• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky,
Kytinko, hlavně, že se ty kila líbí manželovi :wink: ne? Aspoň můj pořád tvrdí, že se mu líbí. Ikdyž myslím, že kdybych zhubla, byl by jen rád. Radši to neslibuju a zkusím ho překvapit. Ale to je plánek na další pštiletku. Kdybych chtěla mimi, tak musím shodit, abych neměla zdrav. problémy.
Tys dělala takovou mňamku buchtu? :slight_smile:

Zdeni, tvůj sní 3 rohlíky a je sytý? Tak to já mám jedlíka, 5 rohlíků není problém a vůbec to na něm není vidět, narozdíl ode mě :confounded:
10. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
autor
zdeni (ptala ses ty?) merim 167 (+ -) a vazim ted uz 75 kilo :astonished: :angry: myslim ze bych klidne mohla vazit 60 a bylo by to ok, ale nedelam si iluze ze 15 kilo sundam. Vcera jsem byla na to aerobiku bylo to super mela jsem radost ze jsem tam konecne sla, tak ted doufam ze zacnu pravidelne dvakrat v tydnu cvicit, s dietou jsem si rekla ze prozatim bohate staci, vzhledem k tomu ze se zacnu hybat, kdyz se pres den proste nebudu prezirat a zbytecne cpat tucnym a sladkym a dam si jidlo naposled do 18 hodin a to salat, nebo treba jen rybu a tak, proste neco opravdu dietniho, vzhledem k tomu jak jsem posledni dobou rozezrana tak myslim ze aspon na 5 kilo by tenhle postup mohl stacit.

Jinak jsem se opet presvedcila o tom ze moje tchyne je totalni krava a to pouzivam hooodne slusny vyraz. Je to nejprisernejsi clovek pod sluncem, pokud se neco nestane tak jsme s martinem do roka rozvedeny. Nebo minimalne ja nekde na psynde a martin pak ze me asi taky.
Doufam ze vcerejsek byla definitivni a posledni kapka a ze se stehujem, treba i pod most, uz je mi to vsechno jedno.

Jeste ze tu jste a muzu vam napsat. Mamka totiz musela k zubari tak jsme museli telefon uz ukoncit a ja tu ted sedim v praci a mam nervy na dranc
11. kvě 2007 v 08:50  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
11. kvě 2007 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
kliďánko piš, Dludli..jsem ještě na chvilinku tu, než povalím do práce..
11. kvě 2007 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
no nic, Dludli..už musím..tak to kdyžtak napísaj a já si to odpoledne přečtu..ju? Tak vydrž..pevné nervy..zatím pa* měj se :dizzy_face:
11. kvě 2007 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj gabou, ja to ted vykladala kolegynim, tak uz je mi lip, ono je to na dlouho a porad to same dokola, cokoliv co chceme v doem udelat musi on anejdriv odsouhlasit, posledni kauza oprava zidky, ktera je spatna a je ted videt diky tomu ze jsem zcasti zlikvidovala ten jeji blbej brectan, kdyz jsem za ni sla ze by to martin opravil a pak tam udelame peknou skalku na kytky (no ona tam v podsatete je ale plna korenu od brectanu, hlina uplne bez zivin, vyprahla a tak) tak se cukala ze kdybych tam nechala ten brectan tak ze to nebude videt atd a vcera u tchyne byla na navsteve moje babicka (je to nejzlatejsi zenska stejne jako moje mamka :slight_smile:) tak tchyne rekla babicce: Prosimte pomoz mi s nima, ja uz nevim co mam delat rekni jim nejak at tu zidku opravi. No a pak nadavala na naseho psa, jak se lidi boji jit dovnitr a ze tchyne je kvuli psovi vecne spinava (bodet by nebyla kdyz musi hned strkat do vseho ten svuj hnusnej cumak a nemuze zustat zavrena u sebe) no a dalsi a dalsi,ani zopakovat to nemuzu jak mi zustava nad tim vsim rozum stat.

A jeste je tchyne tak pitoma ze nas pomlouva pred moji vlastni babickou. Ta ma nastesti vsech 5 pohromade, jenze u vsech ostatnich jsme za vyzirky a jak tam tchyni v baraku obtezujeme a jaky je tam ona s nami chudak. Misto aby byla rada ze neni na stary kokena sama a ze se o dum nekdo stara. ALe sama bude. Ja tam uz bydlet nebudu.

A do tohohle jsme chteli mimi? No to asi tezko pujde :frowning2:
11. kvě 2007 v 09:41  • Odpověz
ahoj Zuzanko,

vypada to, zes musela popojit opravdu kus sveta, abys potkala cloveka, jako je Tva tchyne :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mrzi me to.
Chtela bych Ti poprat, ze se to casem spravi, ale kdo vi, jestli je to vubec mozny. Tak Ti jen preju hooodne silny nervy. Ale verim v jedno, vsecno nakonec dopadne tak, jak ma...takze dooopravdy verim, ze se to casem nejak vyresi. Uvidis, vsechno se nakonec spravi - musi, vis, protoze tak to proste je ... :wink:
11. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz
Dludli, teda tu tvou tchýni zapomněli upálit? To je hotová čerodějnice. Do takové atmošky se asi bude blbě plánovat miminko. To by sis ani v klidu neužila těhu :confounded:
S tím tvým hubnoucím programem musíš zhubnout aspoň 10 kg, celkem makačka.

Gábi, na kolik chodíš do práce? :slight_smile:
Teď je v Sama doma téma: anorexie. Jdu se radši najíst :sweat_smile:
11. kvě 2007 ve 12:35  • Odpověz
autor
jo spravne dulezita je prevence :slight_smile: taky jsem byla na obidku
11. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz
Dludli, ona je fakt šílená, držím pěsti ať přesvědčíš manžela s tím stěhováním. Toto nemáš za potřebí a kdybys byla těhotná, tak si to neužiješ a nebudeš v pohodě. A to bys být měla! Tak hodně štěstí :slight_smile:
11. kvě 2007 v 17:07  • Odpověz
autor
tak u nas je ticha domacnost :frowning2: martin mi za cely den ani nezavolal ani nenapsal, tak jsem mu volala ja, byl desne odmereny. Pred chvilkou prisel z prace, hodil sem tasku rekl cau a zase odjel :frowning2: ja se z toho vseho asi po.... A to budu zase cely vikend na vyprave, takze se uvidime az v nedeli, dneska prijde urcite az ja budu spat :frowning2:
11. kvě 2007 v 18:18  • Odpověz
ach jo dludli,chvili to vypadalo,ze to bude s tchyni ok a zase nic.Ja vim ze uz jste tam nakou praci udali adali penize,ale stejne to za to nestoji,aby jste tam byly.Takze bych co v nejblizzi dobe presvedcila Martina a zmizeli pryc.Jeste bych to rekl atchyni a trochu ji tim postarasila,treba by to pomohlo,ja nevim.Ale jak pises tohle nema cenu a akorat se budes hadat ty s Martinem a odnese to vase manzelstvi.A koor az budes tehu a budes s ni cely dny donma a pak se dohadovat kvuli diteti-vychove,protoze prece ona to bude vedet nejlip.A pak uz nepujde jen o tebe,ale i o to mimi.
Me manzilek odjel na straz se skolou tak m i je tady smutno a je to tady takovy prazdny bez neho.Odpolko jsem byla s jeho rodiceme se podivat po sedacce.Vecer asi budu koukat na bailanko a reklamy travit tady.A studovat dvere.Vybiram ty nejlepsi a docela me to chytlo,tak se do toho asi pustim,aby mel manzilek radost az prijede.
11. kvě 2007 v 19:23  • Odpověz
já ji upálím - dej mi kontakt :angry:
11. kvě 2007 v 19:54  • Odpověz
autor
jo zdeni mozna ze na chvili by to pomohlo, ale za par mesicu se zase neco najde a bude to porad kolem dokola, funguje to tak odjakziva, vcetne toho roka a pul co tu bydlime.

Prosila jsem Martina aby zjistil kolik by mu v bance pujcili, rikal mi ze pred svatbou 2 mil, ale ze ted nevi, ze to bude min, tak uvidime. Mam sice tu garsonku, ale je to pro nas male, byl to opravdu tah vedle, ktery si ted vycitam, ale resila jsem tak naprosto zoufalou situaci pred rokem. Mame na jeji rekonstrukci firmu, ale maji cas az v zari, rijnu, tak do te doby musime vydrzet, pak ji pronajmem, najem zaplati hypoteku ktera na ni je, tak se to tak pekne vyrusi a mozna by mohlo jeste neco byt navic, tak snad by melo byt realne vzit si jeste jednu na opravdu vlastni bydleni. Spis aby nam kvuli te prvni dali tu druhou. Ale ja jsem jen jako spoludluznik, je to jinak psane na myho tatku, tak nevim.
11. kvě 2007 ve 20:25  • Odpověz
jejda, Dludli..tak to je teda situace :frowning2: to je mi moc moc líto :cry: ta tvoje tchýně mně opravdu pije krev :angry: ach jo..tak to já to mám s tchánama problémy jenom občas, jinak je to celkem v poho..naštěstí :sweat_smile: Ale to, co musíte prožívat vy si ani nedovedu představit :angry: jestli se neodstěhujete nebo jestli se nestane zázrak a tchýně nezmoudří, tak se na to podepíše na vašem vztahu s Martinem a to bych ti opravdu nepřála :pensive: Zatím ti přeju hodně, hodně pevné nervy :confounded:
11. kvě 2007 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
presne tak budete to resit jen vy dva a dopadne to spattne.Ja mam na tohle blbou povahu ,ze bych porad brecela abyla ne nervy,manzilek zase nema rad kdyz brecim adepta to jeho a bylo by to furt dokola.on by me rekl at to neresim a bylo by to.Nastesti je to tu ok.Dnes se treba tchyne ptala jestli si nebudeme kupovat lustr,my jsme nejrdi chteli,ale pak jsme si rekli,ze uz sem dolu nebudeme nic vrazet tak ze ne,a ona dobre.Rekl ajsem ji,ze pristi rok snad pujdem bydlet nahoru,jstli se to stihne,a ze uz sem nechcem nic kupovat,ze to nema cenu a bylo to.
Dludli a vasi by vam nako nepomohly?myslim s tim bydlenim?
11. kvě 2007 ve 20:58  • Odpověz
autor
no oni by moc radi ale nemaji jak :frowning2: kdyby to pomohlo, mamka, tatka babi i deda tak nam daji treba svoji posledni kosili. Jsou zlaty. Pak vam napisu jest ejednu perlicku ale ted tu je uz Martin tak uz nechci drbat, kdyby mi kouk pres rameno. Ja mu to sice takÿ reknu, ale nejak vhodne :wink:
11. kvě 2007 ve 21:06  • Odpověz
ok tak to jsme zvedavy,uz prisel a dobry?
11. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz
autor
no vice mene dobry, vyrazil zase na pivo, kdyz se vratil sice jsem lezela ale jeste jsem nespala, ale on se schvalne jeste hrabal po dome, abych usnula driv nez pujde spat.

A tchyne je psychicky narusena, jinak to vsechno neni mozny. Ted vyrazim na vypravu tak zase v nedeli.

Holky pa a tesim se na pondeli, gabou :wink:
12. kvě 2007 v 07:28  • Odpověz
ahoj holky u nas je seredne,prsi amnzilek mi spinka po vcerejsim srazu.dludli tak to nemate asi moc hezke pocassi co?a kam jako treba jezdite a co tam delate?predstavuhju si to neco jako skaut:slight_smile:))
12. kvě 2007 ve 13:23  • Odpověz
Ahojky holky..my jsme byli s manžílkem a psem venku..vyjeli jsme autem k nedalekým chatám, jakože se projdeme v lese..no a tam nás stihl déšť i s kroupama :grinning: tak mazec..promočení na kost..pak svítilo sluníčko, natrhala jsem si luční kvítí, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem už v klidu doma :sunglasses:

Zdeni, už 21.týden, týjo..toto letí :dizzy_face:
12. kvě 2007 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz
jo gabi lei to jako blazen,v ut jdem na ten velky ultrazvuk tak se tesim.a pak mozna podivat na kocarek.u nas to dnes taky bylo sama prehanka,takze chvuli doma pak zase venku,ale navecer se udalo pekne ,ze jsme sedeli i venku.s manzilkem jsem si sla odpolko lehnout na chvili kdyz prselo.JSeme jak po tydnu se nevideni,porad se tulime pusinky a tak.A to odjel vcera ve 3 a prijel dne srano v 9h:slight_smile:)
12. kvě 2007 v 19:41  • Odpověz
no já su napnutá jako malé trenky :grinning: Gab to musí být těhotenství. Já jsem tak nedočkavá a co teprve ty? :grinning: :grinning:
12. kvě 2007 ve 20:27  • Odpověz
no, Megy, to ani nechtěj vědět, jak jsem napnutá já :sweat_smile: no, vždyť už pozítří budeme vědět co a jak :dizzy_face:
12. kvě 2007 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
já vím, že jsi - intuice mi to našeptává, ale křičet bude vpondělí :grinning: :grinning:
12. kvě 2007 ve 20:45  • Odpověz
Megy :grinning: :grinning: no snad :wink:

a co tvoje teplotka?
12. kvě 2007 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
já nevím - včera to naráz vylezlo o 0,4, dnes se drží. Včera jsem na to hupsli a předtím nepočítaně. Jsem celá nafouklá, ale to je z nepravidelné stravy. Nevím, uvidím. Mám však za to, že ten můj ovu test, co jsem tam dala toho 9.5. byl na spadnutí. Necháme se překvapit.

Ale mám jednu novinku a to moc příjemnou. V pátek jsem podepsala smlouvu na dobu neurčitou s nemocnicí
12. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
a jak ti teď je gab?
12. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
jé, no vidíš, tak se daří..tak to by bylo, aby se nezadařilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2007 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
no, jak mi je..jsem strašlivě nafouknutá, připadá mi, že se nemůžu ani ohnout, když si dávám ponožky :sweat_smile: pořád mám dost citlivé bradavky, mám trošku jiný výtok než vždycky (mám ho snad celý život)..jinak ve čtvrtek dopoledne mně bylo dost zle, v pátek taky trošku..no, tak jestli tohle není těhotenství, tak už fakt nevím :pensive:
12. kvě 2007 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.