• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
no tak vy si nemate co vycitat :grinning:
13. čer 2007 v 08:48  • Odpověz
autor
no to ne :slight_smile: ale nekdy me to stve, my vazne skoro nejsme spolu a kdyz tak je martin nahore u svyho PC ja dole s notasem. Musiem se to naucit nejak jinak, takle by to neslo. Ani na dovolne jen tak ve dvou jsme jeste nikdy nebyli, vzdycky jede parta. To mi samosebou vubec nevadi, ale i kdyz se rozhodnem ze nekam vyrazime vecer do mesta, tak nas jde nakonec taky parta, proste nejak nejsme zvykly nebo to neumime travit cas jen spolu o samote.
13. čer 2007 v 08:59  • Odpověz
Zuzi, no mela bys s tim delat neco rychle, protoze za chvilku uz sami dva nikdy nebudete :grinning:
13. čer 2007 v 09:52  • Odpověz
Ahooooooooj holky!!!

Takže..k těm dotazům ohledně deky..našla jsem ji na wéwéwé tečka uzlik pomlčka mazlik tečka eobchod tečka com :wink: Je celkem drahá, ale hrozně se mi líbí..no, ještě uvidím, jestli si ji pořídíme..ale o těch španělských dekách jsem slyšela samou chválu :slight_smile:

A fotečku bříška jste už objevily :dizzy_face: tak to jste šikulenky..

Dludli: já bych asi ani na vodu, ani na tu plachetnici nejela :frowning2: tu plachetnici jsi popisovala opravdu, jak nějaký film :grinning: ale radši bych fakt neriskovala :sweat_smile: Válení u moře si myslím, že nemůže ničemu škodit..ale my jsme se rozhodli, že když bude vše oká, tak že si spíš zajedeme někam na výlet po čechách..někam do hotelu a po krásách vlasti :wink: a pak taky v srpnu plánuju výlet za našima na Slovensko do termálů..ale nevím, jestli bych se koupala..možná jenom sprchovala..ale chtěla bych to tam MM ukázat, protože je to tam fakt super..prostředí a tak..no, uvidíme :wink:

včera jsem odpoledne byla u sestřenky, co má tu Kateřinku..teď jí budou dva měsíce, tak je zlatečko ještě malinká, ale moooc krásňoučká :dizzy_face: pak jsem ji i vozila po naší vísce :wink: a lidé si dělali srandu, prej jak jsem to tak rychle stihla, že už vozím :grinning:
13. čer 2007 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, ta deka je pekelne draha :slight_smile:, ale je bozi :slight_smile:
13. čer 2007 v 11:42  • Odpověz
jo nake foto jsme tam pridala,diky za pochvalu akorat na ty posledni se tvarim jako debil:slight_smile:)jinak to je at postylka co mame doma ato povleceni taky...jdu uklidt kuchyn ,dala jsme rybi prsty a prskalo to vsude...ach jo.
To mx zase jezdime samy s manzilkem na dovci a aspon si tam spolu pekne popovidame.A pres den jak kdy,ale treba si i spolu zahrajem clovece,koukame na tv,pri reklame vzdycky prijde apotulime se atka....
13. čer 2007 ve 12:20  • Odpověz
Olii: jj, přesně tak..je pekelně drahá..ale je naprosto úžasná!!!! :grinning:

Zdeni: na té fotečce č.25 jsi úplně nádherná!!! :dizzy_face: a fakt jenom záříš! :dizzy_face:
13. čer 2007 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
holky, kuk sem:

http://www.penize.czech-tv.cz/program/samadoma/chat?id=426

v pořadu sama doma byla skvělá ženská Magdalena Mikulandová a jsou tady zajímavé dotazy a odpovědi :wink:
13. čer 2007 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
je dekuji,to mam nove tricko,koupila jsem si ho a dala ho mamce at mi ho da k svatku.
Dala jsem zadelat na kynute knedliky sladke,tak mi to snad yvkyne.Zitra jedeme do makra ,tak bych to nestihla.
13. čer 2007 ve 14:08  • Odpověz
autor
holky a jakou spesl funkci ma ta slavna spanelska deka?
13. čer 2007 v 15:28  • Odpověz
tak my dostaly španělskou deku jako svatební dar a jsem navýsost spokojená. Je tak mazlivá, příjemná, a moc velká, což se mi moc líbí. Zachumlám se do ní a je mi tak krásné teploučko - především v zimě.mám i foto ze svatby, kde jsme ji rozdělali - je světle modrá s béžovou a teď nevím, ale myslím, že jsou na to vlčí máky nebo nějaké kytičky. :wink:
13. čer 2007 v 15:52  • Odpověz
ahoj holky
tak kde se touláte a copak děláte?
13. čer 2007 v 18:43  • Odpověz
autor
takze proste spanelska deka hodne hreje a je prijemna a to vsechno vic nez ostatni deky?

holky dneska se mi udelalo v praci tak tezko, totalni unava, ze jsem nechala kolo kolem (zavreny v kancelari) a prijel pro me Martin autem. Ja bych asi usnula na tom kole i za jizdy.
13. čer 2007 v 18:45  • Odpověz
zuzko a ještě má martin tu nevolost co měl ráno :grinning: no jestli mu bylo tak zle jako davímu v neděli,tak musel být pěknej :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2007 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po delší pauze zase a opět :sweat_smile: .

Zdeničko jak už psaly holky mockáá ti to sluší asi budete mít chlapečka :wink: . Jinak na to že jsi v šestém měsíci tak mi příjde, že ještě nemáš nějak zvlášť velké bíško, máš ho takové akorát :slight_smile: .

Zuzko musím napsat, že jsi opravdu hodně tolerantní, já mít manžela každý večer někde pryč tak bych ho asi zabila, mě je tak smutno když tady u mě není, tak prázdno. A dnes obzvlášť, už jsem si zase zvykla, že byl každý večer se mnou a dnes a nejspíš i zítra tady budu sama a nejhorší v té postýlce :frowning2: .

Madlenko, Miluško a Megy, holky a jak pokračujete vy? Jééé to je hezké 3x M všechny holky na M :grinning: a všechny snažilky :slight_smile: Držím palečky a doufám, že tady zase některá přibude mezi těhulkama, každý měsíc aspoň jedna, nebylo by to hezké??

Musím Vám holky napsat co se nám s MM stalo, byl u nás děda a ohromě, že už chce být pradědou a my, že ještě je brzo atd.. ať to neví všichni, že už plánujeme a děda najednou, že by si měl MM zajít k lékaři když už jsme tak dlouho spolu a ještě nemáme mimko :grinning:

Jé holky, tak Markéta z ordinace už má chlapečka??? To je škoda že jsem to neviděla, nám teď nejede TV a tak vůbec netuším co se tam děje.

Jdu se teď podívat jak se mi odmrazuje lednice a mrazák a jdu převlíkat peřinky :slight_smile: - ooooo nechce se mi :unamused:
13. čer 2007 v 18:56  • Odpověz
ahoooooooooooj kyti :grinning:
kde jsi tak dlouho byla???
já jedna ze 3M se snažim co to dá,právě teď máme s MM možnost,doktor mi nasadil prášky clostilbegyt,tak snad se ovu tento měsíc dostaví(měla by právě být) :grinning:
a jak se máš ty???
13. čer 2007 v 19:05  • Odpověz
autor
kyti taky zdravim :slight_smile:

madli ted odpoledne vypadal uz dobre, mimochodem zase je v tahu, i kdyz tentokrat pracovne
13. čer 2007 v 19:11  • Odpověz
zuzko,koukej s tím něco udělat,nějak moc častou je pryč :wink: ,asi to chce přitahnout řetěz blíž k domečku :grinning:
já jsem tak ráda,že jsem zalezá vevnitř,dneka bylo hnusně a mě se pořád točí makovice,ale vím z čeho to má,strašně málo piju :sweat_smile: (vodu :grinning: )
13. čer 2007 v 19:35  • Odpověz
Tak konečně jsem dopřevlíkala peřiny, dala jsem prát jednu pračku prádla a ještě chvilku a bude hotová i lednice, už aby to bylo, už mě to nebaví :confounded: .

Madlenko tak na tebe mooocka myslím aby to vyšlo, ale když jste zdravoučcí a vše je jak má být a teď už jsou i pomocné tabletky tak není možné, že by se to nepovedlo. Uvidíš, že teď už to vyjde, to si piš :wink: .

Zuzi a jak se tobě daří těhulinko, jaké máš pocity z toho mrňouska v bíšku?? Kdy se jdeš na něj podívat?? Už se asi těšíš co? Koukáš už na výbavičku a kočárky??
A co ty Gabčo, už tak trochu víš jaký kočárek se ti líbí??

Jinak já holky pořád někde vězím, buď na svatbě (no možná půjdeme i na další svatbu) nebo na oslavách narozenin (máme už dvě za sebou) a když vyjde volná neděle tak fičíme někam na výletek no a teď v pátek grilujeme a v neděli jdeme do ZOO, minulý pátek jsme měli návštěvu, no pořád něco zařizuju, někam chodím, něco sháním a to chceme ještě malovat a to nevím kdy to zmákneme, už si nepamatuju víkend strávený doma a tak bych to už potřebovala, ale je škoda neužívat si dokud je čeho, že?

Holky já začala jezdit do práce na kole, no jak jsem jela první jízdu, tak mi ta cesta připadala nějak moc dlouhá :grinning: , kdysi jsem to zmákla za 20 - 30 minut a teď mi to tak trvalo 40 min a to jsem se spichal - o to bylo vyčerpávající :grinning: .

Zítra musím k zubaři na půlroční prohlídku tak musím být v pořádku i když při čištění zoubků mě bolí jeden tak zboku když tam zajedu štětečkem tak mám strach ať tam nemám kazík, ale budu jí to muset říci ať se mi to nezvětší, raději to podchytit, tak mi držte palečky.

Jinak Gábi, ta zavinovačka se žiravkama je boží, úplně nádherná, taky se mi moc líbí, žirafky jsou báječné :slight_smile: .

Jdu se mrknout na tu moji lednici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. čer 2007 v 19:50  • Odpověz
tak to já jsem byla u zubařky v pondělí a příští pondělí jdu zase :wink:

jsi šikulka,to mě nic neba(teda kromě koníka) :wink:
13. čer 2007 v 19:54  • Odpověz
no já raději někde lítám než kdybych doma něco udělala, ale už bylo třeba a jak začnu dělat jednu věc tak potom už udělám i další, ale dnes už jenom pověsím prádlo a dodělám polévky a bude hotovo :grinning: . Jsem moc ráda, že už jsem to zmákla, jsem ale pořádně vyčerpána :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dokonce jsem v mražáku objevila dvě kukuřičky a tak si je dělám na večeři, to jsem teda nezbednice takhle se ládovat večer :grinning:
13. čer 2007 ve 20:36  • Odpověz
jo kukuřičku,tak to já právě baštim jahodovou dřeň :sweat_smile: to je dobrůtka :grinning:
13. čer 2007 ve 20:41  • Odpověz
jahůdkovou dřeň mám u mamky v mražáku, taky dobrůtka. Tak už to mám hotovo a už jsem i připravená do postýlky ale ještě si odpočinu a vychutnám si ten klídeček a pořádek :grinning:
13. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz
kyti já už se tak těším až dorazí MM z práce,už mi volal,že snad dneska přijde dřív jak o půl noci,že to vypadá nadějně :grinning:
13. čer 2007 ve 21:04  • Odpověz
tak to máš fajn, já dnes byncám sama, ale mohlo to být horší, MM mi psal, že jim to jde parádně a jestli tak budou pokračovat i dál tak zítra kolem 18 by mohl být doma tak by to bylo úplně bájo :grinning:

To je ale pařák, i večer, já jsem sice ještě nahřátá od vaření, ale i tak je to šílené, člověk nemůže ani pořádně dýchat.

Já jsem ráda, že jsem taky něco udělala, páč jak pořád tady čítám jak Zdenička pořád něco dělá a je těhulka tak se až stydím jak se mi nic nechce a jsem líná :sweat_smile:
13. čer 2007 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, porad jsem nepochopila, co je spesl na te spaneslske dece.
Kyti, my taky snazilkujeme.
Holky,jinak v praci sedim se dvema tehulema a v pondeli s jednou z nich letim na sluzebku.
V praci nechci zatim na konika chodit, takze vas vzdycky vecer docitam.

Madlenko, ja myslela, ze se ten lek co mas dava pri PCO?
13. čer 2007 ve 21:19  • Odpověz
kytinko,zdravim,z toho si nic nedelej,to aj mam taky dny kdy se mi vubec niic nechce,ale nastesti prevladaji ty druhe.Ted jsem zrovna otrahala a dala susit hermanek,uz jsem an to skoro venku nevidela,ale doma jsem si nechtela delat bordel,staci,ze uz jsem jednou stirala po tech prstech.Na obed mame zitra ty sladky knedle a na snidanku buchtu,tak to je super.
Od zacatku tehu jsem si rikala,ze se chci podivat sem do knohovny ,no a dostala jsem se tam az dnes.Tak mam jednu knizku tehu ,a jinka tri divci romany,ktere jsem sbirala,ale uz jsou pekne draha,tak na to kaslu.
jo vic lidi mi rika,ze na to ,ze jsem v 6tym tak mam male brisko,ale v tom 5tym me pekne vyskocili,uvidime co dal.
Tak pujdu do vany a asi cist,tak s emejte a pekne tuleni...
13. čer 2007 ve 21:24  • Odpověz
Miluško tak doufám, že už vám to vyjde, bylo by super, kdyby se vám to s Madlenkou a Megy podařilo spolu, jste tady 3xM a měly byste 3xm jako mimiska :slight_smile: . tak držím pěstičky.
13. čer 2007 ve 21:26  • Odpověz
Miluško, tak to já bych už byla nějaká psychický labilní mít kolem sebe tolik těhulek :grinning:
13. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz
taky nevim co je na te spanelske deka tak zvlastniho.Asi ze je tak hrejiva ,mazliva,jinak nevim....asi koupime nakou do kocarku,jeste uvidime.
13. čer 2007 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.