• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
zadařilo, nezadařilo
uvidí se velmi brzo. Zítra jdu zase na dvanáctku ranní.
Dnes jsem měla úmrtí a předávání věcí pozůstalým, takže nic moc ,ale jinak pohoda.

Jak si to vše užíváš?
12. kvě 2007 ve 20:57  • Odpověz
to si teda myslím, že je to to, co si tady myslíme všichni.

Moc Vám to přeju. Ty patálie kolem toho teď připadají jako malichernosti, nemám pravdu?
12. kvě 2007 ve 20:58  • Odpověz
a co tak nějaké fotečky, budou?
12. kvě 2007 ve 20:59  • Odpověz
jejda, tak to musí být smutné vyřizovat takové věci :frowning2:

já si zatím nic neužívám, protože se bojím, abych "to" nezakřikla :sweat_smile: jsem asi praštěná, ale hrozně moc se bojím..kolem mě jsou tady dost časté případy, že mladí o miminko v prvních měsících přišly, tak bojím..jinak fotečky budou, už mám i něco nafocené, ale albumek udělám, až bude potvrzený důvod k albumku :dizzy_face:

moc moc ti přeju brzy tu šťastnou zprávu :dizzy_face:
12. kvě 2007 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz
jsou to smutné věci, ale k životu patří. Taky se však říká, jeden odejde a další příjde, takže holka, asi to budeš teď ty :wink:
12. kvě 2007 ve 21:04  • Odpověz
jo, vlastně..užívám si..manžílek za mě dělá hodně věcí :grinning: dokonce i myje nádobí, vysává a věší prádlo :wink: sice nevím, jak dlouho ho to bude držet, ale tak aspoň někdy :dizzy_face:
12. kvě 2007 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning:

no nic gab, já jdu do sprchy a do hajan. Zítra vstávám ve 4:30

Hezky se vyspinkej a malému gabušátkovi nakaž, ať hezky přibírá
12. kvě 2007 ve 21:07  • Odpověz
jejda, tak to už teda utěkaj :confused: já se budím v noci každou chvilku, takže třeba budu hore stejně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak taky přeju pěknou nocku a zítra to v práci vydrž! Pa*
jé a ten název "gabušátko" se mi moc líbí :dizzy_face: jestli já ho jednou nepoužiju :dizzy_face:
12. kvě 2007 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
gabou tak to je hodny manzilek,to mu urco vydrzi az to bude potvrzene.V po.budes delat test?
megy to musi byt smutne takove udalosti,ja bych na to nemela,na to clovek musi mit ato ja obdivuji!!
12. kvě 2007 ve 22:55  • Odpověz
ráno raníčko, sestřička vstala, dobrou náladu všem ukázala :wink:

Ahoj holky, já jen přeji svěží ranko a nebe bez mráčků
13. kvě 2007 v 05:02  • Odpověz
megy ty jsi rani ptacatki,dekujeme za prani aprejeme to same i tobe.U nas to tak dnes vypada,konecne bez deste a hlavne vetru.Snidam teprve,pak pujdu delat obidek.
13. kvě 2007 v 09:02  • Odpověz
dobré ránko, Říjenky :slight_smile:

Teda Megy, to je opravdu brzo napsaný vzkaz :pensive: ale děkujeme, tobě nápodobně :slight_smile:

Zdeni: uvidíme, uvidíme..zatím se snaží :dizzy_face: Testovat se v pondělí už ale nebudu..testovala jsem se ve středu (už jsem vypotřebovala všechny koupené testy :sweat_smile: )a tam byla druhá čárka silná, tak jsem to dala i MM do přáníčka a zrovna ve středu mu to předala :dizzy_face: mám to i vyfocené, tak až bude vše potvrzené (doufám), tak budu mít i albumko :dizzy_face:
13. kvě 2007 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, já taky snídám..u počítače :sweat_smile: tak dobrou chuťku :wink: MM ještě spinká (včera jsme se dívali na horor :confused: ) a tchánovci nás včera přemlouvali, ať s nima dneska jdeme na pětikilometrovou procházku se psem..no, tak uvidím, jak mi bude..ale možná půjdeme..Dneska nevařím :grinning: mám navařené od včerejška :wink:
13. kvě 2007 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
gabou tak to mas dobry s obidkem,i kdyz ja to nebudu mit slozite-naky kure tam hodim a je to.MY jsme ten horor sledovali chvili,nak nas to nezaujalo.A manzilek uz vstaval brzo a sel strikat stromky.
NMOrmalne vcera tydy byl svoz nakeho velkeho bordelu jkaoby a Misa a tata tam vezli lednici a kdyz prijeli tak na me,ze tam pujdeme znova,ze tam videli kocarek,ja myslela ze me trefi,pry pekny ,ne komunisticky apd.a po delsi dobe z nej vylezlo,ze asi nema korbicku,ale jen tu konstrukci,tak nevim.NAstesti vecer se mi uz nikam nechtelo.Uz vidim jak jedeme pres pul vesnice s kocarkem z odpadaku:slight_smile:)))
NA prochazku byhc sla.u nas je teda dost pekne,zatim.
13. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz
jj, u nás je taky zatím moc hezky :sunglasses:
já jsem ten horor celkem dost prožívala, pořád jsem se bála a mačkala MM ruku :grinning: ale jeho to taky moc nezaujalo a říkal, že je to oničem..no ale už jsme se museli dokoukat, abych věděla, jak to dopadlo :sweat_smile:
jinak můj táta je taky takový tip, že by všechno použitelné z odpaďáku vozil domů :sweat_smile: fakt :confounded: ale musím uznat, že už několikrát dovezl svému vnukovi fungující kolo, motorku a podobné "velice potřebné" věci :grinning: ale s kočárkem ještě nevyrukoval :grinning: :grinning: to jsi mě pobavila :grinning:
13. kvě 2007 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
holky, dneska je den matek..tak si nezapomeňte vzpomenou na vaši maminku a babičku :dizzy_face: a příští rok už to možná budeme slavit taky :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2007 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
vzpomenout :sweat_smile:
13. kvě 2007 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
jo to uz jsem si taky rikala s tim svatkem.
jasny gabou pockej az co dr.ted uz s tio stejne nic neudelas a pokud tam carky byly a porad jsi to nedostala,tak je to ok.
13. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz
uvidíme uvidíme..zítra odpoledne budeme moudřejší :pensive: tak zatím papi*já jdu dělat snídaňku pro mého největšího ospalca :grinning:
13. kvě 2007 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
tak co gabou byl vylet?ja jela po obede skralickama je nechat oockovat a pak jsem chytala bronz na zahradce a ted jsem se prisla najist a rikam kouknu co je noveho.U nas je krasne,ale pryse to ma kazit,tak nevim.Uz se moc tesim na ut.az uvidim toho naseho meleho uzlicka:slight_smile:)
13. kvě 2007 v 16:46  • Odpověz
Zdeni, tak výletek nebyl..byl výlet jako hrom :grinning: ušli jsme 10 kilometrů lesem :astonished: funěla jsem jak lokomotiva, ale paráda :wink: šli jsme na hranice se Slovenskem (vysílač Javořina, jestli to někomu něco říká) a měli jsme parádní výhled do krajiny (ještěže jsme měli dalekohled :sunglasses: ) Teď jsem ale parádně unavená..hned jsme si dali s MM spršku a já si i natřela chodidla chladivým gelem :grinning:
To ti věřím, že se těšíš na UTZ na uzlíčka :dizzy_face:
13. kvě 2007 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
koukám, že jsem jaksi rozparáděná a pořád používám slovíčko "paráda" :sweat_smile:
13. kvě 2007 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz
jsem doma, teploměr se zbláznil, takže nevím, na čem jsem. jen ty propočty podle těch zřejmě bláznivých křivrk mě utěšují, že by se mohlo opět něco odehrávat

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=4
13. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem už zpátky z víkendu a opět sedim v plzni.U nás na vsi je tak krásně :slight_smile: ,tady ve městě je to úplně jiný :unamused: víkend jsme měli opět pracovní,přijel kamarád a jeli jsme do lesa na dříví,měli jsme půjčený traktor a velikánskou plošinu a tak jsme byli dvakrát za den,večerjsem odpadla a v devět jsem šla už spát :slight_smile: dneska jsme něco málo udělali a po obědě jeli ke tchánum,byla tam i švagrová s lukáškem a tak jsem se sním aspoň pomuckovala :wink: :wink: :wink: No o cestě do plzně vám písnu až zítra to byla zase estráda :wink: :wink: :wink:

gábi držím palce ať to zítra vyjde :wink: :wink: :wink:
13. kvě 2007 ve 21:08  • Odpověz
ahoj holky, jaký byl víkend?
Madlenka ho měla vidím :dizzy_face:
My byli včera na svatbě, myslím, že jsme si to nakonec užili, ikdyž na začátku to tak nevypadalo. Už nejsem zvyklá na takové řádění, všechno mě bolí :sweat_smile:
13. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
Tak jsem tu a nemuzu se dockat zitrka :slight_smile: gabou doufam ze hned napises!!!! Je ja jsem napnuta (jak maly trenky to byl nadnerny vyrok, tusim Megy?)

Zdeni vedu skautsky oddil, no a jezdime ruzne ted tedy kvuli pocasi jsem musela vypravu preorganizovat, meli jsme spat pod stanem u nasi mamky na zahrade (zahradkarska kolonie pro okraji mesta) ale ve stredu kdyz jsem davala na schuzce rodicum info, co a jak a kdy maji deti mit, tak jsem se zalekla pocasi a vypravu jsem presunula do klubovny. No takze to az tak vyprava nekam nebyla, ale i tak myslim ze se to povedlo, sobotu jsme stravili na te zahrade u mamky, jen jsme proste misto pod stanama prespali v klubovne. Mam tam male deti, i 4 lete, tak myslim ze to bylo rozumne, ve stredu to vypadalo ze hnusne bude uz porad.
13. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
Dludli, ta tvoje tchýně :angry: to je mi líto, že vám to s Martinem tak jiskří. Mě tchýně nějak neprudí, ale s MM nám to taky někdy hodně neklape, až si říkám, jestli ta svatba nebyla chyba :pensive:
13. kvě 2007 ve 22:09  • Odpověz
tak to jo dludli a to jich mas kolik a to jsi na to sama?jak jsi k tomu prisla?
gabou zitra na tebe budeme vsichni myslet neboj!!!!
0401,my jdem na svadbu v cervenci,tak jsem na to zvedava jak to zvladnu v 7mym mesici:slight_smile:).ale tesim se.
madlenka,to jste si pekne dali,vim co to je takovy prace,nasi maji doma kotel na drevo a topi jen tim,takze jsme do lesa jezdili kazdou chvili,tad uz teda ne.Jseme zvedavy na story:slight_smile:)
jo dludli co MArtin a tchyne,stalo se neco za tu dobu co jsi tam nebyly?
tak pa jdu spinkat.
13. kvě 2007 ve 22:12  • Odpověz
tak já už čekám na odpověď: Gab v kolikátém týdnu jste?
14. kvě 2007 v 06:40  • Odpověz
autor
gabi, tak kde jsi :slight_smile:
14. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.