• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabi nás napíná, taky se už čekám na zprávu :slight_smile:
Dludli, co tvůj graf?
14. kvě 2007 v 09:01  • Odpověz
gab prý jde až ve tři, tak nevím. 4etla jsem to v plánovalkách 2008.
Já si myslím, že naše holčina je už tak v 7 týdnu. Jsem zvědavá jestli se pletu :wink:
14. kvě 2007 v 09:01  • Odpověz
to by mě taky zajímalo
14. kvě 2007 v 09:02  • Odpověz
14. kvě 2007 v 09:03  • Odpověz
a co tvůj juli?
14. kvě 2007 v 09:04  • Odpověz
u mě špatné, před 14 dny jsem byla na IUI a v pátek na krev a byla negativní http://www.fertilityfriend.com/home/18811c
14. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz
to mě mrzí :frowning2:
ale hlavinku vzhůru, my to nějak všichni zvládneme :wink:
14. kvě 2007 v 09:13  • Odpověz
Megy, tobě hezky teplota vystoupala, to vypadá dobře :slight_smile:
14. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
abych pravdu řekla, moc naděje si nedělám. práce na interně, minulé pozitivní TT skončily negativně, takže nechávám tomu volný průběh. Samozřejmě se snažíme, což jde vidět, ale v poklidu, žádné honění se za spermiemi není :slight_smile:
14. kvě 2007 v 09:16  • Odpověz
no však tak to má být, být v klidu je základ :wink: Ty jsi měla minule pozitivní test, který nakonec nebyl pravidivý? Tak to muselo být velké zklamání, co?
14. kvě 2007 v 09:18  • Odpověz
jo, nakonec byl negativní, zklamaná jsem byla. Dá se taky říct, že mému chlapovi to nějak ani nedošlo, což mě mrzelo ještě víc. Tak jsemm si řekla, nebudu s ním o tom mluvit dřív, než budu mít něco potvrzené od gynekologa. A basta :wink:

Teď mám v podstatě ještě více klidu než dřív. prodloužili mi v práci smlouvu na dobu neurčitou, což neudělali ani holkám po dvou letech. jsem tam skoro rok a smlouva na neurčito je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning:
14. kvě 2007 v 09:23  • Odpověz
Oni chlapi to asi nechápou, prostě to berou jinak. My to prožíváme se vším všudy.
S tou smlouvou to je super. Nebudeš si muset lámat hlavu nad tím, když otěhotníš :wink:
14. kvě 2007 v 09:27  • Odpověz
jo, ale co když se to stane teď? Nechala mi to podepsat v pátek. Normálně mi končí smlouva 1.7.2007. Já to podepsala, takže mám zato, že ikdybych teď otěhotněla, tak mi nemůže dát padáka mýlím se?
14. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
autor
holky merite BT v uplne presne stejny cas?
14. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz
mě to bohužel nejde měřit ve stejný čas, to víš, směnnost v práci. Dá se říci, že měřím maximálně s dvouhodinovým odstupem
14. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz
autor
ja myslim ze kdyz uz to mas jednou podepsany a prodlouzeny, tak jsi tim kryta i kdyz je to jeste vlastne pred datumem, kdy ti jakoby mela koncit ta sml na dobu urcitou
14. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz
no a jak to vypadá u tebe a snažílkováním?

Ještě je to taková hrůza s tou buchtou tchýní?
14. kvě 2007 v 09:38  • Odpověz
Dobre ranko, mizim na dalsi pohovory, ale nedalo mi, juknout na Gabi, no taaak nenapinej nas :slight_smile:

Ja vcera byla za kamaradkou v porodnici v Koline a tak vlasate mimco jsem jeste nikdy nevidela, mooc krasna holcicka :wink:
14. kvě 2007 v 09:56  • Odpověz
autor
jo tchyne je krava a jeste psychicky narusena, jiny vysvetleni uz nemam :rolling_eyes:

no tak ja nevim jestli snazilkujeme nebo ne. Ted jak resime znovu bydleni tak se neodvazuju vytahnout i tohle, hlavne sama premyslim zda to ted ma smysl nebo ne, fakt to v baraku vre, tak si rikam zda na mimi nepockat :frowning2:
Vcera jsem zrovna Martinovi rekla, ze mame pul roku na to vyresit jak budem bydlet, ze ja u nich v dome zit nebudu, definitivne, ze chci vyresit spolecne co a jak, zda pujdem do koupi pozemku a stavet nebo nejaky domek, treba i starsi, myslim ze dost veci zvladneme udelat sami, nebo proste co, znamena to samozrejem hypoteku, ale v dnesni dobe to proste jinak nejde :-/ no a ze kdyz se n anicem nedohodnem, jakmile bude v zari hotova ta moje blba garsonka stehuju se tam a vse resim uz jen na dalku. To ho docela sebralo, coz je jasne, ale ja uz opravdu nemzu jinak. Nemyslim tim zadny rozchod, jen proste oopravdu v tom dome dyl nevydrzim, takze pokud to nezvladnem vymyslet co a jak do zari, budem to vymyslet s tim, ze ja budu v garsonce docasne a martin treba snad se pak rozhodne rychleji. No uvidime, doufam ze tak daleko (az k memu odstehovani) to nedojde, ze se martinek rozhoupe driv :frowning2:

Holky ten zivot je nekdy tak slozity. No mam smysl do tohohle mit mimo? Asi ne :frowning2: i kdyz se nijak nechranime, no tak to asi nechame osudu nebo jak.
14. kvě 2007 v 10:09  • Odpověz
mimi má vždy smysl. Je pravda, že si to občas nenačasuje dobře, ale pokud se to povede, proč by nemělo mít smysl? Vše má svůj smysl a až to přijde, tak to přijde.

Dludli: myslím, že jsi to řešila dobře. Myslím, že je až moc závislý na matce. Je pravda, že já taky, takže zase na jednu stranu chápu jeho. Ale zaráží mě fakt, že dost často dává na ní a tebe tím omezuje. Udělej, jak to píšeš a myslím, že mu to konečně dojde se vším všudy.
14. kvě 2007 v 10:42  • Odpověz
autor
hi hi tak dnesni pracovni dobu travim na realitkach :slight_smile: hledam pozemky, neco malo jsem nasla, nejradsi bych tam martina hned vytahla, ale musim pockat aspon tyden nez s tim zase zacnu a i tak bude zase ohen na strese. Ach jo.

A Gabca jde vazne az ve tri na gyndu? No snad ne. Ja jdu ve tri k holicce dostanu se na net az vecer :-/
14. kvě 2007 ve 12:38  • Odpověz
ahojky holky, hlásí se vám totál nervózní Gabca :sweat_smile: na tu gyndu jdu vážně až na tři hodiny..ale stejně se sem dostanu asi až večer..fakt nevím..bojim bojim..no, jdu si dočíst, co jste tu poklábosily..
14. kvě 2007 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
nervózní ze skvělých zpráv? tak to je ten nejlepší stres :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:47  • Odpověz
autor
jezis Gabi ty nas chces odrovnat :slight_smile:

no tak kazdopadne napis hned jak prijdes k netu,nebo to vem cestou z gyndy pres nejakou net kavarnu!!!! :grinning:

Ja se tak tesim urcite to bude ono!!!!!!!!!

(neboj zatukala jsem to do dreva)
14. kvě 2007 ve 12:52  • Odpověz
no, zatím nervózní z budoucích zpráv..ach jo, už mi fakt šibe :sweat_smile: co budu dělat, až jednou budu mít rodit, to fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2007 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
zaťukla, já už v tom dřevě mám důlek :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:53  • Odpověz
:grinning: holky, jste zlaté :dizzy_face:
14. kvě 2007 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
tak budeš rodit a budeš skvělá mamča. :wink:
14. kvě 2007 ve 12:54  • Odpověz
jak se cítíš, pominu-li tu nervozitu, nějaké nové těhu příznaky?
14. kvě 2007 ve 12:55  • Odpověz
bože, já jsem zvědavá jak stará blažková. :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.