• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tak hezký večer přeju, krásné mazlinkování a tulení a já si jdu taky číst, když nám nejede ta telča, tak se mějte a uvidím kdy mi to vyjde sem juknout, ale snad zítra, uvidím. Tak ještě jednou se mějte hezky a kdybych se tady neobjevila tak krásný sluníčkový víkendek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz
kyti :grinning: jsi opravdu naše zlatíčko,to je krásný jak nám to přejánkuješ :grinning:

milu co je to PCO? :frowning2:
13. čer 2007 ve 21:32  • Odpověz
Madlenko, ja nevim jak se to cesky jmenuje, asi jsem si ty leky pomotala :wink: .
13. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
milu já jsem clostibegyn měla brát 3 den od začátku menstruace po dobu 5 dnů a pak čekat na snažilkovský dny :grinning: no a ty jsou právě teď :grinning: :grinning: :grinning: no a pokud tento měsíc nic tak příští měsíc budu brát 2 tabletky zase pět dnů :wink:

milu kdy pojedete do čech a do přeštic?
13. čer 2007 ve 21:48  • Odpověz
Jo, pomotala jsem to :frowning2: , ted jsem na to koukala, jsem to ale trdlo.
13. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
tak kotě kdy přijedete?!?!?!?
13. čer 2007 ve 21:57  • Odpověz
Madlenko, prijedeme v patek, ale jeste nevim, jak na tom budeme casove.
13. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
jé to je paráda :grinning: já ti písnu do ip muj mobil a když budeš mít chuť tak cinkni nebo písni,my budeme možná zůstávat v plzni,já půjdu možná v sobotu do práce a v neděli jdu do práce na 100%,ale jen přes obědy(11-15hoh) :wink:

před chvilkou volal MM,že až dorazí tak dáme vanu a pak se prý na mě vrhne :grinning: :grinning: :grinning: očividně se mu to snažilkování líbí :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2007 ve 22:27  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak dnes jdu na aquaaerobic, tak tahnu do prace celou vyzbroj :slight_smile:
14. čer 2007 v 08:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, me vcera muj nezvedeny muz vzal notebook a odjel no hruza!!!!! :grinning:
Tak jsem tu az ted.

Olii tak pak napis jak se ti libilo, ja tam zatim nebyla, ale pristi tyden uz vyrazim. Budu muset rict lektorce ze jsem tehu, aby mi kdyztak rekla at neco nedelam a tak. jenze je to nase vzdalena pribuzna, tak jsem zas nechtela jit hned aby se to hned nerozneslo. Mozna bych mohla vydrzet do ctvrtka a konzultovat to nejdriv s Dr. Ale ja si to stejne udelam podle svyho :slight_smile: tak je to mozna zbytecny.
14. čer 2007 v 09:12  • Odpověz
PCO - jsou polycystická ovária - nebo-li mnohočetné cysty na vaječnicích. je to jedna z možných příčin neschopnosti otěhotnět. já je měla, když mě předávkovali HA, teď je to ale vše O.K - teď jsem 4 DPO, tak uvidíme, co se vyvrbí :wink:
14. čer 2007 v 10:10  • Odpověz
autor
megy a snazili jste se poctive? :slight_smile:

holky ja se dneska v praci tak desne nudim :frowning2: zase bych mohla spat i na klavesnici, nejradsi bych sla hned na materskou. Prachy bych mela skoro stejny, a klid, doma bych si udelala co potrebuju a bylo by.
14. čer 2007 v 10:30  • Odpověz
Ahooooooj říjenky moje!!!

Dludli: a co ti v tom brání?? Já jsem doma fakt spokojená..zrovna jsem si v rámci vycházek došla pro čerstvé pečivo a stavila se u našich (bydlí ve stejné ulici, jenom úplně na konci) Prostě..doma je mi fakt dobře..jedna známá mi říkala, jak se budu nudit a tak..ale já si to fakt užívám..dokonce mi přijde, že mi to strašně rychle utíká :confused: a ani nestačím udělat všechny věci, co si vždycky naplánuju (ale to je tím, že jsem líná :sweat_smile: :grinning: ) A s koníkem se opravdu nenudím :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky, s tou španělskou dekou..já jsem vám ji nevnucovala, to fakt ne..já jenom, že se mi líbila zrovna ta s tou holčičkou a žirafkou (jsem teď děsně ujetá na žirafky - to sis všimla, Kytinko, že? - viz rychlozavinovačka :wink: ) a až pak jsem zjistila, že je to ta španěl. deka..ona je prej výhodná v tom, že se ani po praní prej necuckuje, nežmolkuje, krásně hřeje, je taková tlustší a prostě, mně se líbí :wink: ale jestli si ji koupím, tak to fakt ještě nevím..kdyby byla v neutral. zelené barvičce, tak to by bylo super..no, ale i ta žluto oranž. je super :dizzy_face:

Megy, Milu, Madli..holky jedny naše, doufám, že vám to teď už určitě vyjde!!! Moc vám to všechny přejeme!! :dizzy_face: Takže flušu těhubacilky na vás: tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. čer 2007 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou a doma te nechavala gyn nebo normalni praktik?
14. čer 2007 v 10:41  • Odpověz
dludli: no snažily, ale asi tak jkao vy :wink: Jestli ano - tak to bude zázrak. Jsem už tak unavená z toho vedra a z práce, že kdyby se to povedlo, tak budu strašně ráda doma odpočívat. konečně budu mít na sebe a Vás čas.
14. čer 2007 v 10:50  • Odpověz
autor
jo a jeste jak je to s vychazkama? Mas nejaky nebo pro tehu se vychazky nedavaji, jako ze muzou jit jak chteji? Ja bych klidne i marodit sla aspon na tyden dva, jenze mame nejaky vec v praci u ktrych musim byt, respektive chtela bych byt kvuli kolegyni ktera je desnej nervak a ma tu na starost audit, ktery nas ceka v cervenci, ale to bych treba prisla jen na dulezitou poradu ktera se toho tyka, ale hlavne mam vypravu s detma. Tak nevim jestli bych mohla na vikend odjet. A to musim. Takze proto se na ty vychazky ptam.
14. čer 2007 v 10:52  • Odpověz
Megy: i u nás to byl zázrak, protože jsme se nesnažili poctivě, spíš jsme se jaksi míjeli..no, ale vyšlo to..k velkému překvapení nás obou :dizzy_face: tak ti taky přeju brzy takový zázrak :dizzy_face:

Dludli: doma mě nechal gynekolog..ale když jsem tam byla přibližně v tom pátém týdnu a říkala jsem mu, že mi bývá špatně, tak se nad tím vůbec nezneklidňoval a říkal, že je to normální..Až pak, na druhé kontrole, v sedmém týdnu jsem mu tam málem omdlela a říkala jsem mu, že mi hapruje tlak, tak mě nechal doma..prej zatím na měsíc a uvidíme..25.6. tam jdu po měsíci, tak jsem zvědavá, jestli mě zase nechá doma..říkal, že kdybych seděla někde v kanclu, tak je to něco jiného, než být pořád ve střehu ve školce, chodit s dětma na přímé slunce a čekat, kdy se od dětí nakazím nějakým nachlazením anebo čekat, kdy do mě některé dítko vletí :astonished: (což se mi fakt stalo)vycházky mi řekl, že mi může dát jenom 4 hodiny a že si mám sama rozvrhnout, jak to chci..dala jsem si hodinku dopoledne (od 10 do 11), kdybych chtěla si jít nakoupit..no a pak tři hodinky odpo (od 15 do 18)..někdo dává i neomezené vycházky, ale tady to není moc zvykem :confounded: Radši vycházky jakž takž dodržuju, bojím se kontroly..ale byla bych ráda, kdyby mi kontrola už přišla (samo, že v době, kdy budu doma) a už pak nikdy nechodila :grinning:
14. čer 2007 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Me prave na ty dece zaujal taky ten obrazek, odradila me az pak ta cena :slight_smile:, ale my zatim nic nepotrebujeme, takze to neresim :slight_smile:

Zuzi ja byt tebou, byla bych doma hned :slight_smile:, kor ted, maji byt porad ty vedra, tak proc tvrdnout v praci :wink:. Urcite dam vedet, jaky AE byl :slight_smile: uz se moooc tesim :sunglasses:
14. čer 2007 ve 12:02  • Odpověz
autor
holky ja mam ted peknou krizi, ted sem bulela martinovi pul hodiny do telefonu. Prijdu si celemu svetu na obtiz, nic me nebavi, zkousela jsem nejak zjistit zda vubec mi daji nejakou materskou nebo jak to proste je tyhlety veci kolem, smlouva mi konci v prosinci, tak abych vedela zda odejit jeste pred vanoci na materskou nebo po novem roce, to si muzu nejak urcit? nebo jak se to dela, ja jsem z tehle veci tak zmatena, vubec nevim co a jak, jsem nastvana sama na sebe ze jsem nesla po Mgr na VS hned do prace a chtela jsem delat chytrou na doktorskym a ani to nedodelam. Mohl ajsem byt uz treti rok v praco a nic z tohohle neresit.

Hlavne ze vsichni melou o tom jak se podporujou mlade rodiny, vzdelani atd. Tak to by me fakt zajimalo kde :angry: :angry: :angry: Jsem z toho vseho pekne nastvana no nebo spis zoufala.

Hlaven ze v praci mam pomahat ostatnim lidem podobne veci resit. Opravdu nejvic me vytoci, kdyz mi klient rekne ze za 13 000 delat nebude. Co ja bych za to dala!
14. čer 2007 ve 13:05  • Odpověz
Zuzi, zavolej si na spravu socialniho pojisteni, tam ti poradi. Kdyby ne, zeptam se mamci, v Praze to bude stejny jako u Vas v CB. Hlavne nedepkar :slight_smile:. Ja myslim, ze kdyz odejdes na materskou behem toho, co mas uzavrenou smlouvu, pocita se ti materska z hruby mzdy. Pokud odejdes po skonceni pracovniho pomeru, tak do 3. mesicu je to totez, potom se ti to pocita z podpory v nezamestnanosti...
14. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
jo olii rekla jsi to presne :slight_smile: ja uz jsem to tu vykomunikovala v jine diskusi :slight_smile: ale dekuju moc za ochotu.
Je mi uz ted lip, ale mam posledni dobou desny stavy :sweat_smile: navic mi nasi klienti zacinaji lezt na nervy,coz teda neni ani trochu dobre. Uz bych byla tak rada doma :frowning2:
14. čer 2007 ve 14:51  • Odpověz
tak zkus jit na neschopenku, kor jestli nemocenska u tebe neni moc odlisna od cisty mzdy, tak bych to neresila :slight_smile:
14. čer 2007 v 15:07  • Odpověz
autor
no ja uvidim, kdyz me to tu bude hodne stvat tak to nejak promyslim
14. čer 2007 v 15:20  • Odpověz
Dludli, já bych být tebou taky šla na neschopenku..fakt nebudeš mít velký rozdíl v penězích a budeš mít hlavně klid :wink: Držím ti pěsti, ať vše zvládneš, nedepkař, neboj, všechno bude v pohodě :wink:
14. čer 2007 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
dludli,ja jsem taky doma a maximalne spokojene,vzydyt vis...a mam o 800kc-az 1000kc min,zaleti na tom kolik je dnu v mesicu,sice jsem jeste prisla o staravenky,ale MM zacal pracovat,kdyz jsem aj sla na namocenskou a ma je on a 2kryt tak velky.a myslim ze se mi to vyplati,hlavne v to dojizdeni a taky cely den mezi lidma,babky jsou strasne neohleduplny,kdyz kaslou ,tak si ani nedaj ruku pred pusu apd.a nebo k nam chodili si fetaci pro toulen apd.Fakt jsem starsne rada,ze jsem doma,za to mi ten klid stoji. Vychazky mam taky omezene,ale ...vite jak,malokdo napise neomezene,i kdyz jedna prazanda je ma...
my byly v makru a ted tchyne maluje obyvak,tak odbyham,kdyz neco potrebuji.
14. čer 2007 v 16:25  • Odpověz
autor
holky myslite ze muzu proste rict gyn Dr ze chci na neschopenku? To asi ne, ne? nebo mam "vymyslet" nejaky potize? Ptala se me uz prvne co delam, aja rekla ze v kancelari, tak ona ze ok, ale zase chodi mi tam ruzny lidi, alkoholicim bezdomovec, ale i normalni lidi, tak mozna ze bych to mohla nejak uhrat na to. Clovek nikdy nevi, co muze kde chytit. Tak mozan ze to neni moc dobty byt ve spolecnosti tehle lidi.
14. čer 2007 ve 22:22  • Odpověz
autor
zdravim vsechny, dneska mam dobrou naladu tak jsem moc rada a doufam ze chvilku vydrzi. Mozna za to muze vcerejsi podvecerni prochazka ze psem a MM a jeste jednim kamaradem, ktera skoncila na zahradce u piva. :slight_smile: Musela jsem si dat spon male, a masovou topinku a jeste tlacenku s octem a cibuli :grinning: a bylo mi moooooc prima :slight_smile:
15. čer 2007 v 08:00  • Odpověz
Ahoj pri patku :slight_smile:
tak Zuzi - aquaaerobic je naprosto bozi, zacinam chodit pravidelne, ale na AE v hluboke vode, byli jsme v 2,5 m s takovou tou nudli a nemelo to chybu, pak tam byla jeste jedna skupina, co v bazenu stacila a to me moc nenadchlo...

Ad k ty neschopence, zalezi jakou mas doktorku, jestli je normalni, tak bych ji narovinu rekla, ze chci jit na rizikovy :slight_smile:
15. čer 2007 v 08:29  • Odpověz
autor
olii ahoj :slight_smile:
tak ja chodim na AE kde je voda po krk, bez staceni si to neumim predstavit, vetsinu cviku delame "o dno" ale mohlo by to byt docela zajimavy.A na zizale (pokud mluvime o tom samem) delame taky
15. čer 2007 v 10:08  • Odpověz
Ahojec holčiny!

Zdeni: tak co jste pořídili v makru?? :wink:

Dludli: fakt záleží na tom, jakou máš doktorku..já jsem taky nevěděla, jak to mému doktorovi říct, připadala jsem si hloupě, protože na první návštěvě mi připadal, že by mě doma vůbec nenechal..ale podpořila mě sestřička..říkala, že mu mám říct všechny svoje problémy (občas nižší tlak - mžitky před očima, na omdlení a bývalo mi špatně) no a normálně jsem to teda dr. řekla a rovnou se ho zeptala, jestli bych nemohla být doma..že mi přijde, že by to bylo lepší..A dr. byl strašně příjemný a říkal, že radši teda ano, ale že mi ty vycházky může dát jenom na ty 4 hodinky..tak jsem mu byla vděčná a bylo mi jedno, kolik budu mít těch vycházek, hlavně, že nemusím do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A výplata mě čeká dnes, tak jsem fakt zvědavá..marodila jsem 4 dny z min. měsíce, tak to bude asi mazec :confused: ale nevadí..za tu pohodu mi to stojí :wink:

Olii: no vidíš, jaká jsi cvičitelka :wink:
15. čer 2007 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.