• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dludli vzdytb to mas jedno doma na zahradce,nikdo te neocumuje.J ated byla chvili venku a zas jsem chvili doma a ta.Vcera jsme s manzilkem byla na pivku a j a na dzusu.Tak jsme si pekne popvidali.volala mi mamka jestli sni nechci jet za 14dni na tyden na slovensko.Meli jet nasi,ale tatka menil praci a nedali mu dovcu a jinak nby to propadlo.Tatkamto mel jeste od prace takze vse skoro zadarmo a ja bych to mela vubec gratis.Ale bez manzilka se mi nechce,tak dnes tak jedem tak to musime prodiskutovat.
20. kvě 2007 ve 13:32  • Odpověz
autor
zdeni jen jet,jestli vydrzi pocasi tak to bude náááádhera

holky my mame na zahrade msici invazi :confounded:

Jak tu byla nase babi pred 14 dni a byla pak ta afera kvuli plotu a zidce a vsemu moznymu, tak mimo jine rikala babi tchyni ze na rybizu ma msice, ze by to chtelo postrikat. No a tchyne? "Nikdy se to nestrikalo a rybiz byl vzdycky" To je jeji oblibeny argument (no vlastne i jediny) a ted mam msice uplne vsude, nejvic jsou na tom jejim pitomem brectanu, na rybizu je jest eplno larev je to des. Mela jsme nejaky postrik na kytky doma, kde jsem mela nejakou potvurku, psali tam ze to je i na msice tak jsme si vcera postrikala svoje kytky (na vic mi nezbylo) a musime koupit neco poradnyho, tchan pry mival rozprasovac i s bombou,, chce to vzit poradne a nekolikrat celou zahradu. Ja mam akorat takovy malinky rozprasovac, kterym rosim kytky v byte, to by mi upadla ruka.

Nevim co ze ted je tu ted msic tolik. Vsude lezou, i po lavicce, po nas jak na nich sedime, strasny. Jestli to teplo?
20. kvě 2007 ve 14:49  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem zpátky v plzni :frowning2: musím říct,že bych radši byla u nás na vsi,páč tam krásně svítí sluníčko,můžu vylezt ven a jen tak vyvalit špeky :grinning: :grinning: :grinning: to tady v paneláku nejde :frowning2: museli jsme jet brzo páč daví musel do práce,tak jsem tady ke všemu sama,tak už jsem zkoukla co jste napísaly,te´d hodim chvilku odpočinek a pak musím nakoupit,v kráečku mají otevřenou každou neděli od čtyř hodin,to je super aspoń máme čerstvé pečivo :wink:

tak jsme byli na oslavě šedesátin naší sousedky,celý pátek jsme to připravovali,večír si chlapci dali pár piveček no a v sobotu jsme pokračovali,bylo to moc pěkný :wink: teda já z poho moc neměla,páč jak jsem celý min.týden chcípala,tak o víkendu mě to sedlo na průdušky,tak jsem měla záchvaty kašle a ani jsem moc nepila,byla jsem ráda,že aspoň trošku funguju :wink: :wink: :wink:
20. kvě 2007 v 15:15  • Odpověz
autor
ahoj Madli,to te uplne chapu, ja jsme rada ze muzem byt za domem, mame tu asi od 2 hodin stin, tak je to fajn, ted se to opira zepredu do baraku. Tak tu ted popijime kafco a cpeme se nanukacem :slight_smile:
20. kvě 2007 v 15:23  • Odpověz
já právě pojídám jablíčko,ale v ledničce nám zákusky a chuťovky,tak si pak taky uvařím kávíka a čajíka a budu pokračovat v léčení,můžu ti říct,že kdybych nemusela zítra pro výsledky krve(jak mi dělala známá kvůliva tý štit.žláze)tak bych šla k doktoru pro neschopenku,abych se z toho vyléčila pořádně.snažím se z toho dostat bez prášků,říkám si ,že nebudu zatěžovat tělo práškama,když se snažíme o mimísko :wink:

k těm mšicím,rozhodně kupte nějaký postřik,jinak se těch potvor nezbavíte a všecko postříkejte
20. kvě 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
jo ja to vezmu i s tchyni :grinning: :grinning: :grinning:

Madli tak zkus nejaky vitaminky, bylinky, homeopatika? Ja tedy nejsem zadny alternativni typ, ale jak jsme psala ze ta kolegyne v praci potratila, odmitla jit na kyretaz po potratu (pry se to bezne dela, ale ona nechtela) a vse resila homeopatikama a dobre udelala. Telo se behem par dni srovnalo samo a diky tomu ze nebyla na te kyretazi tak se muzou o mimi snazit hned dal :slight_smile:
To jen prakticky priklad ze na tehle vsech vecech neco bude. Ja sama se taky nerada cpu praskama hned jak me neco zaboli, ale kdyz uz nic jineho nepomaha tak proc ne. Chemie je stejne vsude kolem nas a ve vsem tak to uz me nevytrhne. Navic telo ma jit do hromu zhuntovany :slight_smile:

Nam se tu zveda nejaky vitr :astonished:
20. kvě 2007 v 15:49  • Odpověz
na tvojí drahou tchýni jsem taky myslela,jen jsem ti to nechtěla napsat tak na rovinu,ale když se k tomu stříkání nachomítne,tak to vemte i s ní,ať dá pokoj :grinning: :wink: :grinning:
neboj vitamínama se cpu a taky medíkem

jdu rychle nakoupit a pak zpátky pod deku,tak ráda bych šla na sluníčko,ale mám strach,že by mi vylítla teplota :unamused:
20. kvě 2007 v 15:57  • Odpověz
autor
na slunicku je vedro, ja jsem pekne spalena a boli me hlava :frowning2: sem to kapanek prepiskla, a to jsem lezela na slunci asi hodku, coz myslim ze neni az tolik
20. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
už jsem tady,nákup je za mnou(6 rohlíků,1/2chleba,šunk.salám,plátkový sýr,nudličky do polívky a nanuky)

hodina je docela dost,to sluníčko je pěkně zrádný a pálivý,hodně pij vodu a večer na sebe napatlej tvaroh nebo jogurt(na ty spáleniny)fakt to pomáhá :slight_smile:
20. kvě 2007 v 16:29  • Odpověz
autor
jo piju poradne cely den, taky ted beham kazdou chvilku na zachod :slight_smile:
20. kvě 2007 v 17:16  • Odpověz
tak holky koukám na VÝMĚNU MANŽELEK,to je docela nářez

jinak jsem pěkně povečeřela,mám uvařený čaj a kávu už jsem taky měla :grinning:
20. kvě 2007 ve 20:33  • Odpověz
na výměnu jsem taky zírala - makro mikro :grinning: Té ženské mi bylo líto, protože mít vedle sebe chlapa, co žvaní neustále o makrobiotocké stravě, nepochválí mě, nikam semnou nevyjede, tak nevím :frowning2:

Jináč, dnes a zítra mám noční 12, tak musím pořádně odpočívat
21. kvě 2007 v 07:17  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky :slight_smile: Mně je dneska zase nějak divno-blivno, tak uvidíme, co se z toho vyklube :sweat_smile:

Megy: myslíš, že tlak 124/64 je nižší nebo je to v pohodě??
21. kvě 2007 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
to je úplně super tlak - nedělej si vrásky. Já mám 140/90 a to nejsem těhulka :wink:
21. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz
jináč hlásím, že to semnou vypadá na mršku. Opět se mi zkracuje cyklus. Celková bilance mršky po vysazení: 39,38,32 a teď zřejmě 30.

Můj grafík:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=4
21. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz
jsem tu jen an skok vas pozdravit,vcera jsme vyletili a za chvili jedeme do prahy pro naky pasky na okna,tak pa.
21. kvě 2007 ve 14:08  • Odpověz
ahoj holky,
tak jak koukám tak jste se dneska asi všechny slunily co?
Já jsem si dneska šla pro ty výsledky šitný žlázy,tak vše je v normě :grinning: tak jsem ráda,ale mám zvýšený chlesterol a cukr :frowning2: tak od zítra začínám hubnout a teď už opravdu :wink:

dneska jsem se dozvěděla,že kolegině v práci je těhotná,strašně jí to přeju,ají devítiletýho kluka a snažili se o další a zadařilo se jim až teď :grinning:
no,ale stašně jí závidim,uplně se celá rozzářila a je spokojená,zítra jde k doktoru a možná už do práce nepřijde
no co myslíte,zase jsem to ořvala

co děláte kočky???
21. kvě 2007 ve 21:19  • Odpověz
Madlenko, u nas sice bylo 30 stupnu, ja jsem ale byla celej den zavrena ve starem byte a bilila a uklizela.
Mne je taky vzdycky smutno, kdyz kolem vidim tehulky, ale co se da delat. Nekolik lidi mi reklo, ze se jim to podarilo, kdyz se zacali soustredit na neco jineho.
22. kvě 2007 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem konecne tady,mam cernej puntik co?V nedeli jsem dopolko varila amisa dal diru pro okno,ktery nam zrovna zadelavaji ve stite.A skoncil driv takze pojedeme nekam na vylet,kdyz je tak krasne.TAk jsme se stavili pro nase apak jsme jeli na kunku,bylo tam strasne moooc lidi.Oni tam maji moc atrakci pro deti hlavn ezviratka.takovou oboru potom takovou osadu kovboju-kone apd.Tak si dali pivko ,ja ledovy caj a pohar a jeli jsme dal.Stavili jsme se u strejdy na chalupe apak se jeli najist.NAsi platili:slight_smile:)Prijeli jsme az okolo 8h.Tak akorat na manzelky,ztraceni...Vcera jsme jeli do ty prahy pro naky pasky do okne,ale meli jen po 50ti m.v rilich a my potrebovali 7m.Tak manzilek nasr...,dali jsme nanuka a jeli domu.A dnes jsme byly na zahradce a kdyz vse dobre pujde tak okolo 1h pojede k ty kamosce jak se ji pred 3tydnama narodilo mimi,a stravim tak odpolko,tak se tesim.Jeste nam maji prijet predelat stresni okna co zadelali spatne,tak uvidim jestli me MM bude potrebovat.U na sje taky mooooc krasne,nadhera.Ale na slunicko moc nelezu,treb ajako vloni.
22. kvě 2007 v 11:21  • Odpověz
Zdeni, tvuj manza nechodi do prace? Nebo pracuje na smeny?
Ja jsem tu sama s bednama a spoustou prace :frowning2:
22. kvě 2007 v 11:25  • Odpověz
Ahojky holky..zdravím vás v tento strašlivě dusný den..holky, já se sotva plazím :sunglasses:
22. kvě 2007 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, co budes delat za par mesicu :slight_smile:
22. kvě 2007 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych chtěla mít už to mimi. Naštěstí nemám kolegyně, kterým bych mohla "závidět" jejich těhotenství, pracuji jen s 1 šéfem. A kamarádky jsem mladší, ty ještě na děti nemyslí, tak je to OK :slight_smile:

Gabčo, vydrž, za pár dní to přejde a budeš se jen těšit na mimi :wink:
23. kvě 2007 v 08:43  • Odpověz
milu,manzilek ma prukaz ztp/p,ale ted uz 3 mesice ma suprovou praci v jedny pocitacovy firme.A muze to dlat i z domu.Takze vetsinou pracuje od tech 7h.do obidku pak jde delat na baracek a pak zase vecer vetsinou od tech 20-21h.a dela treba to 23-24h.Podle toho jak je moc prace,kazdy den je to jiny.
Vcera jsem prijela pekne dlouho od ty kamosky s mimi,byla takova malinka,koji a prebaluje kazdy 2h.a pekne rychle ty 2h.utecou,takze ma opravdu co delat.Pak jsme sli i s kocarkem se projit.BYlo pekne dusno,verim Gabou,ze ti nebylo nejlip.Me nastesti tyhle vedra vubec nevadi a jsem zatim v klidu.Dnes bylo pod mrakem tak jsem byla na zahradce,aniz by me tchyne vyhanela,ze jsem na slunicku:slight_smile:)
A jak vy?
23. kvě 2007 v 15:16  • Odpověz
Ahojky..tak mám novinky..dneska jsem byla u kadeřnice na super krátký sestřih i se super obarvenýma vláskama :sunglasses: a ještě jedna novinka..s MM jsme si zažádali o stavební pozemek v naší vesnici..tak uvidíme..rozhodli jsme se, že budeme totiž stavit domeček..sice až za delší čas, protože nemáme penízky, ale jednou :slight_smile:

jo, Milu, tak to opravdu nevím, co budu dělat za pár měsíců :grinning:

Juliet: díky za podporu :wink: mně je chvilku dobře a chvilku zle..no, takže střídavo oblačno..ale jde to..

Zdeni: to mě ty vedra fakt vadí, protože v tom největším dusnu v 10h ráno se chodí s dětma ven a to je někdy fakt na omdlení :confounded:
23. kvě 2007 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
to verim,ja jdu vzdy po obidku na zahradku a tchyne me vyhani:slight_smile:protoze ona uz "umira"pri takovym teplu:slight_smile:
To je super,ze jsi spokojena s vlasky,ono to nekdy nevyjde podle predstav.
A tenn stavebni pozemek je dobre za zacinate uz ted,protoze nez to vse obehate tak vam to nekolik roku da,vim jak to maji tady sousedi.
23. kvě 2007 v 19:44  • Odpověz
jo, Zdeni..my budeme stavět asi až tak za tři-čtyři roky..takže zatím času dost..ale upřímně se toho obíhání všech úřadů už teď děsím :frowning2: ale máme v rodině dva architekty (otec se synem - sice vzdálená rodina, ale pomůžou nám), takže ti nám snad všechno poradí :wink:
23. kvě 2007 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dlouho jsem tu uz nebyla, takze to jdu nejdrive vse procist :wink:
24. kvě 2007 v 09:57  • Odpověz
Fiha, tak jsem to vse prelouskala :slight_smile:

Madli dodatecne vse nej :wink:.

No taky musim ke kadernici, chtela jsem tam jit jeste v kvetnu, ale ta moje je po operaci kolene, takze mam smulu a musim vydrzet do cevna :slight_smile:, chtela jsem jit do prace s novou hlavou, ale co se da delat :grinning:. Jinak tedy 1.6. opet nastupuji do jedne firmy vyrabejici plesnive syry :slight_smile:, ne tedy do vyroby, ale do kancelare, tak doufam, ze se mi tam bude libit :slight_smile:.
Zuzko kdyz jsem na pracaku, nevis, jestli pri odhlaseni tam musim donest neco od noveho zamestnavatele, jako nejake potvrzeni, ze k nim opravdu nastupuji? Nemuzu se te sve referentce vubec dovolat :unamused:

Zdeni moc hezky kocarek, vazne ti moc slusi :dizzy_face:. Zuzka uz zacala taky vybirat kocarky :slight_smile:, jak tak koukam... ten modry se mi moooc libil, jenze ja bych radsi "ctyrkolku" :wink:. My ted vybirame dlazdicky do koupelny a vse jako zachod, koupelnovy nabytek, baterie... uz mame hotovy omitky i stuky... Jirka s tatkou rozvedou vodu a odpad a pak prijdou topenari a pak muzem zacit konecne "zarizovat"... jestli zbydou nejake penizky :grinning:

Gabco, co brisko? Doufam, ze nevolnosti prejdou co nejdriv a kdyby ne, tak ti doktor urcite neschopenku napise... navic, kdyz delas ve skolce, decka jsou furt nemocny a ty to preci od nich nesmis chytit :wink:.

Jo nevidely jste nahodou vcera nektera "Jste to, co jite"? Ja na to nekoukam, ale ted v tom dile byla moje byvala spoluzacka ze zakladky :slight_smile:. Kdyz videl muz ty jeji spicky, tak se mu nejak pritizilo a hned sel zkontrolovat moje "zebirka" :grinning:.
24. kvě 2007 v 10:29  • Odpověz
olli,ja ji videla,byla to sila,ale holka se snazila a myslim ze mela i manzilka ,ktery ji v tom hodne podporoval.
My prijeli pred chvili z mesta tak si jdu na chbvili sednout,byla pekny teplicko:slight_smile:)
Jinak kocarek chci taky ctyrkolku,me se moc nelibi trojkolky.Dnes jsem mluvila s jednou znamou a povidala mi zase o jedny nasi kamosce,ktera ceka mimi o 14dni dyl nez ja,a ze uz ma na sobe 14kg!!!Ja byla v soku ato je teprve v pulce ated to pujde jeste rychlejc.
24. kvě 2007 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.