• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky!!!
Tak já budu žehlit až zítra :frowning2: ,dneska ještě prádlo schne a tak mám pokoj :wink:
Manžílek má dneska narozeniny a už jede z práce domu :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2007 ve 20:22  • Odpověz
autor
ja mam taky zehleni :slight_smile:
15. led 2007 ve 21:44  • Odpověz
Poslusne hlasim, ze jsem se zehleni ani nedotkla, vytuhla jsem u televize :grinning: . Tak mne to ceka dneska, koukala jsem, ze jak si manza sbalil na sluzebku, nezbyly mu skoro zadny vyzehleny kosile :confused:
16. led 2007 v 08:52  • Odpověz
Poslusne hlasim, ze ani ja nezehlila :grinning: a vytuhla u pc hry :slight_smile:, manzel mi sehnal jednu "pro me" tzn. nenarocnou :wink: a kdyby mi to nespadlo (a samozrejme se to neulozilo) hraju snad jeste ted, misto toho jsem sla nastvana spat a rikala si, proc jsem radsi nezehlila :grinning:
16. led 2007 v 08:55  • Odpověz
autor
ja taky jen koukam na hromadu, ktera stale roste, ale jeste neni natolik velka, abych to zacala resit :slight_smile:
16. led 2007 v 18:43  • Odpověz
Holky! To máme ale super téma, co? Žehlení!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: JInak hlásím, že já ještě nežehlila..a to tu s manžílkem v té naší minimístnůstce do toho celkem dost vrážíme!! :grinning:
Jo..už jsem se chlubila v druhé diskusi..Právě dnes jsme si normálně a v klídku promluvili s manžílkem a dohodli jsme se, že v září už určitě vysadím antiprášky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2007 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo a ty buchty se nakonec povedly :slight_smile: nebo jsme o tom psala vedle?
16. led 2007 ve 20:44  • Odpověz
:grinning: povedly, jo? Tak to je super..no vidíš!! Bála ses, že to půjde rovnou do záchodu a ono se to povedlo!! Šikula!! :sunglasses:
16. led 2007 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
holky, mám problém, lépe spíše dotaz. Za jak dlouho jste dostaly menses po vysazení prášků? já je teď vysadila, mám břicho jak balon, jsem šíleně zaplyněná, bolí mě vaječníky, no teď prostě katastrofa
16. led 2007 ve 21:25  • Odpověz
poslušně hlásim,že jsem taky nežehlila a prádlo je stále na sušáku :grinning: :grinning: :grinning: ,mám jistotu,že nikam neuteče a počká do zítra :wink: :wink: :wink:

dneska jsem byla na mani a pedikůře,je to super :grinning: :grinning: :grinning:

dludli jsi šikulka :wink:

megy já jsem mafouklá snad pořád,co jsem vyadila prášky,ale dostávám to tak po měsíci,ale někdy i později
16. led 2007 ve 21:40  • Odpověz
autor
hele je tu vubec nekdo krome Megy a Madlenky kdo uz vysadil HA? jE Ja se tesim az budete hlasit // :slight_smile:
Doufam ze se hned pochlubite
16. led 2007 ve 22:00  • Odpověz
to víš,že se pochlubim :slight_smile: :grinning: :slight_smile: a ráda
16. led 2007 ve 22:06  • Odpověz
megy, poprvy po vysazeni bys to mela dostat jako normalne, telo jeste nevi, ze po pauze nezacnes dalsi pilulkou. Jinak jsem se ptala v jine diskuzi a tam holky rikaly, ze prvni dvamesice byly pravidelne a pak se to trochu rozhazelo.
17. led 2007 v 08:53  • Odpověz
Teda holky, já vás hledám ve Svatbách a vy jste se tak rozkoníkovaly :slight_smile:
17. led 2007 v 09:05  • Odpověz
Krasne rano rijenky :slight_smile:

Dludli peces buchty a ani se nepochlubis? :wink: Hned bych si jednu dala :grinning:.

No ja prasky neberu uz 2, mozna 3 roky - leti to :sunglasses:, ale zatim se chranime jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Zadny prasky mi neudrzely cyklus, takze jsem spinila 14 dni, pak tyden MS, vydrzela jsem to 3 roky a pak jsem si rekla, ze uz svoje telicko huntovat nechci. MS po vysazeni jsem dostavala v rozmezi 20-40 dni, pak mi gynekolozka nasadila nejake vitaminky a MS se mi do pulroku ustalila na 28 dnech a tu mam dodnes :wink:.

Jinak mi tedy zacnem taky v zari, tak uvidime, kdy se zadari a uvidime //, zatim se tesim na vase rostouci briska :grinning:
17. led 2007 v 09:17  • Odpověz
autor
holky mate taky nekdy pocit ze vam vas muz tak strasne moc nerozumi jako ja? No snad je to jen mrak ktery zase odpluje ale nekdy mam opravdu dojem ze vubec neni stavenej na to aby s nekym zil :confounded:

v kostce hledam praci uz dlouho, zaroven mame jet na lyze v breznu. No nejaka prace se ted rysuje, pokud to vyjde bude to od pulk yunora, cili tezko muzu po mesici na lyze. A martin my vynadal ze jsem nespolehliva
17. led 2007 ve 12:38  • Odpověz
Dludli, ja jsem nastupovala do prace a za mesic jsem jela na dovolenou. Jen jsem rovnou pri pohovoru rekla, ze mame zaplacenou dovolenou...
Zkus se zeptat.

Kazdopadne jestli poradne nezasnezi, tak budele lyzovat leda na trave :unamused: .
17. led 2007 ve 13:06  • Odpověz
Presne tak, kdyz v praci reknes, ze mas jiz zaplacenou dovcu, vetsina zamestnavatelu te pusti, aspon me vzdycky pustili - nevim, jak jsem to dokazala, ale vzdy (4), kdyz jsem nekam nastupovala, tak jsem za chvilku odjizdela se rekreovat :grinning:.

Jinak bud v Zuzko v klidu, proste jen se spatne vyspal a vidi to hned strasne pesimisticky nebo v tobe se bouri hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to ja mam vzdy pred MS). Ja mam taky nekdy pocit, ze jsem nepochopena, ale vetsinou se to vysvetli (totiz my jsme komunikativni manzelstvi - o vsem otevrene mluvime :grinning:) a kdyz je nekdo urazen/dotcen nebo si mysli neco jinyho, tak se snazime to hned vyjasnit, aby ten druhy neodchazel s pocitem, ze je ten spatny, nepochopeny... takze hlavu vzhuru :wink: bude lip :wink:
17. led 2007 ve 14:16  • Odpověz
Čau holky, tak vidím, že to tady pěkně žije.
Abych se přidala - mám vám vyfotit tu horu prádla na žehlení? :unamused: A to jsem na mateřské.
Můj manžel se vždycky vrátí domů a rozhlídne se s takovým divným pohledem, jakože co jsem dělala celý den :unamused: Jenže malá je ve zvýdavém věku, kdy pořád něco objevuje, otvírá, kramuje šuplata, otvírá mastičky a vymačkává si je se slovy mydli mydli na celé oblečené! tělíčko :unamused: takže půlku dne jen uklízím katastrofy a tu druhou musíme někam ven, protože jak se začne nudit, je protivná jak pondělí. :slight_smile:
17. led 2007 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak už jsem z práce doma a jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dluli,myslím si,že když řekneš,že máš dovču zaplacenou,tak že nebudou dělat problémy :wink: .Manžel se asi špatně vyspal,ale to ho přejde,měl by být rád,že si hledáš práci a že budeš vydělávat :wink: :slight_smile: :wink: ,neboj u nás taky řešíme spory a pokud možno hned :slight_smile: :wink: :slight_smile:
17. led 2007 v 17:28  • Odpověz
Taky jsem jako správná manželka pekla jablečnou buchtu a nějak se jí nechce z plechu :unamused: Manžel řekl, že se buchtou pořád cpat nebude a já jsem konečně chtěla dietit. Takže nepeču! Ale stromek od čokolády očesal dokonale. :slight_smile:
17. led 2007 v 17:30  • Odpověz
tak to je výborný :slight_smile: já taky nepeču a už ani nevařim,co jsem připravila,tak to tady většinou zůstalo a akorát se to vyhodilo :frowning2:
ale protože máme hodný maminky oba dva :slight_smile: :grinning: :slight_smile: ,tak si každou neděli dovezeme jídlo na celý týden :dizzy_face:
jo a čekuládu tu mám moc ráda a david taky,teď má čtyři čokolády,co dostal k svátku,na nočním stolku a já si na ně už dlouho brousím zoubky :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2007 v 17:43  • Odpověz
hurá hurá hurá,jsem šikovná už mám vyžehleno :grinning: :grinning: :grinning: jo když se do toho pustím tak to jede :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2007 v 18:31  • Odpověz
napsala jsem dlouhy prispevek,ale zrovna se to seklo a neodeslalo se to.Ja varim skoro kazdy den a pecu skoro kazdy vikend.Ted jsme tu meli navstevu tak jsem paekla vybornou be-be buchtu.
dludli,to mi se taky nekdy neschodnem,ale je to uz lepsi nez kdysi ,nako jsme se naucili toho druheho respektovat.I kdyz me taky nekdy nastve to co rekne,on to tak asi nemysli,ale ja jsem asi vic vztahovacna,a je to to.Spis mame problem se dohodnout ci to byla vina,ja si myslim ze jeho a on ze zase moje...a pritom mi to prijde tak logicky ,ze je to jeho vina. :grinning:
17. led 2007 ve 21:35  • Odpověz
tak nevím co se stalo,ale prokousala jsem se sem až teď,nechtělo mi to pustit :angry:
tak holky,tady to začalo zase pěkně foukat :unamused: že by konečně přilítnul snížek :wink:
17. led 2007 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se rozepsala o buchtách a vaření, chlapech a s trastech s nima... kouslo se to :frowning2: a bylo to
17. led 2007 ve 22:16  • Odpověz
A co jsi písala o vaření???Já vařim,ale jen když májí zájem,fakt mi to přestalo bavit,když to nikdo nejedl :frowning2: my jsme totiž přes týden u sestry,málo kdy se potkáme všichni tři na bytě a při jídle :frowning2: no a o víkendech jsme u mamky a tam většinou vařim a to mi baví :slight_smile:
17. led 2007 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj Madlenko,
psala jsem, že tě chápu s tím vařením. Vždycky mi rve srdce, když mám vyhodit něco, u čeho stojím půl dne a ještě musím dávat pozor na malou, abych ji neopařila nebo nevytáhla ze šuplíku něco pro ni nebezpečného. A taky to není zadarmo. :unamused:
17. led 2007 ve 22:43  • Odpověz
autor
me se to stalo vcera taky jsem napsala zrovna nejaky dlouhy prispevek a vubec se neodeslal.

JInak u nas se sni vsechno, oba jsme pekne pres jislo, me tudle nastvalo kdyz jsem pekla a patlala jsem se s tim dovecera a jeste pomalu do noci potom myla nadobi, ze se to doslova sezralo hned druhy den k snidani a nezbylo vubec nic. Ale buchty jeste mame a padnou za vlast zitra rano :slight_smile:
17. led 2007 ve 23:43  • Odpověz
Tak to u nás se zapráší za čokoládou :slight_smile:
17. led 2007 ve 23:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.