• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ja se prave vratila ze zahradky - konecne jsem vytvorila popisky k fotkam ze svatebky :slight_smile: jsem ostuda :sunglasses: a mam celou spalenou pravou ruku, tak aplikuji Panthenol :grinning:

Kamaradova zena zacinala tehu se 48 kg (ja se pohybuji mezi 48 - 50 :wink:, a rodit sla z 69 :grinning:, takze ocekavam neco podobneho :wink:
24. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
ahojky holky..vidím, že tu probíráte kilča..tak to naše mami v těhotenství (3x) přibrala vždy 20 kilo (někdy i přes) a vždy přenášela o dva až tři týdny :astonished: jo a ještě měla vždycky hrozné porody..tak to se mám na co těšit :confounded: :grinning: ale zatím to beru sportovně..co jiného mi taky zbývá, že? :sunglasses: Jo a já holky vážím 90kilo :sweat_smile: úplně se za to stydím, ale je to tak :pensive: hrůza..měřím 180cm, ale těch kilo je fakt moc..s antipráškama jsem přibrala 20kilo jako nic..a to jsem vždycky měla postavičku jako krasavice :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď zatím vážím pořád stejně, ale narostlo mi nějak břicho :astonished: ale říkám si, že "kulička" by ještě nějak růst neměla, tak nevím, co se děje :sweat_smile:

Oli: gratuluju k nové práci!! A myslím si, že na ten úřad by jsi měla dát nějaké potvrzení, nebo z té nové práce ho tam dají..jejda..teď nevím :sweat_smile: a to jsem na pracáku kdysi také byla..
24. kvě 2007 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
ja vazila 66-67 a ted mam 72kg,takze si myslim ze to pribirani je v norme.TA kamoska jak ma holcicku pribrala 17kg,tak mela 105kg,kdyz sla rodit,ted ma o nakych 7min.a a pri prvnim úpribrala 29kg,ale to pry vubec nic nedala,zadne povinosti a tak.
24. kvě 2007 v 16:54  • Odpověz
Zdeni, ty se máš, zatím jenom tak málo přibíráš :wink: a kdy ti začlo růst bříško?? Já ho mám fakt tak strašlivě nafouknuté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2007 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz
no popravde az ted mi poradne vyskocilo,predtim se mi zdalo,ze to je spis jako z prezrani nez z tehu.Spis to bylo takove sadlo:slight_smile:)ted uz si pripadam jako tehiúlka a moje brisko se mi libi.i manzilek mi pred par dnima rekl,ze mi nako vyrostlo.Spis tak nejednou vyskocilo.)A tak ted poctive mazu,kdyz mam tu kuzi napnutou,aby mi nepopraskalo.spis asi ted to pujde nahoru vic,asi uz ne tak mnou jako mimi,prej i kilco za tyden,tak jsem vedava.MYslim si ze urco tak jeste jednou tolik priberu.Ale doufam ze do 80ti se vejdu ,vic bych nechtela,ale nevim nevim.Ale je to na jednu starnu jedno,hlavne ,za budeme zdravy,
Ja dopekla bublaninu tresnovou a jdu ven na chvili se ohrat.
24. kvě 2007 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak koukám jak si užíváte sluníčka :grinning:
Dneska jsem byla u doktora s těma výsledkama,tak to dal dohtomady a zjistil,že se mi nevytváří žlutý tělíska a tím pádem nedochází k ovulaci :frowning2: dali mi injekci na vyvolání menstruace a budu brát prášky "clostilbegyt",aby se mi ty mršky tvořily :wink: no a teoreticky bych mohla přijít do jin.stavu už teď :grinning: :wink: :grinning: jo a ještě jedna věc,doktor řekl,že by bylo dobrý,aby šel manžel na spermiogram :wink: tak jsem mu to zav olala,sice z toho moc nadšenej nebyl,ale řekl,že půjde :wink:
24. kvě 2007 v 18:36  • Odpověz
jé, Madlenko..tak to je super, že se u tebe už konečně něco děje :wink: léčky dobereš a těhu budeš hned!! :dizzy_face: a MM určo na spermiogram půjde a bude všechno v poho!!! :dizzy_face:
24. kvě 2007 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz
MM určitě půjde,to víš,ale nadšenej neni,ale ví že je to potřeba :grinning:
vykládala jsem to tý kolegini co čeká mimi a ta říkala,že to doma taky probírali a že navrhovala um.oplodnění,ale její muž se šprajcnul a řekl,že on nikam nepůjde,tak čekali a nakonec se jim zadařilo :wink:

holky mě se tak nic nechce :frowning2: te´d jem rychle vysála celý byt a měla bych žehlit už to odkládám celý týden :frowning2:
24. kvě 2007 v 19:18  • Odpověz
autor
Ahoj kocky jsem zpatky :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 20:29  • Odpověz
autor
je tu nejaka merilka :wink: ktera by mi mohla rict co si mysli o tomhle? :confused: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
24. kvě 2007 ve 21:30  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj

jak bylo?
24. kvě 2007 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ahoj :slight_smile: no nakonec docela fajn, a pry jsem prijela pekne opalena jak z dovoleny a je fakt ze jsem prijela sice utahana ale psychicky odpocinuta, ze jsme na 4 dni vypadla od vseho, nejdriv me stvalo ze tam nebyl net, ale nakonec jsem rada ze jsme nemohla nic delat a musela jsem jen sedet a koukat :slight_smile:(tedy krome nekolika par hodin programu pro klienty) asi jsem to potrebovala :slight_smile:
24. kvě 2007 ve 21:33  • Odpověz
to je dobře,že jsis odpočala :grinning: :grinning: :grinning: co manžel,je rád,že tě má doma?
24. kvě 2007 ve 21:43  • Odpověz
autor
no moc :slight_smile: vyzvedaval me na nadrazi, prijel o malicko dyl, vybehl jinym smerem, pak si me vsim tak sel ke mne, pry ze se chtel rozbehnout pro kytku, ale kdyz uz jsem ho videla ze nemoh. Tak jsem se ho snazila ukecat ze jsem si ho jeste vubec nevsimla ale kytka z toho uz nebyla :frowning2: no ale sli jsme hned z nadr na pizzu ´pak domu, dala jsem si sprchu a pak sel na pivo a je v hospode, takze se urcite nemoh dockat :unamused:
24. kvě 2007 ve 21:48  • Odpověz
autor
jo tak jsem zjistila ze ten predchizi odkaz byl blbe, tak kdyztak jestli je nekdo zvedavej tak ted :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/19def6 tedy snad :unamused:
24. kvě 2007 ve 22:28  • Odpověz
Zuzi tak ja ti moc neporadim, zatim nic nemerim, takze se BT moc nevyznam, ale koukam, ze ty ji mas pekne ruznorodou :grinning:, z toho bych taky asi moc nevycetla, ale zkus se obratit na Len, ta je odbornice :wink:
25. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz
autor
jo ja psala do diskuse o mereni BT taky z toho nejsou moc moudry :slight_smile: ale myslim ze stredecni (ne)prichod MS vse rozlouskne :wink:

Jak se tesis do prace?
25. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
uprimne nic moc :slight_smile:

prvnich 14 dni jsem se davala psychicky dohromady, druhych 14 dni jsem litala po pohovorech a to me fakt vycerpalo (vzdy jsem mela tak 3 denne - rano vypadla, vecer se pripravila na dalsi a takhle 14 dni... fakt vycerpavajici :slight_smile: ) no a ted mam 14 dni (no vlastne uz jen necely tyden) volno, takze to venuji uklizeni a vareni, peceni atd :slight_smile:. Dokazu si predstavit byt doma furt :grinning:

Ale penizky jsou treba, takze holt musim vydelavat... pristi tyden se jdu odhlasit na UP, musim na pojistovnu, takze budu ho mit takovy zase zarizovaci :slight_smile:

Kazdopadne drzim pesticky, aby ve stredu nic neprislo a rozsirila si mistni rady :slight_smile:
25. kvě 2007 ve 12:13  • Odpověz
autor
no zatim to nejak neprozivam, bud to vyjde nebo ne, ale asi bych to zacala prozivat pokud se nezadari tak nejak behem leta.

No kdyz jsem byla doma na skole, tak jsem byla nejdriv nadsena ze nic nemusim a ze jsem doma, ale zacalo mi to za chvili pekne pit krev. A myslim ze to tak ma kazdy normalni clovek. Je skoda zes musela takle zarizovat a pobihat, ze sis nemohla pekne v klidu odpocinout.
25. kvě 2007 ve 13:10  • Odpověz
dludli,ja ti taky neporadim vubec jsem nemerila a ani nevim co to znamena:slight_smile:)to by me taky zamrzelo s tou kyti,ale ...aspon jsi si odpocinula a muzes sepustit do prace.
oli preju at se ti libi,ja byla 8let na jednom miste a tak vubec nevim co to je litat po pohovorech a tak.
madlenko,tak vidis,ted vam to snad vyjde,no hlavne ze se neco deje a nestoji to mrtvem bode.
Ja se byla slunit je fakt krasne.Dopoledne jsme byly s tychyni na kopretinach,tak jsme se hezky projeli,a vecer budeme grilovat kuratko.A ted co tu sedim u pc jsem sezerala Deli xxl a jahodovy pernik,ten puleny ten miluji,....
25. kvě 2007 v 15:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak už jsem doma,venku začíná právě bouřka,už začalo poprchávat,tak jsem zvědavá co z toho bude :frowning2: jsem doma sama a tak se budu asi bát :wink:
jsem ráda,že už se už začíná něco dít a že už konečně vím co se mnou je :wink: MMse dneska objednal na ten spermiogram,tak jde ve čtvrtek ráno,tak jsem zvědavá jak dopadne,ani se ho nemůžu zeptat co mu řekli :slight_smile:

jo to prádlo jsem včera vyžehlila sice jsem byla zpocená úúúplně všude,ale zvládla jsem to :grinning: dneska jsem se musela v tom dusnu a horku na počtu zaplatit složenky :frowning2: ,tak jsem si hned vyzvedla nějaký kačáky a zaběhla koupit tričíčka,abych si udělala radost :grinning:
25. kvě 2007 v 17:31  • Odpověz
autor
ahoj kocky
mam nove kolo :grinning: :grinning: :grinning: doufam ze mi nejaky cas vydrzi, zitra jedem hned na vylet tak snad bude hezky :slight_smile:

A kde mame Gabcu? Japa se vede nasi tehuli? Zdenicka podava hlaseni :slight_smile: ale Gabi to nejak flaka :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2007 ve 21:11  • Odpověz
ahojky holky :wink: neflákám, neflákám, už jsem tu :slight_smile:
Když venku je pořád tak hezky, tak je škoda sedět doma :grinning: Dneska jsem měla docela dobrý den..v práci se to celkem dalo a pak jsem se stavila u našich (jako skoro každý den) a byl tam i malý Martínek (tříletý synovec) i s dcerou od sestřenky (čtyřletá Nikol) a tak jsem se s nima hrála :dizzy_face: bylo jim horko, tak jsme jim s mami napustili malou plastovou vanu a čabrali se na dvorku :grinning: trošku jsem jim záviděla, tak jsem tam taky nožkama chvilinku vlezla :sweat_smile: Pořád mi vařili polívčičku a tak..byla sranda :grinning:
K sousedům přijeli syn se svou přítelkyní z Karlových Varů (bydlí tam spolu a my byli u nich v březnu na chatě - možná si pamatujete - je to MM nejlepší kamarád a byl mu za svědka) no a tak jsme doteď seděli u nich na dvoře a pěkně jsme pokecali :grinning: gratulovali k mimi a byli z toho úplně paf :grinning: :dizzy_face: No a chlapi to prej museli jít ještě dovykládat do hospůdky, tak teď jsem sama doma :frowning2: ale nevadí..aspoň můžu chvilku pobýt tady, než kuknu na Krause a půjdu spinuškat :dizzy_face: ale pobolívá mě jaksi hlavka, tak tu asi dlouho nevydržím :confounded:
25. kvě 2007 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
to mě s tou hlavou povídejte. Já vera zavřená v práci do dvou - na interně, kde nám tam praží slunko od ráno do večera - no mazec. Během osmihodinové šichty jsem vypila 3litry. Přišla jsem domů, lehla a byla úplně hotová, že jsem usla o půl deváté. Teď jsem se vzbudila a chystám se někam ven, trošku chytat toho bronzu, ikdyž po spáleninách druhého stupně se to dělá špatně :pensive: Tak já frčím

Užívejte si krásného dne
26. kvě 2007 v 07:32  • Odpověz
dlu: chválím kolo, já zítra jedu na brusle, na kterých jsem stála dvakrát v životě :confounded:
26. kvě 2007 v 07:33  • Odpověz
autor
holky tak jsem dneska zadala do FF svoji teplotu a vsechno je jinak :frowning2: nejdriv mi ukazoval OVU na 8 den cyklu, ted po OVU teplota neklesala (coz ma) ale zustavala nahore (coz znaci tehu) no tak uz jsem si pomalu zvykala na tu predsatvu ze jsem tehu, no ale dneska mi FF zmenit OVU ze nebyla ten 8 den ale až 18 :frowning2: a to jsme byla akorat na tom vycviku, takze nic :frowning2:
No ale tak myslim ze pristi mesic uz se zacnem opravdu poctive snazit :slight_smile:
26. kvě 2007 v 08:59  • Odpověz
autor
jo a taky jedem s tchyni na nakup, zda se ze bude tentokrat doma :frowning2: :angry:
26. kvě 2007 v 09:01  • Odpověz
krásný den, holky!
Já jsem měla včera tak šílené bolesti hlavy, že jsem nemohla ani spát :pensive: hrůza..a když si nemůžu dát ani žádný prášek, tak fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: dávala jsem si jenom mokrý kapesník na hlavinku, ale moc to nepomáhalo :cry: Dnes ráno naštěstí dobré, ale jsem jak praštěná :sweat_smile:
Jinak s MM jsme se dohodli, že bysme se jeli zítra někam do termálů kupkat..ale já nevím, jak je to s kupkáním v těhu..co myslíte, holky?? Nenarazily jste na to někde v diskuzích?? Říkala jsem si, že bych si dala tampon, aby nebyla nějaká infekce..MM má strach, jestli můžu a mě to ani nenapadlo..kdyžtak poraďte..budu ráda :wink:

Dludli, nové kolo? Tak to gratuluju! A doufám, že ti ho tentokrát nikdo nečajzne!! :sunglasses: Já se chystám kolo dát do úschovy k našim..kolo se v těhu nedoporučuje..Jinak v těch teplotkách se ti opravdu nevyznám :confounded:
26. kvě 2007 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
dlu: a jak dlouhý míváš cyklus? Nevím jak ff, ale já si myslím, že pokud máš cyklus tak 30 dnů, tak to bude ten 18DC a pokud delší, tak bych to viděla tak, 21,22 DC, mrkni na ty moje a uvidíš, že mě to taky špatně zaznačily. Já to měla mít 21,22, ne 18,19
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=4
26. kvě 2007 ve 14:05  • Odpověz
gabou,nikitla od rijenek:slight_smile:)tech co mame termin v rijnu,chodi porad,snad obden avyhovujeji to.Zorhodne bych nelezla do nakyho bazince,ale jinak bych asi sla.My chteli do bazenu na zacatku tehu,ale jak jsem krvacela tak mi to dr.zakazala.tak nic.
My vcera grilovali,pak se tu pekne bourilo,ale prselo az dnes rana a ted jsem byly s manzilkem rozhodit seno,uz je zase velyk teplo.
Doufam ze si uzivas vylat dludli,kdyz je takhlae.
26. kvě 2007 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.