• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
zdeni, ale radši neriskuj..opravdu!! A na ty plněné knedlíky mám taky moc moc moc chuť!!! :grinning:
30. kvě 2007 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Gabi, netusim... asi zmena tlaku... posledni dobou to nejak blbe snasim :unamused: Mota se mi hlava, a je mi blivno :grinning: Mozna trosku i nerviky, preci jen v patek jdu do nove prace... vazne nevim...
30. kvě 2007 ve 12:29  • Odpověz
Gabi, to slysim poprvne, ze by se v tehu nesmelo na bowling.

Nevim, co jsem kde chytla, ale mam rymu, boli mne hlava a chce se mi zvracet. Jo a jsem neskutecne unavena. Ale tehu to neni, bolest vpodbrisku mi neda zapomenout na MS :frowning2: .

Holky, vy mi delate chute, my nemame kuchyni, tak si jdu namazat chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. kvě 2007 ve 12:43  • Odpověz
no, Milu..já bych se bála tahat něco těžkého, víš? No, ale nevím, jak to jako je :sweat_smile: to mě jenom tak napadlo..Jinak my s MM máme taky rýmu jako hrom a ty ostatní příznaky mám taky, ale já to mám teda z těhu..a po MS na to rychle vleťte, ať jsi taky brzy těhulka :dizzy_face: Milu a kdy bude kuchyň hotová??

Olii, to je mi líto, že se nervuješ..ale neboj..nová práce bude určitě super a na nervíky brzo zapomeneš :wink:
30. kvě 2007 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, vcera jsme se vratili z Anglie a v kasliku jsme meli korespondak, ze kuchyne i loznice dorazily, ze si mame zavolat a domluvit si instalaci. No a hadej, kdy ji prijdou namontovat.... 18. cervna, kreteni. Prisaham, ze uz si v nemecku krome v IKEA nekoupim ani pólicku.
Cekat na nabytek 3 mesice mi fakt prijde prehnany.
30. kvě 2007 ve 13:06  • Odpověz
autor
milu to ti nezavidim, ja byla bez kuchyne 3 tydny myslela jsme ze me trefi

Jinak vcera jsem dostala od MM jen tak kytku :slight_smile: sem cumela, a vecer pred tim kdyz prisel domu, privezl ho muj bratr, tak jak jsem stala mezi dverma tak bracha se pta: Jsi tehotna? No tak jsem musela po pravde rict ze ne ze jsem tak tlusta :frowning2: (mam pred MS ted bez HA desne nafoukle bricho) a kdyz pak bracha odjel tak martin: Jako to ze nejsi tehotna :astonished: a byl celej spatnej z toho ze nejsem tehu :slight_smile: to bylo uza :grinning: :grinning: :grinning:
Tak dneska cekam MS a po ni na to poradne vlitnem :slight_smile: a snad se brzy pridam k tehulim :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 13:35  • Odpověz
ja vim,ze to myslis dobre gabi,vsak aja nic tezkeho netzaham,a doufam ze tam budou mit lehke koule.
Tak obidek dopadl dobre,mmto chutnalo,tak jsme moc rada,jen ze mohla byt trochu ridsi,to vim,jenze uz jsem ji nechtela redit,ze bych ji zas nedochutila.za chvili pujdem hrabat travu,tak se mejte,
30. kvě 2007 ve 13:47  • Odpověz
Zdeni, nechces mi tu koprovku poslat, ja mam na ni takovou chut.
Nebo mi napis alespon jak se dela.
30. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz
Milu, tak to je naprd, takhle dlouho čekat na nábytek..to by mě fakt trefilo :astonished: já mám naštěstí tohle už snad nadosmrti vyřešené..mám totiž šikovného bratra stoláře :wink: naplánovat si můžu kdejakou poličku, jak chci a sice mi někdy řekne, že teď má moc práce, že mi ji udělá třeba později, ale zase to pro mě dělá zadarmo (platím jenom materiál) :grinning:

Zdeni: tu koprovku bych si dala taky :sunglasses: nebo aspoň taky receptík, prosím :wink:

Dludli: TM si už myslel, že jsi asi těhulka :dizzy_face: to je hezké :dizzy_face: však už brzo budeš :dizzy_face: a není šance, že by se dneska MS nedostavila??? Jinak tu frázi, že já nejsem těhotná, jsem jenom tak tlustá :astonished: jsem používala hoooodně často :confounded:
30. kvě 2007 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
Sice to nebylo na mne, ale ja ji delam takto: sladkou smetanu smicham s mlekem a dam varit, kdyz prijde k varu, hodim do toho kopr, osolim, osladim a lehce povarim, pak pridam zloutek, zahustim jiskou a pridam ocet :slight_smile:, maso k tomu nedelam (ani jeden ho nemusime), takze podavam jen s houskovym knedlikem a varenym vejcem (opet nemusim, takze to jen pro milacka) :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 14:12  • Odpověz
autor
gabi jak se rika nadeje umira posledni, ale podle BT jsme netulili v plodne dny a ani teplota kterou mam ted nesygnalizuje ze bych byla tehu. Poslusne po OVU nakonec klesla, pri tehu by zustala nahore. Takze jak rikam ted to vezmeme poctive, citim ze pokud se ted nezadari, tedy vlastne prvne kdy se budem opravdu snazit, ze budu zklamana, tak z toho mam malicko obavy, ale porad mam "vymluvu" ze bych chtela mimi v cervenci jako jsem ja :slight_smile: tak mame do rijna cas. Pak bych asi uz zacala opravdu plasit.

Holky jdu domu, tedy na skautiky, mam dneska na starost schuzku, nemam program, snad me neco napadne cestou :sweat_smile:

vecer budu sit plachty :confused: bratr mi to priveze, snad budu vedet co s tim. Tak se mejte, ukazu se asi zase az zitra.

Jo a koprovku jsem jeste nikdy nevarila, ale je to dobry typ na vikend :slight_smile:
30. kvě 2007 v 15:06  • Odpověz
ok ,tak posilam odkaz-ja ji dala podle tohodle receptu taky poprve. http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JNNNNML5&id_kategorie=JNLOFQH9
30. kvě 2007 v 19:03  • Odpověz
gabou tak jsem mrkla na tve album,nahodou jsem na enj narazila,ani nevim ze uz nake mas,nebo to bylo prekvapko?ted tam bude pribivat jen brisko a kulickou.
30. kvě 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
holky ja jsem dneska tak urvana az hruza. Doma jsem jen tak poklidila z nejhorsiho, zitra me ceka nadobi,vytrit a dovyzehlit. Tak ted vyrizuju po mailech nejaky skautsky veci a tak a uz jsem s notasem v posleli tak pujdu brzy spat.
Schuzka s deckama se vyvedla :slight_smile: prislo jedno nove dite :slight_smile: od zari ale zase jine chodit prestane :frowning2: no a tak je to porad dokola, v patek se nam vdava kolegyne tak se na ni pujdem podivat, uz se na to tesim :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 21:41  • Odpověz
Zdeni, Oli, diky za receptiky, az budeme mit kuchyni, budu ji muset uvarit.
31. kvě 2007 v 09:08  • Odpověz
ahojky!
jé, Dludli, taky bych se šla kuknout na nevěstinku :dizzy_face: a neboj, teď na to pořádně hupsnete a mimi bude cobydup :wink:

Zdeni: jj, mám albumek..myslela jsem si, že jsem to tady písala :astonished: a jestli ne, tak se omlouvám :sweat_smile: už jsem tam dala fotečku z ultrazvuku, tak "kulička" je zatím fakt jenom kulička :dizzy_face: :wink: Jo a dík za recept, i tobě, Olii :sunglasses:

Já jsem si včera dělala tyhle palačinky:
http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JNMPLRKNJ&id_kategorie=JNLQCOO5

a byly vážně výborné :wink: jenom jsem je dělala s karamelovým pudinkem místo toho čokoládového :grinning:
31. kvě 2007 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Holky ja jdu zitra do prace a mne se taaak nechce... :slight_smile:
31. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz
Oli, ja bych sla hnedka. Ale pan co mi vyrizuje smlouvu, je na dovolene :rolling_eyes: .
Nedelejte uz mi prosim chute, ja jsem prave obedvala dalsi polivku z plechovky.
31. kvě 2007 ve 12:34  • Odpověz
Milu, aspon si odpocines :slight_smile:

To ja jeste nejak neobedvala nic, musim si jit neco ulovit :sunglasses:
31. kvě 2007 ve 12:41  • Odpověz
Oli, odpocala bych si v praci, tady mam porad co delat,vybalovat bedny, zehleni,atd...
31. kvě 2007 ve 12:45  • Odpověz
autor
holky tak my jsme ted sezrali vejsluzku od Peti (ta kolegyne cp ma zitra svatbu) vubec ji to netesi :frowning2: neni svatebni typ, coz me neleze do hlavy, ja se snad na to tesim vic jak ona :grinning:
No jinak jsem na ni moc zvedava, ona je takova trochu alternativni, makrobiotika a tak, tak ani svatbu nema uplne klasickou, saty si nechala delat od vytvarnice, z hedvabi a pomalovane, barvy zelena, oranzova lososova, ve vlasech bude mit nejak zapleteny sal, tak jsem vazne zvedava. Hned jak prijdu domu tak dam nabijet fotak. Jo a ma i pomalovane obycejne bile lodicky, ty nam nesla ukazat, nadhera, kytka biedermajer (nebo jak se to tento?) z kopretin

Holky ja bych se vdavala hned :slight_smile:

Jo a dneska cekam MS, zatim nic, tak ve me hloda malinkata nadeje, ale mam obyvkle predMS stavy a navic vim ze jsem se do plodnych dni netrefili, no ale to uz jsme vsechno psala.
Jo a vcera jsem dostala od Martina vynadano, ze jsem zradce ze nejsem TEHU :grinning: :grinning: :grinning: To je nadhera nejdriv to vypadalo ze na mimo si pekne par let pockam, a ted by milostpan chtel hned a okamzite :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
jo olii zas mas dobry ze mas hned po nastupu vikend :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 14:09  • Odpověz
gabou,ja ani nevim jestli jsi to psasa,treba jo,a aj to prehlidla,to je jedno,hlavne ze jsem to nasla:slight_smile:)Ja dnes dala hjahodove knedliky tvarohove se slehackou,pekne jsem se prejedla a sli jsme na seno,tak ted odpocivam.A samozdrejme a nanukacem v ruce:slight_smile:)
Dludli,no vidis a to jsi se bala a ted to bude jeste na tebe,ze nejsi tehu.Tak to pak musis hodit nake foto ty silene nevesty:slight_smile:))
31. kvě 2007 v 16:28  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem z práce doma a už jsem stihla posbírat prádlo,zalít kytky,připravit věci na zítra k odvozu domu a uklidit nádobí co manžel umyl,nějak mi to šlo od ruky :wink:

tak byl ten můj chlap dneska na tom spermiogramu,měl tam být v osm a před půl devátou už psal,že to má za sebou a za hodku si byl pro výsledky a vše je v pořádku a normě :grinning: :grinning: :grinning: přesně nevím jak to probíhalo a tak vám podrobnosti napíšu až se to dozvim,je totiž v práci a po telefonu jsem ho nechtěla zpovídat :wink: :grinning: :wink:

jinak od minulýho týdne držim dietku a docela se daří,rozhodla jsem se,že se nebudu vážit a tak vám nepovím kolik jsem zhubla,ale na věcech je to poznat,tak mi to těší :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2007 v 18:55  • Odpověz
autor
hm tak ja drzim dietku uz nekdy od brezna a mam 4 kila hore :angry: no jsem ztraceny pripad. Snazim se ted nejist vecer nebo jen zeleninu nebo polystyreny, jenze mi to jde 6 dni v tydnu ale 7 se tak prezeru ze tech 6 predtim se nema sanci projevit. V utery jsem byla cvicit, pekne jsem si namohla bricho, no a to je asi tak vsechen vysledek. Musim si zase najet rezim a chodit pravidelne, jak jednou jdu a jednou ne tak to je k nicemu. Ted mam zase strach nekam jit ze co kdybych nahoudou opravdu byla tehu, aerobic by asi nebyl moc dobry.

No tak ted sedim s nohama v lavoru a notaskem na kline :slight_smile: a je mi celkem fajn. Mela jsem dneska na noze nove pantofle, tak mam nohy uplne zrasovane. Martin je nejakej naprdlej, byl uz vcera, tak se ted radsi zdejchnul ke kamaradovi, pekne me s temahle svyma naladama stve
31. kvě 2007 v 19:15  • Odpověz
dludli a dala jsis tam nějakou koupel na nožky?mě pomáhá leandulová a pak si vždycky nechám namazat a namasírovat nožky od davího,je to paráda a hrozně se mi uleví :grinning:
víš,že mám někdy taky pocit,že ten můj miláček má předmenstruační nálady :grinning: :grinning: :grinning: občas je na ránu,ale když jsme tady v plzni,tak nemá kam utéct a tak pěkně sedíme nebo ležíme a mlčíme a čumákujeme na tv :wink: :wink: :wink: no a když jsme u doma tak většinou prchne ven a tam ho to přejde,většinou si najde nějakou práci a když na mě pokřiku "ASISTENT,KDE JE ASISTENT"tak vím,že už ho to přešlo :wink: :wink: :wink:

co jste dneska vařily???
31. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
autor
no jediny co mam je citrusovy peeling na nohy, coz je taky fajn. Takove ty ruzne sragorky do vody mam sice moc rada, jenze vzhledem k tomu ze mame pouze sprchovy kout tak ej nemam kde vyuzit tak ani je nekupuju. A to jeste ani nevite ze si nohy ve skutecnosti macham ve spodnim dile od remosky, jelikoz nic jineho kam by se mi nohy vesly nemame :grinning:

Jinak jsme nevarila, prisla jsem domu az v 7, byla jsem s kamaradkou, tak jsme se najedla ve meste a martin nic nechtel.

Sel ke kamaradovi, nez odchazel byl vzadu za domem se psem, neco tam delal, pak odesel, jen na me houknul ze jde no a ted mi pred chvili vola kamarad ze pry jestli jsme doma, ze nam prived psa. Nevim kam ji MM dal nebo co a ma stesti ze nezveda telefon jinak by si neco pekneho poslech :angry: :angry: :angry: proste nejak nekudy utekla. Ted se harala vpredu pred domem zacala preskakovat plot :frowning2: tak ji musime nechavat za barakem, kde ale reje v zahonech protoze se tam nudi :frowning2: ach jo, jeste ze ji nic nezajelo.
31. kvě 2007 v 19:46  • Odpověz
remoska je dost dobrá :grinning:

já jsem taky nevařila,jedla jsem v práci a daví si došel na oběd :wink:

to chtěla určitě utéct za martinem,tak hledala kudy by se jí to povedlo,je to pěkná potvůrka :slight_smile:

co máš v plánu o víkendu?
31. kvě 2007 v 19:53  • Odpověz
autor
no v nedeli odpoledne mam nejaky skautiky, jinak v patek vecer mame rodinou oslavu u tety, moc se tesim oni jsou skvely :slight_smile: v sobotu ma grilovacku kamarad ke svym narozkam, slibila jsem mu nalozit maso no a jinak mezi tim doufam ze stihnu neco poklidit a vyplejt zahony a tak :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 20:40  • Odpověz
autor
kocku jdu spat jsem nejaka utahana posledni dobou tak se mejte :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.