• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Dobre ranko holky :slight_smile:

Kyti, ja doufam, ze zacneme na podzim, ale vis co, dokud mam starosti se stavbou a kde na to vsechno vezmeme, nejak na to snazilkovani nemyslim :slight_smile:. Az se budu nudit, tak zacnu manzela uhanet :grinning:

Dneska to vypada na prijemny den, zadny parak, jen aby neprselo, jdu zase po praci na aquaaerobic, tak nechci zmoknout :slight_smile:
21. čer 2007 v 08:15  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

Tady to vypadá na déšť, je pěkně zataženo.

Včera jsem se dívala na vaše albíčka, už bych takové těhotenské taky chtěla :slight_smile:, obzvláště ty žirafy jsou nádherné.

Olii, když bude pršet, můžeš jít z aquaaerobicu rozvnou v plavkách :grinning: , mokrá už stejně budeš.

Madlenko, už jsi začala brát ten Clostilbegyt? Já už ho mám 4 měsíce a zatím bohužel nezabral :cry:
21. čer 2007 v 08:25  • Odpověz
Holky mne se nechce nic delat :slight_smile: uz bych sla domu :sweat_smile:
21. čer 2007 v 08:56  • Odpověz
autor
ja mam posledni 3 dny elanu celkem dost, i kdyz jsem unavena, ale mam chut do delani veci takze je to docela ok.

Ted jdu zjistit jak je tam Dr a vyrazim na kontrolu :slight_smile: a vecir k nam prijde tatka, nalozim maso a musime mu to rict :slight_smile: tesim se na to

tedy pokud bude kontrola ok, zrovna vcera jsem zacala slabounce spinit.
21. čer 2007 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem v práci zhřešila a jdu vám napsat.
U nás počasí je ještě ze včerejška nádherné, modrá obloha a sluníčko, takže zase bude hyyyc :slight_smile: . No ale plno lidí u nás kadí a blinká, je jim blbě a všechno z toho počasí a zase má přijít od západu ochlazení, to se máme na co těšit, já už tak kuckám jako o život a se mnou i moje další dvě kolegyně v prácie :frowning2: . Uvidíme jak se to během dne vyvrbí, teď je takové aprílové počasíčko :slight_smile: .
Olii my máme v plánu na podzim měnit okna a v zimě dělat koupelnu a teď vymalovat a vyprat koberce, stihnout dovolenou a ještě si zajezdit na motorkách, ale jinak už máme v bytě všechno hotovo. Taky toho je docela ještě k užívání a makání, ale jak byl člověk v té ZOO a měl takový kídeček, procházečka a relax tak se tak koukal a až mi to bylo líto, že už nemáme malého raráška :slight_smile: . No aby jednou nepřišly časy že si budu užívat jak rarášek bude u babiček na prázdninách :grinning: :grinning: . Jinak s tebou souhlasím, protože, protože se mi dnes taky nic nechce, ale musím a tak se loučím a uvidím jak mi to zase vyjde. Tak hezký den všem, pořádně si ho užijte a už je čtvrtek a víkend klepe na dveře :slight_smile:
21. čer 2007 v 09:11  • Odpověz
Dobré ránko, holky :slight_smile:

Dludli: já ti rozumím, že kolo je pro tebe nejlepší dopravní prostředek, ale já jsem ti jenom říkala to, co jsem se dověděla v pořadu Sama doma na čt1..hovořila o tom Magdalena Mikulandová - nějaká odbornice na těhot.cvičení a tak..já jsem kolo dala hned našim do úschovy a chodím pěšky, popř. autem..ale to je každého věc, jak to udělá, to je jasné :wink: Tak ti přeju hlavně žádné pády :slight_smile: Jo a pak dej vědět, co a jak u dr. :dizzy_face: to špinění, myslím, že nic nebude..ale radši to dr. řekni a uvidíš :wink: myslíme na tebe :dizzy_face:

Kyti: že by mateřské pudy už u tebe bláznily?? :dizzy_face: to znám moc dobře :dizzy_face: my jsme se dokonce vyprdli i na zajišťování lepšího bydlení a začali se snažílkováním hned, protože to bychom čekali ještě tak 3-5let :sweat_smile: No, snad nebudeš nemocná :confused: Jo a na Macha a Šebestovou kuknu občas taky :grinning: :grinning:

tady je holky zataženo, fouká větřík..ale na teploměru máme 30stupňů :confounded:
díky za pochvalu albíčka, na žirafky jsem prostě ulítnutá :grinning: a ty tuniky, to byl super nákup..ještěže se teď tuniky normálně nosí, nejenom v těhu..takto stály každá kolem 100,-Kč :confused: :wink: Dneska se chci kuknout po nějakých těhuriflích, ale aby taky nestály moc :confounded:
21. čer 2007 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz
Tak Zuzi, kde jsi? :slight_smile: Jak jsi dopadla?
21. čer 2007 v 15:58  • Odpověz
autor
ahoj holky jsem docela otravena, musela jsem v praci zaridit plno veci, a i jinak, komplikace s vypravou a tak, tak jen vlozim prispevek z diskuse unor 2008 at jste v obraze. Mam ted plno prace doma, al ejelikoz me nechala tyden marodit tak se vam budu v pristich dnech intenzivne venovat

poslala me do laborky na test jestli jsem fakt tehu, nechala jsem jim tam moc ani nevim jaky test delali nebo co, za chvili mi strcili zpatky papirek ze pozitivni, coz jsem tedy pochopitelne rada, myslim si ze delali normalni test jaky si koupis v lekarne ale preci jen kdyz ti to reknou u doktora tak je to mnohem lepsi
No a jinak me tedy Dr prohlidla, rikala jsem ji ze slabe spinim, ona me prave na to konto poslala na test jestli teda jsme porad tehu nebo ne, no pak kdyz jsme tedy prisla s pozitivnim vysledkem tak ze me necha na tyden doma, ja se cukala ze se mi to vubec nehodi ani v praci ani normalne, (vedu oddil a o vikendu mame vypravu i s rodici, uvodni k taboru, velka hra, potrebuju vyresit s rodicema spoustu organizacnich veci)no pak nejak jak jsme se bavili tak ze me vypadlo ze jezdim na kole, no mozna ze se me primo ptala, uz nevim, tak se chytala za hlavu, zakazala sexik no ja se porad cukala ze jestli je neschopenka nutna, ze se mi to vubec nehodi a tak, no nakonec kdyz ze me vytahla ze mam jet o vikendu na vypravu tak se zase chatla za hlavu a rekla ze ani nahodou a do ctvrtka jsem na neschopence v pondeli me poslala na UTZ ona ho v ordinaci nema a napsala mi nejaky DUPHASTON, se slovy ze budem udrzovat tehotenstvi. Myslim si ze mi nic neni, jen mi zkomplikovala zivot tou neschopenkou, budu sice doma a mam lezet, ale budu mit spoustu starosti jak zajistit veci kteere se musi udelat a jiny je neudela tak jsem vlastne nastvana nakonec na sebe ze jsem se nechala do neschopenky uvrtat

Gabou s tim kolem, vim zes to nemyslela nikterak zle ale jako dobrou radu :slight_smile:
21. čer 2007 v 16:37  • Odpověz
Dludli, ten Duphaston je to samé, co měla Zdenička (Utrogeston) a je opravdu na udržení plodu. Vím, že máš moc starostí, ale asi by ses měla teď šetřit, mimi se musí pořádně uchytit :wink: Přeju ti, aby to vše dobře dopadlo, hodně štěstí.
21. čer 2007 v 17:58  • Odpověz
autor
no vim ze bych se mela setrit jenze tim ze me nechala doma mi udelala medvedi sluzbu, mam tenhle tyden opravdu hodne povinnosti, kde me nikdo nezastoupi, takze na misto abych v klidu vse vyresila behem tydne tak jak jsem mela naplanovano, tak budu mit ted pekny fofr a stres abych vsechno nejak zajistila. No ale nemela jsem se do toho nechat uvrtat, v utery musim proste risknout a odejit, snad neprijde kontrola, Dr me upozornovala ze chodi, tak si rikam jestli kdyz jsem se tak cukala jit na neschopenku jestli je na me treba neposle, ale v utery to proste nejde jinak
21. čer 2007 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem právě dočetla co jste všecko napísaly :wink: téééda vy jste spisovatelky :wink:

zuzko ty by jsi se fakt měla šetřit a dát na rady dokrotky,však ona to ví moc dobře co je pro vás teď dobrý!!!!!!!!!!

kyti moc pěkný plány na opravy baráčku,my chceme příští rok dávat novou střechu a udělat si podkrovíčko pro nás :grinning:

zdenička si to pěkně užívá s manželem a to je moooc dobře,tak to má být :grinning:

gábi je taky samý úsměv a pohodička :grinning:

oli mě se taky v poslední době nic nechce a jsem strašně unavená :frowning2: ,ale muckování s mužíčkem se mi moc líbí :grinning:

juliet já jsem po první dávce clostilu,tak jsem zvědavá co to se mnou udělá,momentálně čekám na menstruaci jsem 23DC a stále žádné příznaky,že by měla dorazit,no uvidíme jak to dopadne :wink:

miluško a kde jsi ty,kdepak se mám couráš a jak bylo o víkendu :grinning:
21. čer 2007 ve 22:29  • Odpověz
no a jak jsem si ještě všimla MEGY se taky někde poflakuje a nenapíše a nenapíše jak je to u nich s tím snažením :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2007 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky, ja byla na sluzebce, vratila jsem se vcera vecer a v praci se sem nedostanu.
Copak je noveho?

Madlenko, je mi lito, ze to o vikendu nevyslo, u nas byl pracovni, nasi vymenovali okna v celem baraku, takze prace jak na kostele...

Jinak jsem byla ve Svycarsku a videla jsem jen letiste, hotel, vystaviste a kancelar.
21. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
akojky tulačko :grinning: :grinning: :grinning:
s víkendem se netrap,vyjde nám to někdy jindy :grinning: :grinning: :grinning: já jsem si při čekání dala zmrzlinku a icetea,pokecala tam s klukama a pak mastila domu žehlit a čekat na mužíčka :grinning:
21. čer 2007 ve 22:44  • Odpověz
autor
jo holky setrit, to se snadno rekne, kdyz musim kvuli tomu ze jsem doma zajistit plno veci a nevim jak , kdyz je to vse vazane na moji osobu :unamused: no nejak to proste musim zvladnout a uvidime.

Porad si myslim ze to bude ok, spinim, ale celkem slabe, dala mi nejaky Duphaston, hormony, zatim jsem se s MM shodli ze to nebudu brat a pockam na pondeli kdy jsem objednana na UTZ k jinemu Dr a uvidim co mi rekne on
22. čer 2007 v 10:49  • Odpověz
autor
No tak kde jste kdo? Ja se tu nudim :slight_smile: ale za chvili bezi vrazdi v midsomeru, ten serial miluju :slight_smile:
22. čer 2007 v 11:13  • Odpověz
Jsem tu..ale jenom na skokana..nemám moc času..taky plno zařizování..máme slavící víkend..dnes švagrová narozky, mami v so svátek a v ne MM svátek :confused: ale dneska budeme slavit s MM rodiči, bráchou a babí tady na dvorku grilováním..zítra má MM jakousi volejbalovou oslavu a v ne slavíme podruhé u bráchy na dvorku taky grilovačkou :wink: Teď musím udělat obídek, nějaké pomazánky, pizzašneky, buchtu..no, mám toho taky jak na kostele..ale nesmím si zapomnět mezitím i zdřímnout :pensive: nebo bych padla :sweat_smile:

Dludli: teď ti radím jediné - na chvilku vypni..ono se to bez tebe na chvilku všechno obejde..nedá se nic dělat..mimi potřebuje klid :dizzy_face: a promiň, ale není zvědavé na nějaké tvoje výpravy :sweat_smile: Takže doma odpočívej..všechno ostatní chvilku počká..nějak se to zařídí..svět bez tebe nezblázní :wink: Takže všechno opatrně!!! Jo a vraždy v Midsomeru sleduju taky :sunglasses: A co taťka?? Jak reagoval, že bude děda??
22. čer 2007 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jo prima, mam dojem ze mel trochu slzy v ocich, no ja jsem to taky na nej tak vybalila, s mamkou jsem to planovala jak ji to reknu a kdy, tatkovi jsem to proste rekla, tak me to pak mrzelo, ze jsme mela taky vymyslet nejaky origos zpusob, ale zase on na to moc neni. Spis je to tim ze co se nasi rozvedli tak je tatka sam :frowning2:

No odpocivat se snazim, al emusim opravdu zajistit hoooooodne veci, obvolat vsechny rodice, jak co bude s kazdym resit po telefonu, pravdepodobne kvuli tomu padne tabor a v zari ´prijde o to min deti :frowning2: takze pro me je to opravdu dost velky pruser, takze byt v klidu mi ted opravdu moc nejde, jelikoz se tim ze jsem doma dost veci hrouti, a na ne je vazano dost dalsich veci :frowning2:

No co nadelam, hele Vrazdy :slight_smile:

Jo a ty to taky neprehanej s tim varenim a chystanim :slight_smile:

Do kdy mas byt jes¨te doma?
22. čer 2007 v 11:49  • Odpověz
Dludli: v pondělí jdu na kontrolu a uvidím, co mi tam dr. řekne..ale já jsem doma ráda..fakt..sluníčko mi nedělá dobře, takže doma za pc je mi nejlíp :grinning: No nic, už nám to začalo..tak pádím..zatím pá :wink:
22. čer 2007 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo ja bych si to doma taky uzivala, jen kdyby to nebylo zrovna tenhle tyden :unamused:
Jo tak pa a zase se ukaz

v to pondeli jdu odpoledne
22. čer 2007 ve 12:04  • Odpověz
já jdu k dr. taky v pondělí odpoledne..teda hned v 1 po obědě :wink:

už mám uvařený cuketový gulášek..upečenou buchtu..teď bych si tak zdřímla..no, možná mi to vyjde..aspoň na hodinku :pensive: a pak se pustím do těch pizzašneků..mám tři těsta, ale dnes to budu dělat jenom z jednoho těsta (1 těsto se dělá 1 hodinu) a zítra zbytek, nebo bych se z toho zbláznila :sweat_smile:

tak to mě mrzí, že nejsi spokojená, že jsi na neschopence :frowning2: ale nezoufej..jsi šikulka, tak to všechno nějak zvládneš :wink: a užívej si miminka = bizonka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2007 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
no spokojena bych byla treba o tyden dyl, nebo predtim, tenhle tyden je fakt krizovka.

Vypravu jsme museli zrusit, ve stredu mame schuzku posledni v roce, tak udelame i infoschuzku k vyprave a obavam se ze skonci tim ze i zrusime tabor :frowning2: no to uvidime v tu stredu.

JInak jsme s Bizonkem domluveny ze nikam odchazet nehodla, kdybych mela potracet tak budu asi krvacet doopravdy ne? Tohle je proste slabe spineni a nic vic. Opravdu slabounke. Treba je to vedrem?
22. čer 2007 v 18:53  • Odpověz
autor
tředa myslela jsem infoschuzku k taboru :slight_smile:

gabi co jsou pizzasneci? Nejaky zamotance z pizza testa? Hod recept, to zni dobre :slight_smile:
22. čer 2007 v 18:58  • Odpověz
ahoj holky!!!

zuzko,jestli můžu radit,tak ty prášky ber,myslím že by ti neměly ublížit koukni na diskese co se tady vedou,holky tam píšou,že ty prášky pomáhají k udržení těhu a koukej přestat MAKAT!!!
22. čer 2007 v 19:04  • Odpověz
autor
no jo dyk ja uz nic nedelam :wink:
22. čer 2007 v 19:51  • Odpověz
Ahojky děvčata-maminy a těhulky.
Tak jsem se sem konečně po dlouhé odmlce dostala.Snad mě ještě k sobě zpátky vezmete.Snažila jsem něco přečíst,ať jsem v obraze.Kytinka a Olli jsou tedy snažilky i Madlenka.Gabou roste bříško a ulítavá podle alba na žirafkách-jsou fakt nádherný.Julieta se taky snaží s Clostilbegytem.A naše čerstvá těhulka Dudli-neposeda.Holky všechny Vás moc zdravím.Patřím taky k snažilkám a příští týden mě čeká první vyšetření-jsem na nervy.Můj mladičký manža taky,asi už se těší na spermiogram-teda ten odběr :wink: Po úraze,co měl na Silvestra je zase v pořádku a tak jsme se rozhodli,že už to nebudeme oddalovat a necháme to na doktorech.Jo,už nemládnu.Tak se sem budu pravidelně za vámi koukat,ať vím,co je nového.Přeju krásný snažilkový a těhulkový večer.ahojky
22. čer 2007 ve 21:19  • Odpověz
autor
no ne kdo pa se nam to tu objevil :slight_smile:

zdravim, tak jsem rada ze manza je ok a budem drzet palce at se brzy zadari :slight_smile:
22. čer 2007 ve 21:24  • Odpověz
ahoj dludli-odpočíváš těhulko?? :wink: Já tě vlastně skoro vůbec neznám,ale měla jsem moc velkou radost,když jsem si to tady přečetla.Gratuluju moc,moc a taky závidím-moc,moc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj naše zatoulaná holčino!!!
To je dobře že už je manža v pořádku :wink: :wink: :wink: tak teď rychle na to snaženíčko :slight_smile: a spermiogramu ať se nebojí,můj drahý manža na něj musel jít taky,na doporučení doktora a z jeho strany je vše v pořádku má v papírech napísáno :grinning: plodnost výborná :grinning: no problém je u ně,ale už ho společně s doktorem řešíme,beru ty samý prášky co juliet,no a momentálně čekám jestli dostanu menstruaci :wink:

no a co ty na jaký vyšetření tě posílají a jak se máte rodinko???
22. čer 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
neboj, verim ze se brzy zadari, myslin ze nediciba dokaze ledacos.

No ja jsem zrovna na neschopence, den pred navstevou Dr jsem jako na potvoru zacala spinit tak hned plasila s potratem nacpala mi nejaky hormony, ja to stejne nejim, na poslednich strankach jsem se zlobila ze mi neschopenkou spis zkomplikovala zivot nez ze by mi pomohla k nejakymu klidu, ale ja myslim ze se nic nedeje, spinim slabounce a potracet nehodlam :wink:
22. čer 2007 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.