• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky Dludli..jj, pupek už radši mažu..ikdyž..někde holky říkají, že když k tomu máš genetické předpoklady, tak že budeš mít strie i tak :confounded: no ale já radši teda mažu a uvidíme..Bříško ještě fotit nechci, ono to je zatím jenom takový špek a né těhu bříško :sweat_smile:
Dludli, to bychom byly fakt o měsíc :dizzy_face: :grinning: to je super!! Jo a k té dr..když tě vezme, tak tam jdi a uvidíš..prostě pro jistotu :wink:
jo a z TM si nic nedělej..všechno mu v klidu vysvětli..že prostě všechno zvládnete a tak..ten můj mi přijde taky občas vyplašený, ale neříká mi to..tak ho vždycky uklidňuju taky nějakou dobrou véčou a slovama, že všechno zvládneme :wink: :dizzy_face: mimochodem, on mě tak uklidňuje taky :dizzy_face:
4. čer 2007 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
no Martinovi to asi teprve ted doslo, kdyz ho pustilo citove a hormonalni poblazneni :slight_smile: a tak se nejak vydesil.

Hele nemate nejaky dobry typ jak upravit lososa?
4. čer 2007 ve 14:26  • Odpověz
autor
jo a jeste jsem si chtela postezovat ze jsem uplne unavena nic se mi nechce, byla jsme utahana uz v sobotu, a porad jim :slight_smile: coz nevim jestli je tehu nebo uleva z toho ze ted nemusim, nebo vlastne NEMUZU drzet dietu :grinning:
4. čer 2007 ve 14:29  • Odpověz
Dludli: :grinning: to s tou dietou je fakt dobré :grinning: a na to, že jsi unavená, si děvče zvykej :dizzy_face: a TM si zvykne, neboj :wink: lososa dělám vždycky podle nějakého receptu na wéwéwé tečka recepty tečka cézet :sunglasses: ale už si nevzpomínám, který :sweat_smile: to jsem ti moc nepomohla, co? :sweat_smile:
4. čer 2007 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem doma z práce hurá :wink:
začali nám teď učňovský zkoušky a tak jsem dneska vstávala už v půl pátý takhle budu vstávat ještě 14dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím jak to vydržim dneska když jsem jela domu tramvajkou tak jsem usínala,ještě,že jelo pár lidiček a že jezdim až na konečnou :slight_smile:

jak se máte?
4. čer 2007 v 17:11  • Odpověz
dludli lososa jsem nikdy nedala tak ti neporadim.jinak city tveho manzila chapu,taky jsme to meli a bali se,a jeste bojime ale ted uz je to lepsi a spis se tesime:slight_smile:)
Gabou ty jsi doma ,ze jo?zAtim?
kytinka,to je dobre ,ze jste si to uzili,my jde v cervenci na svadbu,ale na tu nasi nemuzu zapomenout.
Madelenko,to ti muselo byt pekne smutno,tohle je takovy nespravedlivy...druhej by ti pomohl,ala nemuze,hlavne ze na to nejsi sama.
seno jo to je ted na dennim poradku,nic tezkeho nezvedam,jen to hrabema obracim,tak to jde.Me fakt nic neni,ani jako kdybych nebyly tehu a jsem mooc rada.Jen mi roste brisko a neco se ve me hybe:slight_smile:)No jen ty lytka me boli,ale to snad prejde po tom magnesiu.Podle cinskych tabulek nma vychazi kluk a jedena pani nam vypocitala taky kluka,a prej ji to vzdy vyjde-hura:slight_smile:)
4. čer 2007 v 17:15  • Odpověz
zdeni je mi smutno vždycinky když vidim jak jsou štastný,že mají tak krásnýho vnuka a vždycky si vzpomenu na mojeho tatího a je mi hrozně líto,že ho nikdy neuvidim hrát si s vnoučatama.no a pak řvu jako právě teď,že ani nevidim na klávesnici :cry:
4. čer 2007 v 17:33  • Odpověz
jo a dávejte na sebe pozor!!! kolegině v práci vykládala,že když byla těhotná(2x)tak jí doktor zakázal UMÝVAT VANU A ŽEHLIT!!!to že jsou nejhorší domácí práce
4. čer 2007 v 17:35  • Odpověz
Madlenko: žehlit a umývat vanu?? A pročpak?? No to mě teda zajímá :astonished:
4. čer 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
madlenko nebrec!!Rada bych ti nako pomojhla,ale vim ze to nejde,ach jo.Ono to na cloveka tak skoci....
vanu umyvat to verim,ale zehlit...
4. čer 2007 v 17:41  • Odpověz
umývání vany je prý nebezpečné tím,že se může miminku omotat pupeční šňura kolem krku
a žehlení je namáhavý,prý hodina žehlení je jako kdyby chlap házel čtyři hodiny lopatou písek

zdeni jsi hodná,na mě to zase nějak padá,ale snažím se to překonat
4. čer 2007 v 17:46  • Odpověz
autor
je holky ja chtela zrovna zehlit :slight_smile: tak to ja jdu na hopik se psem :grinning:

lidi ja jsem tak desne nafouklá :astonished:
4. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz
me teda osobne namahavy neprijde..ale co vim co se deje brisku,ala je vetsinou vyperu jednu varku a pak hned zehlim.z toho par veci nezahlim.s tou vanou je to horsi,rikam si ze brzo budu muset zamestnat na tohle manzilka.meju ji jednou za tyden,tak to zvladne.
zkus si najit neco na co se trosku upnes a zacnes tesit..je to tezky vim,asi to musi odeznit samo..
4. čer 2007 ve 20:03  • Odpověz
autor
tak jsem zpatky z prochajdy, holky me tak desne boli lytka jak kdyby mi chteli prasknout :-/

sem mysela ze se zapojim do diskuse UNOR 2008 jenze tam to pribyva kosmickou rychlosti, nestiham tempo, tak mozna zustanu v klidku tady u nas :slight_smile: no uvidim, nerada si zvykam na nove veci, hlavne na nove lidi a vas uz dobre znam :slight_smile:
4. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz
autor
potrebuju radu od zkusenejsich tehuli :slight_smile: jezdite na kole? Je to ok? A co si myslite o aquaerobicu :confused: ?
5. čer 2007 v 07:55  • Odpověz
Dludli, ja sice tehule jeste nejsem, ale napisu co vim. Az pujdes k doktoru, zeptej se co ti na to rekne. Moje kamoska se mnou na aquaaerobic v tehotenstvi chodila dal, ke konci tehu se snazila moc neskakat.

Obecne se rika, ze se v tehu nema zacinat novy sport, ale s tema co delas muzes pokracovat, ale s mirou.

Co se tyce kola, tak to se nedoporucuje, ale jen kvuli riziku padu=urazu. Na rotoped muzes, dokud ti to brisko dovoli.
My mame v Mnichove po celem meste stezky a kolo je pro nas kazdodennim dopravni prostredkem, takze ja budu asi na kole jezdit i v tehu. Ta moje kamoska jezdila az do 7 mesice, jen vymenila zavodni kolo za mestske.
5. čer 2007 v 09:03  • Odpověz
autor
jO JA jsem tady procetla co jsem nasla o sportu, a rozhodla jsem ze budu cvicit normalne dal, vynecham jen normalni aerobic, s tim jsem teprve ted opetovne zacinala, a byla jsme pokazde totalne vyflusla, ale aqua budu chodit dal a kolo taky nezrusim, dokud to pujde, jen dam pozor na diry, otresy a tak a budu jezdit opatrne. Bez kola bych byla nestastna a to by bylo mnohem horsi :slight_smile:
5. čer 2007 v 10:03  • Odpověz
Zuzi, ja to mam stejne :wink: .
5. čer 2007 v 10:10  • Odpověz
autor
ach jo holky u nas v praci jsou tak divne vztahy, vedeni je uplne blbe nebo co :frowning2: tady na pobocce je top naprosto super, sefova skvela, nic neni problem, na vsem se s ni domluvime, perfektni zenska. Ale hlavni vedeni z centraly, no des. Pracuju tu na jednom projektu, mam 8500 cisteho, coz mi prijde u VS vzdelaneho cloveka fakt smesny, hlavne v tom projektu penize n aplaty jsou, ale hlavni sefka nez aby nam pridala, nebo davala odmeny (ty tu vubec nejsou) tak ty penize radsi vrati EU. Proste des. Tak jsem si musela opstezovat :frowning2:
5. čer 2007 v 10:39  • Odpověz
ahoj,ja na kole jezdim,ale jen kratke vzdalenosti a musim jet po rovine,jak prejede pres anky hrbol apd.tak me boli v podbrisku,tak to radsi neriskuji.Jen treba do krama a tak.Jinak zadny jiny sport nedelam,tak fakt nevim,porad se dr.
Ja chodim jste na rijen,mam to stejny -rijen a rijenky,a vic holek je uz taky doma,tak tam ty stranky taky pribivaji rychle...tak nekdy nestiham docist...ale jin ak se tam uz zname.Jsme po obede a jede ke kamosce na pokec.vecer s eukazu pa.
5. čer 2007 ve 12:51  • Odpověz
autor
tak js jsem po obede az ted a v praci je dneska jak u blbejch na dvorku :angry: ted ve 2 mam klientu (tedy spravne bych mela rict uzivatele sociálních sluzeb :slight_smile:) a pak budu jeste par chvil drndit na konikovi a pujdu domu. Konecne dozehlim, a dodelam nejake dalsi takove veci.
Gabco a Zdeni kdy jste sly k doktorovi?
5. čer 2007 ve 13:44  • Odpověz
usměvavá megy je zase zpět :grinning: nějak má nálada chytla u srdce mého muže a ten si mě teď hýčká. Co bude dělat, až budeme v tom to vážně netuším :grinning: :grinning:
5. čer 2007 ve 14:37  • Odpověz
autor
je megy tak to jsem rada ze je ti lip, jen at hycka, at pekne trenuje :slight_smile:
5. čer 2007 ve 14:41  • Odpověz
teď už chybí jen ta třešnička :wink:
5. čer 2007 ve 14:44  • Odpověz
jdu dělat noky a hlávkový salát, ať si můj muž pochutná. On to totiž strašně zbožňuje.

Dludli: jak dlouhý jsi mívala cyklus a ketrý den jste se pokoušeli o mimi? Smím-li se zeptat.
5. čer 2007 ve 14:50  • Odpověz
autor
no jak dlouhy, ja zvladla namerit jen dva s tim ze posledni koncil // a ne MS :wink: ovu mi FF hodil na 20.kvetna, coz bylo zrovna v dobe kdy jsem byla na tyden pracovne pryc, takze poceti vydim na 17 kvetna nz jsem odjela nebo aventuelne az po navratu tedy 26.kvetnu, protoze ja mam ty teploty nejaky desne rozhazeny tak nevim jiste jestli FF to vyhodnotil spravne :slight_smile:
5. čer 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
jo a cyklus jsme mela 29 dni, jenze tezko neco soudit, byl to prvni cyklus bez HA, no a tenhle zatim jeste neskoncil :slight_smile:

No a nejvetsi for ze jsem byla prave docela rada ze ovu vyjde na tu pracovni cestu ze bude mimi jarni, kdyz to vyjde az pristi mesic, nebo dokonce letni, ale MM ma ty chlapaky asi nejaky trvanlivy :grinning:
5. čer 2007 ve 14:59  • Odpověz
autor
jezis holky ja nejak nemuzu vydrzet sedet, vcera jsem myslela ze to tu uz nepreziju no a dneska to na me jde taky, porad zivam :astonished: :pensive:
5. čer 2007 v 15:09  • Odpověz
ja tam byla hnd jak si udala test a ona,se em ptala kdyy jsem to mela naposled a at prijdu az za 10dni,ze by stejne nic nevidela.a pak jsme tam byla az naky ten 5-6tt.docela dlozuho a mela jsem co delat,abych to vydrela.Vlastne 9.unora jsem tam byla,od ty doby jsme dom a naposledy jsme to mela 28.12....tak tak nako,
5. čer 2007 v 15:42  • Odpověz
autor
je tak to je docela dlouho. no ja tam asi zitra zajdu, tim nic nezkazim a uvidime :slight_smile:
5. čer 2007 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.