• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
nam tu cely den prsi, martin je u myho bratra neco stelujou na netu ja taky za chvili jdu kvuli skautikum pryc a tesim se na vecer az se pritulime v pelisku :slight_smile: snad prijdu brzy
Jinak mi to cele nikterak nedochazi, krome mirneho tlaku v podbrisku mi nic neni tak jsem zvedava co prijde.
No ponejaky literature nebo informacich se musim taky kouknout, mam ted nejak pocit ze jsem se na to vsechno mela nejak lip pripravit :slight_smile:
Tak termin mi hodil konik na 9.unora, kdyby to vyslo o den driv to by bylo fajn :slight_smile: 8.2.2008 :grinning: no hlavne abychom se az tam dostali, je holky ja se tesim az mi poroste pandero :slight_smile: :grinning:
3. čer 2007 v 15:52  • Odpověz
to si dludli nenaplanujes termim porodu,pak to muze byt uplne jinak-malokomu vysel porod na termin,spis je to driv u prvorodicek-jsem cetla.Ja taky emla pocit,ze nic nevim,nic neumim nezvladnu to a ted uz je to pryc a moooc se tesim .a kor ted kdyz se obcas hybne acitim ho.Tesila jsem se od zacatku,ale od toho 20t.kdy jsem ho videla uz proste chci aby bylo taky s nama a ne v brisku a MM mi vzdy rekne ,ze ted jeste nemuze ven... akdyz to delame tak se pak zeptam ,co dela mimi a on ze spinka:slight_smile:)
TAdy to taky vypada na dest,ale zatimase to drzi.A kdy to mate v planu rict tchyni?a jaka bude jeji reakce.Na bydleni jsem se te chtela taky zeptat,ale nechtela jsem ti kazit radost z carek:slight_smile:)musite to anko rozumne vyresit,abyste s epak kvuli tomu nestresovali,samozderejme myslim tebe amimi.
3. čer 2007 v 16:02  • Odpověz
autor
no kdyby slo o me tak ji nejradsi nereknu vubec nic. No v patek mame oslavu, zase, budou tam nasi a babi a deda tak myslim ze moji casti rodiny to rekneme tam, asi tim stylem ze koupim boticky a ze si je mimi v unoru vyzvedne :slight_smile: no a jak u martinovo rodiny to nevim jiste necham to na MM jak bude myslet, jen bych chtela aby to driv vedeli nasi, jelikoz tchyne by se mohla prokecnout a ja bych chtela mamce koupit boticky a videt reakce :slight_smile: no a pak necham informaci volne k sireni.
JInak mi je jasne ze TP se vůbes naplánovat neda, to jsou jen takove uvahy :slight_smile:
3. čer 2007 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Clovek tu zase chvilku neni a to jsou mi novinky :slight_smile: Zuzko moooc gratuluju a doufam, ze to neni plany poplach, ale miminko... holky to mi nedelejte, nejak se mi tu zakulacujete :slight_smile:

Jirka pomaha tatkovi v nasi pristavbe, rozvadeji vodu a delaji odpady, tak jsem se na Vas prisla podivat :slight_smile:.

Jinak v nove praci je to asi fajn :slight_smile: nemuzu zatim soudit, byla jsem tam prvni den, jeste tam se mnou byla ta divcina, po ktere nastupuji, ale zitra uz tam budu sama a vubec nevim, co budu delat :slight_smile:, hlavne si vubec nepamatuju ty nove tvare a kde co je :slight_smile: a to mam vse nastarosti...
3. čer 2007 v 16:47  • Odpověz
Myslím, že to zvládnu už teď.

Začalo to nadějným těhotenstvím, když mi vyšel první těhotenský test pozitivně. To si určitě pamatujete. Byla jsem tak nadšená, že se to povedlo, že jsem to řekla jen MM. Byl z toho vykulený a potom zklamaný. Je pravdou, že mě to docela dost nepřebolelo, ale snažím se.

Když jsem pak dostala menses, tak jako na potvoru jsem musela jít za segrou na novorozence, protože jsme měli něco domluvené a tak jsem ji to řekla. první slova byla - no ty s tím naděláš. Tak určitě pochopíte, že to nebylo to nejlepší, co jsem mohla slyšet. :confounded: Pak mi na to řekla, že proč tak vlatně blbnu a ať se moc nesnažím, že mi to stejně nevýjde. :pensive:
Pak mé narozeniny a její vřelé přání, ať se nám co nejdříve splní naše toužebné přání - mimi :pensive:

Pak při dalším vřelém rozhovoru s mamkou, že co blbnu, že nechce být babičkou :frowning2:
A nakonec další rány pod pás - dvě těhotné v práci, já na prášky a pocit, že mi to v rodině nikdo nepřeje. Výjimku však tvoří tchánovci, ti jsou úplně nadšení, že by to mohlo být každým dnem.

Moc a moc vám přeju hodně zdravíčka mamčulky a krásné miminka :slight_smile: Jsem momentálně šťastná za vás.

Dludli: je vidět alespoň pokrok, že chce něco řešit - nehádej se, zbytečně si ublížíte a bude tím trpět bejbátko.

olii: hodně úspěchů v práci :wink:
3. čer 2007 v 17:38  • Odpověz
a zapoměla bych na Vás holky - není tady ani jedna, která by to té druhé nepřála, za což Vám patří nekonečný dík :slight_smile:
3. čer 2007 v 17:40  • Odpověz
Když jsem brala antidepresiva z toho, jak moje mamka nesnášela MM a navíc si myslela, jaký jsem hypochondr, tak se vracím bohužel zpětně k myšlence, že se z toho nevyhrabu. Ale mám MM, já vím, ale je to těžké. On také pořád pracuje, já dělám celý život s lidmi a když chci konečně nějaké štěstí pro sebe, tak vlastní rodina mi to nepřeje :pensive: :frowning2:
3. čer 2007 v 17:41  • Odpověz
Megy hlavu vzhuru...

Treba to tvoje rodina tak nemysli... jen proste "neco placne" a ani netusi, ze ty si to beres, tak strasne moc osobne a boli te to u srdicka... a uvidis, ze az ti poroste brisko, ze tvoje mamka zmeni nazor a na prcka se bude tesit a bude mu kupovat hadriky... uvidis :wink:

Dokazu pochopit, jak strasne moc si prejes mit mimco... (prosla jsem si par zdravotnimi komplikacemi tez, takze ve skrytu duse doufam, ze i nam se to tehulkovani vyplni velmi brzy po snazeni, ale nikdy nevis...), proto se zkus na to tak neupinat (moc to nejde, co?), vykasli se na ovu testy, planuj s manzilkem dovcu a co ty vis, prave treba na to vas budouci potomek ceka? :slight_smile: az se mamca hodi do klidu a nebude se ze vseho tak strasne moc stresovat... na me ty tehulky taky strasne moc pusobi a strasne rada bych byla na jejich miste (holky samozrejme, ze vam ty briska preju :wink: ), ale proste vim, ze ted jeste u nas doma neni vhodna situace se o neco pokouset, stavime, jsem ve zkusebce, navic musim dochodit ockovani proti deloznimu cipku, tak si rikam, ze tech par mesicu jeste vydrzim, ale jak se kamaradky, sousedky kulati a rodi, tak mi zacina uz taky hrabat :slight_smile:
3. čer 2007 v 17:55  • Odpověz
problém je, že to plácají už od naší svatby
3. čer 2007 v 17:59  • Odpověz
a kdybys jim na rovinu rekla, ze nechces aby neco takoveho rikali pred tebou? to by neslo, jako "fajn, myslete si co chcete, ale laskave uz budte zticha... na ty vase reci neni nikdo zvedavy..." mam svoji rodinu a svuj zivot a vy to bud vemte tak jak je nebo se vzdejte veskerych pripominek... Ja to jednou doma u nas zkusila a od te doby mam docela fajn vztah (s mamou), nikdy jsem nebyly nejaky velky kamosky, ale ted se tolerujeme, respektujeme a i spolu vychazime... :slight_smile:
3. čer 2007 v 18:13  • Odpověz
jo zkoušela a řekla, ale bez úspěchu. jen jsme se pohádali a já raději ustoupila, protože nensnáším rodinné hádky. něco řeknu a pak mě to mrzí
3. čer 2007 v 18:20  • Odpověz
megy tak to je mi lito,ale je to prroste vas zivot.Nas kdyz nekdo s MM nastve-respektive je to z nasi strany-jako nasi-teda spis mamka- a segra tak si proste reknem ,ze nikoho nepotrebujem,ze si vystacime sanmy,ze se mame radi apd.ale ja proste vim,ze bez rodicu to taky nejde.i i kdyz u nasi mamky jde o jiny problem..ale to nechci rozebirat.Proste se musi vystihnout okamzik,kdy je v pohode:((((Me spis stvalo,ze kdyz jsem kazdymu rekla,ze jsem vysadila,tak to bylo kazdy tyden,tak co uz jsi v tom apd.Tchanovci to ani netusili,byla v soku,chvili predtiom nez jsem jim to rekli,tak tchyne rekla babicce ,aby ji nestrasila,kdyz se ji ptala jestli nebudeme mit mimi...ale spis to myslela,ze nemame dodelany podkrovi nahore a taky se budeme mackat.Ale my si rikali,ze mame to co maji jini lide cely zivot v panelaku a to se da vydrzet 2roky nez se to nahore dodela.Ted je rada si mysli,i kdyz to nedava tak znat.Nasi ty se tesi moooc,hlavne tata,chce vnuka.Segra taky,ale bojime se ,ze ji to prejde,ale to je jedno,mimi je proste nase!!!!!!Kamaradky maji vsude okolo mimi,tak se tesime.
Uvidis,ze az to mimi budou mit u sebe budou stastni,proste nmusite podle sebe,ne podle nich..to by pak clovek nemel nic,kdyz by se ridil jen podle tech druhych.
Olli-budeme myslet,aby jsi to zitra v praci zvladla dobre aporad se ti tam libilo.Ono to neni jen tak zacit v nove praci.
Jinak souhlaim s tim,ze si tu nikdo nic nezavidime a druhym to prejem,ja to vzudy vykladam MMm,ze mame novou tehulku.I kdyz verim,ze to musi byt blb ypocit,kdyz vy moooc chcete snazite se jak muzete a nym s eto povede jen tak.ale my drzime pesticky a vime ze to pujde a budem tu vsichni tehulky.
3. čer 2007 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás mockáá zdravím po delší domě. Dalo mi fušku všechno přečíst a první věc co musím udělat je poblahopřát Zuzce ke dvoum čárkám a k mimísku :slight_smile: . Je to super. Hodně mockááá gratuluju a držím palečk ať to doktorka potvrdí :slight_smile: .

Holky, já byla v Tatrách na dovolené, ve středu jsme se vrátili a celý čtvrtek a pátek jsme zařizovali soutěže a věci na svatbu kamarádů. Už jsem psala, že mažel byl svědek. No musím napsat, že to byla šichta, ale báječně jsme si všichni užili. Jeli jsme na motorkách se ženichem (asi 7 motorek). Obřad měli už v 9 hodin a tak jsme vstávali o půl šesté a jelikož manžel byl svědek tak jsme se na místě převlíkali na rychlovku z motorkářských věcí do obleků atd... já si rozpouštěla vlasy a dělala účes, měnila boty za lodičky atd... a ještě jsem chystala překvápko takže nestíhačky. Jak vycházeli tak jsme je zasypali rýží a koupama a okvětníma lístkama. Museli vystřihávat čtyřlístek a potom jsme ženicha připoutali k jeho motorce a nevěsta si ho musela vykoupit, ale neměla to tak jednoduché, prvně dostala pilku a potom flexu bez elektriky a nakonec za flašku klíček. Byla sranda, každý se bavil, soutěže se líbily, manžílek řekl proslov bez chybičky zpaměti, tančili jsme do dvou do rána, no prostě paráda. Užila jsem si to více než na své svatbě v pohodlném oblečení.

Jinak jsme holky byly v Tatrách 1,5 letým klučinou a rodiče ho ládovali polévkou ze sáčků, čokoládama, chipsama, hranolka atd.. no my s manžele jsme byli úplně v šoku, samé Jupíky a sladké pití atd... Úplně jsme se zhodli že tohle u nás nebude, že bude papat zdravě. Je docela rozmazlený a neposlouchá a směje se jim do tváře a nás každé ráno budil hrajícím telefonem :cry: - To byl mažel úplně hotový a trochu ho to odradilo od malého, ale myslím si, že na podzim se nám to podaří.

Zatím se mějte holky mockáá pěkně. Už má trošku volněji tak sem za vámi příjdu častěji. Jinak v sobotu nás čeká ještě padesátka od strejdy, tak žádný volný víkend. Teď jdu zkouknout vaše albíčka a Zuzko ještě jednou vše nej.nej.nej. :slight_smile: :wink:
3. čer 2007 v 19:46  • Odpověz
jinak jsem chtěl napsat, že doufám, že se nám to na podzim podaří :sweat_smile:
3. čer 2007 v 19:50  • Odpověz
Megy, držím mocka palečky, aby se Vám to podařilo, aby se vám to podařilo a nebyl to jen falešný poplach. Já vám to přeju a nejen vám, ale všech holkám tady od nás :slight_smile:
3. čer 2007 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady z víkendu,byl super pracovní(popíšu zítra) teď jsem dočetla co jsete všecko stilhly napísat :wink:

Dludli mOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOc vám gratuluju a strašně ti to přeju a držim palečky,aby ti to potvrdil doktor :grinning: :grinning: :grinning:

kytinko to byl určitě krásnej víkend,můj MM by chtěl taky do tater :wink:

olii v tý nový práci se drž a ať se ti zadaří

zdeni ty jsi taky sušila??? víš?že na sebe musíš být opatrná!!!

megy vím jak ti je smutno,já už taky několikrát ořvala to,že mám kolem sebe těhulky a já pořád nic :cry: a to jsme ještě dneska byli u tchánů a byla tam švagrová s lukáškem(synovec) a to my dalo hodně práce abych neřvala jako želva,když jsem viděla jak si s malim hrajou a všechno mu ukazujou a povídají si s ním a já sedim a koukám a nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: i teď když ti to píšu tak brečim,naštěstí MM usnul a nevidí mi jak jsem z toho neštastná :frowning2:

HOLKY VŠEM VÁM DRŽIM PALCE,VŠEM TĚHOTNÝM I NÁM ČEKATELKÁM A MÁM VÁS RÁDA
3. čer 2007 ve 22:19  • Odpověz
Ahojte rijenky,

Zuzi, GRATULUJU !!!!!! super zpravicka. Koukam ze se to tu zacina rozjizdet. To s bydlenim se urcite nejak vyresi, oni chlapi obcas potrebujou trknout a popostrcit.

Megy, ja mela taky tyden naprd, zacalo to v pondeli opozdenou MS a nevolnosti, v utery ale MS dorazila, takze jsem byla o to zklamanejsi...
3. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz
miluš jak se ti vede po víkendu?
3. čer 2007 ve 22:29  • Odpověz
Madlenko, ja jak nechodim do prace, tak si ty vikendy nejak neumim uzit. V sobotu jsme byli pro par drobnosti v Ikee a dneska jsme vybalovali a zvelebovali.
Mam porad silenej hlad, cpala jsem se celej vikend, tak se tesim zitra do fitka.

Co ty?
3. čer 2007 ve 22:44  • Odpověz
my jsme měli taky pracovní,mami jsme vyslali na moravu na oslavu narozenin strejdy a tak jsme doma hospodařili zahrada-sekání a pletí,zvířectvo-žrádlo a vymetání králičích bobků,úklid stodoly mají nám přivést uhlí a vaření a umývání nádobí a další věci.Jsem hotová,ale je to úplně jiná únava než když jsem v plzni v práci, je mi dobře z tý únavy :slight_smile: jo dneska mě vzal MM na oběd a tý restautace kde jsme měli svat.hostinu,je to moje zlatíčko,teď tady právě chrápe na gauči :grinning: jdu ho probudit a půjdeme do pelíšku :grinning:
pa zítra
3. čer 2007 ve 22:55  • Odpověz
autor
tak holky dneska zase // tak to vypada slibne :slight_smile:

megy, holky vicemene vsechno napsali, my tady ti to vsechny mooooc prejeme a tesime se ze brzy taky najdes // a stejne tak vsechny ostatni a budem vsechny krasne kulatoucke tehule :grinning: na ostatni hod bobek, hlavni je ze mas oporu v MM a uvidis, bude lip :slight_smile:

JInak kolegyne co se nam vdavala je v praci lici historky je to sila, v patek rano, tedy v den obradu nenasla obcanku, jeli na policajty vsechyn tam predbehla a resili to, tak se to nejak domluvilo s matrikou, cestou ke kadernici mela nevesta s mamkou nehodu :frowning2: nastesti krome sesrotovanych plechu se nikomu nic nestalo, takze nevesta dorazila ke kadernici s hodinovym spozdenim, al ena obradu nic znat nebylo tak vsechno dopadlo fajn. Tesne pred obradem obcanku nakonec nasli :slight_smile: a tak vsechno dobre dopadlo, svatebcanum se pry libilo tak je nevesta spokojena a pres tu patecni hruzu. No takze kam se hrabou moji svatebcani ktery se vybodli na nevestu a sli napred :slight_smile:
4. čer 2007 v 08:23  • Odpověz
autor
holky doktoka mi nebere telefon :frowning2:
4. čer 2007 v 09:24  • Odpověz
Dobré ránko..tak jsem vás konečně dočetla :wink:
4. čer 2007 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Dludli, nepolevuj v telefonování a volej dál..nebo se tam zrovna rozjeď :wink: Když už máš pořád ty // na testech, tak to je jasná věc :dizzy_face: ale potvrzení od dr., je jaksi jistější pro tvoji dušičku, co? To chápu..měla jsem to stejně :wink: a neboj..všechno bude v pořádku :dizzy_face: Jo a já bych měla být podle poslední MS už asi o dva týdny dál a první TP byl 31.12...ale podle velikosti "kuličky" na ultrazvuku jsem asi otěhotněla později..takže TP je 14.1...ale prej se to může ještě změnit..25.6. jdu na další kontrolu, tak uvidíme :dizzy_face:
tak hodně zdaru!!
4. čer 2007 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko: téda..to jste si ale mákli..vy máte u mami celé hospodářství, jo? :wink: Jste šikulové :sunglasses:
4. čer 2007 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Milu: Ikeu miluju..ale MM mě tam vždycky musí krotit :grinning: já bych tam totiž zkoupila úplně všechno :grinning:
4. čer 2007 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz
Kytinka: to jste se určitě měli krásně..jé, já bych taky jela do Tater :slight_smile: A musím říct, že některé rodiče fakt nechápu..sama to vidím ve školce..děti nechtějí obědvat, protože ony jsou zvyklé na hranolky z mekáče a lepší šťávičky :confounded:

Olii: v nové práci ti přeju jen to nej!! :wink:

Zdeni: ty si krásně užívej nakupování věciček pro mimi :dizzy_face: jé, já bych už taky nakupovala..ale ještě se bojím, abych něco nezakřikla :confounded: Jo a fotečky pak dodej..ať se pokocháme :dizzy_face:

Megy: opravdu to tu už holky napsaly skoro tak, jak bych to napsala já..na všechny ostatní se vykašli..nestojí to za to se tak trápit :wink: Budeme ti tady s holkama držet pěstičky, aby ti to brzičko vyšlo a všem nepřejícím jsi vytřela zrak! :sunglasses:
4. čer 2007 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak holky rekla jsem to kolegyni v praci (te jak se ted vdavala a pred tim potratila) mela tak krasnou radost :slight_smile: az to skoro vypadalo ze ja nemam zadnou, jsem se malem zastydela, tak jsem ji rikala ze se k dr nemuzu dovolat a ona ze to je jedno, ze ted tam stejne jeste nic neuvidi a tak jsme se bavily ze kdyz mam uz trikrat na testu // ze proste jsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning: no ja bych stejne porad chtela slyset od nekoho, od dr, ze opravdu jsem :slight_smile: no a ted jsem se rozhodla ze tam ve stredu rano rovnou zajdu, a uvidim co mi reknou :slight_smile:
4. čer 2007 v 11:52  • Odpověz
autor
gabou koukala jsme na tve album, uz si mazes pupek? Hele vubec koukej se vyfotit a viem jak vam kulicka roste :slight_smile: ja se na to taky chystam :slight_smile:

jezis holky myslite ze jsem vazne tehotna? Ja se z toho nemuzu ¨vzpamatovat, testiky mam pozitivni uz 3 no tak asi jo co? :grinning:
4. čer 2007 ve 12:03  • Odpověz
autor
chi chi tak sjem uz vyhmatla UNOR 2008 :slight_smile: snad tedy opravdu neplasim zbytecne :confused: a tamjedna holcina dala odkaz na vypocet TP a tam mi vyslo 12.2.2008 :slight_smile:

holky ted mi volal zdesenej manzel, ze to otcovstvi nezvlada a jak nas uzivi atd, holk yon byl uplne na dne :astonished: musim udelat nejakou dobrou veceri :wink:
4. čer 2007 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.