• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
5. čer 2007 v 16:21  • Odpověz
autor
milu nic tam neni :frowning2:

podle cinskyho kalendare cekame holcicku :slight_smile: jinak si to ale rict nejspis nenechame.
5. čer 2007 v 16:24  • Odpověz
autor
holky tak ja mazu dom k zehleni a tak.

Ted jsem vymyslela ze nekdy za par tydnu (no mozna to tak dlouho nevydrzim) posleme nasim nejblizsim kamaradum a znamym mailik:

Ahoj teto (strejdo)
zatim jsem takle ------ malinkaté, ale v únoru o sobě dám náležitě vědět :slight_smile:

Zuzanka nebo Vojtíšek a nebo ještě úplně jinak Bíců

:slight_smile: ja už se tak tešim, snad bude všchno v poho, jsem si tím tak jista že by me nejaky komplikace totalne slozili :frowning2:
5. čer 2007 v 16:41  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem tady opět z práce,hurá :grinning:
dneska to docela šlo,ale mám toho dost :wink:
doma jsem sama páč MM jel k nám na ves,posekal si zahradu a suší seno,má celý týden volno a tak tady jsem sma smotinká :frowning2: :cry: ,
teda mám vás :grinning: :grinning:
5. čer 2007 v 18:22  • Odpověz
autor
no tak se na sebe muzete aspon pekne tesit :slight_smile:
5. čer 2007 ve 20:17  • Odpověz
jo to my se na sebe těšíme už teď, včera jsme trénovali snaženíčko a musím říct,že nám to šlo :grinning: :grinning: :grinning:

tak co už máš vyžehleno?
5. čer 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
noo jak bych to rekla, musela jsem nutne koukat s Martinem na serial na compu :sweat_smile:
5. čer 2007 ve 20:26  • Odpověz
taj to schvaluji :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
já koukám na tv a cpu se tady jahodama
5. čer 2007 ve 20:30  • Odpověz
autor
ja susenyma banama koukam na ruzovku

a docela neprijemne me picha v brise :-/
5. čer 2007 ve 20:34  • Odpověz
já koukám na pouta :wink:
5. čer 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
hm ty me neberou, me chytla akorat ordinace, zaplatpanbu, a to jen tak rekreacne jako ze kdyz ji nevidim tak se nic nedeje
5. čer 2007 ve 20:42  • Odpověz
co martin,už je v poho?
5. čer 2007 ve 20:43  • Odpověz
autor
no co vi ze bude tata tak docela pije :sweat_smile: ma z toho strach no ale snad to nejak vstreba. Ma ale i radost. Ono to bude mnohem lepsi, az bude bricho, obrazek z UTZ, kopani mimi nebo tak neco. Ted je to takove moc abstraktni, i pro me, hlavne asi ze jsme s tim ted vlastne jeste nepocitali :slight_smile:
5. čer 2007 ve 20:47  • Odpověz
to je pěkný jak píšeš o tom pití :grinning: :grinning: :grinning: a to ještě neví co ho čeká až se mimi narodí :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2007 ve 20:49  • Odpověz
autor
a taky uz jsem vymyslela jak to komu reknem. Mamce koupim boticky, s tim at nam je na unor schova, to jsem sem ale asi uz psala, babicce koupim asi vlnu na pleteni s tim, ze bych potrebovala na unor svetrik :slight_smile: no a znamym posleme mail, kdyby to slo tak treba i s fotkou z UTZ ze jsem takle malinky ale v unoru me uz bude kus :slight_smile:

Mylsim ze jsem to vymyslela pekne :slight_smile:
5. čer 2007 ve 20:53  • Odpověz
máš to vymyšlený krásně,určitě budou nadšený :grinning: a snad už i ta tvoje tchýně dá pokoj :wink:
zuzko martin má nějaký sourozence?
5. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
no ma brachu, ale ten ma jinyho otce a je o dost starsi, tusim ze kdyz se jeho bratr poprvy zenil martinovi byli snad 3 roky takze martin prakticky vyrost jako jedinacek a veskera starost o mati je na martinovi, ani s tim blbym nakupovanim (kdyz potrebuje tchyne nakoupit)bratr nepichne, to musime porad my. No proste ja bych si opravdu hodne veci predsatvovala jinak :frowning2:
5. čer 2007 ve 21:08  • Odpověz
Zuzko, musis to zkopirovat cely a vlozit do odkazu.
5. čer 2007 ve 21:11  • Odpověz
jo tak už vím proč je taková,má pocit,že jsi jí vzala jejího miláčka!!!vždyť to byl její mazlíček a pak si klidně přijdeš ty a odvedeš ho!!! věř tomu,že to je ten problém :wink: :wink: :wink:
5. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz
milu já na to koukla,jsou to pěkný žaby na nožky :wink:
5. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz
autor
jo tak milu ja porad nechapala o cem pises a bylo mi blby se ptat :grinning: takze diky Madli :slight_smile:

jinak vim ze problem je v tom, nebo taky v tom ze je to proste desna a nemozna zenska :wink:
5. čer 2007 ve 21:37  • Odpověz
no tak nevím co budu dělat v noci sama v pelíšku :frowning2: ke komu se budu tulit a mazlíkovat :frowning2: asi musím usnout u tv :wink:
5. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
autor
jo to je dobry plan :slight_smile: ja ted jeste koukam na kriminalku a pak jdu do hajan, martin uz spi od 8, pry ze se jen tak natahne :slight_smile:

holky jak dneska skoro cely den koukam na konika, ctu a prohlizim alba, tak jsem zjistila ze se toho vseho docela bojim :confounded:
5. čer 2007 ve 21:55  • Odpověz
dludli,tak ty se bojíš,ještě,že tě nemám po ruce,musela bych ti jí plácnout :grinning: ,tak dlouho se těšíš na mimi a teď když to vyšlo,tak písáš takový bláboly :angry: všechno je jednou poprvý,tak si to užívej plnejma douškama :grinning: :sweat_smile: :grinning:
5. čer 2007 ve 22:01  • Odpověz
autor
no je to desne divny :astonished:

treba my bude lip po zitrejsi navsteve na gynde :slight_smile:martin me tam rano hodi a jeste jsem si dneska koupila pro jistotu testik na zitra na rano :slight_smile:

je lidi ja mam tak nafouknuty bricho :fearful:
5. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz
autor
tak kriminalka mi skoncila tak dam vycurat psa a jdu hajat :slight_smile: tak dobrou
5. čer 2007 ve 22:17  • Odpověz
určitě ti bude líp,dozvíš se jen a jen krásný věci :grinning: držím palce :sweat_smile:
5. čer 2007 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám hezký večer.
Máte pravdu já jsem si to teď pořádně užívala. V Tatrách byl báječný relax a nádherné milování, takové uvolněné, škoda jen, že si ještě manžílek dával pozor :grinning: . Holky snažilky mooocka vám doporučuju, odjet někam pryč na pár dní přes OVU, někam do hor, do přírody, zapomenout na práci, stěhování a pořádně si užívat jeden druhého :wink: a není možné že by se vám to nepovedlo :wink: :grinning: .
Na sobotní svatbičce nám někteří říkali, že jsme ještě mladí na malé mimčo, že si máme ještě pořádně užít a navštívit různá místa. Prý, že jak budeme ochotni objetovat svůj volný čas touze jet na dovolenou nebo si ještě užít, tak potom jsme připraveni. Já jsem nad tím musela potom pořád přemýšlet a zjistila jsem, že klidně objetuju svůj sen za to malé stvořeníčko, které vznikne z nás dvou zamilovaných lidí. Je to přece zázrak přírody aby se ze dvou buněk vyklubal človíček a ještě když ho chováte přímo pod srdcem.
Doufám, že mě to štěstí, jaké už některé z vás mají, taky někdy potká.
Proto holky pište vaše pocity a radosti, užívejte si to každou minutku a opatrujte se :slight_smile: . Já se těším vždycky s vámi, když máte dobrou náladu tak jí mám taky a když smutníte tak smutním taky. Mějte se mockáá hezký a držím palce ať máme další těhulku :wink: :slight_smile:
5. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz
kytinko jsi zlatíčko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. čer 2007 ve 22:38  • Odpověz
madlenko, ty zabky jsou asi 8 cm dlouhy, jsou z obchodu s oblecenim pro mimi.
proto jsem psala, ze je nemam komu koupit.
5. čer 2007 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.