• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dekuji,atim je tenhle v kurzu.Jew to i neutral barva.ala nasla jsem starnky kde maji vyfoceny vsechny barvy tak uvidime,mohli bychom si ho tam nechat do porodu a pak by teprve MM privezl barvu podle narozeni pohlavi mimi.Ale to bych nevedela kterou barvu,je jich tam fakt plno.
16. kvě 2007 v 17:23  • Odpověz
Zdeni: já jsem to nenašla :frowning2: ty kočárky..prosím prosím tvého mužíčka o napsání odkazu :sweat_smile: Ale ten, co máš v albumku je moc krásný a jak píše Madlenka, tak ti i ohromně sluší!!! :dizzy_face:

Madli: no, dokonce i slzička mi ukápla :pensive: kolegyňky byly dojaté, jedna vykřikovala, jak mojí tchýni závidí, že ona chce být taky babička :grinning: Ale pak se začaly bavit o potratech, tak to jsem myslela, že je snad něčím praštím..opravdu povzbudivé :confounded: pak ale zase přehodily notu a prej, ať se šetřím a tak..dobré..a jedna kolegyňka se mě ptá každý den, jak se cítím :dizzy_face:
16. kvě 2007 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
to jsi je měla praštit,aby si to uvědomily :wink: :wink: :wink: jen ať tě šetří!!!

copak děláš?já jsem hodila prát prádlo,tak už budu mít první prajdu vypranou,tak tam hned hodím další
16. kvě 2007 v 17:32  • Odpověz
tak to já mám vyprané dvě pračky, ale do žehlení se mi ani za nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Teď jsem popapkala a čekám na můžíčka..Jak dojede, tak jedeme ke kamarádům na návštěvu do jejich bytečku, aby jsme pokecali :wink: tak už se těším :slight_smile:
16. kvě 2007 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
zdeničko jsou to tyto kočárky:http://www.darababy.cz/zbozi/mikrus-alu-sprint
16. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz
Jé, díky, Madli..kuknu ta ně :wink:
16. kvě 2007 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
normálně nádhera..až mi z těch barev přechází zrak :grinning:
16. kvě 2007 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
jééé tak to jsem se trefila :wink: jsu šikulka,musím se pochválit :grinning: prohlídnu si je až za chvilku,te´d musím ještě doběhnout rychle koupit rohlíky,zapomenula jsem na ně :wink:
16. kvě 2007 v 17:50  • Odpověz
tady jsem objevila celkem zajímavý článek o tom, jak se rozmyslet při kupování kočárků http://www.emimino.cz/pages/story/1817

jj, Madli..jsi šikulka :wink:

no, já se už pomalu loučím..jdu se chystat na večer..tak zatím papi*
16. kvě 2007 v 17:53  •  2 děti  • Odpověz
16. kvě 2007 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
jo jo madlenko jsou to oni-i kdyz ja mela jeste jinou starnky,ale ono je to to samy.To jo ty barv yjsou neco ,fakt nevim kterou.jsi sikulka.NAm na chvili vypadnul net,tak jsem sla zehlit,mela jsem tam hlavne povleceni,ktere opravdu nerada zehlim,jinka me to i bavi.
16. kvě 2007 v 18:09  • Odpověz
gabou ten jsme videli taky v tom john nell,taky se mi libil,jen nam ten kosik pod korbickou pripadal moc komunistickej:slight_smile:)ale nic proti,libila se mi i barva.
16. kvě 2007 v 18:17  • Odpověz
autor
cauves, tak jak se vede? dneska se chystame brzo spat, tak se tesim :slight_smile: (uz ted)

Gabi a povez ja reagovali doma? Jak jste jim to rekli? A co oni na to? :grinning: jsem zvedule :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
hm tak mam hned po ranu smutno, jak jsem psala ze mi spadlo to dite na vyprave, tak jsem vcera volala mamince, chtela jsem se zeptat co a jak jestli je v pohode. Vcera mi to nebrala tak mi volala ted zpatky, no a dostala jsem trochu vynadano, ze jsme malou meli vzit hned k doktorovy a ze priste mame hned zavolat a tak. Male nic neni, jen musela mit opravdu desny monokl, tak to maminku asi vydesilo a v pondeli ji brali jeste na rentgen. Vsechno je ok, jen me rozhodilo, ze se na me zlobila :frowning2: protoze si myslim ze jsme udelali vsechno spravne, mala po mamince nebrecela hlava ji nebolela, na oku vubec nic nemela (spadla na licni kost) nic krome primo te modriny ji taky nebolelo, no jen jsem z toho ted prepadla. Ta maminka je v pohode, tykame si spolu, vlastne se ani nijak zasadne nezlobila, jen mi to rikala at si dame priste pozor a hned volame atd, no ale stejne :frowning2: nejak na to uz nemam, mam uz ted desy z tabora co se stane a tak :frowning2:
17. kvě 2007 v 08:33  • Odpověz
Zdeni, ty kočárky jsou fakt pěkné, hned bych si nějaký vybrala :slight_smile:
Dludli, ono to zamrzí, že? Člověk si myslí, že udělal všechno dobře a pak taková reakce :frowning2: Ale jestli je maminka v pohodě, tak to asi tak tragicky nebrala, tak si z toho taky nedělej starosti.
Milusko, co teď dobrého vaříš, nechceš nám taky něco poslat?
Madlenko, co máš v práci za problémy s kolegou, že kvůli němu brečíš? Nikdo za ty slzy nestojí, a jestli je to nějaký blbec, tak už vůbec ne.
17. kvě 2007 v 10:40  • Odpověz
dludli to je mi lito,ale hlavne ze se nic nestalo,to by potom bylo horsi.Tohle musi byt hrozna zodpovednost.Maminka te chtela asi trochu postrasit,jinak to snad nebude tak hrozny.a co mAtrin vyjadril se uz nako k bydleni?
Jak chodim na rijen jako na mesic porodu,tak tam zatim jsou skoro samy holcicky,jako ze se maji narodit,zatim jen jeden kluk a asi 3 to nechceme vedet.MM rika,at je hodne holek.at si ten nas kluk pak muze uzit,to je co,co ty chlapy nenapadne.TAky se me ty kocarky libi,hlavne ty barvy to je neco.
17. kvě 2007 ve 13:23  • Odpověz
autor
holky dneska tu mam táááááááákové práce :astonished:

dostanu se domu az vecer :rolling_eyes:
17. kvě 2007 v 15:19  • Odpověz
to mas tolik lidi bez prace,nebo co tam jeste vyvadis?:slight_smile:
17. kvě 2007 v 15:33  • Odpověz
autor
hm mam a dneska jsem mela lidi 3 ( s kazdym klientem je konzultace tak na hodku, hodku a pul) a tak blbe casove rozdeleny, ze jsem nic jineho neudelala. Jsem tu od 8, prvni clovek mi prisel v 9, pak v 11 a pak ve 2. Musim si konzultaci pak hned napsat (co jsme delali, co na priste, jake zmeny a posuny atd atd) no takze ani na konika moc nemuzu :frowning2: a to jest epotrebuju pripravit veci na kurz socialnich dovednosti, na ktery jedem pristi tyden, pondeli az ctvrtek
17. kvě 2007 v 16:35  • Odpověz
aha,tak to jo.a co uz jsi nasla nekomu misto,nebo jde spis o kurzy a rady?ja ted porad koukam na ty kocarky.Nevideli jste film Bestiar-zitra na nej asi pujdem s manzilkem a pak si nekam samy sednout,ja si dam poharek,manzilek pivko a bude to.Jinak v planu na vikend nic neni.
17. kvě 2007 v 16:42  • Odpověz
autor
tak jdu z prace, konecne, ale bohuzel jeste ne domu, ale na poradu kvuli jendomu projektu :frowning2:
Zdeni zatim praci nikdo nema (3/4 delat nechteji) a spis jde o to naucit je jak se prace hleda, aktivizovat jejich sili a tak. Nekdy i postavit nohama na zem, co se tyka platu a pracovni pozice, kdyz nmaji jen ZS a 10 let na pracaku, dodat sebeduveru, nekdy utridit myslenky, jakou praci vlastne ma hledat, co je zivotopis (nekteri to opravdu nevi) ze na prac.pohovor nemuze v monterkach, tze se musi umyt a tak.

Holky tak snad vecer, mam toho dneska opravdu jeste mooooc
17. kvě 2007 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma hurá a zítra už nejdu hurá :grinning: :grinning: :grinning:
víte co je nového,mám dneska narozeniny,ale nikomu to neříkejte,že už je mi 31 :wink: manža je v práci a já už jsem našla kytku co mi koupil,ale musím dělat,že o ní nevím :grinning: schoval jí na skříň :grinning: jinak jsme se domluvili,že si koupím nový mobil a tak dostávám finanční dárky :grinning: :grinning: :grinning:

co děláte,kočky moje???
17. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz
madlenko,tak to moooooooooooooooooooooc gratuluju a posilam,co bych ti tak poslala ,tak treba velkou kyti,sladouckou coladku,neco peknyho na sebe,listky do kina,ale hlavne hodne zdravicka ,stesticka lasky a at se ti splni i to nejtajnejsi pranicko.
Teda takhle jsi vyslidila darek,to musis teda delat prekvapenou,jinka bude nastvany.
17. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
tak holky kde dnes jste?MY za chvili pujdeme koukat na Pouta a zitra jdem do toho kina.Jsem zvedava jaky to bude film.Pred chvili na me MM,ze nase holcicka ma svatek,a ze jsem ji ani nic nekoupila.Anetku mame taky na seznamu moznych jmen,i kdyz ted je trochu v pozadi.MM mi uvaril koprivovy a matovy caj,ja to moc nemusim,ale vcera jsem to prohrala ve Clovece nezlob se,tak musim pit:slight_smile:)
v cervnu,kdyz mi bude ok,tak asi pujdeme na KAbaty,tchan nam asi sezene listky za 200kc.Tak by to bylo super.
17. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
Zdeni, ten kocarek je moc peknej a to zataceni mi prijde super.

Madlenko, mam dovareno a zamrazeno, od vcera nevarim az do odvolani. (nemam kde :grinning: ).
A co to ctu, tak vsechno nejlepsi k narozeninam, hodne stesticka, zdravicka a at se ti splni vsechna prani.

Jdu popohnat manzu, musime snazilkovat.
17. kvě 2007 ve 20:47  • Odpověz
taky se přidávám - mocinko blahopřeju - hlavně zdravíčko a nějakého mrňouska. Já mám příští týden v úterý 23 :wink:
17. kvě 2007 ve 22:40  • Odpověz
holky děkuji za přáníčka :grinning: :grinning: :grinning:
megy tak to máš narozeniny ve stejný den jako moje mamunka :grinning: :grinning: :grinning:
já jdu spinkat,zítra ráno odjíždíme na venkov,tak se přihlásim až v neděli :wink:

pac a pusu vám posílá mařenka
17. kvě 2007 ve 22:58  • Odpověz
Madlenko, vše nej :slight_smile: k narozeninkám! Hodně štěstíčka, zdraví, lásky, dobrých přátel okolo sebe a brzy malého mimiška v bříšku! Ať se ti každý den splní jeden tajný sen :wink: Peta
17. kvě 2007 ve 23:32  • Odpověz
Dobré ránko, holky! Madlence přeju sice pozdě, ale přece všechno, všecičko nej k narozeninkám, hlavně zdraví a taky brzičcko mimiško v bříšku!!! :dizzy_face:

Jinak za chvilku valím pracovat, ale chtěla jsem si vám jenom postěžovat..včera jsem musela odejít z práce, bylo mně totiž strašně špatně :pensive: taktak jsem přišla domů :confused: hlavinka bolela, zvracet se mi chtělo, ale pořád jsem měla hlad..tak jsem jedla aspoň suché rohlíky, abych aspoň něco snědla :sweat_smile: Měřila jsem si u našich tlak a měla jsem 124/64 a puls 86 - co tomu říkáš, Megy?? Je to asi trošku nižší, co?
No, tak jsem si vyměnila s tchýní směnu a jdu na odpo..aspoň nemusím vstávat v 5.30 :wink: dneska je mi už líp, tak snad to bude v poho..Tak zatím pa* holky moje..já už musím..
18. kvě 2007 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, tak ať je ti lépe a radostněji :slight_smile: Mimi dává o sobě vědět, abys věděla, že už je v bříšku :sweat_smile: Taky mám za sebou ty nevolnosti. Nucení na zvracení, ale jen nucení, ale do 12 tt to přejde.
18. kvě 2007 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.