• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
tak konecne jsem tady, sice jsem psala ze jsem na prijmu u kamaradky, jenze to bylo jedinkrat kdy jsem se sem dostala :frowning2:

Gábi je to uzasne, mooooooooooooooooooc ti to preju a gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!

Muzik odjel na trenink a jeste to nevi? Nebo uz to vi?
14. kvě 2007 ve 21:00  • Odpověz
autor
jdeme se psem vyzvednout muze z hospody, jeste nebyl dneska doma, jel tam rovnou z prace.

Tak ja si to prijdu vsechno jeste jednou precist :slight_smile:

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: gabou nádhera
14. kvě 2007 ve 21:03  • Odpověz
holky moje říjenky..děkuju moc :dizzy_face: MM všechno ví, hnedka jsem mu na parkovišti od dr. volala..prej to stejně věděl :dizzy_face: :grinning: odjel na trénink proto, že už se tam domluvil s klukama někdy ráno, tak to nechtěl rušit..nejprvě mě to mrzelo, ale teď jsem i ráda..aspoň jsem se dala trošku dokupy :dizzy_face:
holky, já jsem dneska koupila i první mimivěc :sweat_smile: teda mimivěcičky..nemohla jsem odolat a koupila jsem "kuličce" tři minibodýčka :dizzy_face: to jsem ale prdlá, co? :sweat_smile:
14. kvě 2007 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
jsi šťastná a tak jsis musela udělat radost :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 ve 21:22  • Odpověz
jj, Madli, přesně tak :wink: Ale jinak je mi dneska dost špatně :pensive: mimi o sobě dává dost vědět :dizzy_face: tak snad půjde všechno tak, jak má :sunglasses:
14. kvě 2007 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Kyti: s tím 14.tým vážně něco bude :grinning:
14. kvě 2007 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
neboj však ono bude líp :wink: my už by jsme taky chtěli čekat mimi,ale zatím nic :unamused: :frowning2:
14. kvě 2007 ve 21:29  • Odpověz
dělám co můžu, s těma těhubacilama!!! Neboj, už brzičko to určitě vyjde :wink:
14. kvě 2007 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
snad jo,mám dneska špatnej den :frowning2: a jsem mrzutá a musím říct,že nejkrásnější zpráva dnešního dne byla ta od tebe,že už čekáš taky mimíska a že se tím pádem říjenky pěkně rozrůstají :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2007 ve 21:35  • Odpověz
madli: tak to jsem ráda, že jsem tě aspoň trošku povzbudila :dizzy_face: tak zatím papi* a dobrou..MM už je doma...krásné sníky :dizzy_face:
14. kvě 2007 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
gabou,tak si krasne uzivejte a planujte,i kydz se o tom s manzlikem bavime tak on uz proste chce,aby bylo tady!pak teprve bude mit velkou radost.MA radost ze zitra uvidi mimi na ultrazvuku ale ne pry takovou az tu s nami bude.To aj se zatim spokojim i s tim malem,ze ho zitra uvidim.
14. kvě 2007 ve 21:47  • Odpověz
tak holky tady začíná bouřka a opět prší :frowning2: já se jdu umýt a jdu spát :pensive: papapa zítra odpo jsem tady jak na koni :grinning:
14. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
Tak ja pridavam take svou gratulaci :slight_smile:. Gabi tak se hlavne opatruj, at jste s mimiskem v poradku - mam z Vas obrovskou radost :dizzy_face:
14. kvě 2007 ve 22:49  • Odpověz
autor
madli u nas je ticho pred bouri, odpolko jsem kvuli tomu nepovesila pradlo, vsude se plasi jak kdyby mel prijit konec sveta, ale nakonec jsem jeste ted povesila pradlo na prenosny susak a dala jsem ho castecne pod strisku, tak treba to vyjde :slight_smile:

A ted jdu do hajan

Gabi mam vyridit i gratulace od MM (holky co je to za zkratku? Odhadla jsem to dobre, neco jako muj manzel? Martin navrhoval muj magor :slight_smile:) uz to vase mimi radne zapil :slight_smile: prijel z prace NA KOLE s 11 dvanactkama v sobe, kolega slavil 50 a pak se vymlouval na tebe a vasi kulicku :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu odpustila
14. kvě 2007 ve 22:59  • Odpověz
Dludli, to je manza dobrej :wink: .
Co bude delat az budes tehu ty? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2007 v 10:45  • Odpověz
autor
to bude v jednom kuse zlitej :grinning: :grinning: :grinning: a az se to narodi bude v alejich nablito, ja se tesim :slight_smile:

Mozna ze ted jsme se trefili do plodnych dnu :astonished: sice jsem chtela az plodne dny v cervnu, tyhle jeste vynechat, no jenze ja to s BT az tak zatim neumim tak nevim, ja to asi ani nepoznam :sweat_smile:

Tak kde mame tu nasi novou tehuli :grinning: Jak reagovali doma a muzik a tak??
15. kvě 2007 v 10:57  • Odpověz
autor
je tak kde jsou vsichni???

Ja se v praci nudim :frowning2: mam sice co delat, nejaky papirovani a tak, ale vubec me to neba :confounded:
15. kvě 2007 ve 14:53  • Odpověz
dnes stál den za satrou belu. Holky z univerzity na praxi - no katastrofa. Absolutně nic neuměj. Jináč můj chlap je u telky, kouká na DVD a já Vám píšu, že se mám jináč fajn.

Bolí mě vaječníky - jsou asi moc prokrvené. Asi mi začíná předmenstruační období. Tak zatím papa
15. kvě 2007 v 17:17  • Odpověz
ahoj kočky,
tak já jsem už z práce doma hurá.Megy u mě tan den stál taky za starou belu,hned ráno jsem se hytla s kolegou,tak jsem to hned ořvala :frowning2: no prostě se mnou cloumají hormony a stačí málo a jsem hned našlápnutá a okamžitě se bránim :wink: nebojte řvala jsem na záchodě,takovou radost bych mu neudělala :angry:

jinak jsem doma sama,můj drahý manžílek je v práci a tak jsem se najedla a teď vám písám.byla jsem ještě ve městě,jsme pozvaný na oslavu 60-tin k naší sousedce,tak jsem jí koupila skleničky na vínko,zlatý přívěšek(čtyřlístek) a v pátek ještě koupíme kytku :grinning: docela se těšim :grinning:

no a jak se vede vám???
15. kvě 2007 v 18:34  • Odpověz
ahojky holky..

Jé, Dludli..tak to jsi hodná, že jsi mu odpustila..děkuju za gratulace a taky za zapití "kuličky" :dizzy_face: :grinning: máš pravdu, že MM znamená můj manžel..připadla mi to jako dobrá zkratka (přijatá někde od holek z jiných diskuzí)..lepší než manža..to se mi moc nelíbí :sweat_smile:

jinak MM mi odjel až do Brna na koncert skupiny Kabát..dostali lístky zadarmo, tak jel i se šéfem a kolegou z práce..ale jen, ať si jede, pak už bude mít jiné starosti :sunglasses: Jo a včera večer mně bylo docela dosti špaténko a dneska ráno taky..teď už aj papkám, tak snad dobré..
15. kvě 2007 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
tak mi mame ultrazvuk v poradku,mimi roste uz ma 340g.pak jsme jeli s manzilkem a s mankou na kocarky a docela jsme i naky v vybrali.dnes n´moc nestiham zitra napisu vic:slight_smile:)pa
15. kvě 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
zdeni tak to je fajn :slight_smile: jsem rada ze je vse ok

Gabco porad tomu nemuzu verit, jeste nedavno jsme resili jak ty nase drahy pulky primet k mimi a ted uz je z tebe tehule :grinning:

jo jinak jak jsem byla u kadernice tak vypadam jako debil :frowning2: nemela jsem moc jasnou predstavu, mela jsme ted vlasy uz celkem dost dlouhe, tak jsme chtela nejakou zmenu, premyslela jsme o nejake hnede barve, nebo cervene praminky, vlasy sestrihat, ne primo na kratko, ale hodne, no jenze jak jsem nemela presnou predstavu (tu mam ted :angry: ) tak jsem se nechala snadno kadernici ovlivnit, rikala ze co kdyby jsme dali novy melir (blond) zastrihli ofinu a vlasy zkratit dylku, po ramena, ale na rovno. No takze mam na palici uces bez napadu, vlastne to ani neni uces a mam na sebe vztek ze jsem si to lip nerozmyslela. Vlastne zadna extra zmena nebyla, mam ofinu a kratsi vlasy. Tak mam pocit ze to necham tak 14 dni ulezet, abych nemela pocit ze jsem ty 400 vyhodila uplne zbytecne a pak to bud sama doma aspon prebarvim na nejakou tu hnedou nebo tak a nebo se necham znovu ostrihat, a to tak ze ty vlasy si necham sestrihat, a pak to mozna jeste prebarvim :slight_smile:
Proste se v tom necitim dobre nema to smrnc nic, je to nuda :frowning2:
15. kvě 2007 ve 21:36  • Odpověz
autor
jo a taky vam musim rict jak me desne zere ze nasi kamaradi /jak jsem tudle psala ze se zasnoubili/ maji pozemek a budou stavet, jsou to nasi dobry znamy, ale tak desne jim zavidim, dneska jsem te slecne pocilala odkaz na domek, ktery mam uz rok zamilovany, meli totiz jet do Plzne na schuzku se stavebni firmou, a domluvit detaily domku, ktery meli vyhlidli u nich, no a jak jsem ji poslala ten odkaz, jen tak pro srovnani co se libi me, tak mi ted psala ze je nadsena a ze budou mit ten "muj" domek a me to desne zere!!!!!
A jelikoz jsou to opravdu nasi dobri kamaradi, tak me to samotnou stve, jak jim to zavidim, mela bych jim to prat,uzili si uz oba svoje, jenze mi to nejak nejde :frowning2:
15. kvě 2007 ve 21:41  • Odpověz
dludli tak to je tezky...a kor kydz mas ted takove obdobi.my dnes byly u nasich a segra chodi s klukem ani ne pul roku a uz maji doma obrazky domecku,tak nas to sokovalo.JSou pekny,ale ta cena a pozemek a vybaveni nevim envim.
pOrad se koukam ne ten kocarek a nasla jsme na netu super stranky kde ho amji ve vsech barvach a clovek si nevybere
S tema vlasama tzo znam,mam treba i predstavu apak to na me vypad auplne jinak:slight_smile:)jdem spinkat tak dobrou.
15. kvě 2007 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Dnes tu nikdo není?
Zdeni, pošli nám adresu na kočárky, ať se taky pokocháme :slight_smile:
Dludli, to je tím špatným obdobím, že máš takové pocity, to bude dobré, uvidíš. A mimochodem, mě by to taky moc naštvalo, kdyby si kamarádka postavila na chlup stejný domeček :angry:
16. kvě 2007 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Juliet, ja jsem tady, ale jen nakukuju. Pri tom varim a balim

Zdeni, sem s kocarkem. Jaky sis vybrala? Ja sice jeste tehu nejsem, ale pres kocarky jsem odbornik :wink:

Dludli, tak si rikej, ze si postavite jeste lepsi. Ja jsem nejak jarne naladena, nic mne nerozhazi.

Dnes mam ovu, tak budeme dohanet Zdenicku a Gabcu.
16. kvě 2007 ve 12:28  • Odpověz
ahojky holky..

Zdeni, to jsem ráda, že máš mimi v pořádku :dizzy_face: a bude to holka nebo kluk?? :sunglasses: já vím, nechcete to znát předem, ale třeba jsi změnila názor :sweat_smile: Jo a ty kočárky mě taky zajímají..kdyžtak písni odkaz..

Milu: tak se dneska do toho pořádně opřete, ať máme další těhulku :dizzy_face:

Dludli: já jdu ke kadeřnici v úterý ráno..jdu na totál změnu :grinning: už to mám celkem dlouhé (pro mě velmi nezvyklé), tak to jdu ostříhat, nabarvit a možná i červený melír do toho :wink: Taky jdu ale vždycky od holičky s rozporuplnýma pocitama :pensive: Jinak ten domek bych jim záviděla taky..to já vůbec nevím, co s náma bude..ale teď to nechci řešit..nejradši bychom si samozřejmě taky postavili, ale uvidíme co ještě bude..
16. kvě 2007 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
kdyz zadate:alu sprint,tak pak druhy odkaz.kocarky Daniela.Ja tam o nem cela stranka ajsou tam i vsechny barvy.Snad to nejdete,pokud ne tak vam MM:slight_smile:)napise primi tu starnku,to ja neumim:slight_smile:))tak piste jak se vam libi,nelibi,proste vse.neni tio na stopro tak uvitam kazd ynazor.Jinak je asi z Polska,ale to me navadi,ma to co chcem a uplne suiper servis.Zarucni doba je 2 roky a nabiha az 20dnu po porodu a muzes si ho tam nechat a pak az se to narodi jeste vybrat jinou barvu a kdyz se s nim neco stane tak to ho musi do 1h.opravit,nebo dat jiny apd.Fakt super.Jinak nevim jestli jsou naky velek rozdily mezi tem az polska nebo teme lepsima:slight_smile:)mimo ceny.Chtela jsem aby u toho byla autosedacka,stejne bychom ji museli mit,tak proc ne rovnou na kocraku a strasne rychle a pohodlne se slozi do auta.Zatim se mi libi...
16. kvě 2007 v 15:58  • Odpověz
nevime co to bude,porad to nechceme vedet,ale ptala jsem se ji jestli kdybychom to chteli vedet jestli by nam to dnes rekla,a rikala ze tam moc nevidela,ze melo nozicky u sebe.
Tak se dnes snazte at se my rijenky rozrustame.
16. kvě 2007 v 16:02  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce,opět to tam stálo za h...o :angry: už toho mám docela dost,jsem tak ráda,že vás mám a že vám můžu napísat a vykecat se z toho :frowning2: DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!

zdeničko koukla jsem do albíčka,ten kočárek jste si vybrali???Je pěknej a moooooooooooc ti sluší :grinning: :slight_smile: :grinning:

miluš jak vaření a mražení?
dludli zkus si to učesat podle svýho,snad s tím něco uděláš :wink:
gábi co na tvoje těhu říkali v práci?
16. kvě 2007 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.