• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no to jo :slight_smile: ja se scgvalne nekdy o vikendu zvazim, to budu asi cucet :slight_smile: hele tak ja jdu spat, uz jsme s notasem v posteli :grinning: a ty se pritul k plysakovi nebo polstarovi a preju krasne sny :slight_smile:
6. čer 2007 ve 22:22  • Odpověz
zuzko dobrou noc :pensive:

miluš doufám,že se o toho svýho mazlíka pěkně staráš :grinning:
6. čer 2007 ve 22:30  • Odpověz
autor
tak holky byla sjem na te gynde, vstavala jsem v pul 6, doktorka ma od pul 7, bala jsem tam prsne a cekala jsem tam hoduinu a pul!!! Kvuli asi 2 minutam prohlidky.
Rekla jsem ji ze jsem asi tehu, zeptala se jstli jsem si elala test, tak jsem rekla ze uz 5 :slight_smile: a vsechny // a ona to je dobre to je dobre, ptala se jestli jsem brala HA, tak sjem rekla ze uz 2 mesice ne,kdy jsem mela posledni MS, tak jsem ji to rekla, sdelila mi ze to je unor, prohlidla me, protom se me ptala co delam, tak jsme rekla ze sedim v kancelari, tak pry at si sedim :slight_smile: a dovedela jsem se ze mam mekouckou a prokrvenou delohu, nakonci rekla neco jako, gravidni cipek, ale tim si nejsem jista, patrilo to sestricce tak mi bylo blbe se ptat. No a pak jeste nekolikrat rekla ze to je dobre, jetsli jsme se o mimi snazili, a ze mam prijit za 14 dni ze ted nic videt ¨nebude :frowning2:

Takze jsem si klidne mohla hodku prispat a byla bych na tom stejne, ale Dr byla celkem mila, tak uvidime co priste, zatim nejak nemam potrebu odchazet :slight_smile:
7. čer 2007 v 08:34  • Odpověz
jé, Dludli..tak to gratuluju k mimi :dizzy_face: a neboj, 14dní uteče rychle, ikdyž se ti to teď nezdá a už budeš říkat dojmy z ultrazvuku!! :wink:

Tak já jsem už dneska taky stihla gyndaře :wink: Byla jsem u sestřičky na odběr krve a zrovna jsem si počkala i na dr., protože mě včera bolely ty močáky, tak pro jistotu..No a dr. mi udělal ultrazvuk a "kulička" si tam krásně hověla :dizzy_face: dr. mi ukazoval ručičky, nožičky, hlavičku a jak bije srdíčko :dizzy_face: no holky, super pocit :dizzy_face: už aby jste také byly všechny těhulky :dizzy_face:
takže všechno je v pořádku a ty brusinky mám papkat a víc pít (piju prej málo), no a radši nechodit s holýma nohama :pensive:
7. čer 2007 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
no tak pekne bumbej a fusky na nohy :slight_smile:

ja ti v kancelari taky sedim s vlnenyma ponozkama, jsou trochu rozkousany od psa, ale teply :slight_smile: a kdyz nekdo jde tak je hned sundavam :slight_smile:
7. čer 2007 v 09:30  • Odpověz
:grinning: Dludli, že fusky :grinning: to jsi mě pobavila :grinning: :grinning: já ale taky skoro vždy nosím ponožky..to víš, když člověk trpívá na ty močáky, tak už si leccos odepře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to jsem měla spíš z toho, že je MM nachlazený (celkem dost) a tak nějak to předal na mě..mě v krku bolelo jenom trošku, tak jsem tomu nevěnovala pozornost..ale dr. (obvodní) mi říkala, že já když přechodím bolení v krku, tak mi to hned sedne na močáky :confounded: takže asi tak nějak :pensive:
7. čer 2007 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
aha, holky ja bych nejradsi hend ted vsem napsala, ze jsem tehu :slight_smile:
7. čer 2007 v 09:41  • Odpověz
Dludli: já jsem to rozhlásila taky všem, když jsem byla teprve v tom pátém týdnu :sweat_smile: ale dr. mi dělal už vnitřní ultrazvuk, tak jsem "kuličku" už i viděla :pensive: tak jestli vydržíš, tak to vykecej až po tom ultrazvuku..ale já bych to asi nevydržela :grinning:

no nic, jdu si zdřímnout..jsem strašlivý unavenec..tak později pa*G
7. čer 2007 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
no zitra to urcite reknu nasim a babi na te oslave, mozna ze nejblizsim znamym pisnu mailik, jak jsem psala, "Ahoj teto".... s tim ze to jeste nikdo nevi, tak at zatim mlci a po te pristi kontrole, to mi snad utz uz udela ne? to pustim dal do sveta :wink:
7. čer 2007 v 10:52  • Odpověz
Zuzi, priste ti ho uz urcite udela, neboj se :slight_smile:

Gabi mas fotecku z UTZ s rucickama? :slight_smile:

Dneska se mi zdalo, ze jsem cisarem porodila holcicku skoro 70 cm a mela pres 6 kg :grinning:. Uz my z Vas tehulky lehce kape na majak :grinning:
7. čer 2007 v 15:40  • Odpověz
ahojda,tak am ten test za sebou,myslele jsem si ,ze to hodim,kdyz jsem pila tu sladkou glukozu.Nejdriv nam vzali krev,pak jsme museli vypit pullitr toho napoje:slight_smile:)a pak hodinu cekat,pak nam zese vazli krev a vycurat do kelimku a pak zase cekat hodinu a zase krev a moc.Chudak jedna pani se nemohla ani vycurat:slight_smile:)
vcera jsme se po strasne dlouhy dobe pohadali s amnzilkem...me vse stvalo,vse mi vadilo apd.pak jsme brecela.manzel byl nastvany,ze brecim a ublizuji mimi....no sila,ale uz je to ok.
Gabou a kolik pijes denne?Zitra jdu s tchyni na jahody..
7. čer 2007 v 19:48  • Odpověz
autor
je zdeni to se tak obcas prihodi, ja vim o cem mluvim :slight_smile:

holky koupila jsem krasnoucky boticky pro mamku :slight_smile:
7. čer 2007 ve 20:01  • Odpověz
autor
tak co kocky kdepak vsechyn jste? Jsem trochu aktualizovala album :slight_smile:

No a dneska mi peeeekne nabehly prsa, az se martin zarazil :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
ahojky..Dludli, jsi tu?? Viděla jsem tvůj zaktualizovaný albumek :grinning: botičky pro mami jsou krásňoučké :dizzy_face: a kdy jí je budeš dávat??

Zdeni, týjo..tak to se už teď bojím a myslím si, že bych to ani nevydržela :confounded: Jinak piju tak dva litry..a dneska jsem si dělala čárečky a nutila se k pití..tak jsem vypila horko těžko tři litry :grinning: a neboj, i krizovky občas musí přijít..hlavně, že teď je to už oká :wink:

Olii: fotečku mi dr. neudělal..bylo to vše narychlo..ale už se těším na příště a to si tu fotečku už vyžádám :wink: a šestikilovou holčičku jsi rodila?? No to je teda síla..takové sny :grinning: :pensive:
7. čer 2007 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Dludli??
7. čer 2007 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo jest etu sem :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:39  • Odpověz
autor
ja ted koukala na tvoje album, zirafky bomba,

mamce to chcem rict zitra :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:40  • Odpověz
jééé, tak už zítra?? To je super..tak budu čekat zprávičky plné dojetí, ju? :dizzy_face: No a k těm žirafkám..nejprve se mi líbili medvídci, ale žirafky jsou žirafky, že? :sweat_smile: :grinning:
7. čer 2007 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo ty sou bomba :slight_smile: nenudis se cely den doma?
7. čer 2007 ve 22:42  • Odpověz
ty jo, já tady chvilku nejsem a takové změny :astonished:
Zuzko, gratuluji! A ť je vše O.K.
A vidím, že mamince Gábince se daří :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:46  • Odpověz
no, ani ne..vždyť mi přijde, že se pořád něco děje a že jsem si to doma ještě ani vůbec neužila :sweat_smile: pořád jsem někde u dr. nebo něco zařizuju :pensive: a s koníkem se teda už vůbec nenudím :grinning:
7. čer 2007 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoooooooj Peti!!!! :slight_smile: to jsou novinky, co? :dizzy_face: z Dludli bude taky maminka :dizzy_face:
7. čer 2007 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo jinak jsem zvedava jaky sny budu mit dneska ja, odpoledne jsem s zenskyma z prace jely za byvalou kolegyni (tedy ja ji v praci nezastihla, sla na materskou driv nez jsme tam ja prisla, ale stejne ji tak nejak znam) ma ted mesicniho Kristianka a licila porod, mela ho dost narocny, holky naprosta hruza :confounded: :confused: :astonished: :confounded:

Ale me se to porad jeste nejak netyka :slight_smile:

:unamused: Jsem zvedava kdy mi to vsechno dojde :slight_smile:
7. čer 2007 ve 22:49  • Odpověz
no já nestačím zírat, abych z toho tady taky neotěhotněla :grinning:
7. čer 2007 ve 22:51  • Odpověz
no, Dludli..o porodu mi radši ani nemluv..zatím si to taky radši nepřipouštím :sweat_smile:
7. čer 2007 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
no, Peti..vždyť proč vlastně ne?? :grinning:
7. čer 2007 ve 22:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Je ahoj :slight_smile: akorat je skoda ze se uz asi pul hodiny chystam spat, jsem v posleli s notasem, martin se mi vratil z hospody (opet :unamused: ) tak se vzteka at uz nekrafu, navis jsme opravdui ospala, takze ja se loucim, a kdyztak zitra

Tak dobrou holky
7. čer 2007 ve 22:52  • Odpověz
no nic, holky..jdu spinkat..s knížkou "Průvodce mateřstvím pro zlobivé holky" :grinning: MM mám na školení kdesi až u Orlíku, tak to musím vydržet..Tak se mějte hezky a pěkné! sníky :dizzy_face: :pensive:
7. čer 2007 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
no mozna ze uz spim, podle tech preklepu :sweat_smile:
7. čer 2007 ve 22:53  • Odpověz
Gábi, tak to je výborná knížka :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2007 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.