla OVU zítra, tak tím dneškem nic nezkazíte :wink:
9. kvě 2007 v 11:57  • Odpověz
Aha, to je ovulační :grinning: já jak vidím test, už vidím miminka :dizzy_face:
9. kvě 2007 ve 12:02  • Odpověz
autor
jo megy jsem pro :slight_smile:
9. kvě 2007 v 15:35  • Odpověz
Megy, tak drzim palce pri dnesnim snazeni :slight_smile:

A co Gabi, jak ta nam dopadla? :wink:
9. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
ahojec holky moje! Takže..dneska ráno jsem si dělala testík a silná druhá čárka je tam :dizzy_face: sice zase až malinko po limitu, ale zase v limitu 10min. to bylo, tak co..no nevím nevím, proč si to moje tělo se mnou tak zahrává, ale snad to teda bude mimi :dizzy_face: dokonce jsem to nalepila i manžílkovi na krásné přáníčko a ten se teda pyšnil, to byste měly vidět, holky..pořád jenom: no vidíš a ty sis myslela, že nám to nepůjde a tak..no úplný ješita :grinning: včera za mě dokonce i pověšel prádlo :grinning:
Jinak k dr. jdu až v pondělí..tak uvidíme, jestli něco na ultrazvuku už uvidíme..jestli to teda bude mimi :sweat_smile: zatím pořád jenom šeptám..radši :pensive:

Oli, jsem ráda, že máš tu svoji urputnou bitvu o práci za sebou..tak snad ti dá ty peníze, co ti patří a najdeš si prácičku cobydup, aby tu bylo mimi :dizzy_face:

Megy: ZNÁSILNIT!!! :grinning:

0401: jsem ráda, že tak na mě myslíte :wink: Pozdravuj MM i Patričku..v těch Luhačkách jste byli kouzelní..krásná rodinka :dizzy_face: a pošleš mi někde tu naši fotečku??
9. kvě 2007 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,my dnes byly cely den po meste,nakupy a tak.A ted jsem varila na zira rajskou,uz se na ni moc tesim.
megy je to jasny vlitnete na to at pristi mesic je bnas tu vic tehulek.
Gabou preju,vypada to s tebou opravdu nadejne!!!dnes uz mas stredu,neboj to utece a kor ted kdyz si o tom budes moct popovidat s manzilkem.
Jinak vsem dekuji za pochvaly,urcite zase nake foto prihodim.Ted se mi zda ze mi uz zase trosku povyrostlo.jInak kytinka mas pravdu,jaky mesic je v takovym mesici jsem.a kdyz se podivate jaky je tyden,tak ja jsem o tyden vic nez v kalendari-chapete ze jo:slight_smile:?
Oli prace ti snad dopadne ,s tim ja nemam zkusenosti nastesti jsem hned po yvuceni sla do prace a ted na nemocenskou-materskou:slight_smile:)
9. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz
gabou: stalo se :grinning:
9. kvě 2007 v 18:20  • Odpověz
moc a moc gratulací pro tebe gab a manžílkovi též

zdeni: snad k vám přibudu
9. kvě 2007 v 18:21  • Odpověz
Megy: tak supeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: A gratulace přijímám až v pondělí, jestli vše bude tak, jak má,ju? Radši.. :pensive:
9. kvě 2007 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz
megy: :grinning: :grinning: :grinning:
gabou: :grinning: :grinning: :grinning: ,určitě to vyjde!!!!!!!!!!!!!!
zdeni:přidej nám tam fotku dříška,ať vivíme jak nám rosteš a jek ti to sluší
oli:jsem ráda,že už máš za sebou ty tahanice,bude líp,těď si odpočiň :wink:
9. kvě 2007 v 19:22  • Odpověz
madlenka urcite naky dam,manzel me musi vyfotit a pak to tam nako hodit,ale snad to nebude trvat dlouho.
My dnes byly se podivat na dvere,tak vybirame...
V patek mi manzilek zrdha na sraz s zaklakou a ja mela plan jet s mamkou s epodivta na kocarky a do kina,ale dali ji smenu v praci navic a ma az do pul11,tak to pada,tak nevim co bude delat.
9. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz
autor
holky moje mam zas nejakou blbou naladu

nesnasim tchyni, jsme tu ted zase sama Martin sel na pivo a zase jsem se prezrala, koukam zase na Jste to co jite a premyslim jak sundat 10 az 15 kilo ktere bych potrebovala a vsechno na me pada :frowning2: a jeste jsme projeli hokej :sweat_smile:
9. kvě 2007 ve 21:26  • Odpověz
dludli,já jsem na tom byla dneska po ránu podobně jako ty,musela jsem vstávat o hodinu dřív(měli jsme mít 70 lidí na snídani na 8.00) když jsem dorazila do práce,tak jsem zjistila,že přijeli o hodinu dřív a my neměli nic připravenýho :frowning2: prostě od rána paráda a tím to jen začalo :frowning2: na oběd jsme tam měli 150 thaiwanců jsou to neuvěřitelně náročný lidi a jejich průvodci byli hrozně otravný :frowning2: v poledne jsem si musela vzít dva ibalginy,měla jsem pocit,že mi ulítne hlava nebo,že nějakýho průvodce zabiju :wink: no odpo jsem byla ráda,že jsem dorazila domu do klidu :slight_smile:
a těď tady sedím a čekám na mužíčka,jo taky jsem si stihla dřímnout u telky :grinning: :grinning: :grinning: a dát si topinku s česnekem :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2007 ve 22:52  • Odpověz
Dobré ráno holky.
Gabu, myslím na tebe a určitě v pondělí přijdeš s dobrými zprávami,uvidíš :dizzy_face: A co zuby, už je to lepší?
Madleno, tu topinku bych si dala taky, úplně jsi mi udělala chutě ... bohužel to teď v práci nejde, představa, že by přišel nějaký zákazník a já na něj dýchla ten česnek ... :sweat_smile:

Jo a ten hokej, to bylo něco, se naši borci zase předvedli ... měla jsem pocit, že tam jeli s tím, že je každý nechá vyhrát!
10. kvě 2007 v 08:32  • Odpověz
tak ovu test je stejný jako včera, teplota je 36,4, takže mám dojem, že to bude buď zítra nebo pozítří. Začínám být taková nafouklá a levé prso mě pobolívá.
10. kvě 2007 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj holky tak ja je pri dnesku?
Mam za sebou ted dlouhou poradu, za 14 dni jedeme s klientama na vycvik socialnich dovednosti :-/ na 4 dny a nebude tam net HRUZA!!!!!!!! :rolling_eyes:

No a ted se snazim primet nekoho z prace na obed. Jo a odpolko jdu snad konecne po dlouhe dobe cvicit. Tesim se :slight_smile:
10. kvě 2007 v 11:36  • Odpověz
Dludli, dobrou chuť :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Holky,
Oli, drzim palce pri hledani prace.
Gabco, nemuzu se dockat az se ozvez po navsteve na gynde.

Megy, tak sup na to, at mame dalsi tehulku.
10. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz
Milu, co ta postel? Už je prodaná?
10. kvě 2007 ve 12:36  • Odpověz
autor
no tak obed celkem dobry, ale nejak jsem se nenajedla :frowning2:
10. kvě 2007 ve 14:04  • Odpověz
dludli aty drzis tu dietu nebo ne?me sem manzilek konecne pustil,vnku je takovy divny pocasi tak se mi tam ani moc nechce.PAk jen pujdu zalit do skleniku a dat kralickum a mame plno redkvicek tak musim neco s nima vymyslet...
10. kvě 2007 ve 14:55  • Odpověz
autor
no snazim se, ale jestli si vzpominate na muj posledni "dietni zachvat" pred lyzema, kdy jsem tvrdila ze ted uz to urcite vyjde, tak od te doby jsem 4 kila nabrala :frowning2: nevim jestli za to muze vysazeni HA, zmena denniho rezimu - chodim do prace, nebo jsem proste zacala "zrat" vic nez predtim. No tak ted zkusim zvysit pohyb. aktivitu, pondeli akvaerobic a ctvrtek normalni aerobic, jdeme s kolegyni, mame to 5 minut od prace tak myslim ze nebude problem dochazet pravidelne, necham si veci v parci a hotovo :slight_smile:
10. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz
tyjo,tak to je blby.oni jsou nejhorsi takovy zachvaty.))ale stim cvicenim by top mohlo jit.Muzu se zeptat kolik meris a vazis?jestli neva.
10. kvě 2007 v 15:58  • Odpověz
Peto, postel je jeste tady,nikdo o ni nema zajem :frowning2: .

Dludli, pohyb ti schvaluju. Na mne to fitko po 2,5 mesicich konecne zacina byt videt. No ale po dnesni zmrzrline u meka, no nevim
10. kvě 2007 v 15:59  • Odpověz
Zdeni, vy mte zahrádku s vlastní zeleninkou? Tak to bude mimi zdravučké a usměvavé :wink:
Milu, jaktože nikdo nemá zájem? A jak vypadá? Tak mi ji pošli :dizzy_face: Prodávám skříně, které nám tu zůstaly po tchánech a taky nějak nejdou na dračku :unamused: asi půjdu s cenou dolů, potřebujem se jich zbavil.
Máme je na hlavní chodbě a normálně jeden výrostek z baráku, když jde z pařby a je hodně sjetý za ně chdí spát a čurá nám do květináčů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2007 v 16:23  • Odpověz
Dludli, jaktože ses nenajedla? Bylo toho málo nebo to bylo moc zdravé? :grinning: Záchvaty žravosti mi vůbec nejsou cizí, bohužel :confounded: co ten aguaerobic? Já se tam nemůžu pořád rozhoupat.
Gábi, dobře negratuluji, ale držím palce :dizzy_face: Si s tebou ty čárky nějak zahrávají.
10. kvě 2007 v 16:29  • Odpověz
mame zahradku atam skoro vse od zeleninky a ja uz se strasne tesim na jahudky,uz jsou male zelene:slight_smile:)Jinak jsem udelala s tavarohem a majolkou a snitlikem a do toho nastrouhala redkvicky.J edobra.Manzilek snedl 3 rohliky.
Asponm se muzu vyhrivat na sunicku,kdyz okopavam,zatim me zadny brisko nevadi pri praci tak je to ok.
10. kvě 2007 v 18:35  • Odpověz
já po vysazení HA přibrala 4kg. Takže paráda :sweat_smile:

Mám holky doatz - objeví se stejné výsledky na ovu testech v rámmci dvou dnů? Nebo je možné, že kdybych déle držela tekutinový půst, tak by byl jeden více vybarvený. Mám zato, že ten první byl pozitivní, ikdyž tak dokonale nevypadal.
10. kvě 2007 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky,

tak s přibíráním mám holky taky svou zkušenost, jen co bydlím s manželem (3roky) tak jsem přibrala 14 kg. Kdysi jsem stíhala aerobic, běhání, jěždění na kole a teď, přifičím domů, udělám oběd, uklidím a už jsem strhaná a sedím u TV a pak se divím kde ta kila přibývají když není pohybu :frowning2:

megy tobě moc neporadím, protože jsem ještě OVU testík nedělala a vůbec netuším že něco takového existuje :sweat_smile: to je ostuda co?

Zdeničko, je to super mít zahrádku co? Já jí moc miluju i když na ní nemáme zeleninu, ale mojí rodiče mají a ráda tam jezdím, protože se tam vždycky mezi zeleninou vyřádím :grinning:

Já jsem dnes už tak utahaná, jsem sama doma a tak jsem manžílkovi pekla buchtu s pudingem,kysanou smetanou a Margotkou :slight_smile: a všude jsem uklidila a teď jsem vyřízená - oooo, asi půjdu do vanny a do postýlky už mě nohy neposlouchají.

Hezkou dobrou noc :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.