• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
ahoj zdeni, no jde to pomalu, vezmu vzdycky jednu bednu, kdyz jsou tam, veci se kteryma si nevim rady tak ji zase odlozim a hrabu se v jine, takze se v tom spis tak necilene hrabu a vylny vysledek to nema :unamused:
Domluvili jsme se s martinem ze pujdem od pul 7 do kina a pred tim se nekde najime, tak uz pocitam minuty nez vyrazimne a ja to tu budu moct nechat zase na jindy :slight_smile:
16. čer 2007 v 15:24  • Odpověz
jasny takovy papiry taky nemam rada,my tu mame jednu takovou skrinku do ktery se dava to co se nevi kam se dat a vzdy jednou za cas to chci uklidit ,a pak zjistim,ze stejne nevim kam s tim a jestli to vyhodit ci ne,tak to jen prerovnam a zustane to tam:slight_smile:)ale az prijde mimi,tak to musim razne vyklidit,protoze tam budou veci pro mimiasi v prvnich dvouch suplikach,abych to mela blizko postylku,no uvidime.a na co jdete?
tak teet uz jsme napsala,ted jdu na wc a na to jedno okno.
16. čer 2007 v 15:41  • Odpověz
tak jsem umyla okno a pomohla tchyni do vymalovaneho pokojo dat obrazy a kyti.dala jsme najist manzilkovi a kralickum:slight_smile:)zalila ve skleniku a ted se jdu trochu namalovat a ustrojit a jdu an pokec.Preju krasny vecer ted uz ve trech!!!a pekny kino,pak napis na cem jste byly.
16. čer 2007 v 16:42  • Odpověz
Ahojky holčiny!

Já jsem dneska měla opravdu náročný den :confused: Ráno o půl 9 jsem jela s tchýní a mojí mamkou do Hradiště nakupovat..jely jsme na plavky a nějaké potřebné oblečky..přijely jsme o půl 2 - já úplně vyfluslá, ale spokojená s nákupy :wink: mám asi tři nové tuniky a taky nové plavky..MM byl ale naštvaný, že tak utrácím, když si to nemůžeme dovolit a že proč si kupuju plavky, když se nechci jít kvůli "kuličce" nikam koupat, tak jsem z něho byla jakási smutná, že mě nepochválil :pensive: Navařila jsem obídek a kolem 4 jsme vyrazili s MM, psem i tchýní na výlet k jakémusi starému lomu..holky, já se tak nachodila, až mě bolí nohy :sweat_smile: ale byl to super strávený den..akorád jsem hotová :grinning: MM šel teď na pivko a já usínám u telky :sunglasses: Dobrou :slight_smile:
16. čer 2007 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
teda holky kde dnes jste?ja si pokecala s kamoskou,posunulin ji termin,a ma ho jako ja a ma nahore 16kg!!!!no ja soky.A manzilek za mnou za chvili prisel s brachou a svoji holkou,dali si 2pivka a sli dom,opekly jsme si klobasky,vykoupali a manzilek me pozval zitra na vylet,pry jako predcasny darek k narozkam.MOOOc me potesil,to jsme necekala.Pojedeme asi do Janyskych lazni,pred dvouma rokama jsem tam byla s tim urazem.tak to tam projdem a dame nekde obidek a zmrzku a tak a nekde mrknem.Uz se tesim.tak pa a pekny vecer a cely pristi den:slight_smile:)
16. čer 2007 ve 22:02  • Odpověz
Zdeni: tak to je dobré, daly jsme příspěvek zároveň :grinning: Mně MM taky pozval zítra na výlet :dizzy_face: prej pojedeme do Rakouska (máme to celkem blízko) do Pratru (nevím, jak se to píše)..ale já nevím, jestli máme jet, když jsem dneska utratila celkem dost penízků :sweat_smile: a stejně na nějaké atrakce bych nemohla, no, tak uvidíme, co ještě vymyslíme :sunglasses:
16. čer 2007 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
ajo:slight_smile:)no vidis tak to se mame dobre.s tema plavkama to chapu,taky me stve kdyz ja mam z neceho velkou radoust a nekdo mi ji jakoby zkazi.ja ybch asi taky na zadne atrakce nesla,mam z toho takovy strach normalne,natoz ted.
16. čer 2007 ve 22:13  • Odpověz
jj, Zdeni, to já mám z toho taky strach..z těch atrakcí jako..ale MM říkal, že bychom se tam jenom tak jako prošli..no, tak nevím..zase jet do Rakouska se jenom tak projít mi přijde zbytečné :sweat_smile: A MM je vždycky v pohodě, když si něco koupím..ale teď jsem to asi fakt přepískla :sweat_smile:
16. čer 2007 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
teda vy flakacky :slight_smile:)kde jste.MY byly vcera na valete v Liberci,byly jsme v botanicky a na jestedu,byl to uplne suuuuuper vylet,krasny pocasi,nadhetra ,porad jsme se objimali a tulili s mnazilkem,no proste super..krasny darek.Za chvilio jedeme do mesta,tak pa.
18. čer 2007 v 10:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jsem zde :slight_smile: od rana nevim kudy kam, vsem neco nejde, takze musim vse zaridit :slight_smile:

Vikendik byl super, sice jsme z Prahy odjizdeli za strasnyho slejvaku s kroupama, ale v sobotu bylo prijatelne, tak jsme sli se svagrovou na vylet cca 14 km, po rovince, pro me pohoda, svagrovou trosku pobolivaly nozicky :slight_smile:, ale byl to super vylet, prisly jsme prijemne unaveny :slight_smile:

No a v nedeli odpoledne jsme zase prijeli, dala jsem se do prani a skoro vse mi do rana zmoklo, ted uz teda neprsi, vyjasnuje se, tak doufam, ze mi to do vecera uschne :slight_smile:
18. čer 2007 v 11:31  • Odpověz
ahojky holky!
tak jsem se dověděla, že od včerejška od 18 nešel koník, tak to jsem ráda, že jsem zrovna neměla na koníka čas, jinak bych šílela :grinning: dost už, že jsem šílela dneska ráno :confused: byla jsem hore už od 7 a koník nešel :rolling_eyes: tak jsem byla nucená prát a žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem ráda..zase je to aspoň za mnou..a další várka žehlení bude až někdy přes týden :grinning:
Jo a včera jsme se byli celá rodinka kupkat :wink: takže žádný Prátr, ale kupkáníčko :dizzy_face: našli jsme si kupko s chladnější vodou..je celé v nerezu, tak doufám, že i hygienicky dobře chráněno..byli jsme ještě s jedním párem (mou svědkyní a s jejím přítelem) a bylo nám mooooc dobře :slight_smile: byla jsem pod slunečníkem, tak dobré :sunglasses: jenom Honzík má trošku spálené záda a nohy :grinning: Jo a vymysleli jsme, že bychom jeli k moři..takto ve čtyřech autíkem..ale ještě se chci zeptat doktora a pak se podle toho zařídíme..takže ještě nic není jisté..ale spíš tak v srpnu..
18. čer 2007 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak konecne jsem tu i ja :slight_smile:
nejak jsem mela porad co delat. V sobotu vecer jsme sli do kina na Piraty z karibiku 3, docela dobry, ale 3 hodiny vcetne tedy uvodnich reklam :unamused: pred kinem jsme se pekne napapali , tak dobry. V nedeli jsem si sice nemohla pospat, jeli jsme na birmovani kus za mesto, ale nebylo to tak zly, navic se mi to v kostele docela libilo, uzasny sbor, pak jsme se jeli podivat na taboriste kde budem mit s detickama tabor a vzali jsme to pres jednu ves kde je vyhlasena hospoda, tak jsme si dali dobrej obed, ve vrchnim poznal martin kamarada se kterym vyrustal jako malej na chate, tak to bylo mile setkani, ten kamarad se pak ptal Martina no a co rodina, tak martin ze cekame a ten kamarad pry, no koukam :slight_smile: tak me to moc potesilo, ze si lidi nemyslim ze jsem tlusta ale tehotna :slight_smile: ja samam mam pocit ze uz nic videt neni, a tak nejak nemam pocit ze bych mela byt tehu, rikam si ze mi Dr rekne ve ctvrtek ze to byl omyl.
No a v nedeli jsme pak jeste chvili delali na zahrade, tak z to mam docela radost, konecne jsme zasadila rajcata co mi dala babi, presadila jsem muskaty, tak ted jen aby mi udelal Martin "zabradli" na okno, aby truhlik nekomu nesletel na hlavu :slight_smile:
no a pak jsme se tak nejak valeli a byl to nakonec celkem prijemny vikend. Vecer v nedeli jsme se zase jeste koukali na film, zase 3 dil ale tentokrat Mission impossible no a najednou je tu pondeli :unamused:
mame ted az do stredy skupinove poradenstvi takze cele dopoledne tu mame skupinku klientu, kteerym se venujem takze nemuzu za vama :frowning2: v praci me to vubec nebavi, uz bych byla tak rada doma, jsem silene unavena, porad bych spala. mam takovy svuj tajny plan, ze si necham na srpen neschopenku. Vracim se 4. srpna z tabora, takze myslim ze si nebudu muset ani nic vymyslet, budu total urvana.
dneska mame v 5 schuzku s financni poradkyni, tak jsem zvedava co nam povi, kolik bychom si mohli pujcit a podle toho budem vymyslet co tedy zkusime poridit.
18. čer 2007 v 16:01  • Odpověz
ahojky zlatíčka,
tak jsem po víkendu opět tady,včera mi nějak nešlo připojení a tak jsem se sem neprokousala :frowning2:
tak v pátek jsme se dostali domu až v jednu v noci,v sobotu ráno nás budila mami už v osum, páč jsme zaparkovali před vraty a známej nám přivezl špalek na sekání dříví,no a pak už jsme spát nešli a pustili se do práce kolem domečku.k večeru jsme zajeli k tchánum a pak vyrazili na plzeň,pač jsme šli včera do práce všicky tři(já,MM a moje sestřička).Ráno mi MM udělal snídani do pelíšku,škoda jen že jsem musela jít do práce,mohl to být krásný den,no když jsem dorazila zpátky domu,tak jsem se pustila do toho hnusnýho žehlení :angry: ,ale všechno jsem to zvládla :wink:
dneska jsem byla opět u zubařky,tak jsem zase o 600kč lehčí,já nevím co mi v tý hubě dělá,to mi tam snad rve zlato :grinning: :grinning: :grinning: říkala,že se mám objednat tak na prosinec na půlroční kontrolu :wink:
no a teď si tady čtu co jste napísaly a jak jste se měly :wink:

tak naše těhulky se mají dobře :grinning: a to je dobře :grinning: :grinning: :grinning:

a my zatím netěhulky se snažíme a snažíme :wink:
18. čer 2007 v 18:59  • Odpověz
ahoj holciny,tak jsme tu ,jen na skok,jdem s edivat na maxi clever,co mame nahrany.Tak mam vedle sebe 80latkovych plinek,co jsme dostala dnes od tchyne:slight_smile:)potom mi dali milku ,tu uz jsme zbouchla:slight_smile:)a rychly spunty ,tzak jsme je hned bouchli.jsoui docela dobry.A manzilek me prekvapil krasnym retizkem na krk a kyti, a vcer aplatil cely vylet do lIberce.V so.bude pokracovani,prijede zbytek rodiny,takze v pa.bude delat chlebicky a kosicky a jeste nakou buchtu a bude s egrilovat kuratka,uz se moc tesime.Ted mama takov ysamy mazlici atulivy obdobi.
Jo a MM zacina cejtit kopani mimi,tak je z toho stastyn,tak to k tomu urco pribiva.
18. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky, jsem tady jenom na skoček, protože jsem v práci a už bych měla makat :grinning: .
Zuzko, my byli taky na ty Piráty 3 a i když to bylo už přehnané tak se mi to líbilo, J.Deep tam je úplně skvělý :slight_smile: .
Zdeničko tak to je úplně suprové, že si to takhle s manžílkem užíváte a máte tulící se období, to je potom člověk takový hodně veselý a dost věcí ho nerozhází :slight_smile: . Jo a ty plenky to musel být jistě suprový dáreček, taky by mě mocka potěšil. Jinak jestli jsí měla včera narozeninky tak ti přeju všecičko nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky, zdravé miminko, bezproblémové těhotenství a porod, báječné lidičky a přátele kolem sebe a ať se ti splní všechna přáníčka a sny :slight_smile: .
My jsme v pátek grilovali s mýma sestřenkama a zůstávály u nás do soboty, v neděli jsem byla v ZOO a potom jsme stavěli ten nafukovací bazén, páč bychom už letos nestihli vykopat díru na bazén do země a bagr se tam nedostane tak zatím máme takovou tu nafouklou bublinu, ale už se těším až do ní hupnu. V neděli byla voda ledová a včera se do ní dávala chemie a i počasí bylo nic moc, ale dnes už to snad vyskúšám a pak napíšu jak se mi koupalo :grinning: . Snad se MM nebude moc zlobit, jelikož nějak kuckám a mu se nelíbí, že si nejdu ani pro léky, ale já si myslím, že to brzo přejde :wink: :grinning: .
V ZOO jsem si to pořádně užila a nejvíce času jsem strávila koukáním na 20 dní starého hrošíka a na mořké akvárium, které nebylo moc velké, ale byl tam Nemo a jeho sasanka a pořád se tam kolem ní vrtěl a já si připadala jako malé holčička :slight_smile: .
Nic holky moje já budu končit musím se do toho pustit páč do konce června musíme dát daňovku a nějak se to tady kolem mě hromadí :frowning2: .
Přeju vám holky krásný a hlavně sluníčkovýýý den, plný veselých zpráv a lidiček kolem sebe a snažilkám přeji krásné tutulení a mazlinkování ať jste další těhulinky MMM všechny najednou :slight_smile: , to by bylo moc hezké.
Olii a kdy to plánujete vy s manžílkem :slight_smile: , tys něco psala, že až na podzim, platí to nebo jste to ještě posunuli :slight_smile: ?
tak se mějte krásně a já se snad dnes večer na chvili objevím :wink:
19. čer 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak ted jsem se napsala obrovskou zpravu a je fuc :grinning:.

Zdeni, uzivej si to krasny obdobi :slight_smile:.

Vcera jsem byla u kamaradky, ceka mimco a ma 2,5 letou holcicku a koukala jsem jako puk, pocita do 6, spocitala mi koralky na krku :slight_smile:. Fakt sikovna, ale je to teda strasnej jedlik :slight_smile:, musela jsem se smat :slight_smile:.

Kyti, my to stale planujeme na podzim a doufam, ze u toho zustane :slight_smile:, ale my to nejak furt odkladame :slight_smile:, nejdriv jsme si rekli po svatbe, pak na jare a ted na podzim, ale doufam, ze je to definitivni :slight_smile:, hlavne je to kvuli tomu ockovani, ktery mi konci v rijnu, tak pak tomu dam tak mesic a pustime se do snazilkovani :slight_smile:, vetsina uz bude pred porodem nebo uz bude mit maminkovsky starosti :grinning:. Ale jak rikam, neni kam spechat, aspon prckovi pripravime strechu nad hlavou :wink:
19. čer 2007 v 08:40  • Odpověz
Kytinka dekuju za blahoprani...
My tu dnes meli kamosku s neco malo pres mesim malym mimi,tak jsme si ji chovala a manzilek ji nesl ve vajicku,mala vazi 4kg a uz se nam zdala tezka v tom vajicku.porad kojila ,ze mela mala hlad.ted jsem chvili tu azase pobezim ven.
19. čer 2007 v 15:04  • Odpověz
autor
ahoj, jsem tu na skok, mam dneska zase nejaky maglajz, ted na vecer se mi kryjou dve dulezite schuzky ohledne ruznych skautskych akci, pak jsme meli jit na navstevu za mym tatkou, rict mu z bude dedecek :slight_smile: ale to se nakonec presunulo na ctvrtek, coz jsem docela rada, ze budu mit po kontrole.

No a ted zase mazu, musim dotahnout plno restu.

Tak pa

a Zdeni vsechno jenom nej nej a nej :slight_smile:
19. čer 2007 v 15:51  • Odpověz
Zdeni ja vedela, ze my v te zpravicce, co mi odesla jeste neco psala :slight_smile:. Zdeni vse nejlepsi :slight_smile:
19. čer 2007 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Zdeni: VŠECHNO NEJLEPŠÍ A HLAVNĚ HODNĚ ZDRAVÍČKA PRO TEBE I MIMINKO!!! :dizzy_face: to jste ty narozeninky teda hezky oslavili :dizzy_face:

Já jsem měla jít dneska za tou sestřenkou, co má malou Kateřinku, ale nebylo mi vůbec dobře, tak jsem to odložila na zítra..to už mi snad bude líp :pensive: Dnes je asi divný tlak či co..od včera mě bolí hlavka, ale práškama se radši neláduju..snažím se víc pít, ale ikdyž jsem včera vypila víc než 3litry, tak hlavka pobolívala..tak nevím :rolling_eyes: Jo a ještě mě bolí záda na jedné straně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2007 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz
jinak vidím, že se máte všechny dobře, tak to je dobře :dizzy_face:
19. čer 2007 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
asi jo,ted je naky stastny obdobi.Odpolko prijek strejda,tak jsme pokecali,za mesic vdava dceru.sestrenku..vsem dekuji za prani!!!v so.to bude jeste velky,bude nas asi 11lidi...
19. čer 2007 ve 20:21  • Odpověz
autor
ahoj, tak zase jen na skok :frowning2: mam nejak hodne prace vcera jsem delala az do 12 (samo ze doma) dneska jsem vstavala v 6, o vikendu mame vypravu takze ted mam opravdu co delat. A spala bych porad.
Dneska mame posledni skupinoveho poradnstvi, nabirali jsme nove klienty a od pondeli tu vsichni cele dopoledne jsou a probirame ledacos spolecne, pak uz budou chodit na schuzky kazdy sam a ja budu sedet u pocitace :slight_smile: u konika pochopitelne :slight_smile:
Zitra jdu k Dr, vcerejsi oznamovani tatkovi se nekonalo, volali jsme si a tak nejak jsme se shodli ze se nam to nakonec moc nehodi, takze jsme domluveny na ctvrtek coz jsem skoro radsi ze budu mit po kontrole. Dneska jsem sla do prace kolem lekarny a mela jsem cukani si tam zajit pro tehu test. Nejak mi to proste porad neprijde. Pak jsme si rikala neblbni, stejne jdes zitra na kontrolu, tak uvidis zitra.
Jo jinak mam pichly kolo :unamused:
20. čer 2007 v 07:53  • Odpověz
Dobre ranko holky...

mam nejakou mensi depku z prace. Prace jako takova je fajn, jen komunikace s francouzskym majitelem je trosku na bode mrazu jednak diky me jazykove bariere, a za druhe, ze si furt na neco stezuje a neni s nicim spokojeny... a me uz to leze krkem, furt nekam 10x za den volat, urgovat, reklamovat... nikdo jiny problem nema :slight_smile:, vsechen servis je proste bad :grinning:

Zuzko, co si zase delala, ze jsi pichla... zitra se tesim na obrazek mimca :slight_smile:
20. čer 2007 v 08:50  • Odpověz
Zdeni, to je dobře, že je jakési šťastné období :dizzy_face: moc dobře :dizzy_face: Jinak 11 lidí je jenom základ naší "menší" rodinky :grinning: takže takto se scházíme na každou oslavu..to víš, mám dva bráchy, oba mají dvě děti :sunglasses:

Dludli: jejda..s tou prací to moc nepřeháněj a radši co nejvíc odpočívej :pensive: Zítra se už těším, až budeš říkat krásné zprávičky z kontroly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo a to kolo..fakt jsem četla, že to není v těhu dobré..že nejenom kvůli nebezpečí pádu, ale kvůli mikrootřesům..že to není dobré pro mimi..tak buď ráda, že je pichlé :sweat_smile:

Dneska je mi zatím dobře, včera nic moc, i záda mě bolely a večer jsem ani nevěděla, jak si mám lehnout, aby mi bylo líp..no, ale dnes to bude snad dobré :wink: V 10 půjdu k sestřence, už se těším na malou Kačku :dizzy_face:
20. čer 2007 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Dlouho jsem tu nebyla, tak dočítám a nestíhám v práci.

Zdeničce taky dodatečně přeji všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně lásky a miminko ať rostě a dělá ti radost :slight_smile:

A Dludli z celého srdce gratuluji k miminku :slight_smile:
20. čer 2007 ve 13:41  • Odpověz
autor
no kolo se nejak pichlo samo. vecer jsem na nem normalne prijela a rano bylo prazdny.

Gabou ja jsem precetla o sportu a o kole v tehu ledacos, mam pocit ze se v zasade da rict ze na vse se najdou protichudne informace, mikro otresy mas naprosto u vseho, to by musel clovek levitovat :slight_smile: me mnohem vic vadi jet autem nebo busem. Tam jsou myslim otresy srovnatelne, a navic se v buse mezu lidma skvaris. takze me kolo vyhovuje mnohem vic, pres kazdy obrubnik slezu, drncakum se vyhybam a kdyz je proste nejaky nerovny usek tak kolo prevedu nebo jedu na slapackach, ze nesedim a tak narazy utlumim.
Riziko padu je vsude, s takovym pristupem by se clovek nemohl hnout z domu. A ja jsem toho zivym dukazem dneska kdyz jsem sla z obeda tak jsem sebou proste sekla. Ani nevim jak , asi jsem slapla mimo obrubnik a najednou jsem lezela na chodniku :frowning2: nespadla jsem nijak blbe, ani jsem si nic neodrela, nebo tak, proste jsem si jakoby sedla na ten obrubnik, ale docela me to prekvapilo. Snad bude vse ok
20. čer 2007 ve 13:43  • Odpověz
Gabco, koukam ze ty jedes v zirafkach :grinning:, kde na ty blbustky narazis, to vazne nechapu :slight_smile: ta vanickova sada je moc hezka :slight_smile:
20. čer 2007 ve 14:54  • Odpověz
gabi krasne trika,hlavne to prvni se mi libi.Dnes jsem mela uklizeci naladu a zvladla jsme uklidut vse a jeste em to bavilo,takze ok.Zitra jedeme do mesta pro veci na so.v pa.udelat kosicky,a setrit a v so.udelat chlebicku,naplonit kosicky,a udelat buchtu.takove mam plany.za chvili jdu louskat hrasek do mrazaku.
na tu oslavu budou my,nasi ,tchanocvi,misi bracha s holkou,moje segra s klukem:slight_smile:)A teta...
na kole jeszdim malo a hlavne po rovin ez nakych drncaku me bolel bodbrisek,dludli pozor na pady!
20. čer 2007 v 16:03  • Odpověz
Ahojík holky,
Olii tak jak tak čtu tak spíše v zimě budete snažílkovat než na podzim :wink: , já se ptám páč my máme v plánu září, pro mě je to docela daleko, ale jak se koukám jak rychle utekl tenhle půlrok je to docela síla.
Zdenička už je v 6-tém měsíci a místo jedné těhulky máme tady tři, toto docela letí :slight_smile: .
Já jsem se dnes šíleně těšila domů, v práci máme děsný pařák a tak jen co jsem dorazila domů tak jsem vyzkoušela náš nový bazéne, to bylo bájo, škoda, jen že se mi sluníčko schovalo za baráček :unamused: .
Holky zrovna hraje Mach a Šebestová tak na to čučím jako malá holka. Normálně jsem se v neděli přistihla jak jsme byli v ZOO, že jsem se dívala na malé děti jako úchylačka, už mi to leze na mozek, asi už jsem z toho opravdu potřeštěná, musím se asi zaměřit na něco jiného :grinning:
Nic koukám na to jako blbá a tak se na chvíli loučím, zatím papaček :slight_smile:
20. čer 2007 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.