• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky, jsem tu na chvilku, jdem delat burtiky :grinning:

Gabi ja nevim, bazen a nejake ciste koupalko nevadi, ale termalni lazne urcite ano... kamoska takhle nevedomky na zacatku tehu jela s pritelem na slovensko do termalu, cvachtala se v teply vode a potratila... ani koupani v teply vode ve vane se nedoporucuje... coz bude muj hrob, protoze horkou vodu miluju :sweat_smile:
26. kvě 2007 v 19:59  • Odpověz
autor
zdeni, vylet jsem si neuzila, jelikoz vyrazime az ted :sunglasses: Byla jsem se spoluzackama z gymplu zapijet svobodu :slight_smile:

Bylo to nakonec moc fajn, nevidely jsme se od matury, jedna z nich byvala moji nejlepsi kamaradkou od zakladky, ale ve 3. na gymplu jsme se nejak pohadaly a mluvili jsme spolu az ted. Je to dlouha doba, tak to bylo ze zacatku malinko krecovite, ale jsem rada ze jsem nakonec vylet na kola presunula az na dnesek a ze jsem nakonec byla s holkama celou dobu. Od 3 byla grilovacka u jedne te spoluzacky, bydli kousek vedle nas, a v 11 jsme sli do koktejlovyho baru a pak na disko :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to jsem nikdy nebyla, vubec se mi tam nechtelo, ale nejak jsem si netroufla nejit :sweat_smile: a nakonec to bylo super. potkala jsem tam i dve spoluzacky z VS tak jsme pokecali, jedna z nich zije va Francii, tak jsem se hned domluvily v tydnu na kafe. No spat jsem sla v pul 5 :grinning:
Takze ted mizime na ty kola, nez bude prset. Zatim papa
27. kvě 2007 ve 13:19  • Odpověz
tak vidis dludli jaky jsi mela pekny den.
MY byly dnes dopolko po nakupech,jsem tu jen na skok vas pozdravit,udali jsme si chlebicky,mame pout a jdem na tv.Zitra jdu do poradny-jsem zvedava kolik jsem pribrala.tak pekny vecer,zitra odpolko se tu ukazu.
27. kvě 2007 v 19:43  • Odpověz
teda holky co je to za absenci.Ja dnes vstavala uz v 6h.v 7 jsem mela byt v poradne.Vse je v poradku,ptala jsem se ji na naky vitaminy jak me boli ty lytka,tyk pry magnesium,tak jsem si ho rovnou koupila.Zase za mesic,takze dobry,jen pristi ct.jdu na naky test na tehu cukrovku,to vysetreni trva pry 2h.a je to sila,musis neco pit a oni pak cekaji co to s tebou udela:slight_smile:)A den predtim musim snist zakusek:slight_smile:)a naky pokyny tak jeste jsou.
Jinak jsem dnes naka aktivni,dodala jsem vsechny resty z vikendu a ted pecu testoviny a delat z kosti polivku apd.Mam nakou dobrou naladu,doufam ze vy taky.
28. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
Ahojky holky! Hlásím příchod od doktora!! Takže..všechno v pořádku, ale jelikož mi bylo celý víkend špaténko, tak mě nechal doma..juchu,jsem celkem ráda :grinning: Prej na měsíc a pak se uvidí..jinak už mám i první fotečku "kuličky" z ultrazvuku,tak si ji pak dám i do albumíka :dizzy_face: pobolívá mě celkem často na pravé straně, tak je to prej cysta, ale prej je to v pořádku, tak nevím :unamused: doktor mi dal i nějaké čípky do zadečku (na nevolnost) a pak jsem si v lékárně koupila lízátka proti těhu-nevolnosti :wink: Jo a strašlivě mě už celý víkend bolí hlava, tak dr.říkal, že si můžu dát paralen :astonished: což jsem doteď fakt nevěděla..prej paracetamol je v pohodě, tak jsem ráda, že nemusím trpět :wink: Jo a "kulička" je velká zatím jenom 1cm, takže jsem teprve v 7tt..termín bych měla mít 14. ledna, ale může se to ještě změnit.
Týjo..až teď se u nás na moravě (skoro u Slovenska) rozpršelo! Konečně!!! A taky pěkně hřmí :grinning:
28. kvě 2007 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, to jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku :dizzy_face: a příliš tu aktivitu nepřeháněj, jasné?? :wink:
Já jsem nakonec ten bazén vzdala..říkala jsem si, že se dr. na to zeptám, ale zapomněla jsem..a když mě nechal doma, tak jsem neměla už ani odvahu..radši..dovolená je mi teď fakt ukradená, hlavně, abychom byli v pořádku :dizzy_face:
28. kvě 2007 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
Jo a už vlastním těhuprůkazku!! :dizzy_face:
28. kvě 2007 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
gabou tak to gratuliji k tehu prukazce,pak nam ji taky vyfot.A vy uz jste emli zaplacenou nakou dovcu?TREBA TE uz necha na porad doma,no uvidis.Tak ted odpocivej auzivej si to!!J ajdu povesut praddlo a pak k tv a pak asi natrhat hermanek a ususit...
28. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz
jj, Zdeni, jasně, že ji taky vyfotím :wink: Řekla bych, že se sestřička spletla..ona mi ji totiž začala vypisovat a ptala se, v kolikátém týdnu teda jsem..no a já, že teprve v 7..tak to se zarazila (asi dávají až později a mně to poblbl ten termín poslední MS, ale otěhotněla jsem později) a říkala, že to nevadí, že už mi ji teda napíše :wink:
28. kvě 2007 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce a venku začalo pršet a bouřit,trošku jsem i zmokla,ale to nava na kráse mi to neubere :grinning: :grinning: :grinning:

o víkendu jsme meli výlet letadlem,letěli jsme z plzně do chocenic a zpátky,bylo to super :wink: :grinning: :wink:

no a pak jsme jeli domu a posekali část zahrady a začali sušit seno,večír jsme to zkopili a šli k sousedum na grilování,tak mám to přes noc pěkně zmoklo a včera jsme to rozhodili a zase zkopili a zase do toho napršelo a dneska se senem válčí mami a sestřička(už jim do toho taky napršelo) :frowning2:

jinak jsem se pěkně opálila :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 v 17:55  • Odpověz
JEŠTĚ NĚCO PRO ZASMÁNÍ: :grinning: :grinning: :grinning:

Když muž griluje...
Po dlouhých studených měsících konečně přichází letní grilovací sezóna.
Je proto důležité zopakovat si pár pravidel etikety této specifické
"outdoorové"
aktivity, vzhledem k tomu, že je to jediný druh vaření, kterému se
"skutečný muž" věnuje, pravděpodobně proto, že v sobě obsahuje prvek nebezpečí.

Jestliže se tedy muž rozhodne grilovat, uvede do pohybu tento sled
událostí:
Běžný postup...

(1) Žena nakoupí všechny potraviny.
(2) Žena připraví salát, očistí zeleninu a připraví dezert.
(3) Žena připraví maso na grilování a uloží ho na podnos společně se všemi
nástroji a omáčkami a přinese to muži, který pohodlně sedí u grilu s pivem
v ruce. Nyní přichází to podstatné:

(4) MUŽ DÁ MASO NA GRIL.

Další běžný postup....

(5) Žena jde dovnitř pro talíře a příbory.
(6) Žena vyjde ven, aby muži oznámila, že maso se pálí. On jí poděkuje a
požádá ji, aby mu přinesla další pivo, zatímco on situaci vyřeší.

Opět to důležité:

(7) MUŽ VYJME MASO Z GRILU A ODEVZDÁ HO ŽENĚ.

Další běžný postup....

(8) Žena připraví talíře, salát, chléb, příbory, servítky a omáčky a přinese
vše na stůl.
(9) Po jídle žena uklidí ze stolu a umyje nádobí.

A nejdůležitější ze všeho:

(10) Každý POCHVÁLÍ MUŽE a poděkuje mu za jeho KUCHAŘSKÉ UMĚNÍ.
(11) Muž se zeptá ženy, jak si užila svůj volný večer bez vaření. A po její nevrlé reakci dojde k závěru, že některým ženám se prostě nikdy nezavděčíš...................
28. kvě 2007 v 17:57  • Odpověz
ahojky Madli! JJ, to znám! Je to opravdu, skoro jako ze života :grinning:
28. kvě 2007 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
jo je v tom hodně velikánánámský kus pravdy :grinning: :grinning: :grinning:

tak ty už jsi taky doma,těhulinko naše :grinning: co na to řílaly ženský v práci?

já jsem zvědavá jak dopadně MM ten spermiogram,jde na něj ve čtvrtek :wink: no já čekám na menstruaci,pak nasadím prášky a budu je brát pět dnů a pak mezi 13 a 15 dnem po MS na to vlítneme a zase budeme čekat co se stane a jestli se zadaří :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
gabou ja ji dostala az nekdy v 11tt.
28. kvě 2007 v 18:52  • Odpověz
Madlenko: ženské v práci to vzaly dobře..ikdyž..možná si myslí, že ty dnešní holky ani to těhotenství nevydrží :grinning: ale tvářily se, jako že chápou :wink: bude to pro ně těžké, musí honem vymyslet někoho na zástup..ale tchýně (šéfová) je šťastná jako blecha, že jsem doma..ona říká, že pro vnuka všechno :grinning:
Jinak myslím na tebe a tvého M s tím spermio..týjo..popíšeš nám to pak?? Vždyť nás znáš..jsme holky zvědavé :sweat_smile: už se těším, až budeš těhule :dizzy_face:

Zdeni: tak to mám teda fakt dobré, že jsem ji dostala už teď..jenom doufám, že bude vše v pořádku a nebudu ji muset vracet :pensive:
29. kvě 2007 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem prave pro milacka dopekla bublaninku :dizzy_face:. Ted me ceka nadobi, pak si musim umyt hlavu, neb jdem vecer za kulturou :slight_smile:. Jdem na predstaveni s Langmajerem, tak se tesim :slight_smile:

Jinak Gabi, fakt hezka kulicka :slight_smile: trosku Vam tehulkam zavidim :slight_smile:

Zdeni ten test neni tak strasnej, nejhorsi je vypit tu cukrovou vodu :slight_smile:, ale nekde povoluji prinest si i vlastni neslazeny caj nebo vodu s citronem (mam kamosku laborantku) :slight_smile:

Madlenko, to musi mit manzilek pred tim testem sexualni pust, vid? :slight_smile:. Drzim palce at mu to dobre dopadne...
29. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz
olli,jo ma si sebou donest horky cerny caj,nejlepe teply...tak to bude asi na to.Snas to nebude tak hrozny,jen tam cekat ty 2hodky.Musim si vzit nakou knizku sebou.
Ja jsem ted dala kynout testo a za chvili tak nahazit tresne a drobenku a sup s tim do trouby.A potom pujdu na koprovku-jeste jsem ji nedala tak jsem zvedava jak se mi povede.u nas je pocasi takovy na prd,nikde slunicko..
To jo to asi ted nesmite sexovat...to my ted taky malo,a kdyz jo,tak je to takovy rychlost s manzilkem,ze to sotva zareaguju:slight_smile:)..,to zase ne,ale je to pak rychly...
29. kvě 2007 v 15:31  • Odpověz
nejhorsi je asi to vypit, je toho hodne a je to strasne sladky :slight_smile: a pak snad nesmis nic jist ani pit po ty 2 hodiny a oni ti berou krev, aby zjistili, jak se ti meni hladina cukru v krvi, zda nemas cukrovku...

tak me se bublanina povedla, ted jsem prichystala vecu, za chvilku mam muze doma z prace, nejak se pristrojim a jdeme do divadla :slight_smile:
29. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
olli tak si to uzijte.ja udala buchtu,ale moc mi nevykynula tak tam jsou trochu cejtit ty kvasnice:slight_smile:)a koprovka ja dobra,na to ze jsem ji dala poprve,uvidime co na ni mqnzilek.
29. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz
ahoj holky,tak už písám,mám dneska manžílka doma a tak okupovaln pc a až teď mi pustil za váma :wink: :slight_smile: :wink:

oli pěkně si užij kulturu a pak nám napísej jaký to bylo,my jsme měli jít v pátek na Kabáty,ale manža jde do práce :angry: :angry: :angry: ,tak já pojedu domu a budu se starat o zvířenu,páč mami jede na oslavu narozenin na moravu.

holky jste šikulky jak vaříte a pečete :wink: :wink: :wink:

jojojo sexuální půst máme a budeme mít ještě prodlouženej páč cítím,že na mě leze menstruace :grinning: :grinning: :grinning: ten je tak milej a mazlivej a přítulnej a pořád mi dává pusinky :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2007 v 19:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje, konecne jsem tady!!
Doma po praci jsem tak otravena z celodenniho cumeni do pocitace, ze uz ho moc nezapinam. V praci jsem nebyla, jeli jsme pracovne v pondeli pryc, a vcera nam zase nesel net! No ja byla zoufala. A vic prace stejne neudem, kdyz nejsem tady, protoze jsem otravena ze net nejde a naschval stejne nic nedelam :slight_smile:Chtela jsem se za vami stavit vcera vecer, jenze nesel proud :frowning2: ale nastesti nam to jde v praci, tak je mi hned mnohem lip :slight_smile:
30. kvě 2007 v 07:39  • Odpověz
Ahoj, ahoj, ahoj :grinning:

Holky na to, ze je mi neskutecne blbe - mota se mi hlava a chce se mi zvracet, mam dobrou naladu :slight_smile:. Uz aby se to pocasi nejak ustalilo, ten tlak jak jsem starsi na me pusobi hur a hur...

Jinak divadlo bylo SUPER. Predstaveni se jmenovalo A do pyzam! a chytli jsme skveli obsazeni - Langmajer, Brozova, Hrachovcova, Sucharipa, Cizkova... fakt nejlepsi komedie, na ktery jsem dosud byla, uplne mi od smichu tekly slzy a videla jsem na vlastni oci Langmajera (stal asi krok ode me :slight_smile:) - jako vazne fesak, sice trosku mi pripadal pohublej, ale vazne fesak :dizzy_face:
30. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
Ahojky holky!
Oli, tak to jste se skvěle bavili, to ti věřím :wink: My taky občas jdeme takhle do divadla na nějakou komejdu a je to super :grinning: Jinak mě je taky neskutečně blbě, přesně jak píšeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele, nejsi ty náhodou taky těhule?? :grinning: jo a děkuju za pochválení "kuličky" :pensive: :dizzy_face:
Zdeni, týjo..pak popiš co a jak na tom vyšetření..chci slyšet podrobnosti, ju? :wink:
Madli, sexuální půst je někdy velice příjemný..myslím to jako tak, co bude následovat potom :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
Dludli: já jsem tu teď skoro pořád a řeknu ti, že už mám docela oteklé oči od čučení do PC :sunglasses: :grinning:
30. kvě 2007 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, nestras :slight_smile:, ale nepredpokladam to... prave mi konci MS :wink:. Musim jeste vydrzet :slight_smile:
30. kvě 2007 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se zpatky. tehu nejsem, ale spatne mi je taky, lezim tu pod perinou a trpim
30. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz
Milu, vitej do klubu :slight_smile: jsme to ale chcipaci :grinning:
30. kvě 2007 ve 12:00  • Odpověz
ahoj,manzilek seka v sadu,tak tu muzu byt.Prijde mi tak okolo 1na obed,tak musim pak dat ohrat knedliky a uvarit vajicka,doufam ,ze mu bude moje prvni koprovka chutnat,jsem zvedava,pak napisi.
Neboj gabou pak vse popisu do detailu.
U ans je pekna zima fuj fuj.Byla jsme nakoupit a pak pujdu otrhat jahudky,vecer jsem si dala s nanukacem a teply ajhudky na to ,to bylo neco.
Tchan nam vcera prinesl listky na kabaty,meli je v praci levnejsi,a prej je nechce zaplatit,kdyz jsme tak hodny a snazime se:slight_smile:a tenhle pa.vytrazime na bowling,myslim si ze naposledy,tak se tesim a v so.k nasima podivat se do Chica na postylky a povleceni,v cervnu nam svatek i narozky,tak abych vedela co budu chtit.
Jinak preji jsem brzke uzdraveni a nebo poradne mimi:slight_smile:)
30. kvě 2007 ve 12:15  • Odpověz
mňám, zdeni, koprovku bych si taky dala..no, musím ji někdy udělat..včera jsem dělala pstruha a dneska mě čeká asi květák..zatím nevím..kručí mi v břiše, ale když pomyslím na jídlo, tak je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak domácí jahůdky od našeho táty miluju :dizzy_face: a ty ale bowlet nebudeš, nebo ano?? :astonished:

jinak já mám i s MM rýmu jako hrom :confounded:
30. kvě 2007 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
holky..oli a milus..co vám je??
30. kvě 2007 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
no ja to zkusim,snad tam budou mit maly koule:slight_smile:)zitra asi udelam sladky knedliky s jahodama.
30. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.