• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
to teda,to je neco jako kdyz jsme cekali na tebe nez se prizenes,porad clovek u pc do toho cumel a cekal.Vidis treba budete tak nako na stejno-tyden sem r´tyden tam.
Ja se jdu koukat po nakych postylkach,ale bude sem nakukovat.
2. čer 2007 ve 13:54  • Odpověz
autor
poceti vidim na 14, pokud to opravdu je poceti :slight_smile: martin ted vstal a dojida cesnecku tak mu jsu asi tetsik ukazat, pak ho vycvaknu :grinning:

zkousela jsem chvili neco delat, plela jsem ale asi deset minut, nejak me to neba, tak jsme ted chvili myla nadobi a taky me to neba boli me cely den kebule a asi 3 den jemne poboliva v podbrisku a jsem nejaka vycucnuta. Vcera mi rikala kamaradka ze mi ta prace (ze jsem nechala skolu a chodim do prace) svedci :slight_smile: tak cim to asi bylo

tedy jestli to tak je :slight_smile:
2. čer 2007 ve 14:20  • Odpověz
tak pak hlavne napis reakce,ta me fakt zajima.
2. čer 2007 ve 14:23  • Odpověz
autor
takze martin dojidal polivku, tak jsem vstala a sla myt nadobi, i kdyz spis jen tak abych zamestanala ruce, abych vymyslela jestli mu to mam rict hned nebo jak :slight_smile: a on ke me prisel a zezadu se pritulil a jelikoz vedel ze MS jeste nikde tak se pta, "tak co neudelame si testik?No ale to by bylo jeste moc brzo, vzdyt jsme se ani poradne nesnazili." No a tim to bylo vyrizene, sahla jsem tedy do skrinky a rikam "Myslis tenhle?" :grinning:
Tak chvilku koukal jak puk, me zacali slzet oci a on byl taky cely nameko :slight_smile: a mooooc pevne me objal :slight_smile:

No a pak ze pry to musime potvrdit tak jsme si na chvili zalezli do pelisku :sweat_smile:

No a testik mam v albicku :slight_smile:

A vecer jdeme na tu grilovacku, tak jsme hned martinovi rikala ze nechci aby to nekdo vedel dokud to nebude jiste, on ze jasne, a ted mi rika at se pripravim na to ze se urcite prokecne :slight_smile:

No tak uvidime, a ja jdu zjistit kde je nejblizsi lekarna ktera ma i v nedeli a jdu shanet dalsi testiky :slight_smile:
2. čer 2007 v 15:30  • Odpověz
no dludli tak to je super,to moc gratuliji a jeste takovy super reakce,moc ti to preju.tak to jsem zvedava,jestli to vydrzi nerict,az si neco da.Ted bude mit duvod slavit...a to poradnej.to musim hned rict manzilkovui,ze mame dalsi tehulku.
2. čer 2007 v 15:45  • Odpověz
autor
jo martin rikal ze vcera se ozral jak malej 17 letej a dneska je najednou dospelej :dizzy_face:
2. čer 2007 v 16:23  • Odpověz
autor
holky porad koukam na ten test a je to tam porad // :slight_smile: ja jsem asi vazne tehotna :grinning:

no nalozila jsem na vecer kureci na dva zpusoby, pecu pernik, jeste udelam nejaky jednoduchy salat (nakrájim vsechno co najdu dohromady) a na 6 tam máme byt. Kamarad bydli od dva domy vedle tak jsme tam hned.

Holky me tak desne boli hlava cely den, uz jsem nekolikrat rozepsala sms kamaradce, ta s tim temer rocnim Adamkem, a zase jsem ji smazala, nejak to nechci zakriknout, ale hned bych to chtela vsem dat vedet :slight_smile: az na tchyni :angry: nastesti zase odjela na vikend tak mam klidek :slight_smile:
2. čer 2007 v 17:11  • Odpověz
Dludli, tak jsem si četla reakce tvého M a neubránila jsem se a slzička do očí mi prostě vběhla :dizzy_face: jsem moc šťastná za tebe :dizzy_face:
2. čer 2007 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
jo a MM se taky moc hezky usmíval, když jsem mu to říkala :dizzy_face: prej: no vidíš, samé strachy a my (jako chlapi) jsme to tak dobře zkouleli :grinning:
2. čer 2007 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz
jo a fotečku testíků jsem viděla..no nádhera..čumím..krása..prostě nemám slov :dizzy_face: moc moc moc ti to přeju :dizzy_face:
2. čer 2007 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo holky jste skvely a moooooc diky ze vas tu mam :slight_smile: a diky za prani. Sama jsem to uz vyzvanila jedne kamaradce, psala mi nahle na icq ze ma kotatko, no tak jsem ji to musela taky oplatit nejakou zasadni informaci :slight_smile:
Tak mizime na tu grilovacku a mejte se tu krasne :slight_smile:
2. čer 2007 v 18:05  • Odpověz
tak to je paráda. Ještě. že jsem sama doma, protože se mi kutálí slzy po tvářích - to je úžasnééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc a moc gratuluju.

miluska: tak s tím musíme něco udělat.

Já mám tento týden skoro samé deprese - je mi tak nějak smutno od těch dříve pozitivních výsledků. Já fakt nevím co je semnou. Možná to, že část rodiny pořád vandruje, že je čas na mimi ať nikam nespěcháme, že se to stejně teď nepovede a další. No nebudu to rozebírat - možná jimdy.

Už se nemůžu dočkat dalších foteček těhulky říjenky :wink:
3. čer 2007 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj megy na ostatni se vybodni hlavni je jak to citite vy a kdyz budes chtit tak jen nam klidne napis cim te doma zlobi :slight_smile: Verim ze se nam tehu vsem povede :slight_smile: a budem si tu jeste jako stary babky psat jak nas ty nase deti a vnoucata zlobi :grinning:

Holky jdu premluvit MM at me vezme do lekarny pro dalsi tehu test, mela jsem doma jen jeden, nejak tomu porad neverim, podle BT to nevypada, ani jsme se poradne netrefili do plodnych dnu, leda ze by mel Martin chlapiky zvlast trvanlive :slight_smile: a do zitra to nevydrzim, hlavne budu v praci a tam se mi to nechce hned roztrubovat. Martin povidal ze to je stejne na me videt ze mam oci pres pul hlavy :slight_smile:

Jinak vcera na grilovacce nebyl problem, nikdo se nedivil ze nic nepiju, ani martin se neprokec, mam s tim problem spis ja :slight_smile:
3. čer 2007 v 10:03  • Odpověz
Ahojky děvčata!
Dludli, tak přemluv MM na koupi testíku a už ať jsi tady a hlásíš další pozitivní zprávičky :dizzy_face: a s tím roztrubováním..to u nás jsem ta kecka taky spíš já :sweat_smile:
Megy: taky si myslím, že se máte na ostatní vybodnout..je to vaše rozhodnutí a hotovo :wink: a neboj, teď tu budeme těhulky tři (šeptám, Dludli :dizzy_face: ať nic nezakřiknu) a budeme na vás flusat těhubacilky o 106 a to by bylo, aby nebylo :sunglasses: :dizzy_face:

My jsme si včera pozvali jednoho kamaráda s kamarádkou (moje svědkyně) k nám na dvorek..seděli jsme, kecali, jedli gril. klobásku..no prostě pohodička..a vedla se živá debata o jménech :grinning: Ema se všem líbí, ale mému drahému moc ne, tak uvidím, třebas ho přemluvím..on mluvil něco o Vandě, což mi taky přijde hezké jméno :wink: jo a na kluka říkám, že se mi líbí Štěpán, no MM moc ne, že proč by to nemohl být po něm Honza..no, to se mi taky líbí..tak uvidíme :grinning: Pak se MM trošku víc opil a v jednu v noci musel jít "do města" :angry: vrátil se za dvě hoďky a teď dospává :confounded: ach jo..opilec jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a to máme jít dneska ještě k našim..protože brácha tam slaví "35" :astonished: :sunglasses:
3. čer 2007 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo gabou ty chlapi jsou fakt jeden jako druhej

tak jsme byli v globusu koupili jsme pejskovi granule a lekarna v globusu mela otevrino :slight_smile: a tehu testiky taky meli :slight_smile:
Kdyz jsme jeli platit tak martin jel schvane mezi regalama s mimi oblecky :grinning: ja rikam proc jedem tudy? Pry jen tak k pokladnam ne? :grinning: :grinning: :grinning:
A drzel mi desnik, nikdy mi desnik jeste nevzal (jako vubec aby jsme ho meli sebou :slight_smile:

No vysledek // JSOU TAM :grinning: :grinning: :grinning:

a ted tu martin sedi a dava si konak a ja dzusik :slight_smile:
3. čer 2007 ve 12:06  • Odpověz
to je fakt paráda dludli. Teď jen chybí doktorovo požehnání :grinning:
3. čer 2007 ve 13:09  • Odpověz
myslím, že vám sáhodlouhé povídání napíšu zítra - dnes jsem fakt naměkko a to nejen z vás těhulky naše :wink:
3. čer 2007 ve 13:09  • Odpověz
tak jo, Megy..zítra čekáme tvé povídání :wink:

Dludli, je to fakt super!! I MM je z tebe nadšený :dizzy_face: a kdy půjdeš k dr??
3. čer 2007 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
chtěla jsem pohledat nějaké ty odkazy na výpočty (kdy bylo početí, v kolikátém týdnu by jsi měla být, kdy je předpokládané datum porodu), ale nějak to nemůžu najít :sweat_smile:
3. čer 2007 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak u nas nedelni idylka a smisene pocity (tim myslim radost a taky trochu obavu, co jak bude) skoncili hadkou kvuli bydleni. Ja se z toho vazne uz pose..!!! :angry:
A to jsem o bydleni nezacala ja ale Martin, zacal do toho vrtat, jako co a jak bude, rozvrtal to, nikam jsme se nedostali a odesel. Coz me nastvalo, otevre ranu necha ji tak a jde pryc. On to nemoh pochopit, jako ze se chtel sverit a ze dostal vynadano tak ze mi uz nikdy nic nerekne. BOZE!!! on je tak natvrdlej na nektery veci, mam pocit ze snim musim porad a ve vsem bojovat, nechci to delat jenze mnohdy nevidim jiny zpusob jak ho primet k tomu aby o necem vubec zacal premyslet. A myslim si ze jde o dulezite veci, ne nejake moje blaznive zenske rozmary :angry:
3. čer 2007 ve 14:28  • Odpověz
autor
gabou tim ze jsem merila BT, a vim kdy byla ovu a tim padem plodne dny a taky jsem si zaznamenavala kdy jsme se tulili tak mimi jsme si mohli udelat jen 14.5. :slight_smile: tak ze by to vypadalo na pulku unora? Budu tedy mesic za tebou? Jo to je super :slight_smile:

POkud tedy jsem opravdu tehu a pokud pujde vse dobre atd atd
3. čer 2007 ve 14:31  • Odpověz
Dludli neboj..on to pochopí..no jo, chlapi..kapitola sama o sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My jsme to bydlení taky začali pořádně řešit až teď, co jsem těhule..řekli jsme si, že to zatím budeme muset vydržet tady a už tu moc nebudeme investovat a nejdál tak do pěti let se nastěhujeme do nového domečku..když ho do té doby teda stihneme postavit :confounded: což bude taky problém :sweat_smile:
jj, tak to vypadá, že jsi přesně měsíc po mně :dizzy_face: :grinning: a kdypak jdeš k té dr.???
3. čer 2007 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
no zitra ranko udelam jeste jeden testik pro jistotu navic je desne super jak tam vyleza ta druha carka :slight_smile: no a zavolam si na gyndu a uvidim co mi povi. Nebo ze bych tam rovnou sla? Aspon krev by mi mohla vzit ne? Po telefonu by me mohla odbyt. Za jako dlouho si k dr sla ty?
3. čer 2007 ve 14:40  • Odpověz
autor
Gabco ty mas nejakou knizku o tom co jist a nejist v tehu? Co je to zac?
3. čer 2007 ve 14:53  • Odpověz
no, když jsem si volala k dr., tak mi sestřička řekla, že je to ještě moc brzy a šla jsem tam asi až tři týdny po vynechání MS a už mi dr. dělal vnitřní ultrazvuk a viděla jsem "kuličku" :dizzy_face: Tak tam kdyžtak zavolej a uvidíš..no nic, razíme k našim..zatím pa*a užívej si krásných dvou čárek :dizzy_face: Jo a ta knížka je půjčená od sestřenky od Johnsons: "Perfektní kniha o matce a dítěti" :dizzy_face:
3. čer 2007 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo diky no k Dr kazdopadne zitra zavolam a po knizce se podivam taky :slight_smile:
3. čer 2007 v 15:02  • Odpověz
autor
je super tak podle konika jsem v 5 tydnu :grinning:

konik chtel vedet datum konce posledni ms, pocitaji to doktori stejne?
3. čer 2007 v 15:20  • Odpověz
autor
jo blbost datum zacatku posledni MS :slight_smile:
3. čer 2007 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky,vykaslete na ostatni a udelajte to tak jak vy uznate za vhodne.Tchyne si mylsim,ze by nam to taky naplanovala az za rok,az to trochu nahore jeste dotsvime,ale my uz chteli ted.Jsem cela nameko,jeste jsem zhlidla bailandoz patka atekl ymi slzicky a je to nako porad ve me.A na gauci mi tu lezi krasne povleceni,nebesa,perinky a prosteradlo,to jsme vcera vybrali v chico.Vyfotim,abyste to videli,ale ted si fotak pujcil bracha ,jel na tyden do Jeseniku.ke takovy neutralni,svetly s medvidkem na tom zahlavku,boze jak ja uz se tesim na mimi!!!!!!!!!!!!!!jeste jsme si vyhlidly postylku a jako kolibka to je,zalezi jak se to da a je tam i suplil a pak jeste jednu,ktera je hezci takovy vyrezavana s hvezdickama na cele,alebez kolibky a supliku,a cen aje stejna,tak to musime promyslet.Privezla jsme si to dom a tchyne -je to jsme ti chtela koupit k narozkam,takze ted mi je jasny ze pokracovani nakoupovani po narozkach a svatku,protoze neco dostanu.
dokonce byl s nam i tatka ,to bylo neco,koukal jak puk:slight_smile:)co tak vsechno maji.Ty vecicky mam od mamky k narozkam-stalo to skoro 3.000kc,je to palka,ale je to prvni mimi,tak ho chci se vsi paradou.
3. čer 2007 v 15:37  • Odpověz
dludli ja mam 2 terminy jeden kdy jsem to mela naposled a jeden podle ultarzvuku,lisi se mi to o 3 dny.A knizku jsem mela pujcenou:Tehotenstvi v otazkach a odpovedich a je taky fakt super,je to tam i nazorne nakresleny a vse popsany.Jinak ja jsme sio zadnou nekupovala.Oni stejne v kazdy pisou trochu neco jineho.Dnes nam jedna pani vypocitala ze budeme mit kluka.))Hura.Aa n ato vymyslet to jmeno,na holcicku je to jednodissi,ale uvidime.
Umyla jsem si okno,jak tam meli leseni tak pres nej nebylo skoro videt,ted jsem si udala kapuco a susenky a za chvili az MM dostriha zivy plot,tak to pujdu schrabat.
3. čer 2007 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.