• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
gabou kraaaasny pupek a uzasna deka !!!
12. čer 2007 ve 13:12  • Odpověz
ahoj,taky jsem, koukal na brisko-super.Ja uz se taky tesim az me MM vyfoti,and k tomu dnes vecer dojde,bracha ma prijet v 6h apomoct nam se senem.Rano jsme byly dovest auto na malou opravu a o pul3si zase pro nej jedeme.byla jsme chvili venku,se vyhrat ,ale brzo jsem utekla,je tam teplicko a nechci moc mimi zatezovat.
12. čer 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
zdeni tchanovci maji hospodarstvi? To je porad samej sad a seno....
12. čer 2007 ve 13:46  • Odpověz
zas tak velky ne,ale neco jo.Seno pro karaliky,sice se jim dava jen pres zimu,ale sezerou toho hodne,ted uz je to posledni varka...ono to ted yblo na stojanu a nic ase s tim nedalo,protoze pres den pekne,pak zase prselo,tak by se tam muselo porad litat.Rano jsme to byly rozhodit je to suchy,tak s eto vecer uklidi.A sad ten maji napul jeste s jednema lidma,dostali pozemek,tak se rozhodli pro sad,ale moc to nevynasi a jes s tim plno prace,tak to asi pusti .musi splnit urcite roky,kdyz dostali dotace.
12. čer 2007 ve 13:49  • Odpověz
autor
je to by se mi libilo, kralici, koza, psy, kachny na rybnicku.... :grinning: ale je to rehole
12. čer 2007 ve 13:53  • Odpověz
Gabi, peknej pupik :slight_smile:. Kde jsi prosim Te sehnala tu deku? neco podobnyho shanim :slight_smile:

To my taky susime seno pro nase kraliky, vzdycky je brigada na chalupe, ale jelikoz letos nemam dovcu, tak se rodinnemu otroceni na plantazich vyhnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2007 ve 13:54  • Odpověz
my akorat kralici a slepicem,ja mam na starost kraliky a tchyne slepice:slight_smile:)jinak nic vic,je okolo toho prace a ted s es pis dela na baraku.
Chudak tchan dela v naky firme,ktera pomali krachuje a nemaji praci,tak je na tyden poslali bourat naky pece.kde je silene moooc stupnu,jeste k tomu na 12h a od po.-do nedele,takze chudak ho lituju,a jeste je nejdal tak musi ostatni 4chlapy rozvest domu.
12. čer 2007 ve 14:00  • Odpověz
autor
jo olii to ma neco do sebe. Ja stravim letos prvni leto v praci a mam z toho docela obavy, bude mi to moc lito. Navic asi jsem to sem psala, dve dovci musim pustit, tedy to prvni je na zacatku cervence jak jsou volne dny,tak si dovolenou primo neberu, ale akci asi vynecham, ma se jet na vodu, ale uz to vidim, jednak se muzem blbe cvaknout, nastydnu nebo se nekde prastim o sutr, navic by snama jel pes a tu bych porad tahala z lodi, nebo do lodi no a jak to tak byva vsichni budou pit a to by slo mimo me, ale urciet si predstavite jak by bylo fajn travit tyden s napityma vodakama kdyz vy si nic nedate. Navic to je pak sama klobaska, nalozenej hermelin a tak no tak to taky neni dobry.
No a v zari melo byt more a to bohuzel zrusim, byt ve 4 mesici na mori v chorvatsku, nekde zase uklouznu na mokrym, muze cely tyden lejt no proste to je asi opravdu rozumne to vynechat.
Co myslite? Gabou citila by ses na to?
12. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
my si tu porad hopeme tu kolibku a vubec nevime kam ji dat,sice nam tu vubec nepreakzi,ale za chvili by byla okoukana:slight_smile:)tak asi do loznice a prikrejeme ji nakou dekou:slight_smile:)jeste ji chci ale dne svyfotit..uz se mooc tesime,az v ni bude mimi spinkat.a doufam ze bude hodny.
12. čer 2007 ve 14:03  • Odpověz
Zuzi ja bych k mori ve 4 mes. jela - tedy zalezi, jak se budes citit a co ti rekne doktor... az v pokrocilejsim stadiu bych se bala... to bych mela vetsi strach jet na vodu - tu bych vypustila uplne
12. čer 2007 ve 14:05  • Odpověz
autor
no jenze my nemame jet K mori, ale NA more, tyden na plachetnici, kajuty....
12. čer 2007 ve 14:09  • Odpověz
tak to bych se poblinkala i jako netehotna... :slight_smile:
12. čer 2007 ve 14:16  • Odpověz
autor
no vsak ja mela loni taky peknou morskou nemoc :slight_smile:
no kdybych nemela za sebou lonsky zazitek s burinou, kdy jsme meli docela problemy, v noci, daleko od pobrezi, kam jsme vubec nesmeli, praskl nam stěh (jedna potvora co drzi stezen) a jeli jsme vsichni ve vestach a priksirovany k lodi, aby nekoho vlna nevyhodila (toho bychom uz nikdy nenasli) totalne promoceny a tim padem zmrzly, kdyz se nam podarilo zakotvit tak jsme museli drzet v noci hlidky, jelikoz vlny nas i pres kotvu vlekly pryc a hlidali jsem utesy, nakonec jsme museli vyplout hned za svitani jak nas proud tlacil na skalnaty breh, a na to vsechno padlo 2 litry rumu :grinning:, tak bych i jela. A kdyz vim co vim, a to nam more asi zdaleka nepredvedo vse co umi, tak bych mela asi opravdu zustat doma :frowning2:

jezis kdyz to ctu tak to je jak z nejakych Celisti :grinning:
12. čer 2007 ve 14:38  • Odpověz
no tak po teto zkusenosti bych uz jako tehotna na more nejela urcite :slight_smile:, ale nejakou poklidnou dovcu u more s vylety bych absolvovala :slight_smile:, jenze ja pojedu tak akorat vis kam :slight_smile:, jediny stesti, ze v cervenci ty svatky vyjdou hezky :slight_smile:
12. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz
tyjo dludli,to je jak z nakeho romanu,myslim si ,ze po tomhle zazitku bych nejela nikam ani jako netuhu,ja mam z tohodle fakt velky strach.Ale ja bych k mori ve 4m.jela,kdyz to beru podle sebe ,jak me bylo,ono zalezi na kazdym,kazdy to snazi jinak.Ja bych jela teda i ted,citim se fakt super,ale je jasny ze nepojedem,hlavne kvuli tomu,kdyby se tam neco stalo a kde tam budeme schanet dr.apd.ale po fyzicky strance se na to citim
.
Tak mame seno doma,hura nezmoklo,i kydz s etu zveda vitr,tak uvidime jestli neco prijde.
12. čer 2007 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se úspěšně vrátila z práce :wink: dneska je hrozně dusno až se mi dělá špatně,jsem ráda,že už jsem doma a to jsem musela ještě na počtu zaplatit složenku :frowning2:
12. čer 2007 v 17:25  • Odpověz
u nas bylo pres den taky hrozne,ted se konecne udelal trochu lepsi vzduch.
12. čer 2007 v 17:58  • Odpověz
no tady v tom paneláku je to taky hrůza,ale jsem jen v tričku a poletuji tady jen tak a už je mi líp :grinning:
12. čer 2007 v 18:17  • Odpověz
holky kde jste kdo??? to jsem tu sama :frowning2: :cry: :frowning2:
12. čer 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
cucim na ruzovku Marketa dneska pry bude rodit :slight_smile:

no a jeste k tem dovcam, my se s martinem bohuzel na spolecnou dovcu nesejdem :frowning2: me padne 10 dni na tabor, 5 uz jsem mela v breznu na lyze (to jsem byli spolecne jeste s dalsima 6 lidma)a zbyvaji mi nejake 3 dny, martin se rozhod ze na more taky nepojede, ze radsi pojede do Recka na konci srpna, meli jsme jet spolu, ale ja mam malo volna, a martin radsi vymeni more za recko (turistika) a pak uz mu taky dovca nezbyde :frowning2:
12. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz
tak to my asi nepojedne nikam do zahraničí,rozjedeme se tady po čechách,máme tak krásou zem a spoustu míst vůbec neznáme :slight_smile:
já budu určitě celý červenec v práci a dovču bych chtěla srpnu :grinning:
12. čer 2007 ve 21:21  • Odpověz
autor
hm a ja si dovcu "vyplacam" na tabor a pak budu odpocivat v praci, zatim sjem tabor vzdycky odmarodila, tedy kdyz jsem se vratila byla jsem tak unavema a vycerpana ze jsem 14 proste musela lezet
12. čer 2007 ve 21:54  • Odpověz
autor
zdeni, koukam pracujes na albu, cim vic si tehotna tim vic ti to slusi, na fotce 25 uplne zaaaaaaris :slight_smile:
12. čer 2007 ve 22:08  • Odpověz
Madlenko, manza mi vcera nic neuvaril, mel cestinu. Tak jsem si koupila salat s majonezou a cokoladu. DIetka :wink: .

Oli, pracuju jako marketing coordinator, lepsi jmeno pro asistentku v marketingu. Dnes uz to bylo mnohem lepsi :slight_smile: . Pristi tyden mam jet hnedka na sluzebku na tri dny.

Holky, my uz jedeme letos taky jen na tyden na Sumavu. A potom v rijnu bychom si radi vyrazili nekam na vikend na vyroci svatby.
12. čer 2007 ve 22:37  • Odpověz
autor
taky bych chtela na vyroci na nejaky romanticky vikend, mozna si zaplatit nejaky pekny penzionek, vylet na Kratochvili kde jsme se brali .... :dizzy_face:
12. čer 2007 ve 22:51  • Odpověz
autor
tak holky MM se mi vcera zase opil :unamused: to uz zacina byt skoro na povazenou. Obvykle jde treba v 8 a vrati se v 10, no kdyz v 11 nikde nebyl, tak mi zacalo byt jasne ze to vyzvanil. No na zacatku jsem to roznesla trochu ja, ale rekla jsem to lidem s tim, ze to jeste nikdo nevi at si to nechaji pro sebe a vim ze u nich to zustane, no a jak jsem to pak rekla mamce tak jsem uspokojila touhu to vsem rict a chtela jsem pokracovat v rozhlasovani az po dalsi navsteve u Dr. Tedy az na tatku a brachu, tem to ch¨ci rict jeste tenhle tyden.
No jenez jak to vcera Martin prokec, tak jsou to u brachovo kamaradi a je nenapadne ze to Tom jeste nevi, kdyz to vi oni. No tak me to trochu mrzi, navic tam byli lidi ktery mam taky moc rada a chtela jsem videt jak budou reagovat.
No takze kdyz to MM rek, zacali litat panaky pochopitelne.

:grinning: a ted mi vola pry jak to funguje ze myslel ze ranni nevolnosti maji zensky tak proc pry mu je tak blbe :slight_smile:
13. čer 2007 v 08:14  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

No Zuzi koukam, ze manzilek zapiji jak se da :slight_smile:. Taky jsem koukala na Ordinaci :slight_smile:, narodil se jim krasny chlapecek :wink:

Jinak vcera jsem byla u kamaradky s mimcem, tak se chudak holcicka z toho vedra osypala a vypadala jako pubertak :grinning:

Milu, tak hodne stesti v praci :wink:
13. čer 2007 v 08:17  • Odpověz
autor
jo zapiji, holky od minule soboty, tedy vlastne uz predminule, byl na pivu, nebo nekde kazdy vecer
13. čer 2007 v 08:24  • Odpověz
Jsi velmi tolerantni manzelka, to ja bych uz doma neco nadnesla :wink:
13. čer 2007 v 08:25  • Odpověz
autor
no ja pak zase travim vecery na konovi :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2007 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.