• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tyjoooooooooooooooooooooooooooooooooogabou super!!!!!!!!!!!!!to je super zprava ,jsem z toho hotova:slight_smile:))fakt pekny a mooooooc gratuluji.
V kolikatym tydnu jsi a pak nam napis reakce vsech,ja jdu zase koukat.
14. kvě 2007 v 18:21  • Odpověz
JJ, Megy má pravdu, hlavně se setři, jenom procházky a žádná přáce, plno radosti, úsměvu a plánování :slight_smile: .
14. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz
já bych řekla tak 7 -8 týden? Už jsem to tady tipovala
14. kvě 2007 v 18:22  • Odpověz
Megy, tak to bydlíte kousek od nás, já teď žiju v Dolní Lutyni to je pár km od Ostravy a předtím jsem bydlela v Petrovicích u Karviné - tam se mi moc líbilo.
14. kvě 2007 v 18:23  • Odpověz
Gabi, obrovska gratulace!!!!!!!!!!!!! No hura, mame prvni rijenku tehulku.
Tak detaily, co ti vse doktor rekl..

Madlenko, varim gulas, pak jsem udelala veprovy na zampionech, kureci smes. Zitra mne ceka risoto a curry, to manza miluje. Premyslim, jestli se daji zamrazit testoviny.
No a zbytek nejak prezijeme, zajdeme si na veceri, nebo si objedname pizzu.
Nejhorsi je, ze nevim kdy ta kuchyne dorazi.

Holky, jdu si dat sprchu, az se manza vrati z cestiny, vrhnu se na nej :grinning: .
14. kvě 2007 v 18:24  • Odpověz
Holky mě to tak vzalo, že bych hned teď vlítla na manžela a znásilnila ho :grinning:
No vidíš, skoro sousedky
holky já jsem úplně odzbrojená. Z radosti mi ukápla i slzička - tak dobře slzičky. Jdu se na chlapa vrhnout :grinning:
14. kvě 2007 v 18:25  • Odpověz
teda Milusko a co ja?ja nejsem tehulka?
14. kvě 2007 v 18:27  • Odpověz
Tak hodně štěstí Megy, ať už vám to taky vyjde a můžete rodit spolu s Gabčou :slight_smile: . My ještě pár měsíců - ooo, hrozné slovo - měsíců :unamused: . No ale neva, jak je takové hezké počasí tak se čeká hezky.
14. kvě 2007 v 18:28  • Odpověz
jj, Miluško, zapoměla jsi nám na Zdeničku, ta je taky naše říjenka :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz
Holky já se loučím, jdu se podívat jak to manžílkovi jde. Zatím papaček a už se zase těším až se tady k vám dostanu a přečtu si Gabčine zážitky a pocity :slight_smile:
14. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz
to by byla ale shoda. Myslím, že gab si to bude nějaký měsíc se zdeničkou užívat sami.
14. kvě 2007 v 18:30  • Odpověz
já jdu do sprchy oholit si nožky a hned jsem zpět. Snad už nám tu Gab něco napíše. Myslím, že je tak šťastná, že nebude schopna pořádně psát :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 v 18:32  • Odpověz
no ono uz je skoro 5 mesicu,co budu rozdil od gabci,a to je docela dlouha doba na to,aybste se naky pridala aspon v takovem odstupu.
14. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz
Jeeee Zdeni, ja jsem ale trdlo :confused: .
Nezapomela jsem na tebe, mela jsem na mysli dalsi tehulku...
14. kvě 2007 v 18:37  • Odpověz
holky..tak jsem tu..manžílek mi, představte si, odjel na trénink :confounded: ale zase mám aspoň čas na vás :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
takže..kde mám vlastně začít?? :sweat_smile:
já nemůžu ani psát :grinning:
tak jo..musím se uklidnit a půjde to..snad :dizzy_face:
pan doktor mi dělal vnitřní ultrazvuk a divil se, že je miminko ještě mocinky malilinkaté (na to, že jsem měla MS 26.března), takže jsem musela otěhotnět nějak později (holt asi nesplňuju tabulky :grinning: )Takže teď jsem tak v 5tém či 6tém týdnu..zatím nedokázal přesně říct, protože "to" nešlo ještě změřit..zatím jenom malilinkatá kulička :pensive: za dva týdny jdu na kontrolu..
14. kvě 2007 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, jaké bereš vitamínky?? Calibrum?? On mi říkal, ať si koupím jaké chci, že je to stejně na jedno brdo :grinning:
14. kvě 2007 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
gábi gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 v 19:10  • Odpověz
tak já se spletla o jeden týden? Tak to je dobrý.

Moc Vám to holky přeju a doufám, že se budete šetřit. Kéž bych se k Vám už taky přidala
14. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
ja neberu nic.jen jod a kyselinnu listovou do tretiho mesice.Jinak kdyz mam pry pestrou stravu,tak nemusim nic,A tu ted mam-zeleninku jogurt syr rybky apd.Nevim ale nic jineho neberu.
14. kvě 2007 v 19:35  • Odpověz
madli: díky :dizzy_face: hážu těhubacilky i pro tebe, Megy: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:

megy: jj, máš docela trefu :wink:

zdeni: fakt jen toto?? Áha..tak to já radši na něco najedu..budu mít totiž stresy v práci, tak ať vydržíme :dizzy_face:
14. kvě 2007 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
nic jineho,ale hodne ten calibrum,co vim.
nase mimi taky bylo malinky kdyzu jsem tam byla poprve.
14. kvě 2007 v 19:46  • Odpověz
Gabuše, moc moc gratuluji :slight_smile: to je paráda! Patrička posílá miminku velkou pusinku, ať se mu u maminky v bříšku daří a krásně roste! Pozdravuj taťku!
Jo a fotku z Luhaček dodám co nejdřív :wink:
Tý jo, já mám z tebe radost, mamino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. kvě 2007 ve 20:02  • Odpověz
Gabčo, velikanánská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať miminko roste jak z vody, těšíme se na fotky.
Já myslím, že se hodně bere Calibrum Baby Plan - hlavně na začátku kvůli kyselině listové.
14. kvě 2007 ve 20:10  • Odpověz
taky jsem baštila Calibrum :slight_smile: a listovku zvlášť.
14. kvě 2007 ve 20:15  • Odpověz
Gábi mrkla jsem hned do albíčka a řeknu ti, že mimisek se určitě narodí 14 jak se tak koukám na ta data. Vdávala ses 14-tého a dnes co ti lékař potvrdil kuličku v bříšku je taky 14-tého, ještě něco do třetice to bude, takže nejspíš ten mimisek už u maminky v náručí :wink: :slight_smile:. V práci se nepřepínej a odpočívej, žádné stresy, ty ty ty :slight_smile: . Hlavně si to pořádně užívej, moc ti to přeju.
14. kvě 2007 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.