• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dludli tak to je my lito,co ma za duvod jeste nemit mimi?Musi to byt hrozny kdyz bych si to presdstavila,ze ja bych chtela a on ne.Dela si ze me srandu,z konika.Ale kdybych o tom porad mlela-co pise ta a co ta apd.Tak si myslim ze by ho to asi nebavilo.
10. led 2007 v 19:43  • Odpověz
autor
myslim z eo konikovi vubec nemluvim, tedy vi ze jsem tu skoro kazdy den, ale myslim ze mu nic netlacim., Jen kdyz se zapta.
No proc tolik nechce nevim. Jsme spolu pres osm let, rok spolu bydlime, pred ctvrt rokem jsme se brali, nevim co vic by chtel. Mozna ho tahnou kamaradi,ty jeho nejblizsi nemaji ani pritelkyni natoz zenu nebo deti, tak myslim ze j epod jejich vlivem. ALe pritom kolkrat rik ajak mu kluci zavidi, ze me ma. No ono byt ve 30 sam asi neni zadny med.
Ja uz nevim co. Asi to nevydrzim :frowning2:
10. led 2007 v 19:59  • Odpověz
to nevim proc nechce.U nas to bylo v poho,nak chtel sam,ani nevim kdy a jak k tomu doslo.Ale muj byvaly pritel o tomhle nechtel taky ani slyset ano o svedbe,ze by si zkazil zivot ze neni blbej a atak.Zhus si s nim promluvi t kdyz treba bude mit fakt dobrou naladu,taky nekdy s nakym dotazem pockam na lepsi atmosferu.A zkusi si to vyrika v klidu bez hadek a rict si duvody proc nechce a dohodnout se aspon na nakem kompromisu.
10. led 2007 ve 20:06  • Odpověz
autor
no kdyz mi zu jsem se kolikrat dohodly, jenze mam vzdyck ypocit ze to rika jen kvuli me, nebo z emu nedochazi na cem jsem se dohodli, tak kdyz se z apar dni s odstupem zeptam, zda to plati, tak on zacne vyslet, couvat no a je hadka. Protom VS ma hotovou, ma praci, tak nevim proste o co jde. Zkratka se n ato neciti, jenze mam pocit ze se nebude citit nikdy, Je to tak se vsim, Kdyz jsem chtel apsa, nechtel ani slyset, tak jsem ho proste privezla a ted ji miluje (snad vic nez me :slight_smile:) svatbu jsem taky vymyslela ja, dalo mi to tedy trochu prace, al ebyla a ted je taky rad. Uz jsem si kolikrat rikala z eprost evysadim prasky a bude. Vim ze by byl stejn erad. Jenze to udelat nechci, chci se tesit s nim. Ach jo. Proste musim cekat.
10. led 2007 ve 20:13  • Odpověz
tak kdyz jste se dohodli tak jsi to proste mela nechat a aneptat se ho uz na to a brat to jako uzavrenou vec a ne o tom porad mluvit.Nevim.vzdyt mate vsechny duvody pro a snad zadny proti,i kdyz naky by se urcite nasel...
10. led 2007 ve 22:10  • Odpověz
a aby jsi se dockala,cetla jsem ze naky chlapy se musej trosku postrcit a pak kdyz to je tak jsou radi presne jak jsi psala....
10. led 2007 ve 22:11  • Odpověz
autor
no ted vecer jsem se ho ptala proc jeste nechce mimi a rekl mi ze kvuli praci (podotykam ze praci ma a slusnou) ze by chtel mit jeste lepsi ale z tehle hodla odejit tak za rok, za dva.

A ptala jsem se ho znova proto ze ho znam a vim ze vzdycky to tak je. Neco se dohodne a on pak couvne. Takze to ze si vse nekolikrat overuju je prevence toho abych nebyla pozdeji moc zklamana. A dost se mi to vyplaci. Je lepsi zjistit ze couve hned, nez se na neco upnu, z toho jsou pak jen slzy a hadky a tak dal.
10. led 2007 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

No Zuzko, to ti fakt nezavidim... no ja myslela,ze v kvetnu vysadite a snazite se :slight_smile:. Tak to s nim moc neprobirej, jestli jste se jednou domluvili na kvetnu, tak bych nehledala dalsi duvody, proc do toho neprastit... je snad dospelej a za svymi nazory si stoji, ne? To by me vazne nebavilo, na necem se domluvit a kdyz prijde na lamani chleba, tak ze by vzdy couvnul? No asi ti nezbyva nez ti poprat pevne nervy nejen s tchyni, ale i s presvedcovani manzilka ohledne miminka...

To muj milacek stale basni o dvojcatkach :slight_smile:, tak jsem mu nedavno ukazala nejake holciny odsud tesne pred porodem a uz ho to nejak taky preslo, kdyz si to obrovsky brisko predstavil u me :slight_smile:, ikdyz jestli nas prcek bude po tatinkovi, jehoz porodni vaha byla 6 kg, mam se na co tesit :grinning:.

Jinak u nas je to vyreseno, jeste pojedeme v zari nekam k mori na dovcu, vypada to na Kretu a tam se budeme snazit. Kdyz jsem prohlizela katalogy a ptala se do jaky ceny muzu hledat, tak mi bylo receno, abych to s tim setrenim moc neprehanela, ze na pokoj, kde budem plodit malyho, chce mit krasne vzpominky :dizzy_face:, no neni to zlaticko? :slight_smile:
11. led 2007 v 10:07  • Odpověz
Dludli, drzim palecky, at to nejak domluvite.
Ten muj taky nejdriv nechtel a nakonec nechce cekat.
Ted jsme o vikendu byli na horach, super jsme si to uzivali, tak jsem nadhodila, ze treba jeste par let pockame a budeme si uzivat a on ze to teda ne, ze uz se tesi a chcce si deti usit dokud je zdravej a ma na to silu.
11. led 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
jo milu rozumny to chlap. No asi to resit prestanu a v tom kvetnu prasky vysadim, samozrejme ze mu to reknu, zkratka se budu drzet puvodniho planu. No nejlepsi by bylo to vubec neresit a vyckat, ale copak se to da :frowning2:?

jeste ze ma kamaradka mimo a ze si ho muzu pujcit.
11. led 2007 v 11:39  • Odpověz
je to těžký, to čekání i nejistota.., ale co se dá dělat... :unamused: no teď stejně není moc dobrá doba na "zadělávání" na miminko, všude řádí chřipky... a třeba ho to do květně přejde, třeba v něm jaro taky "vyvolá touhu plodit"... :wink:
11. led 2007 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem vás našla :wink: a přečetla si všechny stránky co jste si tady písaly!!!
My jsme vysadili HA loni v červenci a zatím nic :frowning2: a to se snažíme :grinning: a muckujeme se co to dá :wink: :slight_smile: :wink: .
V prosinci už už to vypadalo,že budeme čekat mimi,tak jsem byla u doktora,ale bohužel nic :frowning2: ,byli jsme z toho zklamaný a já to obrečela,ale už je to za náma a teď se snažíme :slight_smile: :wink: :slight_smile: Tak tůdleva pod náma třeba praskla postel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fakt!!!
11. led 2007 ve 20:51  • Odpověz
autor
:slight_smile: no tak to by bylo aby nebylo Madlenko
11. led 2007 ve 20:53  • Odpověz
jo,dokážeš si představit tu ránu? O půlnoci a ještě ke všemu v paneláku :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. led 2007 ve 21:06  • Odpověz
:grinning: Madlenko, tak to teda muselo být snaženíčko :grinning: úplně jsi mě pobavila..Tak to se to už určitě muselo podařit..dovedeš si představit, až budete jednou svému pubertálnímu potomkovi říkat, jak pod vámi jednou rupla postel?? :grinning: :grinning:
11. led 2007 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
Jo,tak to bude výborný :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Taky jsme se tomu pěkně zasmáli :slight_smile: :wink: :slight_smile:
No sousedi zatím nic neříkali,tak snad to bude v pohodě nebo si budou důchodkyně po baráku vykládat co se u nás děje,to bude vzrůšo!!!
11. led 2007 ve 21:21  • Odpověz
:sunglasses: Tak aspoň si mají důchodkyně o čem vykládat, co? :wink:

Holky..to počasko mně nějak nevadí, ale jak mám dětičkám ve školce vysvětlovat témata jako: Paní zima jede, Mráz a sníh, Stavíme sněhuláka atp. :sweat_smile: Budou z toho počaska i ty děti poblázněné..dokonce jsme včera objevili na zahradě berušku :rolling_eyes:
11. led 2007 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
Jo a taťkovi se na dvoře prej proháněli motýli :confused:
11. led 2007 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
tak motýlci a berušky v LEDNU,to je docela nářez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
počasí je hrozný,tady v plzni hrozně fouká vítr :frowning2:
já jsem se docela na letošní zimu těšila a plánovala si,že manželovi splním přání a budu s ní jezdit na běžkách,no a zatím budeme muset za chvilku vytahnou sekačku a hrábě na zahradu :wink: :slight_smile: :wink:
11. led 2007 ve 21:36  • Odpověz
no,s tou sekačkou máš asi pravdu..za chvilku ji bude potřeba..Já jsem se taky chtěla letos přemoct a konečně mě měl manžel naučit lyžovat..ale tak prej snad příští rok..ikdyž..já pořád říkám, že mi to bude stačit až s dětma..že se to prostě naučím i s nima (jako našima dětma :wink: )
Jinak tady na Moravě foukal vítr přes den a teď večer už i prší..opět :angry:
11. led 2007 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
kde máš manžílka?můj je ještě v práci,ale mám na něho počkat s vanou :wink:
11. led 2007 ve 21:54  • Odpověz
Jé, to zní slibně!! :wink: Ten můj se jel domlouvat za klukama do hospody (naštěstí autem) na příští víkend..jedou totiž 4 kluci do Rakouska na lyže..a my s holkama budeme mít babinec :sunglasses:
11. led 2007 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz
No nic, už by se mi měl mužíček vrátit..tak zatím se měj..dobrou..jo a užijte si vanu :dizzy_face: my máme jenom sprch.kout :unamused:
11. led 2007 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
Tak to my máme tento víkend na programu fotbalový turnaj a příští víkend jdeme na myslivecký ples :slight_smile: ,to bude paráda.
Už se teším,až se ozve,že je na cestě-tak napustim vanu,rosvítim svíčky a budu čekat.My si totiž ve vaně povídáme a plánujeme,musím říct,že je to fakt super,vyřešíme tam spoustu věcí!!!
11. led 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
ja bych taky chtela vanu :frowning2: taky mame jen sprchu a dva se tam nevejdem. Tedy jo ale kdyz jsem tam dva tak jeden musi stat v koute prilepeny na zdi takze nic moc. Tak tam spolu uz ani nechodime. Tomu v koute je vzdycky desna zima :unamused:
11. led 2007 ve 22:11  • Odpověz
dludli,ono v tý vaně v paneláku to taky není nic moc,mít to otočný umyvadlo(co se netočí) v zádech :wink: ,ale máme sen,že si v baráčku,až budeme dělat podkroví uděláme pěknou kupelnu a dáme si tam velikánskou vanu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2007 ve 22:16  • Odpověz
autor
jo taky snime o velikansky rohovy vane :slight_smile: a v tom panelaku umim si to predsatvit. Doma u nasich mame taky klasicky jadro, takze na zachod musis zacouvat a kdyz zavres dvere tak si odírás kolena. A já z toho mám záchodový komplex :grinning: ,ve vetši mistnosti nez je ta nase se citim divne, jako ze n ame je odevsad videt :slight_smile:
11. led 2007 ve 22:24  • Odpověz
:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
holky jdu napouštět vanu,jo a tu postel už máme taky opravenou,jen jsem zvědavá jak dlouho to vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou noc a zítra papapa
11. led 2007 ve 22:27  • Odpověz
autor
madli tak co vana?
12. led 2007 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky, vy jste se zase rozepsaly :slight_smile:

Koukam, ze sem chodite hlavne vecer, a to ja nemuzu, nebot milacek na pocitaci jeste pracuje nebo si hraje hry :sunglasses:.

Kazdopadne gabou jsme na tom stejne, ja taky zacnu s lyzovanim, moc se mi tedy do toho nechce, hlavne tedy kvuli manzelovi, abychom jezdili spolu na hory, loni jem to v lete slibila, ze to tedy zkusim, ikdyz stale prosazuji teorii, ze s detmi by se mi to urcilo urcite lip (a taky bych par let s tim mohla pockat :grinning: )

Madleenko, tak drzim pesticky, at snazeni ma nejake ovoce (krome rozborene postele :slight_smile:). Zive jsem si to predstavila a fakt jsem se pobavila...

Ohledne vany - my mame zatim spolecnou s nasima, malinkou, takze kdyz jsme tam dva, tak se mackame jak sardinky, ale aspon neco - vanu miluju. Do nasi nove pristavene koupelny budeme kupovat jak sprchac tak vanu a vanu od Ravak - tu srdickovou pro dva :slight_smile:. Jmenuje se lovestory, uz se vazne tesim, az se do ni natahnem, vsude svicky, sampansky... to se ty deti pak budou plodit :grinning:

Holky preji krasny vikend, u nas sviti slunicko, ale vitr stale poradny...
12. led 2007 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.