• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
jo blazkovych tu bude vic :slight_smile:
14. kvě 2007 ve 12:59  • Odpověz
a gab nás nechává pěkně vydusit :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 ve 13:01  • Odpověz
autor
no to jo :slight_smile:

(ale jen tak mezi nami ja myslim ze to je jasne :slight_smile:)
14. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
holky, nechci vás nechat vydusit..jenom čítám, co se tu kde napísalo :sunglasses:
Megy, nové těhupříznaky snad ani nemám..nevím..nervozní jsem jako prase :sweat_smile: takže je mi blbě od žaludku, ani obědvat jsem nemohla..ještě k tomu se mi ve školce jeden chlapeček pozvracel, chuďa, tak jsem to vrhla málem taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2007 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz
no nic, tak už jdu do sprchajdy..pak ke švagrové..a pak konečně k dr..tak zatím papi*myslete na mě..večer se tu ukážu..pa*
14. kvě 2007 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
:slight_smile: me si jedna holcicka na vyprave malem vyrazila oko, tak jsem taky malem vrhla :grinning:

lezla druhy holcine na zada, ta ji neudrzela a ona se pres jeji hlavu prevratila dopredu, tedy letela po hlave a hadejte co bylo v ceste? No betonova kostka ktera se pochopitelne s tou jeji hlavinkou potkala. Stacila jsem na ne akorat zarvat bacha a pak se malem pozvracet, myslela jsem ze Madlenka uz nevstane. Mimochodem jsou ji 4 roky. Nastesti se trefila tesne vedle oka, dopadla samozrejme jeste presne na roh te kostky, takze to ma "akorat" sedrene vedle oka a priserny monokl, ktery se do druheho dne pekne vybarvil, skoro pres pul ksichtiku, az jsem se stydela ji vratit rodicum :sweat_smile:
Nastesti jsou v pohode a Madla krome opravdu "krasne" tvaricky taky.
14. kvě 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
holky ten muj je takovy srandista :slight_smile: vcera jsme se tulili, jak jsem psala nekde vys, tak jsme se nikterak nechranili (cimz me vcera prekvapil ze nemel namitky) a ted mi vola:
"Ty hele me ted neco napadlo, nebudeme my ted jako mit miminko?" :grinning: :grinning: :grinning:
Ale chudinka mel strach, ze pry mimi by mu vubec nevadilo, ale jen ze asi nebude moc genialni, jelikoz Martinek se mi behem vikendu dvakrat totalne vozral :slight_smile:

No neni rostomilej?

ja mam tedy v planu se jeste ted vyhnout plodnym dnum, pokud je budu schopna podle BT urcit, no a pak to nechame osudu (kdyby to ted nahodou vyslo, tak jestli dobre pocitam bylo by to na unor a to se mi nechce :slight_smile:)
14. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz
Gabco, ja jsem napnuta jak struna.
Holky, taky mivate kolem ovulace zravou? Ja jsem dneska otesanek a nic jineho na co to svest mne nenapada.
14. kvě 2007 ve 14:39  • Odpověz
tak co se týká jídla, tak je to pravda. Jinak já jsem 4 DPO, takže momentálně se snažím být v klidu. Zítra mě však čeká opět nemocniční práce, takže žádný klid. Jen doufám, že jestli se něco klube, aby se to udrželo.
Jináč budeme snažílkovat zas a zas - ikdyž to je taky velmi moc příjemné :grinning:

Gab je už u doktora- držím pěstičky
14. kvě 2007 v 15:21  • Odpověz
jsem stále na drátě :wink:
14. kvě 2007 v 15:25  • Odpověz
Já taky, ale to asi hned tak nebude :slight_smile:
14. kvě 2007 v 15:27  • Odpověz
já myslím, že už to ví :slight_smile:
14. kvě 2007 v 15:28  • Odpověz
Gabča jo, ale co my?
14. kvě 2007 v 15:31  • Odpověz
gabou,tak an tebe myslim,ty uz to ted vis,ale my jeste ne:slight_smile:)ted jsi bud navysost stastana nebo ubulene jak zelva.Ale ja te vidim jak jdes po ulici a smejes se.TAk doufam ze se nepletu.
Manzilek jde zitra se mnou na ultrazvuk ,chce videt taky naseho uzlicka,jsem rada ze s etak rozhodl,nechala jsem mu volnou ruku.A pak jsme mu rekla ze kdyby nesel tak bych rekla asi mamce.Ze by z toho byla urcite nadsene.A on se holky nastval,ze jako ona by ho videl adriv jak on!!!!!a neslo mu vysvetlit,ze on nechtel....a kdy jsem mu to chtela rict apd.Ted je takovy zamkly,asi o tom premysli.nechapu.
a pak se stavime pro mamku a pojedme se podivat na kocarky-,mamka plati,tak ho musi videt a jakoby ho vybrat:slight_smile:)ale jasne ze ji dostrkame k tomu jaky se libi nam:slight_smile:)ale pro ten pocit.Kupovat ho jeste nebudeme jen s epodivat.
14. kvě 2007 v 15:35  • Odpověz
já myslím, že brečí štěstím
14. kvě 2007 v 15:42  • Odpověz
tak já se asi nedočkám, až večer sem nakouknu ... hezký zbytek dne, holky :slight_smile:
14. kvě 2007 v 15:56  • Odpověz
papa
14. kvě 2007 v 15:58  • Odpověz
tak jsem udala rebarborovou buchtu,pujdu povesit pradlo,pozalejvat a treba se nam tu zatim gabou zjevi.
14. kvě 2007 v 16:58  • Odpověz
tak já nakoupila, uklidila a vyprala prádlo. Stále však čekám na gab a jejich gaboušátko
14. kvě 2007 v 17:01  • Odpověz
ahoj holky,tak já už jsem z práce doma a mudela jsem rychle přelouskat co jste tady všechno zvládly napísat :grinning: :grinning: :grinning:
gabča nepíše a nepíše,ta nám dává kapky,co :grinning:
dludli rozhodla jsi to zprávně,ať se martin rozhodne,jestli chce tebe nebo maminku,snad už mu to taky dochází a půjde s tebou :wink:

no ke včerejší jízdě do plzně: tak jsme se stavili u zanámích,s tím že hned pojedeme,tak mi umluvili,že budu řídit a že si daví dá jedno pivko :frowning2: tak z jednoho piva se vyklubaly tři a k tomu čtyři panáky :angry: :angry: :angry: já samozřejmně nasraná,ale manža vysmátej.odjížděli jsme po třech hodinách v tý největší špičce,kdy se všichni valili na plzeň.tak mi popadla pěkná nervozita a do toho můj drahý začal radit jak mám řídit :angry: :angry: :angry: ,tak jsme se chytli a já přestala mluvit,doma na mě pak dorážel,ale já se nedala a nemluvila s ním(naschvál,aby si uvědomil,že mi nemá radit,když řídim já) a to měl jediný štěstí,že jsem neměla kde zastavit,jinak bych ho vysadila :wink: :wink: :wink:

zdeničko já bych si dala taky rebarborovou buchtu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 v 17:13  • Odpověz
madlenko klidne muzes prijet.uz uz ridis takhle ve spicce:slight_smile:)to se smeju ,vim ze pro tebe to byla hruza ,ale jak to takhle pises.
14. kvě 2007 v 17:15  • Odpověz
Zdeni, ty jsi ale hospodynka, delas mi chute.
Ja dneska zacala navarovat do mrazaku, od pristiho tydne jsme v novem byte a zatim bez kuchyne, takze budeme muset vystacit s mikrovlnkou.

Kdepak je ta Gabou
14. kvě 2007 v 17:22  • Odpověz
zdeni hrůza to byla,ale neboj já mám paměť jako slon a já mu to připomenu :wink: měli jsme v plánu,že si uděláme pěkný večer-večeře,svíčičky,vínečko,muckování atd. :grinning: :wink: :grinning: tak nebylo nic :angry:
jinak je to 33 dní od mé poslední MS a žádné příznaky,že by se jí chtělo se objevit,čekám teď na ty výsledky krve,tak mi všecko sere a jsem mrzutá :frowning2:

gábi kde jsi potřebuji pozitivní zprávu :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 v 17:30  • Odpověz
to verim madlenko,a myslis si ze by to mohlo vyjit.Ja jsem umyla redkvicky,dala kralickum,utrela nadobi a ted jsem si k pc ukrojila buchtu.Musim si ji pochvalit ale je vybiorna,pekne si tu pomlaskavam:slight_smile:)tak prijedete a ja vam dam buchtu a budete taky pozitivne naladeni:slight_smile:)
14. kvě 2007 v 17:44  • Odpověz
já se vsadím, že si to dočítá a nemůže uvěřit, že jsme tak napnuté. Tak ven s tím gabi :slight_smile:
14. kvě 2007 v 17:44  • Odpověz
rebarborová buchtička je vítečná. Tu můžu - mňamky
14. kvě 2007 v 17:45  • Odpověz
myslíš mimiko? snažit jsme se snažili a to dost :grinning: :slight_smile: :grinning: ,ale nevím nevím :frowning2: :frowning2: :frowning2:

miluš a co všecko vaříš do mrazáčku?
14. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz
my ji letos mame poprvem,tak asi proto mi prijde tak vyborna.
14. kvě 2007 v 17:50  • Odpověz
autor
takyjsem na prijmu ale jen na navsteve u kamaradky

GABOU, KDE JSI????
14. kvě 2007 v 17:52  • Odpověz
tak gab - to nám nemůžeš udělat, že nenapíšeš. Však já si tě vyčíhnu :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.