• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
nahodou je to super, bala jsem se, ze budu mit nutkani spis plavat nez jakoby slapat vodu, ale ochazela jsem prijemne unavena (tedy ze zacatku jsem myslela, ze umru :grinning:) a dnes me nic neboli :wink: jen je skoda, ze to konci pristi tyden, tak budeme chodit taky na ten, kde stacime a od zari si koupim permici na tenhle v hluboky vode :wink:

Holky ja uz bych sla tak domu :slight_smile:, dnes jedeme k Jirkovy sestre, tak s ni planuju o sobote nejaky vylet, snad nebude prset...
15. čer 2007 v 10:13  • Odpověz
Olii: jak jako permici?? co to je?? :confused: vysvětlení prosím :wink:

my taky plánujeme výlet..v neděli, tak uvidíme, jaké bude počasko :sweat_smile: Chceme jít i ještě s jedním párem (mou svědkyní a jejím přítelem) na hrad Buchlov a možná i do Buchlovic (tam jsme měli svatbu) jen tak na kukandu, procházku nebo i prohlídku, to se ještě neví :wink:
15. čer 2007 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, jako permanentku :wink:
15. čer 2007 v 10:22  • Odpověz
autor
gabou ahoj :slight_smile:no me by se docela siknul srpen doma :slight_smile: v cervenci mame audit v praci, pak tabor, z tabora se vratom 4.srpna a budu vyrizena, tak ze bych zustala pak doma :slight_smile:
15. čer 2007 v 10:22  • Odpověz
:grinning: Olii ahá!!!! :sweat_smile:

Dludli: no tak se zkus s dr. nějak dohodnout až pak..uvidíš, jak ti bude..i tak toho bude na tebe celkem dost :confounded: :pensive: Já mám neschopenku zatím na měsíc a dohoví, co bude toho 25.6., kdy jdu na další kontrolu..fakt nevím, co dr., ale já bych byla ráda zase doma :sweat_smile: :wink:
15. čer 2007 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
my v nedeli jedem rano do jednoho mensiho mestacka na birmovani, me to sice nic nerika, ale je to jedna holka z oddilu, co mi tam pomaha, tak je vhodne abych jela. No a pojedu s martinem a udelame si pak vylet do Tercina udoli V Novych Hradech a romantika :slight_smile:
15. čer 2007 v 10:57  • Odpověz
To ja az se v nedeli vratim musim prat a zehlit :grinning: to bude taky romantika :slight_smile:
15. čer 2007 v 10:59  • Odpověz
autor
ja musim konecne vyplej zahony, mluvim o tom asi uz 14 dni, ale nez se k tomu dostanu tak to uplne totalne zaroste a bude to rovnou na sekacku :sweat_smile: Hlavne tam potrebuju kus zrejpat, coz si ja netroufnu, tak musim nejak martina presvedcit at mi s tim helfne
15. čer 2007 v 11:08  • Odpověz
jasne, jen ho hezky zaukoluj :slight_smile:, tak ja zrovna rano koukala, ze moje bylinky v truhliku jsou nejak zvadle, no taky jsem na ne tyden ani nevzpomnela :grinning: , tak doufam, ze se zmatori :wink:
15. čer 2007 v 11:13  • Odpověz
Olii: mě čeká žehlení dnes..a že jsem to celý týden odkládala a celý týden zase prala, tak toho mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: až po strop :astonished: :grinning:

Dludli: no jo..romantika :dizzy_face: první výlet s vaším Bizonkem :dizzy_face:
15. čer 2007 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
no holky ja taky uz zase asi 14 ni mluvim o zehleni :frowning2: a nikdy se k tomu neodhodlam,jsem porad unavena :frowning2:
15. čer 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
jezis ja se tu tak desne nuuuuuuuudiiiiiiiiiim
15. čer 2007 ve 13:27  • Odpověz
tak já si teď před chvilkou zdřímla..super :pensive: ale ještě jsem neměla nic na oběd, tak to musím napravit :sweat_smile:
15. čer 2007 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja byla na obede uz v 11 a ted mam uz znova hlad :slight_smile:
15. čer 2007 ve 13:31  • Odpověz
ahojda,v makru samy jidlo a nakou tu drogerku...
ja jsme krvacel a potrebovala jsem klid,tak me nechala doma.a skoro 2mesice jsem si zavadela ultrogetan a nastesti to preslo....a taky jsem dala v drogerce a taky plno lidi apd.
dnes je venku pekyn dusno,tak jsem dom a chystam se uklidit si bordel pod posteli-ruzny krabice a tak co se tam za 2 roky nahazelo.uz se na to chystam taky dyl.ale zase jsem skejsla tady:slight_smile:MM maluje tchyni obyvak,tak je zamestnany.
15. čer 2007 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem prave pridelovala pro zamestnance syry nasi firmy, ktery za mesic projdou :slight_smile:, kazdy toho mame vrchovatou igelitku a jeste kus dalsi :slight_smile:, jsou tady z toho vsichni nestastni, protoze lednice uz je plna a nevi, jak to odvezou :slight_smile:

Tak pro me bude muset Jirka prijet a jeste jedeme domu, abych ty sejry rozdistribuovala nebot se mi do lednice taky nevejdou :slight_smile:
15. čer 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
je olii to je supet ze vam je daji :slight_smile: ze to jen tak nevyhodi. I kdyz verim vam to bude za chvili lezt usima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dosla jsem si pro zmzku a ted jedu dom, je dusno a ticho pred bouri, tak at me na kole nepotka slejvak
15. čer 2007 ve 14:59  • Odpověz
tak sem naky syr hod,misa je zboznuje,mamka dela v makru a obcas tayk naky prinese co uz skoro prochazi,vetsinou typ hermelin,tak si misa dava,ale ted uz dlouho nic nemel.
15. čer 2007 v 15:32  • Odpověz
Kdyby to slo, tak hodim :slight_smile:, tyhle jsou v pohode, mam expiraci az koncem cervence...

Ale pak vam reknu jaky byly - tahnu domu vsechny, od plesnivejch, kozich, tavenaku, platkovejch... pocitala jsem to celkem asi 20 druhu :grinning:

A jak jsem krajela nejaky modry syry, tak me smrdej ruce, tyhle sejry ja teda moc nemusim :slight_smile:

Pomalu se loucim, nebot za chvilku mizim domu a cely vikend se tu neukazu, takze papa v pondeli a uzijte si vikendik :wink:
15. čer 2007 v 15:48  • Odpověz
autor
tak ja jsem uz doma, dest me samozrejme chytnul v pulce cesty :frowning2: tak jsem si vlezla do sprchy a ted sedim u kone :slight_smile: Kdybych mela vanu tak si tam zalezu s knizkou, to by bylo bajo!! Vana mi opravdu moc chybi :pensive:
15. čer 2007 v 16:07  • Odpověz
Dludli: tak to je mi líto, že tě ten déšť chytnul :frowning2: to je blbé..no, ale už jsi doma..tak je dobře :wink: tady není ani mráček..trošičku pofukuje větřík, ale jinak pohodka :sunglasses: Jo a vana se v těhu moc nedoporučuje..teda horká (aspoň jsem to někde četla):sweat_smile: tak vidíš :wink:
15. čer 2007 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Olii: ty sýry bych si dala..mňám..já jsem totiž taková sýrová :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2007 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz
manzilek ten je hodne syrovy,ja si dam taky,teda ted ne,myslim ty hermeliny a tak,ale naky co mooc smrdi ty nemusim.tak si uzi vikend.U nas to tak bouri,je pekny dusno asi se neco prizene,jenze nam s eto vzdy vyhne,tak uvidime,ale je na padnuti.Mela jsem nanucka a tresne ahrasek a ted jsme si opekli klobasku na ohynku.MM dela gulas na zitra tak budu mit havaj,voni o tu pekne,na to je on mistr,ja jeste gulas nedala.
Dludli kdyz te chytnul dest uz na ceste dom,tak to neva,aspon jsme s eosvezila,horsi by to bylo rano.
15. čer 2007 v 18:03  • Odpověz
autor
gabou jo horka vadi, ale nejde o vanu ale o to teplo, vadi i horka sprcha. Takze bych si dala vanu tak akorat. Opravdu mi moc chybi, byla jsem zvykla v ni dobijet baterky, vzit si tam knizku nebo i neco dobryho, svicky, vonny oleje a ruzny jiny sragorky do koupele, coz nic z toho ve sprse nejde. Kdyz jsem se vratila urvana z vypravy s detma, tak jsem si zalezla treba na hodku do vany a bylo mi hned lip. Takle jsem kolikrat prasatko :sweat_smile: jsem proste na stani ve sprse moc unavena, navic ve vane se muze clovek odmocit, ve sprse se musi tak jako aktivne mejt :grinning:

gabou mas ty nejaky chute? ja jsem si ted vecer dala palacinky a na to masovou topinku a ted uz bych zase neco zblajzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2007 ve 20:59  • Odpověz
přeju vám krásný víkend a užijte si sluníčka :grinning:
15. čer 2007 ve 21:05  • Odpověz
autor
madlenko dekujem :slight_smile: ale pry ma prset ne?
15. čer 2007 ve 21:09  • Odpověz
ahoj holky zdravim pri sobote.u nas je tak polojasno,ale jset neprselo.aja cely den dohanim nake resty,a mam z toho dobry pocit,jak to z papirku odskrtavam,jsou to takopvy blbost jako neco roztridit,nekomu napsat aprivazat kyti apd.Je to to,co mate za chvilku hotove,ale kopete se k tomu mesice:slight_smile:)))
Ja jsem mela tezky uraz a nosila jsem pul roku korzet,tak jsme se uplne odnaucila koupat,protoze s tim korzetem to neslo.ted uz mi to prijde jako ztrata casu:slight_smile:ale driv jsme si tam cetla,lakovala nehty trhala oboci apd.ted uz jen sprcha a s tou teplou je to horsi,tu ja miluji.
tak pekny vikend.
16. čer 2007 ve 12:47  • Odpověz
autor
zdeni ja te obdivuju ja mam totalni utlum :frowning2: rano jsem docetla jednu knizku jeste v posteli, pak jsme vstala dala si k snidani musli a pustila jsem si k tomu Julii Leskotovou :slight_smile: no a u toho me chytil rapl, ze budem stehovat obyvak :slight_smile: no my tu dohromady nic nemame takze slo jen o vzajemnou vymenu jedne skrinky a jidelniho stolu, tak jsem skrin vyprazdnila, mam v ni papiry a takove ruzne veci, taky par krabicek do kterych se za cas nahromadi spousta drobnosti ktery nevite co s nima. No V tu chvili vstal Martin tak mu tu skrin presunul, no ja jsem se dala do trideni tech papiru a asi za 10 minut jsem toho mela plny zuby. Takze jsem chvili mad tema hromadama sedela a pak jsem to vzdala. Takze tu ted uprostred obyvaku je kopice veci, zehlici prkno taky stale s kopici veci a ja jsem naprosto vyflusla a vyrizena, pred chvili mi zvonil mobil, ale ani jsme nevstala, nejak jsem nemela ani na to zvednout se a zjistit kdo mi vola.
Vecer pujdem asi do kina apredtim na neco dobryho tak to mi bude hned lip :slight_smile: ale visi mi tu plno prace ale naprosto vuuuuubec se mi do ni nechce. Jsem z cehokoliv hned utahana :frowning2:
16. čer 2007 ve 13:39  • Odpověz
to ja mam taky takovy dny,neboj,ale dne sjsem se do toho dala.byla jsem neco vyplet venku i ve skleniku,kdyz neni takovy parak,dalio jsme si s manzilkem melouna,plno kartonu jsme rostrihla,ze to dovezeme k nasim na spaleni..ted jsem sí udala 3in 1:slight_smile:)a pujdu jeste umyt jedno male okno.U na snema cenu to mit najednou,protoze jak se neco venku dela .tak to z toho leseni vzdy pada,tak kdyz se presunou dal,tak to jen tak prelestim,spis je to vzdy zapraseny nez spinavy.Jeste jsme mela v planu stresni okna,ale na ne nedosahnu,tak to musim az s MM.a jeste napsat tete meil,kdo ma kdy narozky....uz me to rika aso 2 mesice:slight_smile:)a listecek muzu vyhidit:slight_smile:)Psala mi tehu kamoska ,z eten jeji u nas v 5h.na hristi hraje fotbal,tak jestli nechci prijit na pokec.Od ty doby co jsem tehu jsme se nevideli.zase takovy kamaradky nejsme,jen tak na obcasny pokec.
16. čer 2007 v 15:13  • Odpověz
jo na co jdete dludli?
16. čer 2007 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.