• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
zdravim :slight_smile:

také opožděně přeju Madlence, to musi byt krasne mit narozeniny skoro stejne jako mamka ne? Tedy kdyz se narodi mimi par dni pred myma narozeninama, to je myslim moc pekne.
Kamaradce se to dokonce povedlo pres na den narozenin svych :slight_smile:

tak hodne stesti, zdravi a tehulkovani :slight_smile:
18. kvě 2007 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Dludli :slight_smile:
to je fajn mít spolu narozky, aspoň můžou mít vééélký dort :slight_smile:
18. kvě 2007 v 10:28  • Odpověz
autor
jo me se to moc libi, ja mam narozky 14 dni po mamce :slight_smile:
18. kvě 2007 v 10:29  • Odpověz
taky jste měly vééélký dort? Malá se narodila o prázdninách, tak budu muset nějak vymyslet, aby nebyla ošizená o bonbonky, které děcka nosí do školy a do školky. Už v plavání to pociťuji, když přejí ostatním dětem a na nás vyjde dovolená, takže :unamused:
18. kvě 2007 v 10:35  • Odpověz
autor
no ja mam narozeniny v cervenci a svatek v srpnu, takze....:frowning2: a taky jsem to prezila :slight_smile: a nikdy mi to neprislo, naopak u nas se spis ve tride bonbony nosili, ten kdo mel narozky, tak prines ostatnim detem
18. kvě 2007 v 10:47  • Odpověz
no právě, že ji ochudím o tu možnost být důležitá a přinést děckám bonbony :frowning2:
18. kvě 2007 v 10:51  • Odpověz
ty jsi ráček?
18. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz
autor
jo tak :slight_smile: no me vysli narozky vetsinou na tabor
jinak jsem uz lev
18. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
aha, malá je ráček, kdyby byla lev, to bych přenášela fakt moc dlouho :unamused:
18. kvě 2007 ve 12:39  • Odpověz
ahojda,tak konecne je u nas pekne a mohla jsem zase delat neco venku,to se mi libi.
GAbou snad nebudes mit ranni nevolnosti,ja nestesti nic nemela,ani nevim co to je,takze jsem to mela dobry.Jen me ted zacina palit zaha,ale to je pry normalni.
Jsem rada,ze se vam kocarek libi.Zatim mam na nej same dobre reference,tak do nej asi pujdem pokud neobjevime neco lepsiho:slight_smile:
18. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
Ahojky Zdeni, jj, ranní nevolnosti už u mě probíhají..a kdyby jenom ranní, někdy i celodenní (jako třeba včera :astonished: )zatím jenom nucení na zvracení, ale i tak hrůza..strašně mě bolí žaludek..včera jsem toho moc nesnědla :confounded:
18. kvě 2007 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
tak to te lituji,vim ze kamaradka blinkala obden.Ale melo by to prejit do toho 12tt,tak uvidis.a tak neplanujes asi skoncit v praci vid?
18. kvě 2007 v 16:54  • Odpověz
No, Zdeni..právě včera jsem se dověděla od tchýně, že ona blila celých 9 měsíců :astonished: tak to teda nevím, jestli bych zvládla :pensive: každý to má jinak, tak já doufám, že to fakt přejde..Jinak zatím si plánuju, že do prázdnin to v práci nějak doklepu..pak máme prázdniny, vzala bych si dovolenou a v září bych už asi nenastoupila..doufám..Kdyby mně ale bývalo pořád tak zle, tak možná přemluvím doktora už i teď..ale bojím se, že mi to nepovolí..
18. kvě 2007 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
ajo,vy mate prazdniny,tak to uz neni tak dlouha doba a pokud ti nebude nejhur tak to treba zvladnes.to se ukaze.to jo kazdy to ma jiny,ty stavy:slight_smile:)
18. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
Peto, ja jsem taky narozena o prazdninach a bonbonky mne vzdycky chybely.

Gabi, manza je jedinacek? nebo to zvraceni tchyni neodradilo.
18. kvě 2007 ve 22:12  • Odpověz
autor
cau holky manzilek jeste nasava nekde v hospode, je na kole tak uz mam pomalu obavy :-/

Gabco ty se nejak nechces pochlubit s reakcema vasich a tchanovcu a tak na vase tehu coz? Koukala jsem v albu na pranicka, no ale povidej jak to probihalo? Ja vim ja jsem desne zvedava, mozna proto ze jsme se s MArtinem nevedomky trefili do plodnych dnu.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2007 ve 23:05  • Odpověz
ahoj holky,
dludli koukam ze mas trochu jinou fotku,ze jo.
MY byly vcera v tom kine a nic moc,stalo to za prd akor pro MM ten tam trpel:slight_smile:)pak jsme sli jeste na chvili k nam do hospody,prisli jsme asi o pul 1.Takze bestiar nedoporucuji.Za chvili jdu variz,jsem tu jen na skok.Vytahla jsem naky jatra,tak to bude rychly a rejzi a je to.
19. kvě 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky!

Dludli: nová fotečka! Moc hezká a slušivá :wink: Jinak já se klidně pochlubím s reakcema našich a Honzových rodičů..jenom jsem se sem nějak nemohla dostat..pořád je mi chvilku zle a chvilku dobře, prostě takové střídavo-oblačno..ale k počítači se mi většinou vůbec nechce, ani nevím proč :sweat_smile: Teď šel manžílek do hospůdky a mně je dobře, tak můžu psát :wink:
Našim jsem hned v pondělí odpoledne byla předat kartičku, tak taťka prohlásil, že on už to přece aspoň dva měsíce ví a mamka byla dojatá, i slzička ukápla :dizzy_face: a říkala, že to jsme teda dobří, že už jsme jaksi dlouhou dobu mlčeli a nic neříkali, že jim to bylo stejně jasné, ale i tak jsou překvapení :wink: od té doby mi každý den volají nebo jsou tu a ptají se, jak mi je a tak..prostě sladcí :dizzy_face:
Tchýni jsem kartičku taky dala a ta skákala radostí skoro až do stropu :grinning: pak to volala tchánovi (jezdí přes týden pracovat pryč) a ten to bral jako úplně normální věc :sunglasses: jako, že to čekal, no..
19. kvě 2007 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Milu: MM není jedináček, má ještě mladšího bratra..a jak byla tchýně těhotná i s ním, tak blila taky celých 9 měsíců :astonished:

Jinak včera jsem byla s holkama venku si posedět..bylo to fajn..sešlo se nás celkem asi 10, tak skvělý pokec :grinning: všechny mi gratulovaly a tak :dizzy_face: Ale většinou jsou to nekuřačky, tak jsem je žádala, aby u našeho stolu nekouřily..nejprve to některé nedokázaly pochopit :angry: ale pak stejně chodily dál ode mě k vedlejšímu stolu :wink:
Dneska jsme si užívali s MM, dokonce jsme spolu i vařili obídek :slight_smile: a pak jsme byli i se psem venku na procházce :wink:
19. kvě 2007 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni: Bestiář mám doma knížku a na ten film se chystáme s kamarádkou :sunglasses: ale pro kluky si myslím, že to vážně není, tak se ani nedivím tvému M, že tam trpěl :sweat_smile:
19. kvě 2007 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz
Dludli: trefa do plodných dnů????? No téda!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: tak znovu tfuj tfuj tfuj - házím těhubacilky!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2007 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, nová fotka :slight_smile: sluší ti to! Jen je to takový nezvyk, člověk je zvyklý na ty ksichtíky, pak to změní a já chvilku pátrám, kdo že to je :slight_smile:
Gábi, jak se má bříško? :slight_smile:
19. kvě 2007 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj Peti! Bříško se má fajn, děkuji za optání :wink: "Kulička" - tak mu říkáme s MM snad roste a taky trošku zlobí mamku, ale snad to bude v poho :dizzy_face: A co vy, jak se máte?? Co Patrička?
19. kvě 2007 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz
Taky zlobí mamku :dizzy_face:
19. kvě 2007 ve 22:01  • Odpověz
ne, Paty je zlatíčko, pěkně se rozpovídala,tak je s ní fakt sranda.Minulý týden jsme byli na svatbě, tak pěkně zařádila, viz album :slight_smile:
Ty jo, tys mě fakt překvapila a mile s tím těhu. Už máte vymyšleny jména?
19. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
Jé, tak jsem ti kukla do druhého albumíka :wink: Paty je skvělá :grinning: a tobě i manžílkovi to moc sluší, opravdu :slight_smile:
Jinak já jsem byla taky dost překvapená, myslela jsem si, že se nám nezadaří tak rychle, ale stalo se a jsem strašlivě moc ráda :dizzy_face: MM taky, to bys měla vidět, jak se nosí..jak největší kanec pod sluncem :grinning: Ale je na mě opravdu hodný, dokonce se o mě i stará, což jsem nečekala, že bude až tak :sweat_smile: :dizzy_face: Jména jsme vymýšleli kdysi, ale jak to dopadne, to se ještě uvidí..Líbí se nám Ema a Štěpán :dizzy_face: ale může se to ještě tisíckrát změnit, jak se znám :grinning:
19. kvě 2007 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz
No nic, Peti..jdu asi spinuškat..nebo spíš ležet k televizce a čekat na manžílka..tak pa* a dobrou ti přeje Gabou :grinning:
19. kvě 2007 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
Dobrou :slight_smile: pozdravuj MM
19. kvě 2007 ve 22:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky tak my jsme se vcera na prochajde pekne spalili :frowning2: ja vystrih a MM plesku :grinning: no ale jsme jak dve redkvicky :grinning: :grinning:

Tak ted sedime za domem, zase na slunicku, odpoledne sem uz nesviti, tak si ho chceme uzit a pak pujdem neco delat. Zitra jedu na 4 dny pryc na Vycvik socialnich dovednosti, ktery delame pro klienty, tak si musim pripravit nejaky papiry a neco zaridit kolem tabora, napsat rodicum mail s prihlaskou a tak. Taky potrebuju uklidit, vytrit a nejaky takovy kosmeticky upravy bytu nez odjedu.

Tak ted se jdu chvili slunit, mam na sobe letos prvne plavky, vypadam jak lachtan, je to strasny, jeste jsem nikdy nevazila to co ted, ale nejak mi to vubec nejde neco s tim delat :frowning2:
20. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz
krásný nedělní sluníčkový den, říjenky :dizzy_face:
20. kvě 2007 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.