• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj jsme tu jen na skok,vcera nesel net,ale cely odpolko jsme dala buchtu a kosicky a dnes cely dopolko chlebicky,ze vek a druhy pomazanek.Uklizeno mam,jen setrit.Pak udelat mazani na kurata,pripravit chleby talire,nakrajen buchtu,piti apd.abych si to pak uzila.od rana mi chodi sms...a od Manzilka jsem dostala lady speactik,tricko a merci ana nem napsani:diky ze jsi:slight_smile:)tak jsme s erozbrecela...a od tchanovcu 500kc a cokoladky,rikam ze nechci penize,ze mi koupili drahe pliny,ale jinak nedali.Jinak se tesim na ostatni darecky,protoze zbytek dostanu az dens jak k narozkam tak k svatku.
Mimi krasne kope,cejti to i manzilek,takze fakt super.
Dlidli,ja jsme brala to co psala Juliet,a byt tebou,tak to radsi beru,ja to brala skoro 2 mesice..zavadela jsem si to 3krat denne,nebylo to nic moc,ale co bych pro mimi neudala.A kdyz jsme byla doma tak to slo.Bud na sebe opatrna,abys pak nelitovala.tak ja bezim,mejte se krasne a myslete na me at nam neprsi.PA
23. čer 2007 ve 12:20  • Odpověz
autor
ahoj tak jsem si rikala jak budu tedY dneska a zitra opravdu lezet ale Martinovi rano neco prelitlo pres nos (po te co vecer byl opet v hospode) a zacal resit bydleni, j az toho byla samo hned vedle, on ze by chtel zustat tady, a jak by to slo udelat, atd no a pak uz to jelo, vubec me nesetri :frowning2: dela jak kdyby me neznal a nevedel ze me takovy reci rozhodi normalne natoz pak ted. No takze jsem rano hodinu budela nemohla to zastavit :frowning2: pak zacal jeho obvykle, ze stavet je moc penez ze bude muset pracovat o hodne vic aby vydelal a ze nebudem spolu, tak jsem mu rekla (v klidu!) ze me vyjde nastejno jestli bude v praci nebo v hodpode, tak se nastval, al emela jsme pravdu. ANi on se tu neciti dobre, takze chodi kdy muze na pivo, ja zajdu rada s nim, jenze mi tam kouri pod nos tak na to nejsem zvedava. A nemyslim si ze je normalni ze kdyz chce byt manzelka s manzelem ze musi s nim do hospody. No takze si nase krasne a pohodove dopoledne umite predsatvit. Pak zacal ze mu vadi ten bordel (je tu potreba vytrit, mam tu na prkne pradlo k zehleni, nadobi a navic krome tehle podle me beznych veci, par krabic k protrideni, jak jsme v tydnu stehovali tu skrinku) a ze doufa ze tu je takovy binec proto ze se tu necitim dobre a ze kdyz postavime dum ze to tam bude vypadat lip. Takze ted misto abych lezela jsem sla hodin pradlo do pracky a umejt nadobi, misto abych lezela :angry: a jsem nastvana ze jsem se k tomu nechala vyprovokovat. On sel pochopitelne za kamaradem.

Copak takle se jedna s tehulkou? :frowning2: Navic kdyz me Dr necha doma s tim at lezim a odpocivam? Nekdy je to s MM tak desne tezke :frowning2: Premyslim co jsem udelala blbe, jestli neco nezkresluu nebo tak, ale nic takoveho nevidim. Ach jo, jsem z toho nestastna :cry:
23. čer 2007 ve 12:58  • Odpověz
dludli teda takovy rano,to bych nechtela.s vama je to naky komplikovany...a to by zrovna ted nemelo.a mel by si to uvedomit hlavne Martin s tim chovanim k tobe.Misa ten se taky zlepsil,nerikam,ze byl spatnej,ale nekdy proste bez duvodne vyjel a ted nic...moc se tesi na mimi.
me spis rika at to ci ono necham an zitra -kdyz rikam ze jeste musim tohle a tohle at si radsi odpocini...ale je to taky ajk kdy.kdyz se tam neciti dobre,tak je jasny ze prcha pryc,ale on by s tim mel neco udelat.
setrela jsem a chvilku jsme tu byla a jdu umyt nadobi...
23. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
autor
no kdyz prisel od kamarada tak se moc omlouval a tulil se, predtim to trak nemyslel, on miva takove stavy, ale ted v tehu mi staci malo a hned bulim (tedy ono i normalne :sweat_smile: ale ted je to jeste horsi) normalne si s tema jeho stavama vim rady, poslu ho do haje, ze to budem resit az se uklidni, jenze ted proste zacnu hned bulet a on muj plac tezko snasi tak je to pak jak zacarovany kruh.
Ale nakonec to dopadlo mooooooc dobre, Martin vymyslel ze si koupime kameru asi za 16 000 ja rikam jestli nepad z visne, potrebujem poradnou pracku,gauc a takove normalni veci, kameru az treba nekdy potom, tak to na me chvili zkousel ze myslel kvuli mimi at ho mame na kamere :grinning: no ukazoval mi chvili na netu jakou vybral a pak zavelel, jedem do Rollera, tam jsme byli asi 10 minut behem te doby jsme vybrali uplne bombovej gauc, u kasy jsme pak zjistili ze na nej je jeste 30 procent sleva, takze super :grinning: :grinning: :grinning: vysel nas tedy na 7000, je rohovej, takovej malej, akorat, vetsi by se nam sem nevesel, je rozkladaci, kdyz se rozlozi tak je to 1,5 luzka, tmave modrej, jako ty nase lamany kresla (tedy temer stejne, ted kdyz to vidim vedle sebe tak sedacka je malinko svetlejsi)a misto zadni operky jsou polstare, modrobile pruhovane a myslim ze sem tam oranz.prouzek.
Ted cekam na Martina, musel jet na dvakrat je to na dva kusy a nam se vesel jen jeden, takze ten co tu ted mam jsem akorat rozbalila a cekam a tesim se aby uz prijel!!!!!!!!!!!!!!! Aby to uz bylo, nejhorsi je ze to je tezky a nemuzu nic :frowning2: uz bych ho aspon soupla na misto kde ten dil pak bude. Jo a taky jsme koupili dva uplne malinke nocni stolky, nic takoveho jsme u postele zatim nemeli, vsechno jsme staveli na zem
23. čer 2007 v 17:07  • Odpověz
dludli ráno to vypadalo jak ze zlého filmu,ale teď klobouk dolů.Já se asi budu muset sem tam s MM pohádat,aby koupil něco pořádného.U nás se všechno točí kolem počítače a mě už z toho jde hlava kolem. :sweat_smile: Za týden nastupuju do nového zaměstnání,tak už to snad tak často neuslyším.Nebo si budu muset brzo koupit špunty do uší. :grinning:
Zdenicko-ty jsi tak akční,vaříš,pečeš a chystáš-chce se ti.Asi jo,podle psaní se v tom fakt vyžíváš. :grinning: :grinning: :grinning: A co dárečky.JO,mimochodem -všechno nejlepší k narozeninám a mnoho štěstíčka a zdravíčka,tobě i miminku. :sweat_smile:
23. čer 2007 v 18:56  • Odpověz
autor
no dudus pri davani gauce dohromady to jeste kapanek jiskrilo ale pak uz to bylo ok :wink:
23. čer 2007 ve 21:22  • Odpověz
autor
zdravim? Co dneska vsechny delate? Ja tedy poctive (temer) lezim. Ted jsem chvili vypeckovala tresne-. Mamka mi je vcera privezla, al euz je to takovy zbytek, je jich tedy dost ale plno nahnilych, hodne cervave, proto je i vypeckovama, je to fakt des, v kazde je aspon jeden. Bude asi bublanina, na normalni snedeni jen tak to neni. No nebo mozna knedliky. Uvidim co by MM radsi. Ted jel chudera na nakup a sehnat neco k obedu, doma jsme uplne vyjedeny a testoviny s omackou nemuzem jist uplne porad :sweat_smile:
24. čer 2007 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja ted sedim u kompu a manzilek vari. Budou bramborove placicky a kuratko na bazalce :slight_smile: tech placicek bude asi i na veceri :slight_smile:, ale to neva, mame je oba radi :slight_smile:
Jdu si cist :slight_smile:
24. čer 2007 ve 13:05  • Odpověz
autor
ahoj Olii :slight_smile: jak se vede? Co praca? Uz jsi jim to tam srovnala?
24. čer 2007 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak já jsem zrovna uklidila po vaření, uvařila manžílkovi čaj a čtu, co jste napsaly. On má od čtvrtka horečku, včera dokonce 39.1 - to už jsem měla docela strach, jestli si z té naší dovolené nedovezl nějakého bacila, ale dnes už vypadá, že to kleslo.
Já jsem byla v pátek za kamarády, měli zpívání (rozlučku se svobodou), 7.7. se berou :slight_smile: tak už se těším na nevěstu. Ženich pro ni přijede kamionem, to bude teda rachot :slight_smile:. Akorát mě mrzí, že už jsem vdaná a nezkusím si chytit kytku, co bude házel :grinning: . Když jsem dojeli na chatu, začala šílená bouřka, hrozně pršelo a nešel asi 3 hodiny proud, ale bylo to super, zpívalo se, papalo, popíjelo.
Včera jsem uklízela ložnici po malování, ještě musím umýt okno, pořád se mi do toho nechce, ale musím :unamused:
Jinak mi dnes opět přišla mrcha, ach jo, Clostil opět nezabral. Takže další měsíc snažení před námi, v pondělí musím jít k doktorovi. Vůbec se mi to nehodí, stěhuju kancelář, musím v té staré všechno sbalit a v úterý přijedou kluci a budeme se stěhovat. No snad to nějak zvládnu a asi už požádám doktora a umělé oplodnění, 5 neúspěšných cyklů je už za mnou a už chci pokročit někam dál...

Tak holky, dobrou chuť a příjemný zbytek dne :slight_smile:
24. čer 2007 ve 13:15  • Odpověz
autor
ahoj Juliet a kdepak jste dovolenkovali?

Jinak si myslim ze 5 neuspesnych cyklu neni jeste tak zle, tedy ja vim ze me se to keca, ale vetsinou to Dr resi po roce ne?
24. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
Dludli, já jsem to špatně napsala. Samozřejmě máš pravdu, že se to řeší až po roce, ale já už ten neúspěšný rok mám za sebou, dokonce i laparoskopii a teď těch 5 neúspěšných cyklů bylo myšleno jako léčených, pod doktorským dohledem a Centrum reprodukční medicíny.

Jo a byli jsem v Íránu, 3 týdny jsem cestovali po celé zemi. Úžasný zážitek :slight_smile:
24. čer 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
jo tak tak to je jina

A iran ty blaho, to muselo byt naprosto uzasny :astonished:
24. čer 2007 ve 14:14  • Odpověz
ahoj holky,tak jsme tu.oslava se vyvedla,rozvazela jsme okolo pulnoci domu.kuratka se povedla a kosicky mooc chutnali,jen zbyli chlebicky,asi jsme jich udelala hodne.pocasi bylo njdriv nic moc,ale pak se zklidnilo a sedelo se venku hezky,Ja doopila svoje rychly spunty:slight_smile:)
24. čer 2007 v 16:14  • Odpověz
dostala jsem plno veci-sprchace dove alux,jednorazove holitka,kury na vlasy takovy naky ovocny,penovy tuzidlo,plno kyti a bonbonier a cokoladek,digitalni teplomer,osusku na mimi,termoobal na mimi lahvicku a hraci kolotoc nad postylku,mooc pekny zviratka.a tricko co jsem si vybrala anaky penize.No mela jsem to k svatku i k narozkam,ktere mam po tydnu.Proto chcem mimi to nak rozdeli t,aby to nemelo jako my s MM taklhle brzo po sobe.
24. čer 2007 v 16:17  • Odpověz
pisu to po kouskach,protoze nem nako blbne net a uz jsme napsala dlouhy kecani a ono se mi to neodeslalo:(tak jsme se na to vyprdla a sla si cist,ted MM prisel na chlebicky ,tak me zvedl z gauce:slight_smile:)
dludli je super,ze mate novou vecicku doma,z toho amma vzdy radost,aspon neco vid?Kdyz MM taky neco dava so kupy tak je enkdy pekne veselo u toho.
Dudus:bavi me to prispravovat a kor kdyz ted na to mam cas a je vse v klidu.
Juliet:ja bYch se snad i bala jet do Iranu...to snazilkovani ti vubec nezavidim,zkus to nako probrat s dr.jestli by ti nako pomohl..mooc bych ti to prala.
Me dnes nako poboliva podbrisek a mam takovy naruzovely vytok,tak se bojim bojim,no zitra jdu k dr.do poradny tak ji to reknu,tak dnes nic nedelam a odpocivam.
24. čer 2007 v 16:22  • Odpověz
autor
zdeni tak ja jsem dneska provalela cely den a jsem naprosto prezrana, jediny co jsme udelala byla bublanina a ted polivka, jinak se opravdu cely den valim. A MM rano povesil pradlo, dojel nakoupit, privezl pizzu k obedu, pak sel delat zabradlicko na okna (na kytky) a ted spravuje svoji mati zahradni zidli. Jo a taky jsme zapomela ze vzal dopoledne psa na dlouhou prochajdu. A ja se cely den cpu.
Jinak u me je to tak ze rano jeste nez jsme vstavali kdyz jsem sla na zachod tak jsme mela takovy vetsi jakoby kus vytoku, nacervenaly, ale od te doby je to ok, tak snad to bude uz dobry a zitra na UTZ budou same dobre zpravy :slight_smile:
24. čer 2007 v 18:59  • Odpověz
zdeni snad to nic nebude,asi to chce víc odpočívat.To bude nejspíš po té dlouhé oslavě a z toho chystání.A jestli jsi je ještě rozvážela,tak to může být i z toho.Miminku se to asi moc nelíbilo :unamused: Tak o sobě dalo vědět.
dludli tobě přeju,aby kontrola dopadla dobře,když už máš ten nový gauč a je na čem pořádně relaxovat.
Tak holky,čekáme zítra na zprávičky od mimisků-krásné sny
:sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2007 v 19:13  • Odpověz
autor
jo to ja se ozvu hned jak budu zpatky u netu :slight_smile:
24. čer 2007 v 19:17  • Odpověz
Dludli, máš pravdu, bylo to úplně superrr. Hrozně milí, přátelští lidé, kdykoliv pomohli, poradili, zvali nás na čaj, dostávali jsem cukroví. Je to úžasná země, sice samá pustina, ale ve městech nááádherné parky, pikniky v trávě, pohoda. Vůbec nebyl důvod se bát, oni jsou rádi, když tam přijedou turisti, chtějí se víc otevřít světu, to jen média z nich dělají kdoví co.

Holky, těhulky, šetřete se a odpočívejte, opravdu je to zázrak, že se vám to povedlo, tak ať to má šťastný konec :slight_smile::slight_smile:

Zdeni, já to právě s lékařem řeším, jím prášky, které pomáhají růst vajíčkům a pak ten Utrogeston co ty, aby pomohl nárůstu sliznice a udržení miminka. No zatím bezvýsledně :frowning2: ale to určitě přijde, přece vás tu, říjenky, nenechám těhotné samotné :wink:
24. čer 2007 v 19:40  • Odpověz
autor
jo to je rec :slight_smile:
24. čer 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky, jak se dari pri vikendu?
24. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz
Dobre rano rijenky, mam album :wink: .
25. čer 2007 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko všem,
tak už netrpělivě čekám na první zprávičky z prohlídek našich mimisků.Ale asi to bude trvat.Tak dám kafe,uklidím apod. a snad se dočkám.ahojky :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2007 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
No asi to potrvá, psaly, že jdou až po obědě, ne?
25. čer 2007 v 08:32  • Odpověz
Jéééé, Miluško! Byteček vypadá krásně a ta poslední fotečka nejkrásněji! Mooc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2007 v 08:35  • Odpověz
Taky se přidávám,Miluš moc gratuluji-není sice tučná,ale je tam.... :sweat_smile: :sweat_smile:
Já nevím,kdy jdou na tu kontrolu,to mi nějak asi uniklo.No,nevadí,kdo si počká,ten se dočká. :sweat_smile:
Já jdu konečně ve čtvrtek ke své doktorce vyřešit,jak budeme postupovat dál.Nejspíš asi taky nafasuji léky.Ale to je mi jedno,hlavně ,aby semnou už něco dělala.Bylo mi 32,manžel má jen 24,dva kluky mám,ale ty už jsou velcí a na mimi se oba moc těšíme.Tak to snad ještě půjde.Holkám tady fakt moc závidím a v klidu to i přiznávám.
Tak tedy po obědě ahojky :wink:
25. čer 2007 v 08:52  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Milu krasna kuchyn, krasna loznice a jeste krasnejsi carka :grinning:. Moooc velka gratulace :wink:

Zuzi, tak drzim pesticky, aby to vse dobre dopadlo a mimisek byl v poradku. :slight_smile: Jinak do poradku to tu davam stale, do toho resim problemy, nad kterymi se musim smat... jako kdyz prijde nas francouz cely zniceny "Olga, Outlook disappear me!" a pritom si jej "jen" smazal z plochy :wink:
25. čer 2007 v 09:51  • Odpověz
autor
olli to jsou krasne problemy :slight_smile:

jdu tam holky az ve 3 :frowning2: myslite ze kdyby slo o zamlkle tehu, nebo jak se to rika, kdyz se plodik prestane vyvijet, ze se ukazou stale silici // ?

Miluuuuu jeto jasny!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: to budem tri za sebou :slight_smile: (tuk tuk tuk)
25. čer 2007 v 10:00  • Odpověz
Zuzi neboj, bude to OK :slight_smile:

Jo krasny problemy :slight_smile:, kdyby za tebou takhle chodil furt s necim, uz bys byla silena :slight_smile: Za dnesek jsem mu instalovala tiskarny, davala kabel od telefonu do zasuvky, sitovy kabel k notebooku, aby mu sel internet :slight_smile: nejhorsi je, ze vzdy vola, ze mu to nefunguje at to dam opravit, nebo zavolam tam a tam a stezuju si na spatny sluzby, servis... :slight_smile:. Kdybych tam se vsim volala, mysleli by si, ze jsem uplne blba :grinning:. Takze vzdy prijdu, usmeju se, neco nekam stricim, opet se usmeru, reknu "Is it OK, now?" a jdu... ale rikam Vam, ze vzdycky prijde s nejakou takovou prkotinou, kdyz mam co nejvic prace a jeho musim vyresit hned :wink:
25. čer 2007 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.