• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
já vím,že jsou na maličký nožičky a právě proto jsou tak krásný a roztomilý :sweat_smile:
5. čer 2007 ve 22:45  • Odpověz
autor
holky tak ja vam povim jaka jsem hrdinka jo, odjakziva nesnasim navstevy na gynde. No dneska rano jsem se preci jen vypravila. Chodim k doktorce, ta ma ordinaci spolecnou s jiným gyn doktorem. Vedela jsem ze tam dneska je ten doktor, sla jsem tam schvalne, ta doktorka je uz stara pani a tak nejak mi obcas prijde ze neumi do peti pocitat :sweat_smile: a rikala jsem si ze kdyz o neco pujde ze zacnu chodit k tomu Dr. No jenze tam bylo plno lidi, cekala jsem asi pul hodiny, behem te doby ani jednou nevylezla sestricka, no a jak jsem tam tak sedela tak jsem postupne ztracela nervy a dostavala strach no a nakonec jsem proste sla pryc :sweat_smile:
No takze zitra druhy pokus, bude tam ta doktorka, tak to zkusim zvladnout :sweat_smile:
Jo a to me tam rano vez martin, trochu brucel ze chvata do prace a tak, delala jsem si rano jeste testik, jenez jak martin chvatal a honil me tak jsem se na nej zapomela podivat verily by jste tomu? :confused:

Holky ja z toho vseho mam nejaky strach, jestli to neni nejak moc narychlo a brzo, je mi to moc hloupe ze mam takove pocity, ale vam to sem snad muzu napsat :pensive:
6. čer 2007 v 08:31  • Odpověz
autor
no tak ja jsem jasna :grinning:
uz je mi lip, za takovou chvilku, mam teda pekny vykyvy nalad, chudak martin. Holky vite co mi rek? Ze pujde zitra na tu gyndu se mnou :slight_smile: neni to zlaticko? Jo to on je.

Holky nechala jsem v krame stovku a ted to všechno jim, ja budu jak koule :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2007 v 09:59  • Odpověz
Ahoj Zuzi, ty jsi cislo :slight_smile:

To muj Jirka se mnou chce jit poprve taky na gyndu :slight_smile:, jenze ja to chci mit pro nej jednou jako prekvapko :slight_smile:, ale urcite bych ho tam s sebou chtela, jen nevim, jestli zrovna na poprve :slight_smile:. Kdyby cekal venku v cekarne, tak to asi jo :grinning:
A neboj, bude to v pohode uvidis, a naplanuj si porod na 11. to mam narozky :grinning:

Jinac v praci zatim OK :slight_smile:, ale maj tady v tom trosku binec, tak jim do toho vnesu poradek... :wink:
6. čer 2007 ve 12:46  • Odpověz
autor
olii jasne nedej se :slight_smile: tady je taky binec, ale me to netankuje, ja budu na matersky :slight_smile:
myslim ze martina taky necham venku, vzhledem k tomu ze pokud my vubec bude delat UTZ tak to stejne bude vnitrni a u toho ho myslim nepotrebuju :sweat_smile:
6. čer 2007 ve 12:58  • Odpověz
Oli, co ted vlastne delas?

Zuzko, na tu gyndu si koukej zvykat, ted tam budes muset casteji :grinning: .
6. čer 2007 ve 13:56  • Odpověz
autor
:unamused: :rolling_eyes: :unamused:
6. čer 2007 ve 14:06  • Odpověz
Nemyslela jsem to zle, jen mi prijde ze s tim holky obcas nadelaj.... Gynekolog prece nekouse a jeste se o tebe a o mimi postara :slight_smile: .
6. čer 2007 ve 14:14  • Odpověz
No ja teda taky na gyndu nechodim nejak extra rada, gynda a zubar nejsou moji favourite :grinning:

Milu ted jsem neco mezi Office Assistant a Office Manager :slight_smile:, takze zase proste kancelarska administrativni krysa :slight_smile:
6. čer 2007 ve 14:50  • Odpověz
ahojky holky..

no Zuzi, co to vidím, ty jsi normálně dostala strach :astonished: ale řeknu ti, že já jsem to měla stejné :sweat_smile: když jsem měla ty // na tom testíku a začaly mě strašlivě bolet ty osmičky, tak jsem šla na gyndu, že mě jako musí vzít přednostně..no, ale čekala jsem v čekárně asi třičtvrtě hodiny a pak jsem to taky vzdala :pensive: řekla jsem si, že ty zuby mě už prostě nebolí a hotovo..a šla jsem tam až za týden, až jsem byla normálně objednaná :grinning: To jsme ale čísla, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ale ty si tam radši zítra zajdi, aby jsi nám mohla říct tu krásnou novinku :dizzy_face:

To já trpím, holky..musím si vám postěžovat..v noci mě začaly takové ty blbé pocity, jako když mám zánět močáků..no a taky že jo..ještě to sice není žádná hrůza, jako jsem to vždycky mívala..ale stačí to :frowning2: strašlivě se bojím o mimi, aby to zvládlo :cry: koupila jsem si extra silné přírodní Megabrusinky (dr. by mi antibiotika stejně nemohl dát) a čekám na zázrak :pensive: Zítra jdu k sestřičce na krev..tak si asi vyžádám i vyšetření od doktora..radši..jistota je jistota..fakt se bojím o tu naši malinkatou "kuličku" :cry: Jo a MM jde se mnou..ale bude čekat určitě venku..
6. čer 2007 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
gab: kup si uroval manosa - je to speciálně pro těhotné - jsou to megabrusinky a neškodí miminku :wink:
6. čer 2007 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky :wink:

tak zuzko ty jsi pěkný zbabělec :angry: já se tak těšila,že tady už bude další doktorem potvrzená těhulka a ty zdrhneš :sweat_smile:

gabi zítra k tomu doktoru ruzhopdně jdi,ať máš jistotu a třeba ti poradí co dělat nebo ti něco napísá :slight_smile:

jinak mě zubař nevad,na gyndu moc ráda nechodim,ale co nadělam,když tam musím tak jdu,ale dá se to přežít :wink:
6. čer 2007 v 17:03  • Odpověz
aho megy
jak se ti vede :wink:
čoveče musíme se dát do pořádnýho snažilkování :wink:
6. čer 2007 v 17:09  • Odpověz
gabou verim,ze se bojis,si rikam,ze ted uz se clovek bude bat porad,jeste kdyz to neni na svete se bojime a bude to az do nasi smrti:slight_smile:)nebij to kulick amusi zvladnout.
Jiank an gyndu me vubec neva chodim,vzdy jsme to tam zvladala dobre,ale zubar,to je pro me horor,nastesti se vzdy objdenam a ma to docela daloka,tak uz bych nevstala a neodesla..
6. čer 2007 v 17:28  • Odpověz
ahojky Megy..uroval mám doma, ale ty megabrusinky doporučují taky v těhu, tak snad to zabere :wink:

Madli: jj, musíte se pustit do pořádného snažení, aby se to tu za chvilinku těhulkama jen hemžilo :wink: :dizzy_face:

Zdeni: já vím, že se budu bát pořád, to je mi jasné..a taky doufám, že to "kulička" zvládne :pensive:

holky, tak to já se spíš bojím zubaře, než na gyndě..ikdyž mám takového fešného gyndaře, tak je to někdy problém se nečervenat, ale teď, co jsem těhu, tak už to beru zase jinak :sweat_smile: :slight_smile:
6. čer 2007 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
Hm, ja jsem asi divna, mne nevadi ani Zubar ani Gynekolog.

Gabi, kulicka to urcite zvladne, nemela by ses stresovat. Doktor ti to zitra urcite potvrdi. Odpocivej.

Holky, MM je opet tenhle tyden nemocnej a je mu spatne, takze netrenujeme snazilkovani, alespon budeme pristi tyden na to snazilkovani nateseny.
6. čer 2007 v 17:56  • Odpověz
holky mě se dneska tak blbě spalo,jak je MM pryč,tak si v to našem pelíšku připadám jako ztracená :frowning2: no a ráno jsem zaspala,musím teď chodit do práce už na šestou hodinu a já vstávala ve čtvrt na šest :angry: no to byla rychlovka,ale zvládla jsem to :wink: za tři minuty šest jsem byla v práci :grinning:

mám na něco chuť tak jsi jdu udělat salát
6. čer 2007 v 18:00  • Odpověz
Milu, no vidíš..všechno má svoje negativa, ale i pozitiva..aspoň budete příští týden opravdu natěšení a půjde vám to raz dva :dizzy_face: jé, to by bylo super :dizzy_face:
a nejsi divná, když ti zubař, ani gyndař nevadí..to spíš my jsme asi nějaké ustrašené :grinning:

MM je taky jakýsi nemocný, ale v pondělí jsme se tulili, tak se bojím, jestli mi nepředal nějaké bacilky touto formou, když je nachlazený :confounded: Mně taky trošku pobolívá v krku a ráno mám trochu kašel a v noci rýmu..ale pořád jsem se cítila v pohodě..no, až na ty močáky jedny hnusné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2007 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Madli: to mi ani neříkej, že jsi jako ztracená..MM jede zítra na školení a tak už teď se bojím, jak se mi bude po něm stýzkat..je to děs, jak si jeden na druhého zvykne a je na něm závislý, co? :sunglasses:
6. čer 2007 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
Madli, vim jak se citis, kdyz MM jezdi na sluzebky, tak ja vzdycky dlouho do noci cumim na bednu protoze se mi nechce samotne do postele. Ale zitra uz je ctvrtek, no a za chvilku vikend.

Gabi, ty koukej zalezt do postele a kuryrovat.
6. čer 2007 v 18:08  • Odpověz
tak to jsem jako ztracená,velká postel a já v ní sama samotinká,nemám se ke komu přitulit,nemám komu dát pusinku na dobrou noc a pohlazení a .....

no milu,že mám pravdu,že je to hrozný,fakt nejhorší je ta prázdná postel,jinak se to dá vydržet :wink:
6. čer 2007 v 18:19  • Odpověz
jj, holky..ta prázdná postel, to vám teda věřím..už teď se toho bojím a to MM jede až zítra :confounded:
no nic, jdu se teda kurýrovat do postele, přesně jak říkáš, Miluš :sunglasses: tak zítra napíšu, jak jsem dopadla u dr..zatím holky páááááá*
6. čer 2007 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
cau holky, zitra na gyndu zajdu :slight_smile: slibuju

Gabi a ty se neboj :slight_smile: papkej brusinky (to na mocak pomaha? :confused: ) u bud na sebe opatrna a bude to urcite dobry :slight_smile:

jo jinak ja toho dneska sezrala no hruza, mam porad zizen a myslim ze i ty prsa se pridaj :unamused:
6. čer 2007 v 19:21  • Odpověz
Madlenko, my mame postel 180x200, a je nam velka i kdyz jsme tam dva, natoz pak ja sama :wink: .
6. čer 2007 v 19:32  • Odpověz
miluš my máme zrovinka tak velikou postel jako vy :grinning: :grinning: :grinning: ,co je tvojemu mužíčkovi,že stůně?
6. čer 2007 v 19:34  • Odpověz
autor
nam je akorat mame stejne velkou postel, ale mame k tomu i vlcaka. Samozrejme ze do poslete nesmi, ale obcas se na nic nepta a proste si tam vleze :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:36  • Odpověz
tak u vás je to teď :grinning: "MY TŘI A PES" :grinning: to je paráda
6. čer 2007 v 19:47  • Odpověz
autor
madli jo to jo :slight_smile:
jsme zpatky z pivi, ja vypila litr dzusu s vodou :slight_smile: mam porad zizen a ted jsem nacla sunku mam porad chut na maso no a az ji sporadam tak pujdu spat :slight_smile:
6. čer 2007 ve 22:02  • Odpověz
dludli ty si dáváš do nosu,to jsou mňamky co???
6. čer 2007 ve 22:15  • Odpověz
Madlenko, MM boli v krku a ma natekly uzliny.
6. čer 2007 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.