• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
kocky :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 20:48  • Odpověz
dobrou noc dludli :pensive:
31. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz
Tak holky, ja jsem prave uspesne prepolstrovala dve zidle, jeste mne cekaji dve, ale mam od sponkovacky puchyr na ruce.
Postupne to tu zacina vypadat jakov byte, ne jako ve skladisti.
31. kvě 2007 ve 21:59  • Odpověz
teda miluš,ty jsi šikovná :slight_smile: hned bych si tě vzala domu :slight_smile:
co malá,jak se jí libí v novém bytě?
31. kvě 2007 ve 22:06  • Odpověz
madlenko, co myslis tim mala?
31. kvě 2007 ve 22:15  • Odpověz
milus,tak já jsem to popletla,jsem hrozná :frowning2: jí ti přiřadila malou pety do 0401 :wink: mám v tom nepořádek :wink: ale myšlenka by to byla pěkná,že už máte holčičku,co? promiň,mi to :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 22:23  • Odpověz
Jdu už spát,než zase neco provedu :grinning: :wink: :grinning:

dobrou noc vám všem přeji kočky moje!!!! :pensive:
31. kvě 2007 ve 22:32  • Odpověz
Myslenka je to pekna, my bychom radi holcicku :slight_smile:Budeme na ni za dva tydny zase pracovat. :wink:
31. kvě 2007 ve 22:32  • Odpověz
ps:mě by se to taky líbilo a taky budeme za čtrnáct dnů pokračovat ve snažení :grinning: :grinning: :grinning: musím říct,že už se těšim :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2007 ve 22:36  • Odpověz
autor
ahoj holky jak je dneska? Ja cekam MS stale nic, bricho me poboliva tak jsem napnuta, mam doma sice tehutest ale zakazala jsem si ho delat, kdyztak az o vikendu nebo v pondeli. zase se u me malicko hlasi nadeje ze bychom byli tehu uz ted :slight_smile:
1. čer 2007 v 09:02  • Odpověz
dludli, tak doufam, ze MS nedorazi a az si udelas testik tak nam napises pozitivni zpravy.
1. čer 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
no hazela jsem krivku teplot do diskuse k mereni BT tak jsem zvedava co my tam k tomu povi. byla jsem presvedcena ze tehu byt nemuzu no ale ted si rikam ze co kdyby nahodou, no ale myslim ze to nic nebude
1. čer 2007 v 09:16  • Odpověz
je to dludli sakra rozházené, ale mohu ti říct, že je moc případů, že to měly holky tak rozhašené a světe div se, byly těhotné. Mě osobně ty teplotky přijdou hodně nízké, ale jestli je máš takové pořád, proč ne. Jestli budeš taky těhotná, tak mě picne a musím s tím začít něco dělat :wink:
1. čer 2007 ve 12:13  • Odpověz
megy, my uz se na to musime poradne vrhnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2007 ve 12:17  • Odpověz
ahojda,posilam pozdrav se sena,obracime jak divy,aby to dnes uschlo a mohli se jet vecer v klidu bavit.Ja dnes avrit nemusela,zbyly mi knedliky i polivka ze vcera.Zitra bude snazak a hranolky a na ne.mame nalozeneho kralika...
Madlenko tak to je super,ze je manzilek v poradku a ze to zdarne prezil:slight_smile:)
1. čer 2007 ve 14:37  • Odpověz
autor
tak holky jsem zpatky ze svatby, tedy uz jsme zpatky dyl, ale jeste jsme to s kolegynema musely probrat, ted jsem jeste potrebovala vyridit jeden naprosto na hlavu postavenej pracovni email. Nekdy si tu prijdu jak u blbejch na dvorecku :angry:

No a nevesta byla mooooc krasna mam spoustu fotek, pres vikend je chci nejak probrat a udelat Pete prezentaci i s hudbou nebo neco takovyho, prijde do prace tusim ve stredu, tak na to mam casek :slight_smile:
1. čer 2007 v 15:06  • Odpověz
tak sem pak nake hod,at se muzeme podivar.My jdem az 21.7 na svadbu sestrence.
Tak holky zacinam 6ty mESIC,to je sila co jak to utika,ja tomu nemuzu uverit,prijde mi to jako chvili,co jsme to zjistila a jsem doma,manzilek to rika taky,jak to bezi a kor pak s mimi,to bude utikat jak blazen..
1. čer 2007 v 15:10  • Odpověz
autor
jo ted kopiruju fotky tady v praci do pocitace (tedy ne do svyho, ten by to nezvlád :slight_smile: tak pak urcite pro kouknutí nejaký dodám :slight_smile:
1. čer 2007 v 15:21  • Odpověz
autor
holky moje, tak MS nedorazila :astonished: coz me dost prekvapilo, ja se snad nedockam rana az budu merit BT, jestli zustańe hore, coz bude znamenat ze ani zitra MS nedorazi, tak si asi udelam testik, jsem z toho nervozni a kdyz BT klesne tak budu asi uz kapanek zklamana no uvidime asi pujdu spat at uz je rano
1. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
ahojky říjenky..týjo, Dludli, co to vidím, že by se něco rýsovalo?? No, tak to si tu počkám, až řekneš výsledek testíku..ale už mě nenapínej..honem honem, ať už jsi tu!!!
2. čer 2007 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, no tak..nenapínej!!! :wink:
2. čer 2007 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
takže Dludli, já už prchám..ale jsem celá nedočkavá a napnutá, co se děje u tebe..takže dej kdyžtak co nejdřív vědět a doufám, že to budou pozitivní zprávičky :dizzy_face: tak zatím pa*
2. čer 2007 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo gabou ty jsi ranni ptáce :slight_smile: muj MM se vcera vozral jak ten dobytek, v noci me samosebou zbudil, rval na celou ulici tak jsem ho musela tahat domu a uklidnovat, vazne sotva lez, no ted je mu pekne blbe, takze jsme vstavali az v 11 a ja ted varim vyprostovaci cesnecku

No a testik jsme si nejak neudelala :sweat_smile: byla jsme presvedcena ze tehu byt nemuzu, ale stacil jeden den abych se zacala tesit ze tehu jsme a tak jsem nejak nemela odvahu, ze co kdyz nejsem a testik bude negativni :frowning2: no ale MS stale nikde, obvykle ji dostavam ve stredu, no ale zas nevim jak telo reaguje bez HA, tohle je teprve Druha MS bez HA tak treba je to normalni.
2. čer 2007 v 11:20  • Odpověz
autor
jsem to nevydrzela a udelala testik, pry je mozne kdykoliv behem dne tak snad je druha moc ok

HOLKY A JE TAM, DRUHA / TAM JE !!!! :grinning: :grinning: :grinning:

MAM //
2. čer 2007 ve 12:14  • Odpověz
autor
ja jsem z toho uplne vedle, // jsou tam porad ja se picnu :grinning:

holky co mam delat MM vyspava kocku, mam ho jit zbudit? Asi ne. Chtela bych to vydrzet aspon do pondeli, jeste udelat jiny testik, ale jdeme dneska na oslavu kamaradovych narozenin, budou mi cpat panaky, no budu to muset nejak zahrát do outu :grinning:

holky ja jsem asi tehotna!!!
2. čer 2007 ve 12:25  • Odpověz
DLUDLI!!!!!!!!!! TAK TO TI MOC GRATULUJU!!!!!!!! A MM JDI URČITĚ VZBUDIT :dizzy_face: HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, chci vidět testík :dizzy_face: pochlub se..nechceš ho vyfotit a poslat mi jej na mejl?? Holka moje..super!!!!!!!!!
2. čer 2007 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
haloooo, Dludli..kdepak jsi..neodpadla jsi mi někde samým štěstím?? :astonished: :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
tyjo dludli,rikam jdu si precist co jste napsala a ani jsme to nedocetla,musela jsem to preskakat,nemohla jsem to vydret.tak to je super,velka gratulace.Ted jste se chytly a ted to pujde jak po masle,se vsema rijenkama.Tak to je super.
Chtela bych videt manzilkovu reakci,jak se bude po opici tvarit:slight_smile:)vyfot aposli nam testik.tak su to jdu docist a bude cekat na dalsi zpravy.
2. čer 2007 ve 13:40  • Odpověz
Jj, Zdeni, to jsou ale věci, co? :dizzy_face: Já se pořád usmívám jak měsíček na hnoji :grinning: a za to může ta krásná zpráva od Dludli..ale řeknu vám, že tušení jsem měla..taky jsem tu byla hned ráno..prostě mi to nedalo :wink: Taky doufám, že teď se to tu rozjede ve velkém :grinning:
Dludli, nevíš, aspoň přibližně, kdy jsi měla početí?? Nebo aspoň poslední MS?? Úplně mě zajímá v kolikátém týdnu asi budeš :dizzy_face:
2. čer 2007 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.