• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabco, zajimava knizka, taky si ji nekde poridim, ale zatim jsem ji nikde v knihkupectvi nevidela :wink:

Zdeni, to je ta glukoza tak hnusna i v caji? :confused: No hlavne, ze jsto zvladla... :slight_smile:
8. čer 2007 v 08:45  • Odpověz
Peti, neboj, my jsme se s Megy a Madlenkou taky jeste nenakazily.

Zdeni, to jsem jeste neslysela, ze by miminku vadily slzy. Ja myslela, ze tehule buli porad, protoze jsou porad namekko.
8. čer 2007 v 09:37  • Odpověz
Holky, ta knížka je fakt úplně super..mám ji půjčenou od sestřenky..je taková malá..napsala ji Jana Divišová..nakladatelství ADONAI a jmenuje se to tak, jak jsem už písala: "Průvodce mateřstvím pro zlobivý holky" :grinning: je super napsaná :grinning: ona ji sestřenka dostala od kamarádky..a kdybych ji viděla někde v knihkupectví, tak bych neváhala a hned si ji koupila :wink:
8. čer 2007 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
milu asi nejde o slzy jako takove, ale vetsinou se predpoklada ze k slzam je nejaky duvod a ze neprijemny tedy stres a ten urciet dobry nebude. Ale zas stresum se clovek proste nevyhne, jde o to aby nebyli doma hadky a sceny proste porad kolem dokola

No holky tak po te knizce se podivam :slight_smile:
8. čer 2007 v 11:17  • Odpověz
Jdu si ohrat jahodove knedliky, ktere jsem vcera varila, uz se na ne moooc tesim :slight_smile:

Holky to mame vedro :slight_smile: uz bych sla nejradeji domu :wink: a doufam, ze o vikendu bude take tak krasne...

V sobotu jdeme na samosber jahod a budu delat marmeladku, tak musime nasbirat suroviny :slight_smile:, Jirkovi se moc nechce, takze mozna pujdeme jen s tatou, ktery je na jahody maniak, ma specialni mrazak, ktery vzdy narve jahodama a zije z toho cely rok :grinning:
8. čer 2007 ve 12:14  • Odpověz
autor
jahodovy maniak to je dobry namet na horor :grinning: :grinning: :grinning:

holky jak se pise ta "rikanka" k tem botickam pro mamku? Co tohle?

Milá babičko
tohle mi prosím zatím opatruj
přijdu si pro ně v únoru

Bizonek

to mam problemy co? :grinning: :grinning:

kdyz me to prijde takovy kratky nemastny a neslany :frowning2: jenze se mi ta verze s botickama libi :slight_smile:
8. čer 2007 ve 13:02  • Odpověz
autor
holky me dneska tak desne boli hlava :confounded:
jdu ted do mesta dokoupit dary atd na tu oslavu, jela jsem dneska na kole tak si ho necham pekne v bezpeci v praci a pak se pro nej vratim. A uvidim jak budu cila, a pojedu jeste domu povesit pradlo a tak, nebo rovnou na zahradu k nasim kde bude oslava a budu se valet :grinning:

Tak zatim
8. čer 2007 ve 13:40  • Odpověz
milusko,jen to tak jak pise dludli-samotny slzy asi neva,ale spis to nervovani ,stres a tak.ted uz je to ok.Vecer jdeme na kabaty.
olli je to jak silene preslazeny caj,no pry je to lespi jak ve vode a proto jsme si meli donest caj.Jenze ja nejsem zvykla ani pit natoz skoro pullitr najednou.
My byly na jahpdach uz dne ,nasbirali jsme za chvili 7kg.U nas stoji 30kc kilo,jka je to u vas.Tak uz je mame v mrazaku a naky jsem se pokusila zavarit,tak uvidime...tvuj tatkamje teda dobrej:slight_smile:))i kdyz v zime jahudky mnam mnam.
8. čer 2007 v 15:02  • Odpověz
Tak tady stoji tak 30,- pri samosberu, je to kousek za Prahou, jinak natrhany 60,- ale videla jsem treba i 80,-/kg. A jelikoz muj tatka dava do mrazaku ruzne podoby jahod, zamrazene oslazene, neoslazene, dren atd. tak min. 50 kg zahuci :slight_smile: mne by stacilo tak 10 kg, abych udelala nejaky kolac, zamrazila a na marmosku...

Zuzko s tou basnickou fakt nevim :slight_smile: Ja az budu tehotna, tak jim to normalne oznamime a nic jim k tomu davat nebudeme :slight_smile:, hlavne ja jim to chci oznamit az po 3. mesici... takze to mozna poznaji na me uplne sami :grinning:
8. čer 2007 v 15:14  • Odpověz
autor
ty jo tak jsem ted prisla zpatky z mesta fůůůůůj tam je vedro :astonished:
8. čer 2007 v 15:20  • Odpověz
to jo je tam na padnuti,ja sjsem se ted zasila k pc a chvili tu budu odpocivat.My meli 7kg a to nam taky staci.To tvuj tatka je pekny maniak:slight_smile:my je davama rozmackana,ocukrovany do mrazaku.a trochu drene do kelimku a letos jsem jich par zavarila...Natrhany jsou drahy a samosber teda stoji stejne.
Basnicku taky neporadim...my jim to normalne oznamili,i kydz to ansi tusili,kdyz jsem an plese nepila.
8. čer 2007 v 15:36  • Odpověz
holky zitra na nepujde net,tak abyste me tu necekali:slight_smile:)mrknu na vas az v ne.tak se mejte pekne a uzivejte krasne pocasi.zdena a mimi..
8. čer 2007 v 17:06  • Odpověz
ahojky, jste tu ještě některá?? :astonished:

Dludli, ta básnička se mi moc líbí :wink: a tu knížku už mám skoro celou přečtenou a je opravdu dobře podaná..vypráví to jedna holčina (ta Jana Divišová) takovou humornou formou, ale jsou tam takové základní a dobré infa :wink: Ale ty už asi oslavuješ, co? Tak budu čekat, až napíšeš rekce mamči a ostatních :sunglasses:

Olii: to já jsem si taky říkala, že to vydržím nikomu neříct (jenom MM) až do třetího měsíce..pak jsem si říkala, že až aspoň budeme mít fotečku z UTZ..no a nakonec jsem to vykecala hned po prvním vnitřním UTZ, ale bez fotečky..prostě jsem to už nemohla vydržet a stejně by to všichni poznali, protože mi bylo příšerně špatně :grinning:

Zdeni: jahůdky - mňam!! Zrovna jsem se vrátila od našich a spapkala jsem tam celou misku :wink: mám ráda ještě takové ne moc tmavě červené :sunglasses:
8. čer 2007 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky me v praci totalne exnul pocitac, envim jestli ho v pondeli vunec rozchodim :confounded: proto jsem tak najednou zmizela. Zkousela jsem to jeste od kolegynky, jenze tam se mi z nejakyho duvodu nepovedlo se prihlasit, tak jsem nemohla napsat.

ALe hlavni je ze to bylo naprosto super!!!! :slight_smile:

Mamce jsem dala ty backurky do male zelene krabicky kam se akorat vesli (dostali jsme v ni svatebni dar :wink: )a na ne jsem na lehonce zeleny papir, ktery jsem vystrihla stejne velky jako krabicka, takze akorat vsechno zakryval napsala:
Milá babičko,
tohle si u tebe zatím schovám
a vyzvednu si to nekdy v únoru
Bizonek :slight_smile:

no pres to bylo vicko, takze kdyz to mamka otevrela videla hned dopisek a az kdyz ho zvedla backurky :slight_smile:

No ale nejdriv jsme poprali nevl.otci, to bylo taky docela dobry, koupila jsem mu knizku Toulava kamera (knizne vydany ten porad na CT 1) on je takovy knihomol, ma to 4 dily, takze jsme mu dali prvni ja s martinem, druhy bracha, treti malej bracha a ctvrtej mamka, nastoupili jsem do rady jak trpaslici :slight_smile: a nase mamka jeste zavedla zvyk, ze kdyz dava nekomu knizku tak do ni napise na zacatak venovani nebo prani a tak, tak jsme mu tam kazdy do "sveho" dilu napsali prani a podpisky. Me se tohle moc libi, za cas knizku vezmes znovu a hned vis od koho kdy a k jake prilezitosti jsi ji dostala.

No a kdyz Yena rozbalil darky, tak jsem uplne nervozni davala mamce tu krabicku (udelala jsem si na ni znacku abych ji to nedala vzhuru nohama :slight_smile:)a rikam , ze pro ni taky neco mam, aby ji to nebylo lito, otevrela to, precetla a strka to babicce ( byla tam nase babi s dedou) pak to ukazuje me jako ze jsem se asi spletla a neni to pro ni :slight_smile: nase babi si precetla osloveni a hned ji to docvaklo, mamka nevericne koukala, zacala slzet tak s tim poodesla dal, yena zdesene koukal jako o co jde :slight_smile: tak mamka zase prisla cela ubulena zpatky, tak si to precetli v klidu vsichni, jeste jsem musela mamce rict at se podiva dal, no a hned se s botickama muchlala, kdyz to doslo i Yenovi tak si zdesene zakryl pusu :slight_smile: no a bylo veselo a stastny happy end :slight_smile: babi se smala, mamka radosti brecela a poskakovala (vazne jako maly dite kdyz ma moc velkou radost a potrebuje ty pocity ze sebe nejak uvolnit) no a Yena se hned chopil prilezitosti aby mamce rikal babko a tak a byla sranda :slight_smile: forky typu ze ze zensky se stavaji babicky ale z chlapu dedkove :grinning: no proste bylo to naprosto super.

Mela jsem od zacatku trochu strach aby se nekdo hlavne mamka nejak nezminili ze jsem pribrala, ze jestli nejsem tehu nebo co , obcas tak ze srandy to padlo, aby tim nezkazili prekvapko, ale zadna "nemistna" narazka nebyla takze se nam to pekne povedlo.

Akorat jsem mela pripraveny "vystup" :grinning: i pro babi, ta totiz mela prijet pozdeji, mamka to uz mela v te dobe vedet a pro babi jsem koupila vlnu, zelenou barvu a chtela jsem ji rict neco jako ze si objednavam jednu detskou soupravicku na unor, nebo proste neco v tom smyslu. No ale babi s dedou prijeli driv takze byla uz u toho kdyz jsem davala krabicku mamce, takze jsem to pak uz jen tak formalne dotahla i s tou vlnou. ALe jsem za to rada byto opravdu perfektni, krásné reakce, babicka hned at ji vsichni setrime (asi aby se toho dockala, devenka moje starostliva :wink:

mamka mela radost jak mala holka :slight_smile: a ja taky ze mi to tak pekne vyslo tak vam to tu vsechno podorbne licim a kdyby to cet nekdo cizi tak si asi rekne ze jsme uplne totalne pitoma :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2007 ve 22:40  • Odpověz
autor
je holky ja mam takovou dobrou naladu a nikde nikdo :frowning2:

No kdo by taky sedel v patek v 11 vecer na netu, to jenom jedna prastena tehule :slight_smile:

( boze musim zas na zachod to jdu uz potreti co jsem zacala psat ten predchozi prispevek :-/)
8. čer 2007 ve 23:09  • Odpověz
dludli, ja jsem tu jeste taky, ale uz jdu spat.
Dobrou.
8. čer 2007 ve 23:25  • Odpověz
autor
jo tak brou a pekne sny :slight_smile:

jo a co vubec kuchyne? Stale nic?
8. čer 2007 ve 23:34  • Odpověz
kéž by to tak skončilo i u nás dludli. To je fakt bezva, že jsou na měkko.

Já jsem teď odstraňovala stehy MM a děsně jsem se naštvala, protože mu to nechal doktor tak dlouho zašité až mu to vrostlo do kůže. Mé zuření si teď vybíjím tady a přechází mě ta nejhroznější zlost díky vašim zprávičkám. :wink:
Máme před sebou týden snažení a budeme doufat, že se to tentokrát taky povede a když ne, atk si budu užívat v práci. :wink:
9. čer 2007 v 09:52  • Odpověz
ahoooooooooooj Dludli!! Jé, tak to vám to krásně vyšlo :dizzy_face: to říkání :dizzy_face: letím vařit..tak zatím pááá
9. čer 2007 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky ahoj, ja ted chvili zehlila ale nedela mi to dobre, takze ta desna koise se skoro nepohnula :frowning2: a to mi venku schne dalsi. Miluju kdyz muzu povesit pradlo n aslunicko, al eto zehleni uz me tolk nrba, kdyby aspon davali neco v bedne. Tak si ted dam chvili pauzu pak jeste umeju nadobi a jedem na to prasatko :slight_smile:
9. čer 2007 ve 12:19  • Odpověz
ahojky Dludli..opatrně na to věšení prádla..teď jako těhulka bys neměla dávat ruce nad hlavu = hrozí omotání pupeční šňůry :astonished: sice nevím, od kolikátého měsíce toto hrozí, ale já už radši moc ruce nahoru nedávám..prádlo věším na rozkládací věšák a nebo mi ho věší MM :wink:

My jsme byli na chatě - soused slavil šedesátiny, tak jsme tam zavezli tchány a chvilku poseděli, pojedli dobrůtky a vzali jsme psa domů..a teď mi odjel MM na pivko..jel na bráchovém kolesu, tak snad ho nikde nenechá :grinning: Já už mám strach, aby mi nedošla kontrola, tak jsem radši doma..a stejně už jsem byla jaksi unavená..
9. čer 2007 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj gabi, vesak mam na urovni ramen, takze myslim, ze by to nemelo vadit, kos s tim mokrym pradlem mi tam vzdycky odnese martin a kdyz je to neco tezkeho, treba ted peru deku pro psa, ta se vzdycky hodne nacuca vodou, tak tu taky poresi Martin.

Jinak prase jako takovy bylo mooooc dobry, lepsi jsem jeste nejedla, ale jinak jsme se s martinem shodli na tom, ze tentokrate jsme se ani jeden necitili u nich dobre. Uz jsme tam mohli byt ted tak po 4, vzdycky jsme se celkem bavili, je to parta motorkaru, my jsme takovy "externisti" ale nejak jsme si vzdycky nasli nekoho s kym si popovidat. Tentokrat jsem tam celou dobu jen sedela, psa na voditku, protoze bud nekomu kradla maso nebo litala za klukama ktery hrali nohejbal a brala jim mic. Chteli jsem vecer jet domu, ale martin uz pil, ja jsem se na rizeni necitila navic uz jsme meli postaveny stan tak jsme nakonec zustali, tomu kamaradovi co nas zval by to bylo lito.
Mozna to bylo tim, ze jsem nepila, precijenom normalne si clovek vzal nejaky drink do ruky a zapojil se do hovoru. Jenze ja byla radsi stranou, protoze mi ten kamarad hned neco cpal. Puvodne jsme mysleli ze tem nasim znamym to reknem, ale nakonec jsme zjistili ze na to v tom davu nemame naladu, ze az nekdy zajdeme k nim, nebo je pozvem k nam, jen tak ve 4.
Ani jsem se vubec nevyspala. Vecer mi bylo dost spatne, do noci se svitilo a hrala hlasite hudba, no takze nic moc. A ted jdeme za hodku na pizzu s nejakym martinovym kolegou, martin mu s necim pomahal tak jako ze za to nas zve,ale moc se mi nechce radsi bych byla doma, a nekam zalezla, je mi ted nejak uzko, Mam tedy pekny vykyvy nalad :unamused: no a taky tu mam celkem dost co delat.
10. čer 2007 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,
Megy, my mame taky snazilkovaci tyden :wink: .
Zuzi, ja tu mam taky haldu na zehleni a taky se mi nedari s ni pohnout. Zitra nastupuju do prace, to uz to taky neudelam.

Jinak kuchyne i loznice by mely dorazit 18., tak doufame, ze opravdu dorazi. Manza prave vari, prinesl omacku a ryzi ze sklepa s mrazaku... :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2007 ve 13:23  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem tu,uz nam jde net.V pa.na kabatech to bylo super,jen byly hrozna cesta,meli jsme auto dal od letiste a jeste jsme sli velky kus po tom letisti a pak tam stat celou dobu a to samy zase nazppatek,no proste o pul noci jsme dorazili,ja lehla a spala do pul 10,uvarila obed a sla znova spat asi od 1 do 4,ja byla uplne hotova,boleli me nohy,a takovy unavena.tak ted odpocivam porad.obcas neco udelam,ale jinak na to kaslu.za chvili jdu manzilkovi udelat jhodovy koktejl.
Dludli cetla jsme jak jste to oznamili,to je fakt super,moooc se vam to povedlo.
Madelenka:jaky bylo sbirani jahudek?
10. čer 2007 ve 13:55  • Odpověz
autor
tak jsme zpatky, vypada to u nas na bouru, zacalo poprchavat, ale ted se to zase nejak trha, tak jsem zvedava co z toho bude, poradny jarni destik by se hodil.

No tak si asi zapnu bednu a budu zehlit, protoze kdyz to vypada ze bude prset tak prece nemuzu jit makat na zahradu :slight_smile:

navic me ted parkrat dost hnusne pichlo v brise.
10. čer 2007 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady zpátky z našich vesniček :wink:
V pátek jsem úpo práci šla hned na mami a pedikuru a pak si mi davís vyzvednul a jeli jsem k mami.v sobotu jsem spala do osmi a apk jsme šli pracovat ven,no a po obědě jsme vyrazili na hasičskou oslavu do hvožďan.Pak jsme vyrazili do chocenic,daví šel kamarádovi do přeštic na štando a tak jsme byla u tchánů,byla tam i švagrová s lukáškem,tam jsem si ho užívala,je s ním veliká sranda :grinning:
po jedenáctý jsem sedla do autíčka a jela pro MM,cesta hrozná,všude po obloze lítali blesky,na silnici lezli zvířátka a já sama v autíku :frowning2: ,ale dorazila jsem tam,kluci hráli bowling a když mi MM viděl,tak roztahnul ruce a kříčel "mámo ty sis pro mě přijela" :grinning: :grinning: :grinning: a strašně se smál,ale domu se mu ještě nechtělo a tak jsem hrála s něma,bylo to super.no asi v půl jedný přišel a povídá "jedeme Domu mámo",tak jsem zbalila kabelu a jeli jsme.no musím říct,že byl "pěknej"samo že mi v autě usnul a pak nechtěl vystupovat :frowning2: a bylo mu i zle,tak jsem se do postele dostala v půl třetí ráno :frowning2: vstávala jsem v osum a užívala si lukáška.MM vstával v půl třetí nejedl,nepil a jen se obléknul a jeli jsme do plzně :slight_smile:

jo holky příští týden máme taky snažilkovej,tak jsem zvědavá :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. čer 2007 v 17:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem na chvilku na netu :slight_smile:.

Zuzi, tak to je moc fajn, ze Vam takhle to oznameni vyslo :slight_smile:

No to my v sobotu byli na tom samosberu, pred polednem jsme se vratili, tak jsme s MM jeli k vode :slight_smile: s tim, ze jahudky budu ypracovavat az se vratime. Vecer jsem pak udelala marmeladu, kolac, par zamrazila do pytliku a ze zbytku udelala palacinky :slight_smile:, v tom vedru a nad sporakem jsem byla mokra jako mys :slight_smile:

dnes tu dopoledne bylo zatazino, tak jsme s Jirkou lenosili a divali se na Friends, pak jsem udelala obidek a zbyle odpoledne jsem se divala na 3. serii Lost :slight_smile:, kterou jsem prave ted doshledla a jdu "ulovit" neco k veceri :slight_smile:

Tak hezky zbytek nedele, holky a snazilkam preji krasny a hlavne uspesny nadchazejici tyden :grinning:
10. čer 2007 v 19:04  • Odpověz
Madlenko, kde jste byli na bowlingu?

Oli, jak delas jahodovou marmeladu? My chodime taky na jahody a az nam dovezou kuchyni, chystam se taky na marmeladku. Vloni jsem je delala s tim cukrem od Dr.Ötker, co se uz nemusi nic pridavat.
10. čer 2007 v 19:27  • Odpověz
milu,byli ve stodole a tam je bowling :grinning: můžu říct,že tolik totálně ožpalích už jem dlouho neviděla :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2007 v 19:33  • Odpověz
autor
Tak ja jsem kocky stravila cele nedelni odpoledne na netu, hrabala jsem se v realitkách, sedela jsme vedle martina, ten paril warcraft tak kdyz me neco zaujalo tak jsem mu to hned ukazovala co on na to, koukala jsem po pozemcich, neco malo v nasich financnich moznostech jsem objevila, mame zapsanych par kotaktu ze se informujeme vic. Tak treba z toho neco bude. Jenze musime hlavne nejdriv zjistit kolik na na hypoteku pujci a pak spekulovat.

No jinak vcera jsem mela uplne jasny pocit ze to je na me uz videt a citila jsem se tehotne, dneska nic, tak z toho mam takovy zvlastni pocit. Mam pujcene dve knizky Hovory s porodní bábou a Nová doba porodní, ale nevim jestli se mi chce je cist. Jsou o prirozenem porodu coz je myslenka ktery se mi moc libi, ale nevim jestli mi to spis moc nezamota hlavu :unamused: Libi se mi treba porod do vody, ale to se tady u nas v CB nedela :frowning2: U nas je klasika, na zadech, nastrih a nikdo se na nic nepta. Tedy takovy z toho mam dojem.
10. čer 2007 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.