• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tak jsem tu konecne jednou prvni!!!!me prijede kamoska s 8mi mesicnim mimi,tak to tu musim pofackovat a dala sjem pict kure,abych nemusela az tu budou.ted tu sedim jste v pyzamu a vedle me je postylka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§Vcera jsme pro ni byly a ja prekecala manzilka,at mi ji slozi,ze se na ni musime podivat,tak do pul 9 montoval.Tka jsme si tu s ni cely vecer hrala.Dnea bracah vrati fotak tak ji vyfotime a hodim ji do alba.Preji pekny teply den.
11. čer 2007 v 07:10  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Milu, no ja mam nejakou zelirovaci smes 2:1, tusim ze je to taky dr. Oetker na 1 kg ovoce se pridava 350 g cukru. Nemuzu si to vynachvalit, takze jen rozhnetu ovoce, vsypu tam cukru s zelirovakem, dam vse varit, a kdyz to prijde k varu, tak asi jeste 5 min varim a pak rovnou sup do sklenic :slight_smile:

Zuzi a rodit nekde jinde nejde? Ja vzdycky chtela rodit ve Vrchlabi a to jsem z Prahy :slight_smile:, ale po tom, co se tam zmenil primar, tak uz o tom prestavam uvazovat...
11. čer 2007 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky :slight_smile:

Zdeni: vyfotit postýlku, vyfotit!!! :dizzy_face:

Dludli: takže ty jsi i s mimi stanovala, jo? Tak to budete mít teda dobrého trempaře :wink: :grinning: No jo..po mamince :grinning: Viděla jsem v albíku tvoje těhu bříško :dizzy_face: jééé..i já se už někdy vyfotím a dám si to tam..ale já mám zatím jenom špekouna bříško :sweat_smile: Tak hodně zdaru při výběru nového domova :wink: a kdy tu radostnou novinku řeknete tchýni?? Myslím tu, že bude babi..

Olii: mňam..marmeládku bych si taky dala..zrovna jsem jedla od mami meruňkovou z min. roku a ta je úplně lahodná :wink:
11. čer 2007 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
cau kocky :slight_smile:

zdeni na postylku se tesim :slight_smile:

olii no jasne ze v okolnich mestech jsou taky porodnice, jenze CB je krajska, takze kdyby se delo neco blbe tak me stejne povezou sem, navic ja jsem rodak tak bych chtela i mimi rodaka :slight_smile: no nebo aspon nekde na jihu. Ale to je daleko :slight_smile:
Jak jim delas poradek v nove praci :wink: ? Libi se ti tam?

Miluska taky nastupuje ze jo?

Gabou vsak ja tam mam taky pekny speky, hlavne ten na zadech :rolling_eyes: jenze to brisko je tam pekne videt, to spek opravdu neni to mi takle pekne vyskocilo :slight_smile: ale zase nejak splasklo, krome toho ze jsem opravdu desne unavena a v noci nemuzu spat si tehotne nepripadam :frowning2:
11. čer 2007 v 09:54  • Odpověz
jejda, Dludli..neboj, ono to přijde a budeš si připadat těhotně ažaž :wink: zaručeně!! :dizzy_face:
Já jsem si zrovna včera stěžovala MM, jak mi bylo zle..že toto jsem opravdu nečekala a že jsem se na to, až budu těhule strašně moc těšila, ale co jsou těhu nevolnosti, jsem si ani nedovedla představit..no, měla jsem malinko depku :sweat_smile: ale MM mi ji rozehnal raz dva :wink: pořád si dělal srandu a tak..no, prostě pohodička :sunglasses: Jo a říkal, že už musí přemýšlet, kam se jako na dva měsíce odstěhuje, když bude "kulička" řvát (sranda - doufám! :sweat_smile: ), pak, že by chtěl, aby se mimi hned od narození staralo o nás, když už jsme si ho tak pěkně udělali :grinning: no prostě rozehnal moje chmury raz dva :wink:
Pak jsme seděli na dvorku s tchánama a všema možnýma jejich známýma a sousedama a bylo nám dobře..aj kytary hrály..prostě pohodka :dizzy_face:
11. čer 2007 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
je gabi tak to byl pekny vecer :slight_smile:

my jsme to tchyni ani nerekli, ackoliv byla doma, ja jsem na to nemela chut, ani martin nechtel, ted to vi tedy moje mamka a babi a v praci a dva nasi dobri znami a jedna moje kamaradky, vim ze ti to dal nepusti a ostatnim bych to asi rekla az po tom 21 kdy mym jit na gyndu. Jak to totiz reknu tatkovi nebo brachovi tak to bude vedet pulka budejc. No jenze zase musime uplne preorganizovat dovoleny, respektive ja budu muset dve zrusit :frowning2: a to zase musime co nejdriv, tak nejak nevim. Takova ta prvotni euforie me presla, ja jsem hlavne chtela aby to vedela mamka a babi a to mi staci. Ani na tom praseti jsme pak nemeli chut to rict.
11. čer 2007 v 11:26  • Odpověz
autor
jo tak ted je mi blbe z jogurtu, myslim ze tehotna jsem :slight_smile:
11. čer 2007 v 11:35  • Odpověz
včera mi vyšel pozitivní ovulační test, ale dnešní teplota je nižší než včera o 0,2 stupně. Jak tomu mám rozumět?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=5
11. čer 2007 ve 12:03  • Odpověz
Megy, na mereni jsi odbornik ty :slight_smile:, takze ja ti rozhodne neporadim :frowning2:

Tak holky nemuzu sehnat obycejny jednodilny plavky bez kostice na aerobic, jsem zoufala a ve ctvrtek mam jit :slight_smile:. Nechci za ne dat 1400 a levny a pritom trosku kvalitni nejak ne a ne sehnat :frowning2:

Zuzi, delam jim tu poradek hlavne v pracovni smlouve, do dnesniho dne ji nemam podepsanou, protoze tam jsou porad nejaky nesrovnalosti se ZP a to odmitam podepsat :slight_smile:
11. čer 2007 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi jo a shlidla jsem tvuj pupik :slight_smile:. Super, to rozhodne neni spicek, to bude Bizonek :grinning:
11. čer 2007 ve 14:19  • Odpověz
autor
megy treba teplota vylitne nahoru zitra. nas Bizonek prekvapil driv nez jsem s merenim poradne zacala, takze nejak zasadne poradit neumim. Ale aby ses koukla jak splasene muze vypadat krivka BT tak posilam
http://www.fertilityfriend.com/home/19def6
treba si delala nebo snedla neco co teplotu ovlivnilo?
Kazdopadne bych pro jistotu pekne snazila :wink:

olii prelozila jsem si ZP jako zakonik prace dobre? No asi jo, nic jineho me nenapadlo :slight_smile:
11. čer 2007 v 16:24  • Odpověz
autor
taka tchyne uz to vi, reakce celkem ok, zadny blbe kecy (temer) dokonce mluvila tak jako rozumne ze ji je jasne ze pujdeme pryc coz me zaskocilo. Kazdopadne jsem rada ze to "mame z krku" ze to uz vi ted uz jen tatka a muj bracha a pak se ti uz muze volne sirit dal :slight_smile:
11. čer 2007 v 19:21  • Odpověz
ahoj kočky,
tak se dneska opožděně hlásim do klubu :wink:
byla jsem u zubařky :unamused: dělala mi dvě plomby bílý a tak jsem trnula kolik zaplatim páč jsem v penžence měla jen 1100,-kč,tak jsem platila 1008,-kč :angry: a to příští týden jdu znovu :angry:
no domluvila jsem se s kámoškou a šly jsme na kávíka a na pokec :grinning: manža je v práci a tak jsem se mohla potulovat :grinning:

zuzko ty jsi to pěkně zvládla s tchýní :wink:
olii jen si ty papry pějně ohlídej
zdeni už mám tam hodíš tu postýlku a co mimi kamarádky
megy já tomu nerozumím,dneska jsem si ovu testíky nestihla koupit,ale snad zítra,každopádně jen co se MM vrátí z práce tak se budeme snažilkovat :grinning:
miluš jak bylo v práci
11. čer 2007 v 19:34  • Odpověz
holky bracha neprivezl fotak,takze to nemame kde vyfotit,tak snad zitra.Mel ho privest dnes,ale nako mu to nevyslo.Porad ji tu mame vedle pocitace a houpem.Mimi kamosky super,je strasne hodnoucky.V mikrovlnce mu ohrivala nakou tu Hami presnidavku a bouchla ji,takze jsem emla celou mikr.zaprasenou:slight_smile:)Chudak se mooc omlouvala,ze nam to nako moc ohrejva....jinak jsme byly s kocarek a hlavne jsme sedeli venku pod orechem ve stinu a kecali.Dovezla mi naky vlozky do podprsenky a ubrousky an prdelku a slevovy kupon do DM,na vse pro mimi...
11. čer 2007 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, jsem dneska z prace vyrizena. vylicim vam to nekdy jindy.
11. čer 2007 ve 21:41  • Odpověz
ahoj miluš :wink:

já jsem tady jinak sama??????????????????????
11. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz
Jo Madlenko, holky jsou asi zalezly v peliskach :wink: .
11. čer 2007 ve 21:54  • Odpověz
asi jo,já zatím nemám mužíčka doma :frowning2: a tak tady poletuju a pročítám příspěvky od holek :wink:

co ti MM dneska uvařil dobrýho,když jsi byla v nový práci?
11. čer 2007 ve 21:57  • Odpověz
autor
holky ja jsem sice v pelisku ale i s notasem :grinning:
11. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz
autor
a mam vam napsat ze si MM nema kam lehnout kvuli tomu notasku,pry at to pekne vite :slight_smile:
11. čer 2007 ve 22:07  • Odpověz
no že by jste se nevešli na tak velikou postýlku,to tam máte ještě pejska né? :grinning:
11. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
autor
ne ta je zatim na svoji, ma tady u nas vlastni valendu :slight_smile: jo a odle v obyvaku si privlastnila jedno kreslo, coz je vzhledem k tomu ze mame jen dve a nic vic kapanek problem. A navic je ji male potrebovala by poradny gauc :wink: :grinning:
11. čer 2007 ve 22:18  • Odpověz
jo gaučík pro pejsánka :grinning: :sweat_smile: :grinning: tak to já bych toho našeho hnala!!!má pěknou boudičku a pěkný kotec,ještě abych se sním musela dělit o peřinu,tak to teda ne :wink: :wink: :wink:
jak jsi se dneska měla těhulko? :sweat_smile:
11. čer 2007 ve 22:23  • Odpověz
autor
no nase akkuska ma taky peknou boudicku dokonce 1+1 jenze venku :slight_smile: a ona spinka pekne s nama :slight_smile:bud pod nasi posteli, tam si zalezla hned prvni den, kdy jsme ji meli doma,nebo na svoji valende nebo si leha u me do nohou. JInak dneska mi bylo pekne blbe,byla jsem desne unavena premyslela jsem ze pujdu z prace domu ale nakonec jsem to zvladla a po poledni se mi udelalo lip.
11. čer 2007 ve 22:28  • Odpověz
mě dneska v práci chytil nechucus pracus a myslím,že zítra to bude naprosto stejný :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2007 ve 22:34  • Odpověz
autor
:grinning: jo to je zakerna nemoc

madli chystam se spat, MM tu mezitim vedle me usnul, tak se k nemu pridam. Pa a dobrou
11. čer 2007 ve 22:38  • Odpověz
dobrou noc :sweat_smile:
11. čer 2007 ve 22:39  • Odpověz
tak me sem MM na chvili pustil,jinak pracoval,ale uz jdeme taky spat,takze dobrou.
11. čer 2007 ve 22:47  • Odpověz
autor
holky ja dneska nemohla vubec vstat, budika mam na pul 7 a vylezla jsem az po pul 8 no ale diky kolu jsem byla v praci v cas :slight_smile:
12. čer 2007 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi, vylozila jsi si to spravne - ZP je zakonik prace :slight_smile:

Milu: ja byla taky prvni den mrtva, chce to nechat ulezet a pak to bude OK. A co ted delas?

Dnes se jdu podivat za kamoskou a jejim mimi, neco malo pres mesic je holcicce, tak se na ni tesim, v porodnici jsem z ni byla vypleskla :slight_smile:
12. čer 2007 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.